TR
EN
U15 Gelişim Ligi Finalleri

Final Maçları
24 Mayıs 2024 17:00 GALATASARAY A.Ş. - TÜMOSAN KONYASPOR Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2024 20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - BITEXEN ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
21 Mayıs 2024 17:00 TÜMOSAN KONYASPOR 0-0
(Pen. 3-4)
BITEXEN ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
21 Mayıs 2024 20:00 GALATASARAY A.Ş. 0-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
25 Nisan 2024 12:00 BURSA YILDIRIM SPOR 1-3 TÜMOSAN KONYASPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2024 16:00 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 0-6 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Nisan 2024 13:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-1
(Pen. 5-4)
FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Nisan 2024 16:00 BITEXEN ANTALYASPOR 2-1 EMS YAPI SİVASSPOR Detaylar Detaylar
Son 16 Turu Maçları
23 Nisan 2024 12:00 BURSA YILDIRIM SPOR 1-0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Nisan 2024 12:00 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 2-2
(Pen. 6-4)
MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
23 Nisan 2024 16:00 TÜMOSAN KONYASPOR 3-0 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Nisan 2024 16:00 GALATASARAY A.Ş. 1-0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2024 13:00 CORENDON ALANYASPOR 1-3 BITEXEN ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2024 13:00 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Nisan 2024 16:00 EMS YAPI SİVASSPOR 2-1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2024 16:00 FENERBAHÇE A.Ş. 4-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
Ön Eleme Maçları
21 Nisan 2024 11:00 KASIMPAŞA A.Ş. 1-0 MONDİHOME KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2024 11:00 DENİZLİSPOR 1-0 ALTAY Detaylar Detaylar
21 Nisan 2024 14:00 BALIKESİRSPOR 0-1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Nisan 2024 14:00 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 0-0
(Pen. 4-5)
MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
U15 Gelişim Ligi Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7
2. Devre 8 9 10 11 12 13 14
3. Devre 15 16 17 18 19 20 21
14.04.2024 12:00 TÜMOSAN KONYASPOR 4-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
14.04.2024 13:00 MKE ANKARAGÜCÜ 5-1 GMG KASTAMONUSPOR Detaylar Detaylar
14.04.2024 15:00 BOLUSPOR 3-0 AHLATCI ÇORUM FK Detaylar Detaylar
U15 Gelişim Ligi Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7
2. Devre 8 9 10 11 12 13 14
3. Devre 15 16 17 18 19 20 21
  O G B M A Y AV P
1.TÜMOSAN KONYASPOR 18 16 1 1 52 7 45 49
2.MKE ANKARAGÜCÜ 18 12 3 3 42 15 27 39
3.GENÇLERBİRLİĞİ 18 8 4 6 44 23 21 28
4.BOLUSPOR 18 7 4 7 36 27 9 25
5.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 18 6 6 6 25 36 -11 24
6.AHLATCI ÇORUM FK 18 3 2 13 11 50 -39 8
7.GMG KASTAMONUSPOR 18 0 2 16 12 64 -52 -1
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
AHLATCI ÇORUM FK 3
GMG KASTAMONUSPOR 3
Site İçi Arama
Detaylı Arama
ADA YÜZGEÇ
GALATASARAY A.Ş.
43
EMİN EREN SAYAR
FENERBAHÇE A.Ş.
24
KAAN BOZKURT
BALIKESİRSPOR
23
DORUK ERTUĞRUL
ÜMRANİYESPOR
21
BERAT ALTIPARMAK
MONDİHOME KAYSERİSPOR
20
ONUR KAĞAN YILDIZ
GALATASARAY A.Ş.
20
ALAETTİN EKİCİ
FENERBAHÇE A.Ş.
19
ABDULLAH DEVA YETKİN
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
16
KADİRCAN ALBAHAN
BALIKESİRSPOR
16
MUHAMMED EFE ALATAŞ
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
15
HASAN YAKUB İLÇİN
BITEXEN ANTALYASPOR
14
MEHMET ALİ ŞAŞMAZ
DENİZLİSPOR
14
ALİ DEMİRBİLEK
BITEXEN ANTALYASPOR
13
MEHMET EFE SULU
GENÇLERBİRLİĞİ
13
MUSTAFA KAAN ERYÜREK
GALATASARAY A.Ş.
