TR
EN
.
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü'ne Kupasını Ali Düşmez Verdi 17.09.2023
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübüne Kupasını Ali Düşmez Verdi
Geri
İleri
2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'den (BAL) TFF 3. Lig'e yükselme başarısı gösteren Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü törenle kupasını aldı.

İBB Şenlikköy Stadı'nda bugün oynanan Malatya Arguvan Spor maçı öncesinde düzenlenen törende Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü'ne kupasını Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez takdim etti. Kupa seremonisine TFF Yönetim Kurulu Üyesi Murat Şahin ve TFF İstanbul Bölge Müdürü Gür Onar'ın yanı sıra Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü Başkanı Rafet Orhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. 

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, kazanılan şampiyonluktan dolayı Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü Başkanı Rafet Orhan'ı, teknik heyeti ve oyuncuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Düşmez yaptığı konuşmada "Sizlere Başkanımız Mehmet Büyükekşi ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımın selamlarını getirdim. Geçen sezonki şampiyonluktan dolayı tüm camiayı kutluyorum. TFF 3. Lig'de de başarılarınızın devamını diliyorum. Küçükçekmece Sinop Spor çok köklü bir geçmişe sahip. Kulübün kuruluşundan 46 yıl sonra ilk kez TFF 3. Lig'e yükselme başarısı gösterildi. Bu başarılarınızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Hepinizi tekrar kutluyorum. TFF 3. Lig'de ikinci hafta müsabakalarını oynuyoruz. Yeni sezon tüm takımlara hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu. 
 
Geri
İleri