TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Arşiv » 2012-2013 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür

Baraj Maçları
26 Nisan 2013 14:30 GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 2-1 TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2013 13:00 KIZILTEPE BARIŞ SPOR 0-1 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2013 14:00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 3-0 TATVANSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 13:30 DERSİM SPOR 3-0 ULAŞ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14:00 BABAESKİSPOR 3-0 BÜYÜK KARIŞTIRANSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14:00 ESK.DEMİRSPOR 8-0 KIRKA BORAKSSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14:30 BARTINSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
KUMLUCA ESNAFSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14:30 ÇERKEZKÖY SPOR 3-0 ÇORLU GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14:30 BİSMİL BELEDİYESPOR 0-1 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 16:00 EMİRDAĞSPOR 4-1 DİNAR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2013 KARAMAN BELEDİYESPOR 3-0 BAŞAKSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2013 15:00 KURTALAN SPOR 2-0 SİİRT KARTALSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2013 16:00 AS AKYAZISPOR 1-2 KARASUSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2013 16:00 OSTİMSPOR 0-2 GÖLBAŞI BEL. Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2013 VAN DSİ SPOR 0-3 VAN PARİSSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2013 14:30 TOSYA BELEDİYE SPOR 2-1 KASTAMONU YOL SPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2013 15:00 SORGUN BELEDİYESPOR 1-0 SARIKAYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 16:00 İSKİLİP BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3-0 ÇORUM ÇİMENTOSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 16:00 KOZLU BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ASMASPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 16:00 ÇİNE MADRANSPOR 4-0 İSABEYLİ ŞIRLAN Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 16:00 AKÇAKOCASPOR 1-1
(Pen. 5-3)
DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 17:00 KÜTAHYA SERA ŞEKERSPOR 2-0 EVLİYA ÇELEBİ DEVLET HASTANESİ SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 14:00 MUŞ OVASISPOR 1-0 MURATSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 14:30 MKE KIRIKKALESPOR 5-1 SARAN KESKİNSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 16:00 GEREDESPOR 0-1 MUDURNUSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2013 17:00 SALİHLİ B. 1-1
(Uzt. 4-1)
ALAŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Mayıs 2013 15:30 ADIYAMAN BELEDİYESPOR 1-2 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2013 15:00 BÜYÜKÇEKMECESPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
FERİKÖY Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15:00 KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. 0-4 SELİMİYE Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15:00 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3-2 İFA Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15:00 KALKANDERE 1-0 TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15:00 CİZRE BASRA SPOR 3-1 SİLOPİ SERHAT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15:00 ALTAŞ SOYA SPOR 3-0 ÜNYE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15:30 BEYOĞLU SPOR 1-1
(Pen. 2-4)
TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 12:00 ARHAVİ SPOR 2-1 ARTVİN 7 MART SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 13:00 PATNOS GENÇLİK SPOR 2-0 DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 14:30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-0 BAYBURT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 14:30 ALTINOVA BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 4-6)
YALOVASPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 14:30 AYANCIK SPOR 1-0 AYANCIK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 15:00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 5-1 KAPADOKYA GÖREMESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 15:30 BİGASPOR 2-3 YENİ ÇANSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 15:30 NİĞDE BELEDİYESPOR 3-1 BOR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 15:30 ERZİNCANSPOR 2-0 TERCAN 17 ŞUBAT SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16:00 GÖNEN BELEDİYESPOR 1-2 EDREMİT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-1 YENİ BURDUR SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR 2-1 MEZİTLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16:00 MUĞLASPOR 1-0 ORTACA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16:00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 1-0 SAKICI İNŞAAT ŞENYURTSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 17:00 BURSA MERİNOSSPOR A.Ş. 2-0 İZNİKSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 17:00 KESTEL BELEDİYESPOR 1-0 BURGAZSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 17:00 KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 5-3)
ANTALYA ÖZEL İDARESPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2013 16:00 ALPİN POZANTI GENÇLİK VE SPOR 3-2 YENİBEYGÜCÜ Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2013 15:00 ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR 4-0 BEYŞEHİR BELEDİYE Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2013 14:00 YOMRASPOR 2-0 HEKİMOĞLU DOĞANSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 14:00 ARAKLISPOR 1-2 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 14:00 YAKUTİYESPOR 1-0 PALANDÖKENSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 15:30 KELKİT HÜRRİYETSPOR 5-0 GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16:00 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR 2-1 TOKAT ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16:00 KİLİS BLD.SPOR 3-0 ELBEYLİSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16:00 YENİ AMASYA SPOR 0-0
(Pen. 1-4)
MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16:00 İZMİRSPOR 1-0 ÖDEMİŞ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16:30 ÇARŞAMBASPOR 1-1
(Pen. 5-4)
LADİK BELDESPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2013 15:30 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR 3-3
(Pen. 9-8)
GÖRELESPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2013 15:30 KADİRLİSPOR 0-0
(Pen. 2-4)
ÖZEL İDARE SAĞLIK SPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2013 15:00 ERZİN BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-1)
KARAYILAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2013 16:00 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 1-0 MALATYA TECDESPOR Detaylar Detaylar
27 Mayıs 2013 14:00 KARSSPOR 5-0 KAĞIZMANSPOR Detaylar Detaylar
5 Haziran 2013 17:00 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 1-0 NARLIDERE BLD.GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  O G B M A Y AV P
1.1930 BAFRA SPOR 28 17 8 3 63 34 29 59
2.ZARA BELEDİYESPOR 28 16 8 4 50 20 30 56
3.BULANCAK BELEDİYE SPOR 28 17 4 7 48 22 26 55
4.FATSA BELEDİYESPOR 28 14 8 6 42 26 16 50
5.ATAKUM BELEDİYESPOR 28 12 11 5 30 20 10 47
6.YENİ AMASYA SPOR 28 14 5 9 53 24 29 47
7.YOMRASPOR 28 13 7 8 42 33 9 46
8.ÇARŞAMBASPOR 28 12 7 9 39 36 3 43
9.ALTAŞ SOYA SPOR 28 10 7 11 29 26 3 37
10.TRABZON İDMANGÜCÜSPOR 28 9 3 16 21 45 -24 30
11.ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR 28 8 7 13 41 45 -4 28
12.ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR 28 8 3 17 30 50 -20 27
13.AYANCIK SPOR 28 7 3 18 33 55 -22 24
14.İL ÖZEL İDARESİ SPOR 28 6 4 18 20 51 -31 22
15.DİKBIYIK BELEDİYESPOR 28 3 3 22 26 80 -54 12
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
1957 ESPİYE SPOR 3
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
05.05.2013 13:00 TRABZON İDMANGÜCÜSPOR 0-2 ATAKUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
05.05.2013 14:30 İL ÖZEL İDARESİ SPOR 4-2 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
05.05.2013 14:30 DİKBIYIK BELEDİYESPOR 0-2 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
05.05.2013 14:30 AYANCIK SPOR 2-1 FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
05.05.2013 14:30 1930 BAFRA SPOR 3-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
05.05.2013 14:30 ALTAŞ SOYA SPOR 3-0 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR Detaylar Detaylar
05.05.2013 14:30 BULANCAK BELEDİYE SPOR 1-0 ZARA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.