TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
TFF Süper Kupa ve Liglerde haftanın programı 26.01.2021
TFF Süper Kupa maçı 27 Ocak'ta, 2020-2021 Sezonu Süper Lig 22. Hafta karşılaşmaları 29, 30 ve 31 Ocak'ta, TFF 1. Lig 19. Hafta karşılaşmaları 29, 30, 31 Ocak ve 1 Şubat'ta, Misli.com 2. Lig 20. Hafta karşılaşmaları 26 ve 27 Ocak'ta, Misli.com 3. Lig 16 ve 18. Hafta karşılaşmaları ise 27 ve 28 Ocak'ta oynanacak.

Karşılaşma programları şöyle:


TFF Süper Kupa -  Final 
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
27.01.2021
Çarşamba
20:45

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(G) MUSTAFA ÇULCU
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) MEHMET ALTINDAĞ
ATATÜRK OLİMPİYAT

Süper Lig -  22.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.01.2021
Cuma
16:00

YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
   
YENİ MALATYA STADYUMU
29.01.2021
Cuma
19:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
   
KALYON STADYUMU
30.01.2021
Cumartesi
13:30

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

HES KABLO KAYSERİSPOR
   
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
30.01.2021
Cumartesi
16:00

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
   
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
30.01.2021
Cumartesi
16:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
   
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
30.01.2021
Cumartesi
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
   
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
31.01.2021
Pazar
13:30

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

MKE ANKARAGÜCÜ
   
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
31.01.2021
Pazar
16:00

YUKATEL DENİZLİSPOR
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
   
DENİZLİ ATATÜRK STADI
31.01.2021
Pazar
16:00

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
   
ERYAMAN STADYUMU
31.01.2021
Pazar
19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
   
VODAFONE PARK

TFF 1. Lig -  19.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.01.2021
Cuma
19:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
   
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
30.01.2021
Cumartesi
13:30

ANKARASPOR
-
Detaylar

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
   
OSMANLI STADI
30.01.2021
Cumartesi
16:00

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
   
5 OCAK FATİH TERİM
30.01.2021
Cumartesi
19:00

AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
   
BALIKESİR ATATÜRK
31.01.2021
Pazar
13:30

MENEMEN SPOR
-
Detaylar

GİRESUNSPOR
   
MENEMEN İLÇE STADI
31.01.2021
Pazar
13:30

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
   
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
31.01.2021
Pazar
16:00

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
   
BOLU ATATÜRK
31.01.2021
Pazar
19:00

BURSASPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
   
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
01.02.2021
Pazartesi
19:00

ALTAY
-
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
   
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU

Misli.com 2. Lig -  Grup  Beyaz -  20.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
26.01.2021
Salı
13:00

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1-1
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
(H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(D) ERDEM DEMİRTAŞ
(G) RAHİM ONAR
(T) SİNAN IŞIK
(T) LEVENT ÇAKMUR
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ÇORUM FK
(H) YUNUS DURSUN
(Y) ÇETİN ÖNCEL
(Y) MUSTAFA YÜKSEL
(D) GÜRKAN TANOĞLU
(G) MEHMET ÖZKAN
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
(T) LÜTFİ KOÇAK
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
27.01.2021
Çarşamba
13:00

SARIYER
-
Detaylar

KOCAELİSPOR
(H) ONUR BİNGÖL
(Y) EJDER YAPICI
(Y) BUĞRA CAN SEMERCİOĞLU
(D) BURAK DEMİRKIRAN
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) SELÇUK ALDEMİR
(T) HİKMET GÜNŞEN
YUSUF ZİYA ÖNİŞ
27.01.2021
Çarşamba
13:00

GÜMÜŞHANESPOR
-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR
(H) ERKAN ENGİN
(Y) MURAT ŞİMŞEK
(Y) ONUR GÜLTER
(D) EMRE KORKMAZ
(G) ERCAN HELLAÇ
(T) HALİT UĞURLU
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR
27.01.2021
Çarşamba
13:00

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) ALPASLAN ŞEN
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) İBRAHİM ÇİNAR
(T) TURGAY AYTEPE
DEVREK İLÇE STADI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

