TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Ligler » Gelişim Ligleri » U15 Bölgesel Gelişim Ligi
U15 Bölgesel Gelişim Ligi Finalleri

Final Maçları
14 Haziran 2022 21:00 ESENLER EROKSPOR 2-2
(Pen. 6-7)
İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
3.4.'lük Maçları
14 Haziran 2022 18:00 ÇORUM FK 3-4 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
11 Haziran 2022 18:00 ÇORUM FK 0-0
(Uzt. 0-2)
ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
11 Haziran 2022 21:00 KARŞIYAKA 0-2 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
3 Haziran 2022 15:00 ÇORUM FK 3-1 SARIYER Detaylar Detaylar
3 Haziran 2022 15:00 ESENLER EROKSPOR 4-0 BODRUMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Haziran 2022 15:00 SAKARYASPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 1-2)
İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
3 Haziran 2022 15:00 KARŞIYAKA 5-2 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
U15 Bölgesel Gelişim Ligi 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
U15 Bölgesel Gelişim Ligi 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
  O G B M A Y AV P
1.ESENLER EROKSPOR 10 8 1 1 40 8 32 25
2.PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 10 6 2 2 33 10 23 20
3.SARIYER 10 6 2 2 26 14 12 20
4.CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 10 3 2 5 26 31 -5 11
5.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 10 2 3 5 21 23 -2 9
6.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 10 0 0 10 1 61 -60 0
Site İçi Arama
Detaylı Arama
EMİRHAN KİRALİ
EDİRNESPOR
15
KEREM YUSUF AYDIN
SAKARYASPOR A.Ş.
15
MERT KUZ
ÇORUM FK
13
YAŞAR KILKIŞLILAR
KARŞIYAKA
13
BİLAL ERGİN
ESENLER EROKSPOR
12
EMİRCAN ÇİÇEK
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
11
BERKAN ERTÜRK
İNEGÖLSPOR
10
İSMAİL YAŞAR
SARIYER
9
ABDULLAH UYSAL
KARŞIYAKA
8
HASAN ANIL ASLAN
BURSA YILDIRIM SPOR
8
DEVRAN DAĞ
FETHİYESPOR
7
FATİH AKYOL
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
7
OĞUZ KURTULUŞ
ESENLER EROKSPOR
7
CEMİL ÇAĞAN EŞEN
KARŞIYAKA
6
EGE YİĞİT
KARŞIYAKA
6
TANER AKBUL
BELEDİYE DERİNCE SPOR
6
ABDİL MERT KIRCA
KUŞADASISPOR
5
ALİ ARDA ŞEN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
5
EMİRHAN AYGÜN
ANKARASPOR
5
KADİR EFE TERZİOĞLU
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
5
MERT EREN GÜRANİ
BODRUMSPOR A.Ş.
5
TUNAY ÖZDEMİR
İNEGÖLSPOR
5
AHMETCAN BOZKURT
SARIYER
4
AKIN EGE ŞAHİN
BURSA YILDIRIM SPOR
4
ARDA HACİMOĞLU
SAKARYASPOR A.Ş.
4
BATUHAN KOÇAL
ESENLER EROKSPOR
4
BERAT BATUHAN TAŞKIN
ÇORUM FK
4
EYÜP CAN ÖZEL
BODRUMSPOR A.Ş.
4
MERT ALİ KOYUNCU
İNEGÖLSPOR
4
MUHAMMED EMİN YÜZKOLAR
SAKARYASPOR A.Ş.
4
MUHARREM ÇUKUR
SARIYER
4
MUSTAFA USLU
AKHİSARSPOR
4
ÖMER FARUK PINAR
BURSA YILDIRIM SPOR
4
RASİM AKASLAN
AKHİSARSPOR
4
SABRİ OKAY
KARŞIYAKA
4
YİĞİT BARKIN ÖZZADE
EDİRNESPOR
4
YUNUS EMRE TAŞ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
4
ABDULSAMED ÇAKIR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
3
ALP EREN ÇETİN
BITEXEN DÜZCESPOR
3
ARAFAT FİDAN
AFJET AFYONSPOR
3
ARDA KARAKUZU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
ASİL YUSUF DALGIÇ
ANKARASPOR
3
BAŞAR ÖZDEMİR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
3
BURAK AKTAŞ
SARIYER
3
BURAK KENAR
KUŞADASISPOR
3
DENİZ TUNA YÜCEL
BODRUMSPOR A.Ş.