13
TÜRKER YILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
13
AYAZ KURTULUŞ
GALATASARAY A.Ş.
12
FURKAN AYAZ ÖZCAN
GENÇLERBİRLİĞİ
12
HÜSEYİN ŞEN
CORENDON ALANYASPOR
12
İSMAİL SOLMAZ
ADANASPOR A.Ş.
12
TARIK BUĞRA KALPAKLI
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
12
ÇINAR TEMİR
MKE ANKARAGÜCÜ
11
EFE ÇINAR
KASIMPAŞA A.Ş.
11
GÜVEN ATALAY
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
11
MUSTAFA DENİZ KARADENİZ
YILPORT SAMSUNSPOR
11
SALİH EREN KARALI
ÜMRANİYESPOR
11
ABDULLAH SAMET BODUR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
10
ALİM NARİN
BURSA YILDIRIM SPOR
10
CİHAT KAAN ÇATAK
BURSASPOR
10
FERGAN HALİL ODABAŞ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
10
HÜSEYİN UYAR
EMS YAPI SİVASSPOR
10
MUHAMMED YASİN ERDOĞAN
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
10
MUSTAFA COŞKUN TOSUN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
10
RIDVAN CANIBEK
EYÜPSPOR
10
SAADETTİN EFE ŞAHİN
BODRUM FK
10
SAFFET KEÇELİ
GENÇLERBİRLİĞİ
10
TAYFUN EGE BULDAĞ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
10
UMUT EFE KURU
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
10
BARAN BERBEROĞLU
SARIYER
9
BÜNYAMİN ÇETİNKAYA
KASIMPAŞA A.Ş.
9
ÇAĞRI BÜLBÜLOĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
9
ENİS BUDAK
ALTINORDU
9
MUHAMMED BEDİRHAN KARABABA
MKE ANKARAGÜCÜ
9
ÖMER FARUK ÇİFTÇİ
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
9
TOPRAK BAYAR
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
9
YİĞİT SIRAKAYA
ESENLER EROKSPOR
9
AHMET ACAR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
8
ALİ İHSAN SELÇUK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
8
ARDA SALAR
BURSASPOR
8
CEMAL TAN
BURSA YILDIRIM SPOR
8
DENİZ TUNA YÜCEL
BODRUM FK
8
DORUK BÜYÜKYILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
8
HİKMET ÖZTÜRK
TUZLASPOR A.Ş.
8
MİRAÇ BABALAR
KASIMPAŞA A.Ş.
8
MUHAMMED MUSTAFA ÜNAL
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
8
MURAT TUĞRA AYVAZ
BURSASPOR
8
NECATİ OĞULCAN YANÇEL
GALATASARAY A.Ş.
8
RASUL ÖZKAN
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
8
SEFA EFE BOZKURT
ALTINORDU
8
ULAŞ UÇAN
SİLİVRİSPOR
8
YİĞİT HAMZA SEYREK
KOCAELİSPOR
8
YUSUF SAFA BOZTEPE
GALATASARAY A.Ş.
8
ABDULLAH AYKAN TONTUŞ
BITEXEN ANTALYASPOR
7
AYAZ HAKTAN GÜLSÜM
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7
BİLKAN AÇIKBAŞAĞAOĞLU
YILPORT SAMSUNSPOR
7
CELAL AKKOYUN
FETHİYESPOR
7
CİVAN ELDEN
BITEXEN ANTALYASPOR
7
HÜSEYİN UMUT ELİBÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
7
KADİR HEPSAĞ
EMS YAPI SİVASSPOR
7
KAĞAN BALCI
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
7
KAYRA SAYGAN
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
7
KEREM ÖZDEMİR
BOLUSPOR
7
MUHAMMET OLĞUN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
7
MUHSİN ÖZEK
EMS YAPI SİVASSPOR
7
MUSTAFA BALKIŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
ONUR ALTAY
SARIYER
7
OSMAN UTKAN GÜLALAN
ALTAY
7
RECEP ERYILMAZ
MONDİHOME KAYSERİSPOR
7
SALİH RAMAZAN DURGUN
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
7
SAMET AKİF DUYUR
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
7
YAĞIZ ÖNATLI
ALTAY
7
YİĞİT ÖTKEN
TÜMOSAN KONYASPOR
7
ADAR ÇOBAN
TRABZONSPOR A.Ş.