HACETTEPE SPOR
-
Detaylar

NİĞDE ANADOLU FK
(H) RAŞİT YORGANCILAR
(Y) KEREM İLİTANGİL
(Y) MUSTAFA GÜÇER
(D) AHMET RESULOĞLU
(G) KENAN YARAR
(T) MUSTAFA HAKAN BEKTAŞ
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

UŞAK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ERGENE VELİMEŞE SPOR
(H) SERKAN ÖNSAL
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(Y) İLKE AKMAN
(D) ABDULBAKİ AYYILDIZ
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) AHMET SAĞLAM
UŞAK 1 EYLÜL
27.01.2021
Çarşamba
13:00

ŞANLIURFASPOR
-
Detaylar

ANKARA DEMİRSPOR
(H) HAMİT BASIK
(Y) MUSA MURAT EMRE
(Y) BEKİR ÖZÇELİK
(D) HALİL ERDOĞAN
(G) BÜLENT GÖKÇÜ
(T) MEHMET KEREM GÜVEN
ŞANLIURFA GAP STADYUMU
27.01.2021
Çarşamba
13:00

HEKİMOĞLU TRABZON
-
Detaylar

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(Y) BARIŞ SUN
(Y) ÇAĞRICAN PAZARCIKLI
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(G) FERHAT GÜNDOĞDU
(T) DAVUT NUMANOĞLU
(T) OĞUZ HAN AYKUT
ORTAHİSAR YAVUZ SELİM STADI

Misli.com 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  20.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
27.01.2021
Çarşamba
13:00

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
-
Detaylar

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
(H) YAKUP ÖZHAN
(Y) ŞENOL BEKTAŞ
(Y) EFE KURTULUŞ
(D) CAN CENGİZ
(G) MEHMET NEVZAT ADAL
(T) ÖZCAN SARMAN
(T) FATİH AKSOY
ELAZIĞ DOĞUKENT STADI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

PENDİKSPOR
-
Detaylar

SERİK BELEDİYESPOR
(H) SAİT TUZCU
(Y) SERDAR İLA
(Y) HASAN CEBECİ
(D) SABİT SELVİ
(G) LEVENT GÜZEN
(T) SERKAN KURAL
(T) HAKAN ALPASLAN KIRBAŞ
PENDİK STADI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

MAMAK FK
-
Detaylar

KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) OZAN BİLEYCİ
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) İSMAİL SEMİH İLERİ
(D) BURAK TAŞKINSOY
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
(T) HAKAN BEBEK
ÇUBUK İLÇE
27.01.2021
Çarşamba
13:00

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

TURGUTLUSPOR
(H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ
(Y) HARUN TERİN
(D) UGURCAN GÖKLER
(G) BURAK CEM TAHİROĞLU
(T) OSMAN KAYAALP
(T) ÖNDER HAKAN EMEN
KIRŞEHİR AHİ
27.01.2021
Çarşamba
13:00

BODRUMSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
(H) HARUN TOPLAR
(Y) EMRE ASLAN
(Y) KEREM KALKAN
(D) EGEMEN ARTUN
(G) ADİL SİNEM
(T) MERYEM HALDAN
(T) RAMAZAN GÖK
BODRUM İLÇE STADI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

GMG KASTAMONUSPOR
(H) DENİZ SERCAN AKGÜL
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(Y) ÇAĞRI ATEŞ
(D) NABİ İZCİ
(G) SACİT KEŞKEK
(T) AHMET AKSOYEK
(T) TOLGA ÖZEL
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

SAKARYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
(H) AYBERK DEMİRBAŞ
(Y) KÜRŞATHAN AKIN
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(G) ALİ ULUYOL
(T) KEMAL ÖZBEK
(T) SERDAR ÇELEBİ
YENİ SAKARYA ATATÜRK
27.01.2021
Çarşamba
13:00

PAZARSPOR
-
Detaylar

EYÜPSPOR
(H) ALİ YILMAZ
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(Y) FERHAT ÇALAR
(D) ERHAN KAYA
(G) ADNAN ÇAĞLAR
(T) ÇETİN ÇOBAN
PAZAR İLÇE
27.01.2021
Çarşamba
13:00

