TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 15.10.2019
2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu 8. hafta maçları 18, 19, 20 ve 21 Ekim'de; TFF 1. Lig 8. hafta maçları 18, 19, 20 ve 21 Ekim'de; TFF 2. Lig 9. hafta maçları 19 ve 20 Ekim'de; TFF 3. Lig 9. hafta maçları 19 ve 20 Ekim'de oynanacak. Karşılaşma programları şöyle;

Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.10.2019
Cuma
20:30

GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) ALİ PALABIYIK
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) CANER AK
(V) SERKAN TOKAT
(A) KEREM ERSOY
(G) NECDET ERDİLEK
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ERCAN OKUR
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
19.10.2019
Cumartesi
15:00

ANTALYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
(V) ALPER ULUSOY
(A) MERT GÜZENGE
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) RIFAT YERLİKAYA
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
ANTALYA STADYUMU
19.10.2019
Cumartesi
17:30

TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(V) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(A) ESAT SANCAKTAR
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) KEMAL ÖZKOÇ
(T) DURMUŞ CANSEVER
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
19.10.2019
Cumartesi
17:30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) MEHMET KISAL
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(V) BURAK ŞEKER
(A) KADİR SAĞLAM
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) OĞUZ CESUR
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
19.10.2019
Cumartesi
20:00

MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) ALPER ÇETİN
(V) BAHATTİN ŞİMŞEK
(A) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) CELALETTİN YAVUZ
(T) ERHAN ŞAHİN
ERYAMAN STADYUMU
20.10.2019
Pazar
14:00

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) MEHMET METİN
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) HASAN AVCI
(V) SARPER BARIŞ SAKA
(A) KUTLUHAN BİLGİÇ
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) OZAN CANYURT
(T) ATİLLA AKSOY
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
20.10.2019
Pazar
16:30

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) ERKAN ENGİN
(V) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) ÇAĞDAŞ ALTAY
(G) EROL ERSOY
(T) SERVET SARIKAYA
(T) CENGİZ AKAR
(T) BARIŞ ŞENSOY
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
20.10.2019
Pazar
19:00

YUKATEL DENİZLİSPOR
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) ONUR ÖZÜTOPRAK
(V) ARDA KARDEŞLER
(A) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) GÜLHAN ÖZKAN
(T) MURAT KARAMAN
DENİZLİ ATATÜRK STADI
21.10.2019
Pazartesi
20:00

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
Detaylar

BTC TURK YENİ MALATYASPOR
(H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) CANDAŞ ELBİL
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(D) ADEM SARITAŞ
(V) METE KALKAVAN
(A) CEYHUN SESİGÜZEL
(G) MUSTAFA ÇULCU
(T) MEHMET TUNA
(T) HAKAN ATASOY
(T) İLTER ÖZ
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU

TFF 1. Lig -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.10.2019
Cuma
19:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) EMRE MALOK
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(D) LEVENT BALCI
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) AYDIN BALKANLI
(T) MURAT KANGALGİL
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
19.10.2019
Cumartesi
14:00

HATAYSPOR
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) ERKAN AKBULUT
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) BURAK TAŞKINSOY
(G) ADNAN ŞEKER
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) HAKAN YAPAN
ANTAKYA ATATÜRK STADI
19.10.2019
Cumartesi
16:30

BURSASPOR
-
Detaylar

CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
(H) YASİN KOL
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
19.10.2019
Cumartesi
19:00

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
-
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) ALİ CAN ALP
(D) SAİT TUZCU
(G) AKİF UĞURDUR
(T) AHMET BOZAN
(T) MEHMET SARIBUVA
(T) MEHMET ALTINDAĞ
MENEMEN İLÇE STADI
20.10.2019
Pazar
14:00

KEÇİÖRENGÜCÜ
-
Detaylar

BALIKESİRSPOR
(H) YİĞİT ARSLAN
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) EGEMEN ARTUN
(G) MÜRVET SEZER
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) ENGİN IŞIK
AKTEPE STADI
20.10.2019
Pazar
16:30

BOLUSPOR
-
Detaylar

GİRESUNSPOR
(H) CİHAN AYDIN
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) BERSAN DURAN
(D) GÜREL UZUNER
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) İLKER EMİR
(T) BÜLENT KILIÇ
BOLU ATATÜRK
20.10.2019
Pazar
19:00

