TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 19.11.2019
Süper Lig 2019-2020 Cemil Usta Sezonu 12. hafta maçları 22, 23, 24 ve 25 Kasım'da, TFF 1. Lig 12. hafta maçları 22, 23, 24 ve 25 Kasım'da, TFF 2. Lig 14. hafta maçları 23 ve 24 Kasım'da, TFF 3. Lig 14. hafta maçları 23 ve 24 Kasım'da oynanacak. Karşılaşma programları şöyle;Karşılaşma programları şöyle;

Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.11.2019
Cuma
20:30

GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) BURAK ŞEKER
(V) ABDULKADİR BİTİGEN
(A) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) CENGİZ AKAR
(T) HAKAN ATASOY
(T) NAZİF ÇILDIR
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
23.11.2019
Cumartesi
15:00

YUKATEL DENİZLİSPOR
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) HALİL UMUT MELER
(Y) İLKER TAKPAK
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) BURAK PAKKAN
(V) ATİLLA KARAOĞLAN
(A) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(G) SABRİ ÇELİK
(T) FAİK DEMEZ
(T) AHMET KORKMAZ
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
DENİZLİ ATATÜRK STADI
23.11.2019
Cumartesi
17:30

MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(V) ALİ ŞANSALAN
(A) KEREM ERSOY
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) REFİK EMRE
ERYAMAN STADYUMU
23.11.2019
Cumartesi
20:00

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) TURGUT DOMAN
(V) SERKAN TOKAT
(A) SERKAN OLGUNCAN
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) ORHAN TATAR
(T) İLKER EMİR
(T) DURMUŞ CANSEVER
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
24.11.2019
Pazar
14:00

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
(V) ÜMİT ÖZTÜRK
(A) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) HAKAN TAŞCI
(T) SELİM ARICI
(T) TEMEL TÜYSÜZ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
24.11.2019
Pazar
16:30

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) ALPER ULUSOY
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) HASAN AVCI
(V) KORAY GENÇERLER
(A) ALPER ÇETİN
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) METİN ALPER
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) MEHMET ALTINDAĞ
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
24.11.2019
Pazar
16:30

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) ŞEREF TAŞTAN
(V) ALİ PALABIYIK
(A) MERT GÜZENGE
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) İLKER ÖZKAN
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
24.11.2019
Pazar
19:00

BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ERDEM BAYIK
(D) YİĞİT ARSLAN
(V) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(A) ESAT SANCAKTAR
(G) NECDET ERDİLEK
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) HAKAN CİVA
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
YENİ MALATYA STADYUMU
25.11.2019
Pazartesi
20:00

ANTALYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(V) BAHATTİN ŞİMŞEK
(A) KEMAL YILMAZ
(G) MUSTAFA ÇULCU
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) BÜLENT BALTA
(T) ERKAN GÜLDAŞ
ANTALYA STADYUMU

TFF 1. Lig -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.11.2019
Cuma
19:00

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

GİRESUNSPOR
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) ÖNDER YILMAZ
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) EFE TANRIVERDİ
(G) ZİYA ÇETİN
(T) ALİ ATASEVER
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) BİLAL SATICI
5 OCAK FATİH TERİM
23.11.2019
Cumartesi
14:00

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
-
Detaylar

CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) MURAT ALTAN
(D) İLKER YASİN AVCI
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) AYDIN BALKANLI
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
VEFA STADI
23.11.2019
Cumartesi
16:30

ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
(H) CANER AK
(Y) FURKAN ÜRÜN
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) NAMIK KARAMAN
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) İLTER ÖZ
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
23.11.2019
Cumartesi
19:00

BURSASPOR
-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) MURAT ŞENER
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(D) ALİM KANDEMİR
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) SERVET SARIKAYA
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) ERCAN OKUR
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
24.11.2019
Pazar
14:00

HATAYSPOR
-
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) SELİM ÖZEN
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) ATİLLA AKSOY
(T) BÜLENT KILIÇ
ANTAKYA ATATÜRK STADI
24.11.2019
Pazar
16:30

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
-
Detaylar

BALIKESİRSPOR
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) KEMAL ELMAS
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(G) MEHMET KAYA
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) GÜLHAN ÖZKAN
(T) MURAT KANGALGİL
MENEMEN İLÇE STADI
24.11.2019
Pazar
16:30