6
ARDA SERGÜL
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
6
AYAZ SAMTOZ
GÖZTEPE A.Ş.
6
BİLAL KABAK
MONDİHOME KAYSERİSPOR
6
BUĞRA ARDA MUTLU
KOCAELİSPOR
6
BUĞRA BEYHATIN
KARŞIYAKA
6
DORUK CAN AYDIN
BURSA YILDIRIM SPOR
6
DORUK ÜZÜM
AHLATCI ÇORUM FK
6
EMRE SOYKAN
BOLUSPOR
6
ENES KÖMÜRCÜOĞLU
ÜMRANİYESPOR
6
ERAY KARAKURT
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
6
GÜNER EKİCİ
FENERBAHÇE A.Ş.
6
HİLMİ TÜRKAN
MONDİHOME KAYSERİSPOR
6
İLKER TAŞHAN
BITEXEN GİRESUNSPOR
6
MAHMUT UÇAR
TURGUTLUSPOR
6
MEHMET TAŞÇI
ADANASPOR A.Ş.
6
MEHMET YAĞIZ BAYAT
KASIMPAŞA A.Ş.
6
MERTCAN SAĞLAM
EYÜPSPOR
6
OĞULCAN AŞIKCI
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
6
ONUR AKYEL
EDİRNESPOR
6
ABDULLAH BATINER ÇINARLAR
TRABZONSPOR A.Ş.
5
AHMET AKAY
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
5
AHMET DUHA ERKANAT
BITEXEN ANTALYASPOR
5
ALİ ARDA ÖZDEMİR
SAKARYASPOR A.Ş.
5
BEYTULLAH GEZER
YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
5
BİLAL BERAT POLAT
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
ÇINAR COŞAR
GMG KASTAMONUSPOR
5
DORUK YAVAŞ
TÜMOSAN KONYASPOR
5
EGEMEN ŞENER
TÜMOSAN KONYASPOR
5
EMİN FETTAH TÜRKMEN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
5
EMİRHAN KARTAL
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
5
ENES SÜNGER
ESKİŞEHİRSPOR
5
ERAY KALENDER
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
5
ERCAN HANBAY
TÜMOSAN KONYASPOR
5
EYMEN YURDCU
EMS YAPI SİVASSPOR
5
EYÜP ÇELİK
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
5
FİKRET KARAKUŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
FURKAN PERKER
MKE ANKARAGÜCÜ
5
GÖKHAN ARSLANALP
KOCAELİSPOR
5
KAAN EFE ARABACI
ESENLER EROKSPOR
5
KAAN GENÇOĞLU
EYÜPSPOR
5
KAAN ŞAHİN
BITEXEN GİRESUNSPOR
5
KAYRA AYDIN
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
5
KEMAL YALÇIN
TEKSÜT BANDIRMA SPOR
5
KERİM ÇİDİK
ESENLER EROKSPOR
5
MUAMMER ER
ALTINORDU
5
MUAZ ALPEREN SU
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
5
MUHAMMET ALİ SÜNBÜL
ERZURUMSPOR FK
5
MUSTAFA SİTİL
SİLİVRİSPOR
5
ÖMÜR OSMAN TURAN
GÖZTEPE A.Ş.