3
EFEKAN DUMLU
BELEDİYE DERİNCE SPOR
3
EGEMEN BATTAL
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
3
EREN KARAPINAR
ANKARASPOR
3
EREN KARATEN
SAKARYASPOR A.Ş.
3
FARUK ŞEN
İNEGÖLSPOR
3
GÖKMEN EGE KABİL
SAKARYASPOR A.Ş.
3
HÜSEYİN CAN BAYRAK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
KEREM DURAN
İNEGÖLSPOR
3
KORAY ÖNCE
ESKİŞEHİRSPOR
3
KUZEY EGE BULGULU
KUŞADASISPOR
3
MUHAMMED CAN DEMİRTOP
UŞAK SPOR A.Ş.
3
MUHAMMET AKYÜZ
KARŞIYAKA
3
OKAY ALDI
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
3
SİNAN CAN YAKABAĞI
FETHİYESPOR
3
ÜMİT ÖZBAY
ESENLER EROKSPOR
3
YUSUF ERATA
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
3
YUSUF FURKAN SAYICI
ESENLER EROKSPOR
3
YUSUF SONGÜR
AKHİSARSPOR
3
YUSUF TALHA TAŞKESEN
ESKİŞEHİRSPOR
3
AHMET ATA KALAYCIOĞLU
KARŞIYAKA
2
AHMET EMİR ÖZCAN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
2
AHMET GÖKÇE
ESENLER EROKSPOR
2
AREK BOLAK
ESENLER EROKSPOR
2
BATUHAN BOZÜYÜK
EDİRNESPOR
2
BATUHAN ÖZKAN
BURSA YILDIRIM SPOR
2
BEKİR TÜZMEK
AFJET AFYONSPOR
2
BERAT CAN DEMİRAL
BURSA YILDIRIM SPOR
2
BESİM ATASOYLU
ESENLER EROKSPOR
2
BORA ÖZDEMİR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
ÇETİN ÖZDEN
SARIYER
2
DENİZ EREN SERTOĞLU
KARŞIYAKA
2
ELYASA YILMAZ
BODRUMSPOR A.Ş.
2
EMİRHAN MERT
ESKİŞEHİRSPOR
2
ENES TAHA TOPCU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
2
EŞREF VATANSEVER
İNEGÖLSPOR
2
HAFIZ YASİN DAĞDAŞ
BODRUMSPOR A.Ş.
2
HÜSEYİN TOSUN
ANKARASPOR
2
İLKAY YİĞİT ÖKSÜZ
ESENLER EROKSPOR
2
KÜRŞAT KÜÇÜKDANACI
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
MEHMET EFE YÜZBAŞIOĞLU
SARIYER
2
MERT BİLGİN
BODRUMSPOR A.Ş.
2
MERT KÖRÇOBAN
İNEGÖLSPOR
2
MERTCAN PABUŞCU
FETHİYESPOR
2
MİRAÇ ACU
FETHİYESPOR
2
MUHAMMED ALİ YILDIZ
BURSA YILDIRIM SPOR
2
NEJDET NEZİR BİLİN
BURSA YILDIRIM SPOR
2
OZAN ARİF ÇELEBİ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
2
RAMAZAN AYDIN
KUŞADASISPOR
2
SAMET OKKA
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
2
TAHA YASİN YENİGÜN
ESKİŞEHİRSPOR
2
TAHA YUSUF SARI
BITEXEN DÜZCESPOR
2
YASİR SIDDIK SABAZ
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
ABDULLAH BAŞDERE
İNEGÖLSPOR
1
AHMET EMRE ERBAY
AKHİSARSPOR
1
AHMET KAAN DUMAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
AHMET KADİR KARAKUŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
AHMET SAİD ACISU
ÇORUM FK
1
ALİ CEM KETEN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
ALİHAN SAYMAK
SAKARYASPOR A.Ş.
1
ALP CAN SÖZER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
ANIL FEDAKAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
ARAS KÜLÜNGOĞLU
SARIYER
1
ARDA ARSLAN
UŞAK SPOR A.Ş.
1
ARDA ASLAN
EDİRNESPOR
1
ARDA TANIŞMAN
BITEXEN DÜZCESPOR
1
ARİF USLU
BURSA YILDIRIM SPOR
1
AYBERK DALKA
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
AZİZ GÜRCAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
BATUHAN YILDIRIM
AFJET AFYONSPOR
1
BERAT ACU
FETHİYESPOR
1
BERAT AKBULUT
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
BERAT ENES ÖZREK
BODRUMSPOR A.Ş.