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) KEMAL MAVİ
(Y) ALİ CAN ALP
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) ERHAN ASLAN
OSMANLI STADI
24.11.2019
Pazar
19:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

ALTAY
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) ANIL USTA
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) BURAK OLCAR
(G) EROL ERSOY
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) OĞUZ CESUR
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
25.11.2019
Pazartesi
19:00

ALTINORDU
-
Detaylar

BOLUSPOR
(H) YASİN KOL
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(Y) BURAK CANSIZ
(D) ALPASLAN ŞEN
(G) ÇAĞATAY ŞAHAN
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) ALAATTİN ÖZCAN
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU

TFF 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  14.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.11.2019
Cumartesi
13:30

EYÜPSPOR
-
Detaylar

GMG KASTAMONUSPOR
(H) HAKAN ÜLKER
(Y) ERSİN ERBAY
(Y) GÜNER MUMCU TAŞTAN
(D) TAYFUN SARI
(G) MESUT CARIK
(T) BEKİR ŞEKER
(T) EREN ÖZTÜRK
ESENLER STADI
23.11.2019
Cumartesi
13:30

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

BİREVİM ELAZIĞSPOR
(H) EMRE KARGIN
(Y) UĞUR ÖNAY
(Y) TOLGA ÖZCAN
(D) FERİDUN DALDAŞ
(G) BÜLENT GÖKÇÜ
(T) ALAATTİN DURGUT
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
23.11.2019
Cumartesi
13:30

ANKARA DEMİRSPOR
-
Detaylar

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) MUSTAFA AYDIN
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(D) TUNÇ ÖZDEMİR
(G) MEHMET ÖZKAN
(T) MERYEM HALDAN
(T) LEVENT KANTAR
TCDD ANKARA DEMİRSPOR
24.11.2019
Pazar
12:30

SİVAS BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
(H) SİNAN DERECİ
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) ABDULLAH AYAR
(T) ALİ FAİK YILMAZ
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
24.11.2019
Pazar
13:00

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
(H) SEMİH KURT
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL
(Y) SUAT GÜZ
(D) ENES KANPARA
(G) MURAT YENİCE
(T) SARPER SUR
(T) BAYRAM TAŞKIN
VAN ATATÜRK
24.11.2019
Pazar
13:00

PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
-
Detaylar

KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) ADEM CİNEK
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) KENAN ÖZCAN
(D) VOLKAN ŞEKER
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) YAŞAR ÇATAL
12 ŞUBAT
24.11.2019
Pazar
13:30

ERGENE VELİMEŞE SPOR
-
Detaylar

NİĞDE ANADOLU FK
(H) SERKAN ÖNSAL
(Y) ONUR TANRIVERDİ
(Y) MEHMET AKINCIK
(D) OKAN KAYATAŞ
(G) ALİ ULUYOL
(T) ESER KURUOĞLU
(T) ZİYA KARADOĞAN
ERGENE VELİMEŞE STADYUMU
24.11.2019
Pazar
13:30

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
-
Detaylar

SAKARYASPOR A.Ş.
(H) VOLKAN OKUR
(Y) ONUR İÇYER
(Y) AHMET DEVECİ
(D) ALİ YILMAZ
(G) SERKAN GENÇERLER
(T) ERTUĞ BÜYÜK
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
BODRUM İLÇE STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

UŞAK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

BANDIRMASPOR
(H) TARIK GÜLDAL
(Y) MUSA MURAT EMRE
(Y) MERT BULUT
(D) METEHAN ALPAT
(G) YAŞAR FİLİZ
(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ
(T) CELİL TAŞKIN
UŞAK 1 EYLÜL

TFF 2. Lig -  Grup  Beyaz -  14.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.11.2019
Cumartesi
13:30

SARIYER
-
Detaylar

YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
(H) ERDEM TEMEL
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(D) AYBERK DEMİRBAŞ
(G) BİLAL TURAN
(T) İBRAHİM ONAYLI
(T) BÜLENT ARAL
YUSUF ZİYA ÖNİŞ
23.11.2019
Cumartesi
13:30