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
(H) EREN GÖKMEN
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU
(Y) KADİR KANTEKİN
(D) BURAK GÜNER
(G) MÜCAHİT TATAR
(T) EREN ÖZTÜRK
VAN ATATÜRK
27.01.2021
Çarşamba
13:00

SİVAS BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

KIRKLARELİSPOR
(H) MEHMET TÜRKMEN
(Y) SEDAT ETİK
(Y) OKAN AKBAL
(D) SERKAN ERGÜN
(G) ÖNER FIRAT
(T) ERGİN TURAN
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

Misli.com 3. Lig -  Grup  01 -  16.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.01.2021
Perşembe
12:00

EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
-
Detaylar

ARTVİN HOPASPOR
(H) ERDEM TEMEL
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ
(Y) ERCAN AKDENİZ
(D) SEÇİL ÖZDEMİR
(G) MEHMET TOP
(T) MURAT KURT
EDİRNE 25 KASIM
28.01.2021
Perşembe
13:00

FATSA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) TOLGA TUGAY İNAN
(Y) TURGUT EVRAN
(Y) YUNUS DOĞAN
(D) DENİZ DİLŞEN
(G) MAHMUT KOCA
(T) HALİT YAKUPOĞLU
(T) ÜMİT GERS
FATSA İLÇE STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

KIZILCABÖLÜKSPOR
(H) LEVENT BUĞRA VARTEMEL
(Y) VEDAT DEMİR
(Y) HARUN PEKYÜREK
(D) ABDURRAHİM GARGİ
(G) HASAN SERDAR ÇAKIROĞLU
(T) GÜRCAN YAMAN
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

PAYASSPOR
-
Detaylar

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
(H) EMRE BULUT
(Y) ARDA DARCAN
(Y) DENİZCAN ŞAHİN
(D) ERSAN ŞEN
(G) İBRAHİM BOZKURT
(T) AYTEKİN AŞICI
PAYAS İLÇE STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

BELEDİYE DERİNCE SPOR
-
Detaylar

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
(H) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(Y) SELÇUK GÖKGÖZ
(D) BEKİR DOĞAN
(G) FATİH SUCUOĞLU
(T) ERTUĞ BÜYÜK
BELEDİYE DERİNCESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU
28.01.2021
Perşembe
13:00

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
-
Detaylar

MANİSASPOR
(H) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(Y) VEDAT HOŞNAM
(Y) FARUK YAĞLI
(D) TUNCAY SAĞLAM
(G) HASAN AYKIRI
(T) MUZAFFER SATICI
(T) HİLMİ MAHİR BAŞARAN
DİYARBAKIR STADYUMU
28.01.2021
Perşembe
13:00

OFSPOR A.Ş.
-
Detaylar

BUCASPOR 1928
(H) DOĞUKAN YILDIRIM
(Y) HALİL TOLGAHAN DEMİR
(Y) ABDULLAH POLAT
(D) EMİR TOPRAK
(G) ENGİN GÜNER
(T) AYHAN ÖZHAN
OF İLÇE
28.01.2021
Perşembe
13:00

ANTALYA KEMERSPOR
-
Detaylar

1877 ALEMDAĞ SPOR
(H) YUSUF AYDIN
(Y) ÖMER AKMAN
(Y) YAKUP ERDOĞAN
(D) YUNUS GÜL
(G) AHMET TEPE
(T) ÇETİN MUNĞAN
KEMER İLÇE

Misli.com 3. Lig -  Grup  02 -  18.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.01.2021
Perşembe
13:00

TEKİRDAĞSPOR
-
Detaylar

KARAMAN BELEDİYESPOR
(H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) BİRKAN ÇANAKCIOĞLU
(Y) İBRAHİM ETHEM POTUK
(D) ŞEYMA HAŞLAK
(G) ALAATTİN TOPCU
(T) SALİH ŞAHBEY
(T) TANSEL BAYDAR
NAMIK KEMAL STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

YOZGATSPOR 1959 FK
-
Detaylar

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
(H) BURAK AKDAĞ
(Y) ŞABAN KARADERİLİ
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(D) MUHAMMED BURAK TUFAN
(G) AYHAN AKGÖZ
(T) FATİH HÜSNÜ BERBEROĞLU
YOZGAT BOZOK STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
-
Detaylar