ALTINORDU
-
Detaylar

ALTAY
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) ATA YILDIRIM
(D) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) EROL ÖZBULUT
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) İLKER ÖZKAN
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
20.10.2019
Pazar
19:00

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) TURGUT DOMAN
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) ALİ TUNA
(D) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) KASIM TURNA
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) ERKAN GÜLDAŞ
5 OCAK FATİH TERİM
21.10.2019
Pazartesi
19:00

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
-
Detaylar

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) BARAN ERASLAN
(D) ADEM CİNEK
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) ORHAN TATAR
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) LEVENT AKYER
 

TFF 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.10.2019
Cumartesi
14:00

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
(H) ŞEREF TAŞTAN
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(Y) EMİN BARLAS
(D) TUNÇ ÖZDEMİR
(G) BURHANETTİN ÇAĞLAR
(T) MURAT ILGIN
(T) KORAY BAKIŞ
VAN ATATÜRK
19.10.2019
Cumartesi
15:00

TUZLASPOR A.Ş.
-
Detaylar

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
(H) ERDEM TEMEL
(Y) MUSTAFA HAN
(Y) UĞUR ÖNAY
(D) REŞAT ONUR COŞKUNSES
(G) AYKUT GENÇOĞLU
(T) MAHMUT KAYHAN
(T) AYKUT TURAN
TUZLA BELEDİYE STADI
19.10.2019
Cumartesi
15:00

EYÜPSPOR
-
Detaylar

ANKARA DEMİRSPOR
(H) HASAN KAÇAR
(Y) TURHAN AKBAŞ
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(D) SERKAN PINAR
(G) MÜCAHİT TATAR
(T) SALİH ŞAHBEY
 
20.10.2019
Pazar
14:00

BİREVİM ELAZIĞSPOR
-
Detaylar

PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
(H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) GÖKHAN COŞAR
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI
(D) EREN GÖKMEN
(G) MUHARREM YILMAZ
(T) SARPER SUR
(T) OKAN KAPLAN
GENÇLİK MERKEZİ SENTETİK SAHASI
20.10.2019
Pazar
14:00

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
-
Detaylar

ERGENE VELİMEŞE SPOR
(H) ONUR BİNGÖL
(Y) VURAL GÜL
(Y) EMİR KILIÇARSLAN
(D) BURAK GÜNER
(G) ÖMER MURAT ÜLGER
(T) ÇETİN ÇOBAN
BAYBURT GENÇ OSMAN
20.10.2019
Pazar
14:30

KASTAMONUSPOR 1966
-
Detaylar

UŞAK SPOR A.Ş.
(H) OZAN BİLEYCİ
(Y) ŞENOL BEKTAŞ
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(D) ERDOĞAN ÖZKAYA
(G) HASAN KÖLEMEN
(T) SELÇUK YILMAZ
GAZİ STADI
20.10.2019
Pazar
14:30

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) SEMİH KURT
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ
(Y) BİRTAN YAVUZ
(D) ENES KANPARA
(G) METİN YÜKLER
(T) LEVENT ERKÖSE
(T) AYTEKİN AŞICI
KIRŞEHİR AHİ
20.10.2019
Pazar
15:00

BANDIRMASPOR
-
Detaylar

NİĞDE ANADOLU FK
(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) SAMET ÖZKUL
(D) SERKAN ERYILMAZ
(G) YUSUF KEMAL COŞGUN
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR
(T) HÜSEYİN DEMİR
BANDIRMA 17 EYLÜL
20.10.2019
Pazar
19:00

SAKARYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
(H) OĞUZHAN AKSU
(Y) MUSA MURAT EMRE
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(D) ÖZGÜR REHA ALICI
(G) BURAK CEM TAHİROĞLU
(T) RAMAZAN GÜN
(T) MURAT KARAKAYA
YENİ SAKARYA ATATÜRK

TFF 2. Lig -  Grup  Beyaz -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.10.2019
Cumartesi
14:30

HACETTEPE SPOR
-
Detaylar

HEKİMOĞLU TRABZON
(H) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(Y) TUNCAY ERCAN
(Y) SABRİ ÖĞE
(D) AHMET BALKAN
(G) HÜSEYİN ALTINTAŞ
(T) MEHMET TUNÇAK
(T) MUSTAFA SİNAN BOZ
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
19.10.2019
Cumartesi
15:00