PENDİKSPOR
-
Detaylar

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
(H) SAİT TUZCU
(Y) TURHAN AKBAŞ
(Y) TUNCAY ERCAN
(D) AHMET BALKAN
(G) HAKKI GÜLER
(T) KAMİL KILINÇ
(T) MEHMET ÇATAL
PENDİK STADI
24.11.2019
Pazar
13:00

1922 KONYASPOR
-
Detaylar

HEKİMOĞLU TRABZON
(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) ENES BİROĞLU
(D) BARKIN KARA
(G) TOLGA KADAZ
(T) ALİ İHSAN SARIYILMAZ
(T) YAVUZ POLAT
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU
24.11.2019
Pazar
13:00

GÜMÜŞHANESPOR
-
Detaylar

HACETTEPE SPOR
(H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) OZAN BEKAR
(Y) EFE KURTULUŞ
(D) GÖKHAN ALKAYALAR
(G) HAMZA MISIR
(T) SİNAN IŞIK
(T) ÖMER ÇOBAN
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR
24.11.2019
Pazar
13:30

TARSUS İDMAN YURDU
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) DEYBET GÖK
(Y) İLKER AYTEN
(D) ÖMER FARUK GÜLTEKİN
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) YALÇIN GÜL
(T) NECDET YEŞİLDAL
TARSUS İLÇE
24.11.2019
Pazar
13:30

BAŞKENT AKADEMİ FK
-
Detaylar

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) MUHAMMET ALİ METOĞLU
(Y) SEDAT YAVANOĞLU
(Y) YAKUP BULUT
(D) ERDEM MERTOĞLU
(G) RECAİ KUZEY
(T) NEVZAT SÜZEN
(T) SEZAİ ARSLAN
ANKARA OSTİM
24.11.2019
Pazar
13:30

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(Y) FERDİ KARADORUK
(D) SEZER YALÇIN
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) S.ZAFER FALAY
(T) ADNAN KURT
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
24.11.2019
Pazar
13:30

AFJET AFYONSPOR
-
Detaylar

KIRKLARELİSPOR
(H) ADEM SARITAŞ
(Y) VURAL GÜL
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI
(D) ÖZER ÖZDEN
(G) MEHMET NEVZAT ADAL
(T) AHMET AKSOYEK
(T) AŞKIN ÇOKSEVER
ZAFER STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

YILPORT SAMSUNSPOR
-
Detaylar

ŞANLIURFASPOR
(H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) BORAN TURHAN
(Y) OSMAN BARUK
(D) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(G) FERHAT GÜNDOĞDU
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) MÜMİN TOSLALI
SAMSUN YENİ 19 MAYIS

TFF 3. Lig -  Grup  01 -  14.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.11.2019
Pazar
13:00

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

SİLİVRİSPOR
(H) YUNUS EMRE ÇAKAR
(Y) GÖKHAN ÖZKAN
(Y) MELİH KURTULUŞ
(D) MELİH SAYIN
(G) ÖNER FIRAT
(T) HASAN ALDI
FARUK ÇELİK STADI
24.11.2019
Pazar
13:00

YOMRA SPOR
-
Detaylar

MANİSASPOR
(H) SABİT SELVİ
(Y) HİCRİ YILDIRIM
(Y) RIDVAN ÇEVİK
(D) GÖKSU FURKAN GÜNGÖR
(G) MEHMET UĞUR ALPTEKİN
(T) AYKUT TURAN
YOMRA İLÇE STADI
24.11.2019
Pazar
13:00

YENİ ORDUSPOR
-
Detaylar

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
(H) EMRE YÜKSEL
(Y) AGAH KAAN KULOĞLU
(Y) ALİCAN UZ
(D) KUTLUHAN TAŞCI
(G) MEHMET DOĞAN
(T) HAKAN HALICI
19 EYLÜL STADI
24.11.2019
Pazar
13:00

ARTVİN HOPASPOR
-
Detaylar

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
(H) MEHMET GÜNGÖR
(Y) ALİ KILIÇ
(Y) İLKE AKMAN
(D) OSMAN KORKMAZ
(G) MÜMTAZ KAPLUHAN
(T) ÇETİN ÇOBAN
(T) AYHAN ÖZHAN
HOPA İLÇE
24.11.2019
Pazar
13:30

