TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 16.09.2019
2019-2020 Sezonu Süper Lig Cemil Usta Sezonu 5. hafta maçları 20, 21, 22 ve 23 Eylül'de; TFF 1. Lig 5. hafta maçları 20, 21 ve 22 Eylül'de; TFF 2. Lig 4. hafta maçları 21 Eylül'de; TFF 3. Lig 4. hafta maçları 21 Eylül'de oynanacak. Karşılaşma programları şöyle;


Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
13.09.2019
Cuma
20:30

GALATASARAY A.Ş.
1-0
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) ALİ PALABIYIK
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(V) SERKAN TOKAT
(A) BAHATTİN DURAN
(G) MUSTAFA ÇULCU
(T) MEHMET TUNA
(T) HAYDAR ÖZDEMİR
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
14.09.2019
Cumartesi
17:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1-1
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ
(V) KORAY GENÇERLER
(A) ÇAĞDAŞ ALTAY
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) ALTAN KUTUCU
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
(T) ENGİN IŞIK
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
14.09.2019
Cumartesi
20:00

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
3-2
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) HALİL UMUT MELER
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) YASİN KOL
(V) ALPER ULUSOY
(A) TARIK ONGUN
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) HASAN ONAR
(T) BÜLENT KANTAR
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
KALYON STADYUMU
14.09.2019
Cumartesi
20:00

ANTALYASPOR A.Ş.
2-2
Detaylar

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) BURAK TAŞKINSOY
(V) ÖZGÜR YANKAYA
(A) MERT GÜZENGE
(G) EROL ERSOY
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) VELİ KESER
(T) İLTER ÖZ
ANTALYA STADYUMU
15.09.2019
Pazar
17:00

MKE ANKARAGÜCÜ
0-4
Detaylar

BTC TURK YENİ MALATYASPOR
(H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) BAYRAM BAŞKAN
(V) ÜMİT ÖZTÜRK
(A) SARPER BARIŞ SAKA
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) EKREM İNCİ
(T) İLKER EMİR
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ERYAMAN STADYUMU
15.09.2019
Pazar
17:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0-0
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(D) ADEM SARITAŞ
(V) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) ALPER ÇETİN
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) CENK ALTUN
(T) SURURİ SAYDAM
(T) CENGİZ ÖNEN
ÇAYKUR DİDİ
15.09.2019
Pazar
20:00

TRABZONSPOR A.Ş.
2-2
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ONUR ÖZÜTOPRAK
(V) HÜSEYİN GÖÇEK
(A) KEREM ERSOY
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) ERCAN OKUR
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
15.09.2019
Pazar
20:00

YUKATEL DENİZLİSPOR
0-1
Detaylar

KONYASPOR
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) SELİM ÖZEN
(V) ZORBAY KÜÇÜK
(A) ATİLLA KARAOĞLAN
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) RECEP KULAK
DENİZLİ ATATÜRK STADI
16.09.2019
Pazartesi
20:00

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) CİHAN AYDIN
(V) SUAT ARSLANBOĞA
(A) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) BERK ÖZBEK
(T) HAKAN CİVA
(T) REFİK EMRE
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  5.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.09.2019
Cuma
20:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

KONYASPOR
   
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
15:00

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

ANTALYASPOR A.Ş.
   
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
17:30

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
   
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
21.09.2019
Cumartesi
20:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

MKE ANKARAGÜCÜ
   
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
22.09.2019
Pazar
14:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
   
ÇAYKUR DİDİ
22.09.2019
Pazar
16:30

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
   
ERYAMAN STADYUMU
22.09.2019
Pazar
19:00

BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
   
YENİ MALATYA STADYUMU
23.09.2019
Pazartesi
20:00

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
   
YENİ 4 EYLÜL STADI
23.09.2019
Pazartesi
20:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
   
VODAFONE PARK

TFF 1. Lig -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
13.09.2019
Cuma
19:00

BALIKESİRSPOR
2-0
Detaylar

ÜMRANİYESPOR
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) SERDAR DİYADİN
(D) GÜREL UZUNER
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) RIFAT YERLİKAYA
(T) ERKAN GÜLDAŞ
(T) LEVENT AKYER
BALIKESİR ATATÜRK
14.09.2019
Cumartesi
15:30