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

SARIYER
(H) EFE TANRIVERDİ
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(D) GÜRCAN HASOVA
(G) YAVUZ ÇETİN
(T) BÜLENT KAR
(T) YUSUF CİNEL
15 TEMMUZ STADYUMU
19.10.2019
Cumartesi
15:00

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

PENDİKSPOR
(H) BATUHAN GÜLTEK
(Y) İLKER AYTEN
(Y) ÇETİN ÖNCEL
(D) YUSUF AYDIN
(G) ABDÜLKADİR ENSARİ
(T) SONER ÖZDEMİR
(T) CEVDET YUMUŞAK
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
20.10.2019
Pazar
14:30

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ŞANLIURFASPOR
(H) ALPER ORAN
(Y) SERHAT SAĞIR
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(D) RAŞİT YORGANCILAR
(G) YAVUZ SELİM ERAN
(T) YALÇIN GÜL
(T) IŞIK ALACAKOÇ
KARAELMAS K.KÖKSAL
20.10.2019
Pazar
14:30

YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
-
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(Y) UFUK UĞURLU
(D) OZAN ERGÜN
(G) İLKAY GÜNER
(T) ŞENER AYDOĞDU
(T) HALİT UĞURLU
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU
20.10.2019
Pazar
15:00

İNEGÖLSPOR
-
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
(H) EMRE KARGIN
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(Y) ERSİN ERBAY
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) CENGİZ SAVAŞKAN
(T) KEMAL ÖZBEK
(T) NECMETTİN AKÇA
İNEGÖL İLÇE STADI
20.10.2019
Pazar
15:00

KIRKLARELİSPOR
-
Detaylar

1922 KONYASPOR
(H) VELİ KARAKAYA
(Y) SERKAN GÜLÇER
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(D) ŞEVKET TEKER
(G) EMRE KOSİF
(T) MUSTAFA SARAL
(T) BÜLENT ARAL
KIRKLARELİ ATATÜRK
20.10.2019
Pazar
19:00

AMED SPORTİF FAALİYETLER
-
Detaylar

GÜMÜŞHANESPOR
(H) CİHAN ATAŞ
(Y) BERKAY DABAN
(Y) SİNAN BİLEN
(D) LEVENT BUĞRA VARTEMEL
(G) ENEZ KAPLAN
(T) ONUR AYDEMİR
(T) ÖZER YILMAZ
DİYARBAKIR STADYUMU
20.10.2019
Pazar
19:00

AFJET AFYONSPOR
-
Detaylar

BAŞKENT AKADEMİ FK
(H) YALÇIN TAŞKINFURAT
(Y) EFE KURTULUŞ
(Y) MÜCAHİD ADEM ÇELEBİ
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(G) TUFAN AKÇAY
(T) MEHMET RIZA ÖZSAKAL
(T) OKAN ARSLAN
ZAFER STADI

TFF 3. Lig -  Grup  01 -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.10.2019
Cumartesi
14:30

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

YOMRA SPOR
(H) ÖMER ŞİVKA
(Y) CAN ÖZTEKİN
(Y) GÖKER EREL
(D) EMRE KOÇ
(G) SALİM DURAN
(T) MERYEM HALDAN
ANKARA OSTİM
19.10.2019
Cumartesi
15:00

SİLİVRİSPOR
-
Detaylar

ARTVİN HOPASPOR
(H) METEHAN ALPAT
(Y) MEHMET SALDIRANER
(Y) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(D) GÜNEY GÜNEYLİOĞLU
(G) ŞENOL İMANÇER
(T) ÜNSAL KAYA
ZİYA ALTINOĞLU STADI
20.10.2019
Pazar
14:00

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

TOKATSPOR A.Ş.
(H) ALİ YILMAZ
(Y) MEHMET GÖKHAN CEYLAN
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL
(D) ESRA SAĞLAM
(G) İBRAHİM BOZKURT
(T) ALİ FAİK YILMAZ
FARUK ÇELİK STADI
20.10.2019
Pazar
14:00