YOMRA SPOR
(H) DENİZ KÜKREK
(Y) ÖMER YÜZER
(Y) AHMET DEVECİ
(D) BERAT BUĞRA ÇELİK
(G) EROL PESEN
(T) ALPASLAN ACAR
DARICA İLÇE
28.01.2021
Perşembe
13:00

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
-
Detaylar

FETHİYESPOR
(H) İLKER YASİN AVCI
(Y) UĞUR AYDOĞDU
(Y) ENES BERK GÜÇLÜ
(D) FİKRET HAKAN ABAY
(G) ALİ RÜSTEM KURT
(T) BÜLENT FİL
(T) MURAT KUTANİŞ
NAZİLLİ İLÇE
28.01.2021
Perşembe
13:00

ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
-
Detaylar

CEYHAN SPOR
(H) SİNAN DERECİ
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN
(Y) İSMAİL ERTUNÇ
(D) ORHAN GÜNGÖR
(G) MEHMET UĞUR ALPTEKİN
(T) HALİL KOCA
ALEMDAĞ STADYUMU
28.01.2021
Perşembe
13:00

AĞRI 1970 SPOR
-
Detaylar

KAHTA 02 SPOR
(H) ERDAL YILMAZ
(Y) AYKUT YILMAZ
(Y) MİRAÇ BERK KÖLEMEN
(D) SERKAN YÜCEL
(G) SERDAR SERDAR
(T) MURAT BİNGÖL
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
28.01.2021
Perşembe
13:00

TOKATSPOR A.Ş.
-
Detaylar

MARDİN FOSFAT SPOR
(H) ENVER AYDIN
(Y) HARUN GÜNAYDIN
(Y) ERDİ ABDULMECİT SAYAR
(D) BURAK AKYEL
(G) METİN CEBECİ
(T) MÜMİN TOSLALI
GAZİOSMANPAŞA STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
-
Detaylar

İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
(H) LEVENT GÜMÜŞDERE
(Y) FATİH PAZI
(Y) ALP OSMAN KARAOSMANOĞLU
(D) YİĞİT İSMAİL ABDULLAHOĞLU
(G) ABDULKERİM TÖR
(T) YALÇIN GÜL
MALTEPE HASAN POLAT

Misli.com 3. Lig -  Grup  03 -  18.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.01.2021
Perşembe
13:00

ŞİLE YILDIZSPOR
-
Detaylar

ALTINDAĞ SPOR
(H) RAMAZAN DOĞANAY
(Y) UĞUR ÇAKMAK
(Y) CEM MUSTAFA AKPINAR
(D) MAZLUM DOĞAN BODUR
(G) İLKER GÜNEŞ
(T) SONER ÖZDEMİR
ŞİLE STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
-
Detaylar

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) SERKAN PINAR
(Y) MERT BAYKAL
(Y) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR
(D) ALPER CESUR
(G) ALİ KARATUTLU
(T) ZİYA DİLMEN
(T) ZÜBEYİR EMRE DURMAZ
MERSİN STADYUMU
28.01.2021
Perşembe
13:00

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ERBAASPOR
(H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(Y) RIDVAN ÇEVİK
(Y) OĞUZ BAŞBENZER
(D) HAMZA PEHLİVAN
(G) ALKAN AKGÜL
(T) ALPER GÖKÇEN
BATMAN YENİ ŞEHİR STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

KARŞIYAKA
-
Detaylar

ISPARTA 32 SPOR
(H) HAKAN ERGİN
(Y) AHMET ULU
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ
(D) BETÜL BAYKAN
(G) HALİL TAMER
(T) BÜNYAMİN DAŞDEMİR
(T) UĞUR GÜLSOY
İZMİR ATATÜRK
28.01.2021
Perşembe
13:00

SOMASPOR
-
Detaylar

ESENLER EROKSPOR
(H) FURKAN BAKAN
(Y) EREN ÖZÇELİK
(Y) ŞÜKRÜ ÇAVCI
(D) MEHMET İHSAN DERME
(G) SERKAN AKARCA
(T) S.ZAFER FALAY
(T) TURGAY BAHADIR SUKAN
SOMA ATATÜRK STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