5
POYRAZ ÖMÜRBEK
FETHİYESPOR
5
SEMİH ÇELİK
BOLUSPOR
5
SÜLEYMAN SERVET ÇELİK
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
5
SÜLEYMAN UMUT TANRIVERDİ
ÜMRANİYESPOR
5
TAHA SERTUĞ SAKARYA
ESKİŞEHİRSPOR
5
TARIK DOĞANAY
MKE ANKARAGÜCÜ
5
ULAŞ İMAY GÜRBÜZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
UTKU ASLANER
ALTAY
5
YİĞİT METİN YUMAK
GÖZTEPE A.Ş.
5
YUNUS KAVAKLI
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
YUSUF EKMEKÇİ
ESENLER EROKSPOR
5
YUSUF EREN ULUCAN
FENERBAHÇE A.Ş.
5
ADEM AYCAN
TUZLASPOR A.Ş.
4
ADEM EFE YURDUSEVEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
ADİL KEREM ŞENTÜRK
ÜMRANİYESPOR
4
ADNAN EFE FETTAHOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
4
AHMET ALİ ATAŞ
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
4
AHMET EMRE GÜREL
TEKSÜT BANDIRMA SPOR
4
AHMET EREN GÖKENÇ
SAKARYASPOR A.Ş.
4
AHMET KARATAŞ
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
4
ALİ BURAK KÖSE
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
4
ALİ EFE ŞENOL
BITEXEN ANTALYASPOR
4
ALİM KALAYCIOĞLU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
4
ARDA ARSLAN
EMS YAPI SİVASSPOR
4
ARDA ÇETİN
EDİRNESPOR
4
ARDA HOŞCAKAL
BURSASPOR
4
ATEŞ BULUT MUSLU
BITEXEN ANTALYASPOR
4
ATİLLA BİLGİÇ
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
4
BARIŞ OCAK
ÜMRANİYESPOR
4
BARIŞ ŞENTÜRK
ALTAY
4
BATUHAN ÇOLAK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
4
BATUHAN ÖZBAY
KARŞIYAKA
4
BERAT NERGİZ
UŞAK SPOR A.Ş.
4
CAVİT ŞİMŞEK
TÜMOSAN KONYASPOR
4
DENİZ DEVRİM ÖZCAN
ADANASPOR A.Ş.
4
EFE TABAN
GÖZTEPE A.Ş.
4
EGE ÇOBAN
ÜMRANİYESPOR
4
EGE KAAN AKMAN
BURSASPOR
4
EMİR TURAN POLAT
TÜMOSAN KONYASPOR
4
EREN ATMACA
BELEDİYE DERİNCE SPOR
4
GÜNEŞ NEFES ÖZDEMİR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
KARTAL YİĞİTHAN YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
4
KEREM DAL
RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ
4
MEHMET ÇETİN
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
4
MESUTMERTCAN YUMUŞAK
KASIMPAŞA A.Ş.
4
MUHAMMET AKMELEK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
MUHTEREM EREN TÜRK
TRABZONSPOR A.Ş.
4
MUSTAN CESUR AKDEMİR
BUCASPOR 1928
4
OĞUL ATA GÜRSOY
EDİRNESPOR
4
ONUR KOÇAK
BURSA YILDIRIM SPOR
4
ÖMER BARTU KANALICI
BURSASPOR
4
ÖMER EREN ALTAN
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
ÖMER TALHA GÜRSOY
EYÜPSPOR
4
ŞÜKRÜ KARA
MKE ANKARAGÜCÜ
4
TAHA ARDA ŞENOL
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
4
TAHA İLYAS ALTUNOĞLU
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
UMUT ERKUT
TUZLASPOR A.Ş.
4
UMUT KAAN YALÇINKAYA
MONDİHOME KAYSERİSPOR
4
UTKU DENİZ DÜZTAŞ
EYÜPSPOR
4
YASİN YILMAZ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
YİĞİT ÖZKAN
BURSA YILDIRIM SPOR
4
YUSUF ARABACI
BOLUSPOR
4
YUSUF KENAN GÜRBULAK
GALATASARAY A.Ş.
4
YUSUF KUBİLAY DÖNMEZ
ESKİŞEHİRSPOR
4