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

ERZİN SPOR A.Ş.
(H) ŞEVKET TEKER
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ
(Y) FATİH DEVECİ
(D) RAHMİ FATİH ANT
(G) İBRAHİM BOZAN
(T) EMİN REŞAT
ŞİLE STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

TOKATSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ŞİLE YILDIZSPOR
(H) ALPER AKARSU
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ
(Y) SİNAN GÜNAYDIN
(D) GAMZE DURMUŞ
(G) HAKAN AKMISIR
(T) UĞUR YALÇIN
(T) KEMAL ÇİÇEK
GAZİOSMANPAŞA STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

KIZILCABÖLÜKSPOR
-
Detaylar

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
(H) AYTAÇ GEÇGEL
(Y) BERKAY SALMAN
(Y) BATUHAN BIYIKLI
(D) BEDİRHAN YİĞİTBAŞ
(G) SACİT KEŞKEK
(T) ERDAL KÜÇÜKKAYA
(T) CEVDET YUMUŞAK
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI
24.11.2019
Pazar
13:30

ÇATALCASPOR
-
Detaylar

DÜZCE SPOR
(H) ÖZGÜR REHA ALICI
(Y) FERHAT ÇALAR
(Y) MEHMET KİRİŞÇİOĞLU
(D) HASAN RIZA AKOL
(G) KORAY TAN
(T) GÜLAY GÜNEŞ
(T) ABDULLAH KELEŞ
ZİYA ALTINOĞLU STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

SERİK BELEDİYESPOR
-
Detaylar

Cİ GROUP BUCA
(H) CELAL BAYRAKLI
(Y) ÖZCAN GENEL
(Y) TOLGA DEDE
(D) ZEYNEL ATASOY
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
(T) NECMETTİN AKÇA
SERİK İSMAİL OĞAN

TFF 3. Lig -  Grup  02 -  14.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.11.2019
Cumartesi
13:30

FETHİYESPOR
-
Detaylar

ERBAASPOR
(H) SERKAN ERYILMAZ
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) ANIL KÜÇÜKKARACA
(D) YAŞAR DEMİR
(G) MAHMUT TURGAY KAPDAN
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR
(T) EREN EROĞLU
FETHİYE İLÇE
23.11.2019
Cumartesi
13:30

TURGUTLUSPOR
-
Detaylar

KOZAN SPOR FK
(H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) MUSTAFA TOSUN
(Y) HAKAN ERKAN
(D) SALİH AYTAÇ
(G) SERKAN AKARCA
(T) MURAT ILGIN
(T) FATİH KİREMİTÇİ
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI
24.11.2019
Pazar
13:00

AĞRI 1970 SPOR
-
Detaylar

KEMERSPOR 2003
(H) BURAK KAPLAN
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
(Y) VEDAT DEMİR
(D) MUHAMMED ÖMÜR
(G) ERKOÇ KORAY DOĞAN
(T) KAMURAN AYDOĞAN
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
24.11.2019
Pazar
13:00

ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
-
Detaylar

FATSA BELEDİYESPOR
(H) OZAN ERGÜN
(Y) SEDAT ETİK
(Y) ÇAĞRI YILDIRIM
(D) TOLGA AKBABA
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) GÜRCAN YAMAN
(T) SEBAHATTİN ARTUN
GENÇLİK MERKEZİ SENTETİK SAHASI
24.11.2019
Pazar
13:00

CİZRE SPOR
-
Detaylar

KARŞIYAKA
(H) GÖKHAN ÖZBULUT
(Y) ÖMER KARAKAYA
(Y) SERVET BOZKURT
(D) ÖMÜR BOZKURT
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU
(T) AHMET MUHTAR AKINCI
(T) HÜSEYİN DEMİR
CİZRE İLÇE
24.11.2019
Pazar
13:30

BELEDİYE DERİNCE SPOR
-
Detaylar

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
(H) REŞAT ONUR COŞKUNSES
(Y) HARUN ÖZTEKİN
(Y) ÇAĞRICAN PAZARCIKLI
(D) EFE SOYSAL
(G) AHMET ÇİFCİ
(T) ALİ AĞILÖNÜ
(T) CEMİL EMRE SÜEL
DERİNCE BELEDİYESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU
24.11.2019
Pazar
13:30