KEÇİÖRENGÜCÜ
1-0
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(D) LÜTFULLAH ASLAN
(G) ADNAN ŞEKER
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) AHMET SULA
(T) HALİT YAKUPOĞLU
AKTEPE STADI
14.09.2019
Cumartesi
19:00

ALTINORDU
4-1
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(Y) ALİ CAN ALP
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(G) MEHMET KAYA
(T) KASIM TURNA
(T) EKREM GÜLEN
(T) BİLAL SATICI
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
14.09.2019
Cumartesi
19:00

BOLUSPOR
0-2
Detaylar

ALTAY
(H) TURGUT DOMAN
(Y) ERKAN AKBULUT
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(D) SAİT TUZCU
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) İBRAHİM SARITAŞ
(T) MEHMET SARIBUVA
(T) OĞUZ CESUR
BOLU ATATÜRK
15.09.2019
Pazar
16:30

BURSASPOR
3-1
Detaylar

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) EMRE MALOK
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(D) SERKAN ÖNSAL
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) HAKAN BAŞ
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
15.09.2019
Pazar
16:30

İSTANBULSPOR A.Ş.
2-1
Detaylar

GİRESUNSPOR
(H) BURAK ŞEKER
(Y) ATA YILDIRIM
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) HASAN KAÇAR
(G) ZİYA ÇETİN
(T) SERVET SARIKAYA
(T) BÜLENT BALTA
(T) SÜLEYMAN BASA
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
15.09.2019
Pazar
19:00

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
0-1
Detaylar

AKHİSARSPOR
(H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) OĞUZ TERZİ
(Y) MUHAMMET YUMAK
(D) CİHAN ATAŞ
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) DURMUŞ CANSEVER
(T) BÜLENT KILIÇ
İZMİR ATATÜRK
15.09.2019
Pazar
19:00

ADANASPOR A.Ş.
0-0
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) OZAN BİLEYCİ
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) MEHMET YAVUZ
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
5 OCAK FATİH TERİM
16.09.2019
Pazartesi
19:00

HATAYSPOR
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
(H) HAKAN CEYLAN
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) BERSAN DURAN
(D) ALPER ORAN
(G) AKİF UĞURDUR
(T) METİN ALPER
(T) ERCAN TAĞ
(T) ERHAN ASLAN
OSMANLI STADI

TFF 1. Lig -  5.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.09.2019
Cuma
19:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

BALIKESİRSPOR
   
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
20.09.2019
Cuma
19:00

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

ADANASPOR A.Ş.
   
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
21.09.2019
Cumartesi
14:00

ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

BOLUSPOR
   
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:30

ALTAY
-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ
   
 
21.09.2019
Cumartesi
16:30

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ALTINORDU
   
OSMANLI STADI
21.09.2019
Cumartesi
19:00

ADANA DEMİRSPOR
-
Detaylar

BURSASPOR
   
5 OCAK FATİH TERİM
22.09.2019
Pazar
14:00

GİRESUNSPOR
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
   
GİRESUN ATATÜRK
22.09.2019
Pazar
16:30

ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
   
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
22.09.2019
Pazar
19:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

HATAYSPOR
   
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU

TFF 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:30

NİĞDE ANADOLU FK
-
Detaylar

KASTAMONUSPOR 1966
   
NİĞDE 5 ŞUBAT
21.09.2019
Cumartesi
15:30

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

BİREVİM ELAZIĞSPOR
   
KIRŞEHİR AHİ
21.09.2019
Cumartesi
16:00

TUZLASPOR A.Ş.
-
Detaylar

SAKARYASPOR A.Ş.
   