ÇARŞAMBASPOR
-
Detaylar

GÖLCÜKSPOR
(H) ENGİN ATMACA
(Y) RECEP GÜNDÜZ
(Y) GÖKHAN SALDUZ
(D) MUHAMMET ÇALIŞKAN
(G) FETHİ KAYIŞ
(T) SEDAT CUMUR
ÇARŞAMBA İLÇE
28.01.2021
Perşembe
13:00

ARHAVİ SPOR
-
Detaylar

ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
(H) TOLGA AKBABA
(Y) ALİ GÜN
(Y) CEMAL CAN ÇAKIR
(D) MUHAMMED ÖMÜR
(G) HANEFİ ÖZTÜRK
(T) SEBAHATTİN ARTUN
ARHAVİ İLÇE STADI
28.01.2021
Perşembe
13:00

ÇATALCASPOR
-
Detaylar

YALOVASPOR
(H) TOLGA SANCAK
(Y) ERTAN DEMİRCİ
(Y) ERDEM TANIŞ
(D) MİRAÇ YILDIRIM
(G) COŞKUN TOPAÇ
(T) ÜNAL AKÇA
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  04 -  18.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
27.01.2021
Çarşamba
12:00

SİLİVRİSPOR
-
Detaylar

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
(H) AHMET ECEVİT
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY
(Y) OSMAN BARUK
(D) NİHAT HARTLI
(G) FAİK KAPSIZ
(T) SERKAN SARIÖZ
SİLİVRİ
27.01.2021
Çarşamba
13:00

ADIYAMAN 1954 SPOR
-
Detaylar

BURSA YILDIRIM SPOR
(H) CELAL BAYRAKLI
(Y) MEHMET ÖCAL
(Y) MEHMET DURA
(D) ALİ KILIÇ
(G) HÜSEYİN ÖZÇELİK
(T) İBRAHİM KÜÇÜK
(T) ATAKAN AKSU
ADIYAMAN ATATÜRK
27.01.2021
Çarşamba
13:00

KOZAN SPOR FK
-
Detaylar

ALANYA KESTELSPOR
(H) EMRE YÜKSEL
(Y) ERDEM DEĞİRMENCİ
(Y) BATUHAN BIYIKLI
(D) ONUR CAN DOLĞUN
(G) ŞENOL İMANÇER
(T) MEHMET ÇATAL
İSMET ATLI STADI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

MUĞLASPOR
-
Detaylar

DÜZCE SPOR
(H) ŞAHİN BERKER
(Y) ERAY PINAR
(Y) COŞKUN YALÇIN
(D) GÖKTAN DEMELİ
(G) KAZIM YENİ
(T) KORAY BAKIŞ
(T) ERDOĞAN KURT
MUĞLA ATATÜRK STD.
27.01.2021
Çarşamba
13:00

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
-
Detaylar

52 ORDUSPOR FK
(H) MURAT ERCAN
(Y) ABDULKADİR YILMAZOĞLU
(Y) ERAY TANIK
(D) ORHAN KARABOĞA
(G) İRFAN ÇAKIR
(T) HÜSEYİN DEMİR
BAŞPINAR STADI
27.01.2021
Çarşamba
13:00

MODAFEN
-
Detaylar

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
(H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) ÇAĞRI YILDIRIM
(Y) HÜSEYİN SEPETÇİOĞLU
(D) ASEN ALBAYRAK
(G) ALİ OLGUN
(T) ALİ FAİK YILMAZ
ALEMDAĞ STADYUMU
27.01.2021
Çarşamba
13:00

BERGAMA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
(H) TUNÇ ÖZDEMİR
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) BEDİRHAN SOYDEMİR
(D) ERDİ ÇETİN
(G) ARİF ÇELİK
(T) İRFAN EROL
BERGAMA 14 EYLÜL
27.01.2021
Çarşamba
13:00

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
-
Detaylar

BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
(H) SÜLEYMAN BAHADIR
(Y) SEMİH KOCAMAN
(Y) ADEM MAZLUM
(D) ENGİN FERİK
(G) MEHMET GÜVEN
(T) BURAK UĞURLU
SİİRT ATATÜRK STADI
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.