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
-
Detaylar

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
(H) MEHMET ALİ ÖZER
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) MUSTAFA ÇEVİK
(D) BEDİRHAN YİĞİTBAŞ
(G) ALİ RÜSTEM KURT
(T) İBRAHİM KARAMAN
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI
20.10.2019
Pazar
14:30

SERİK BELEDİYESPOR
-
Detaylar

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
(H) OKAN KAYATAŞ
(Y) OĞUZHAN YAZIR
(Y) RIDVAN ÇEVİK
(D) MÜLAZIM ARGIZ
(G) BÜLENT TÜRKEKUL
(T) İBRAHİM YILMAZ
SERİK İSMAİL OĞAN
20.10.2019
Pazar
14:30

ERZİN SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ÇATALCASPOR
(H) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(Y) BİRKAN ÇANAKCIOĞLU
(Y) DENİZCAN ŞAHİN
(D) BERK SİPAHİ
(G) MEHMET ARABACI
(T) LEVENT ERGEN
(T) İSMAİL ERKAN BİLBEN
ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI
20.10.2019
Pazar
14:30

DÜZCE SPOR
-
Detaylar

YENİ ORDUSPOR
(H) BATUHAN BAYAR
(Y) SELİM ŞENÖZ
(Y) ŞAFAK NALBANTOĞLU
(D) ATAKAN KOZİK
(G) DİLAN DENİZ GÖKCEK İŞCAN
(T) HAKAN ALTINKAYA
DÜZCE 18 TEMMUZ
20.10.2019
Pazar
15:00

ŞİLE YILDIZSPOR
-
Detaylar

MANİSASPOR
(H) ERDEM MERTOĞLU
(Y) METİN YALÇIN
(Y) AHMETCAN AKKOYUN
(D) ADEM KARAKAYA
(G) MEHMET GÜVEN
(T) HÜSEYİN GÜLEÇ
ŞİLE STADI
20.10.2019
Pazar
19:00

Cİ GROUP BUCA
-
Detaylar

KIZILCABÖLÜKSPOR
(H) YUNUS EMRE ÇAKAR
(Y) MEHMET KURU
(Y) SERKAN ÖKSÜZ
(D) AYDOĞAN KAÇMAZ
(G) MURAT ŞAHİN
(T) CABİR KAŞDEMİR
YENİ BUCA STADI

TFF 3. Lig -  Grup  02 -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.10.2019
Cumartesi
15:00

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
(H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(Y) MUHAMMED YILDIZ
(Y) EMRE DEMİREL
(D) ABİDİN YİLDİRİM
(G) SERDAR SERDAR
(T) EKREM ÖZTEMEL
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
20.10.2019
Pazar
14:00

OFSPOR A.Ş.
-
Detaylar

PAYASSPOR
(H) MEHMET TÜRKMEN
(Y) İSMAİL SEMİH İLERİ
(Y) SELİM KONUKÇU
(D) ENES AKMEŞE
(G) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(T) ERDAL KÜÇÜKKAYA
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK
20.10.2019
Pazar
14:30

KOZAN SPOR FK
-
Detaylar

AĞRI 1970 SPOR
(H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) İBRAHİM ETHEM POTUK
(D) ANIL FURKAN LİMAN
(G) CÜNEYT TANER
(T) ÜNAL AKÇA
İSMET ATLI STADI
20.10.2019
Pazar
14:30

ERBAASPOR
-
Detaylar

ESENLER EROKSPOR
(H) YİĞİT PEŞİN
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) AZAD İLHAN
(D) ONUR GÜNEŞ
(G) MEHMET EMİN BAYDAĞ
(T) DAVUT NUMANOĞLU
(T) SEDAT CUMUR
ERBAA İLÇE
20.10.2019
Pazar
15:00

1877 ALEMDAĞ SPOR
-
Detaylar

KEMERSPOR 2003
(H) ENVER AYDIN
(Y) BURAK CELEP
(Y) MURAT ŞİMŞEK
(D) OZAN YALÇIN
(G) ADNAN PİŞKİN
(T) SELÇUK ALDEMİR
ALEMDAĞ STADYUMU
20.10.2019
Pazar
15:00