TUZLA BELEDİYE STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

BANDIRMASPOR
-
Detaylar

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
   
BANDIRMA 17 EYLÜL
21.09.2019
Cumartesi
16:00

UŞAK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ANKARA DEMİRSPOR
   
UŞAK 1 EYLÜL
21.09.2019
Cumartesi
16:00

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
-
Detaylar

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
   
BODRUM İLÇE STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

ERGENE VELİMEŞE SPOR
-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
   
ERGENE VELİMEŞE STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
19:00

KARDEMİR KARABÜKSPOR
-
Detaylar

EYÜPSPOR
   
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
21.09.2019
Cumartesi
19:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
   
12 ŞUBAT

TFF 2. Lig -  Grup  Beyaz -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:00

GÜMÜŞHANESPOR
-
Detaylar

PENDİKSPOR
   
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR
21.09.2019
Cumartesi
15:00

HEKİMOĞLU TRABZON
-
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
   
VAKFIKEBİR İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
15:30

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
   
KARAELMAS K.KÖKSAL
21.09.2019
Cumartesi
15:30

HACETTEPE SPOR
-
Detaylar

KIRKLARELİSPOR
   
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

1922 KONYASPOR
-
Detaylar

BAŞKENT AKADEMİ FK
   
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
16:00

SARIYER
-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR
   
YUSUF ZİYA ÖNİŞ
21.09.2019
Cumartesi
16:00

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
   
15 TEMMUZ STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
18:00

ŞANLIURFASPOR
-
Detaylar

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
   
ŞANLIURFA GAP STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
19:00

YILPORT SAMSUNSPOR
-
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
   
SAMSUN YENİ 19 MAYIS

TFF 3. Lig -  Grup  01 -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:00

MANİSASPOR
-
Detaylar

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
   
MANİSA 19 MAYIS
21.09.2019
Cumartesi
15:00

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
-
Detaylar

Cİ GROUP BUCA
   
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI
21.09.2019
Cumartesi
15:00

ARTVİN HOPASPOR
-
Detaylar

TOKATSPOR A.Ş.
   
HOPA İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
15:00

YOMRA SPOR
-
Detaylar

YENİ ORDUSPOR
   
YOMRA İLÇE STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

SİLİVRİSPOR
   
DAĞILGAN STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

ERZİN SPOR A.Ş.
-
Detaylar

DÜZCE SPOR
   
ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

ŞİLE YILDIZSPOR
-
Detaylar

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
   
ŞİLE STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

KIZILCABÖLÜKSPOR
-
Detaylar

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
   
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

ÇATALCASPOR
-
Detaylar

SERİK BELEDİYESPOR
   
ZİYA ALTINOĞLU STADI

TFF 3. Lig -  Grup  02 -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:00

AĞRI 1970 SPOR
-
Detaylar

CİZRE SPOR
   
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
21.09.2019
Cumartesi
15:00

ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
-
Detaylar

FETHİYESPOR
   
GENÇLİK MERKEZİ SENTETİK SAHASI
21.09.2019
Cumartesi
15:00

FATSA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
   
FATSA İLÇE STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

KEMERSPOR 2003
-
Detaylar

OFSPOR A.Ş.
   
KEMER İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
15:30

ERBAASPOR
-
Detaylar

KARŞIYAKA
   
ERBAA İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
16:00

1877 ALEMDAĞ SPOR
-
Detaylar

KOZAN SPOR FK
   
 
21.09.2019
Cumartesi
16:00

ESENLER EROKSPOR
-
Detaylar

BELEDİYE DERİNCE SPOR
   
ESENLER STADI
21.09.2019
Cumartesi
19:00

KOCAELİSPOR
-
Detaylar

TURGUTLUSPOR
   
KOCAELİ STADI

TFF 3. Lig -  Grup  03 -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:00

PAZARSPOR
-
Detaylar

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
   
PAZAR İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
15:30

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

MODAFEN
   
7 OCAK STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
   
ÇUBUK İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
16:00

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
-
Detaylar

YOZGATSPOR 1959 FK
   
NAZİLLİ İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
16:00

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
-
Detaylar

GÖLCÜKSPOR
   
DARICA İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
16:00

BAYRAMPAŞA
-
Detaylar

MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
   
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ
21.09.2019
Cumartesi
16:00

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
   
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
21.09.2019
Cumartesi
16:00

SOMASPOR
-
Detaylar

MUĞLASPOR
   
SOMA ATATÜRK STADI
21.09.2019
Cumartesi
19:00

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
-
Detaylar

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
   
DİYARBAKIR STADYUMU
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.