1
BERAT KAYA
ESKİŞEHİRSPOR
1
CENGİZ ARBAĞ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
CUMALİ SAY
İNEGÖLSPOR
1
EFE CAN ÜLGÜ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
EFE KARTAL YILDIZ
KARŞIYAKA
1
EFEHAN PEKDEMİR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
EGE SEVİM
BITEXEN DÜZCESPOR
1
EGEMEN SAMURÇÖL
FETHİYESPOR
1
EMİN ALİ BAŞER
BITEXEN DÜZCESPOR
1
EMİR YASİN SUÇİN
EDİRNESPOR
1
ENES DOĞAN
İNEGÖLSPOR
1
ENES DOĞAN
KUŞADASISPOR
1
ERDEM DAĞLI
SAKARYASPOR A.Ş.
1
EREN UZUN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
ERTUĞRUL BOZ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
FARUK EREN GEREN
AKHİSARSPOR
1
FURKAN USLUER
KARŞIYAKA
1
GÖKHAN GÜRBÜZ
BITEXEN DÜZCESPOR
1
HAKKI TUĞBERK ERGİNLER
EDİRNESPOR
1
HALİL İBRAHİM ÖZ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
HASAN AVCI
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
HÜSEYİN YILMAZ
KUŞADASISPOR
1
İBRAHİM EREN ÇAVUŞ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
İBRAHİM EROĞLU
UŞAK SPOR A.Ş.
1
İBRAHİM ŞEN
AKHİSARSPOR
1
İSA KAYRA KARPUZ
AFJET AFYONSPOR
1
İSMAİL YILMAZ
KUŞADASISPOR
1
JİYAN DENİZ ESLEK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
KAAN GÖREN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
KAĞAN İNTEPE
ESKİŞEHİRSPOR
1
KAYRA MUTLU
ESKİŞEHİRSPOR
1
KEREM BERAT DUYURAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
MAZLUM ŞENLİ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
MECİT AKIN
KARŞIYAKA
1
MEHMET EFE SALCI
BURSA YILDIRIM SPOR
1
MEHMET KAYRA DÜLGER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MELİH ŞENTÜRK
UŞAK SPOR A.Ş.
1
MİRAÇ GÜMÜŞ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
MUHAMMED ALİ AKAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
MUHAMMED ALİ KAHRAMAN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
MUSTAFA AKCİL
AFJET AFYONSPOR
1
MUSTAFA EFE SEYDAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
MUSTAFA KALINSAZLIOĞLU
ÇORUM FK
1
MUSTAFA TANER TAMER
KARŞIYAKA
1
OĞUZ KİLİTÇİ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
OĞUZ ŞAKACİ
İNEGÖLSPOR
1
ONUR BORA
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
OSMAN BUĞRA TOMAKİN
SARIYER
1
ÖMER EREN YILMAZ
UŞAK SPOR A.Ş.
1
RECEP ÖZTÜRK
BODRUMSPOR A.Ş.
1
SARP BORA YALÇINTUĞ
EDİRNESPOR
1
SEMİH AKSU
ESENLER EROKSPOR
1
SEYİT BATTAL IŞIK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
ŞENER ATASOY
AKHİSARSPOR
1
TAHA HIZ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
TALAT MELİH EŞSİZ
BODRUMSPOR A.Ş.
1
TALHA İRFAN ÖZTÜRK
ESENLER EROKSPOR
1
TALHA KARABODUR
AKHİSARSPOR
1
TALHA ÖMÜR AKISKA
UŞAK SPOR A.Ş.
1
TOLGAHAN ÇELİK
ESKİŞEHİRSPOR
1
TOLUNAY AKTAŞ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
TÜRKER SANCAKTUTAR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
TÜRKER UZUN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
UMUT ATA
AFJET AFYONSPOR
1
ÜVEYS KORKMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
VEYSEL DALKIÇ
AFJET AFYONSPOR
1
VOLKAN YEŞİLÇİMEN
EDİRNESPOR
1
YASİN ÖZBAY
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
YİĞİT EFE METEKOĞLU
BITEXEN DÜZCESPOR
1
YİĞİT EMİR VELİ
BITEXEN DÜZCESPOR
1
YUNUS EMRE KARADENİZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
YUSUF BERKAY MANER
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
YUSUF CAN IŞIK
ANKARASPOR
1
YUSUF GÜNEY
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
YUSUF KAAN BÜYÜKTAZİM
SAKARYASPOR A.Ş.
1
YUSUF MERT
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
YUSUF YUCER
ESENLER EROKSPOR
1
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.