KARŞIYAKA
-
Detaylar

KOCAELİSPOR
(H) EMRE KORKMAZ
(Y) YUNUS DOĞAN
(Y) HİCRİ YILDIRIM
(D) TOLGA TUNA
(G) YAŞAR ULUSOY
(T) İBRAHİM ONAYLI
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
İZMİR ATATÜRK
20.10.2019
Pazar
15:00

TURGUTLUSPOR
-
Detaylar

CİZRE SPOR
(H) CAN CENGİZ
(Y) ALPER USLU
(Y) UĞUR AYDOĞDU
(D) FURKAN ÇELİK
(G) HANEFİ ÖZTÜRK
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
(T) ADNAN KURT
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI
20.10.2019
Pazar
15:00

BELEDİYE DERİNCE SPOR
-
Detaylar

FETHİYESPOR
(H) BURAK KAPLAN
(Y) SİNAN ERTİNĞÜ
(Y) DENİZ DEMİREL
(D) NESLİHAN MURATDAĞI
(G) ÖMER FARUK YEŞİL
(T) SİNAN IŞIK
DERİNCE BELEDİYESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU

TFF 3. Lig -  Grup  03 -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.10.2019
Pazar
14:00

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

PAZARSPOR
(H) ALKAN PARSAK
(Y) ERCAN AKDENİZ
(Y) BEDİRHAN SOYDEMİR
(D) EGE TÜNAK
(G) HAKKI GÜLER
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
KELKİT İLÇE STADI
20.10.2019
Pazar
14:00

MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
-
Detaylar

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) KADİR BEYAZ
(D) GÖKSU FURKAN GÜNGÖR
(G) ALKAN AKGÜL
(T) ÖMER AKSOY
(T) AŞKIN ÇOKSEVER
BATMAN YENİ ŞEHİR STADI
20.10.2019
Pazar
14:00

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

MODAFEN
(H) AHMET ECEVİT
(Y) AHMET ULU
(Y) CANER KURT
(D) ALİ KILIÇ
(G) AHMET CENGİZ DUMAN
(T) KAMİL KILINÇ
YEŞİLTEPE SPOR KOMPLEKSİ
20.10.2019
Pazar
14:30

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
(H) BARKIN KARA
(Y) ÇAĞDAŞ YÜKSEL ÇAĞ
(Y) ONUR GÜLTER
(D) ENGİN FERİK
(G) ALAATTİN TOPCU
(T) ERTUĞ BÜYÜK
(T) ALİ İHSAN SARIYILMAZ
ÇUBUK İLÇE
20.10.2019
Pazar
14:30

YOZGATSPOR 1959 FK
-
Detaylar

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
(H) YUSUF ALPER ABALI
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(Y) FURAZ BÜLGEN
(D) ALİ ALKAN
(G) ERCAN HELLAÇ
(T) ERSEL KILIÇ
(T) İNAN KILINÇ
YOZGAT BOZOK STADI
20.10.2019
Pazar
15:00

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
-
Detaylar

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
(H) SERHAD ÜRKMEZ
(Y) EROL ERNEK
(Y) BATUHAN BIYIKLI
(D) UMUTCAN BAYRAM
(G) ALİ ZAĞLI
(T) ALİ AĞILÖNÜ
(T) YAŞAR ÇATAL
NAZİLLİ İLÇE
20.10.2019
Pazar
15:00

MUĞLASPOR
-
Detaylar

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
(H) HAMİT BASIK
(Y) NECMİ DEMİR
(Y) HAKAN AKKAYNAK
(D) BERKAN ÜLBEĞİ
(G) KEMAL M. SERBES
(T) ÖZGÜR ARİF GERÇEK
(T) CELİL TAŞKIN
MUĞLA ATATÜRK STD.
20.10.2019
Pazar
15:00

GÖLCÜKSPOR
-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY
(Y) RECEP GÜNEŞ
(D) BURAK DEMİRKIRAN
(G) MAHMUT KOCA
(T) SEBAHATTİN ARTUN
GÖLCÜK ŞEHİR
20.10.2019
Pazar
15:00

BAYRAMPAŞA
-
Detaylar

SOMASPOR
(H) SİNAN ÖZCAN
(Y) METİN CEBECİ
(Y) YİĞİT ÇAM
(D) SALİH SOYDAN
(G) HASAN AYKIRI
(T) SERKAN SARIÖZ
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.