TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Arşiv » 2013-2014 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Bölgesel Amatör Lig
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.ZARA BELEDİYESPOR 20 13 6 1 48 11 37 45
2.SORGUN BELEDİYESPOR 20 11 7 2 41 19 22 40
3.ÇARŞAMBASPOR 20 12 3 5 32 20 12 39
4.FATSA BELEDİYESPOR 20 11 4 5 36 18 18 37
5.İLKADIM BELEDİYESPOR 20 10 3 7 28 17 11 33
6.ATAKUM BELEDİYESPOR 20 8 6 6 28 25 3 30
7.1926 BULANCAKSPOR 20 7 7 6 28 22 6 28
8.ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR 20 7 3 10 26 30 -4 24
9.YILDIZELİ BİRLİK SPOR 20 6 6 8 22 38 -16 24
10.MERZİFONSPOR 20 6 5 9 19 21 -2 23
11.ERZİNCANSPOR 20 5 4 11 18 30 -12 19
12.SOYASPOR GENÇLİK 20 4 5 11 21 41 -20 17
13.ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR 20 4 4 12 16 42 -26 16
14.KELKİT HÜRRİYETSPOR 20 3 3 14 17 46 -29 12
Bölgesel Amatör Lig Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
01.03.2014 13:30 ERZİNCANSPOR 0-1 FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
02.03.2014 13:30 ATAKUM BELEDİYESPOR 1-1 ÇARŞAMBASPOR Detaylar Detaylar
02.03.2014 13:30 YILDIZELİ BİRLİK SPOR 1-4 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
02.03.2014 13:30 1926 BULANCAKSPOR 5-1 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR Detaylar Detaylar
02.03.2014 13:30 SOYASPOR GENÇLİK 5-1 KELKİT HÜRRİYETSPOR Detaylar Detaylar
02.03.2014 13:30 İLKADIM BELEDİYESPOR 2-0 ZARA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
02.03.2014 13:30 MERZİFONSPOR 0-3 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig'e Yükselme Baraj Maçları

Eleme Maçları
26 Nisan 2014 13:30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
1955 BATMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14:00 KURTALAN SPOR 1-1
(Pen. 6-5)
SİİRT KARTALSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14:30 MERZİFONSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14:30 KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR 1-2 ÇINARLI SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 15:00 ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR 4-0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 15:30 KİLİS BLD.SPOR 7-0 ÇINARLI GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 11:00 ARHAVİ SPOR 3-0 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13:00 MUDURNUSPOR 1-4 KIBRISCIKSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13:30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 5-3)
HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13:30 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 6-0 BOZTEPE MALYASPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14:30 ÇERKEZKÖY SPOR 1-3 VELİMEŞE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14:30 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 0-1 HACILAR ERCİYES GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14:30 İLKADIM BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
TERMESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14:30 BARTINSPOR 4-1 KURUCAŞİLESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14:30 ÇAYIROVA SPOR 3-1 İZMİT BEKİRPAŞA BAŞARANSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14:30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-3 SAKICI İNŞAAT ŞENYURTSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-1 ÖZKON GRUP KARAMAN SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15:00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 2-1 HİSARSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15:00 ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR 0-3 AKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15:30 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 16:00 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1-0 DEMRE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 16:00 SERDİVANSPOR 1-0 SAPANCA GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2014 15:30 AKSARAY BELEDİYE SPOR 5-1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2014 16:00 TOROSLAR BELEDİYESPOR 3-1 TARSUSGÜCÜ Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 13:30 CİZRE BASRA SPOR 2-0 1960 SİLOPİ SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 14:00 SORGUN BELEDİYESPOR 5-1 YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 15:00 KALKANDERE SPOR 0-0
(Pen. 6-7)
ARDEŞENSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 15:30 BOZCAADASPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
KARABİGA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 15:30 ERGANİSPOR 0-0
(Pen. 2-4)
DİYARBAKIR 1968 SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 15:30 MUŞ OVASISPOR 0-1 HASKÖY YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 13:00 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR 1-2 GÖRELESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 2-0 BİLECİK EDEBALI SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14:30 TOSYA BELEDİYE SPOR 2-0 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14:30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 2-0 GENÇ MURAT SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14:30 MKE KIRIKKALESPOR 4-1 KIRIKKALE YAHŞİHANSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:00 İSKİLİP BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1-2 ULUKAVAKSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 AKÇAKOCASPOR 0-2 DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 OSMANİYE SPOR 2011 0-0
(Pen. 5-4)
KADİRLİSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-0 BURDUR ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15:30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
PAZARCIK SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 16:00 MUĞLASPOR 0-0
(Pen. 5-4)
ORTACA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2014 15:00 BEŞİKDÜZÜSPOR 2-1 TRABZON YALI SPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2014 16:00 BALIKESİR BELEDİYESPOR 2-0 GÖNEN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2014 15:00 BELEN BELEDİYESPOR 1-2 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Mayıs 2014 15:30 KOZAN BLD.SPOR 3-0 YENİBEYGÜCÜ Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2014 13:00 DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR 1-3 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2014 15:00 KUŞTEPE SPOR 0-1 AVCILAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2014 15:00 SULTANGAZİ SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
TUNA SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2014 15:30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-0 ADIYAMAN GAPSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 13:00 KARSSPOR 1-0 S.ESNAFSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 13:00 DERSİM SPOR 5-1 TUNCELİ DAĞCILIK VE KAMP SPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 13:30 KEŞANSPOR 0-1 ANAFARTALARSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:00 DİKİLİTAŞ SPOR 4-0 SARIYER YENİMAHALLESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:00 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 5-1 ALBAYRAK Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 16:00 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 3-1 MALATYA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 16:00 SOMASPOR 6-0 DURASILLI BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2014 15:00 IĞDIR ARAS SPOR 1-1
(Pen. 5-2)
IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2014 15:30 FOÇA BELEDİYESPOR 2-3 ATİLLASPOR Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2014 16:00 İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 6-5)
İSABEYLİ ŞIRLAN Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15:00 YILDIZELİ BİRLİK SPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
CUM.ÜNİVERSİTESİSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15:00 SOYASPOR GENÇLİK 1-2 ORDU İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15:30 MARDİNSPOR 3-1 KIZILTEPE FIRAT SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15:30 KOZLU BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ÇAYCUMASPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15:30 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
İZAKS GAZİEMİR SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 16:30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 4-6 PALUSPOR Detaylar Detaylar
31 Mayıs 2014 16:00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 3-1 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.