KOCAELİSPOR
-
Detaylar

ESENLER EROKSPOR
(H) R.ALKIM AKSOY
(Y) AYDIN KARSAVURAN
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(D) CEYHUN PANBA
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) KEMAL ÖZBEK
(T) OKAN ARSLAN
KOCAELİ STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

PAYASSPOR
-
Detaylar

1877 ALEMDAĞ SPOR
(H) DENİZ SERCAN AKGÜL
(Y) ADNAN AKBULUT
(Y) İSMAİL EMRE
(D) EMİNE AKGÜNEŞ
(G) LEVENT AKTAN
(T) ALİ KOÇ
(T) ZİYA DİLMEN
PAYAS İLÇE STADI

TFF 3. Lig -  Grup  03 -  14.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.11.2019
Cumartesi
13:30

MODAFEN
-
Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
(H) ŞAHİN BERKER
(Y) ZAFER GAYRETLİ
(Y) VOLKAN KAAN TOPAL
(D) ESAD SADIK DEMİRTAŞ
(G) ÖMER KIRDİNLİ
(T) MEHMET ACET
(T) SALİH ŞAHBEY
ALEMDAĞ STADYUMU
24.11.2019
Pazar
13:00

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
(H) TOLGA SANCAK
(Y) HAKAN EYGÜ
(Y) YİĞİT ÇAM
(D) BURAK BAŞ
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) İSMET KEKLİK
(T) HİLMİ MAHİR BAŞARAN
YEŞİLTEPE SPOR KOMPLEKSİ
24.11.2019
Pazar
13:00

PAZARSPOR
-
Detaylar

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
(H) YİĞİT PEŞİN
(Y) MİKAİL CAN
(Y) MEHMET DURA
(D) MUSTAFA ÜNVER
(G) HALİL İBRAHİM SÜSLÜ
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
PAZAR İLÇE
24.11.2019
Pazar
13:00

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
-
Detaylar

YOZGATSPOR 1959 FK
(H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(Y) FATİH KARATAĞ
(Y) CANER EROĞLU
(D) İLHAN MAÇİN
(G) HABEŞİ BİLAL KUTLU
(T) ÖZGÜR ARİF GERÇEK
(T) MUSTAFA SİNAN BOZ
DİYARBAKIR STADYUMU
24.11.2019
Pazar
13:30

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
(H) ÖMER FARUK TURTAY
(Y) BUĞUR HAN GÜLER
(Y) CİHAD BUYURGAN
(D) AHMET RESULOĞLU
(G) EVREN ATIŞ
(T) ÜNSAL KAYA
MALTEPE HASAN POLAT
24.11.2019
Pazar
13:30

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
(H) YUNUS DURSUN
(Y) NURETTİN ÇİÇEK
(Y) MEHMET MİTHAT LEVENT
(D) MURAT ERCAN
(G) SERTAN BAKAN
(T) TUĞBAY İNAN
(T) MUSTAFA HAKAN BEKTAŞ
NEVŞEHİR GAZİ STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
(H) GÜRCAN HASOVA
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ
(Y) YUSUF SUSUZ
(D) ATAKAN TOPALOĞLU
(G) ALİ ÇOLAK
(T) ONUR AYDEMİR
(T) BÜNYAMİN DAŞDEMİR
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

SOMASPOR
(H) AYKUT SERGİN
(Y) EMRAH AKKAYA
(Y) GÖKTUĞ HAZAR EREL
(D) SEYFETTİN ALPER YILMAZ
(G) MEHMET SARP
(T) ŞENER AYDOĞDU
7 OCAK STADI
24.11.2019
Pazar
13:30

GÖLCÜKSPOR
-
Detaylar

MUĞLASPOR
(H) YUSUF AYDIN
(Y) SUAT FİDAN
(Y) AHMET BİNGÖL
(D) SERCAN KARACA
(G) MURAT ESENLİK
(T) MUSTAFA SARAL
GÖLCÜK ŞEHİR
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.