TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
ZTK ve Liglerde haftanın programı 2.12.2021

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur maçları 30 Kasım, 1 ve 2 Aralık'ta, Spor Toto Süper Lig 15. hafta karşılaşmaları 3, 4, 5 ve 6 Aralık'ta, Spor Toto 1. Lig 15. hafta karşılaşmaları 4, 5 ve 6 Aralık'ta, TFF 2. Lig Beyaz Grup ve Kırmızı Grup 16. hafta karşılaşmaları 5 ve 6 Aralık'ta, TFF 3. Lig 1 ve 3. Grup 15. hafta, 2. Grup 16. hafta karşılaşmaları 4, 5 ve 6 Aralık'ta oynanacak.

Karşılaşma programları şöyle:



Ziraat Türkiye Kupası -  4.Tur 
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.11.2021
Salı
13:00

KASIMPAŞA A.Ş.
5-0
Detaylar

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) ALİ TUNA
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(D) LEVENT GÜMÜŞDERE
(G) TANER GİZLENCİ
(T) SERKAN SARIÖZ
(T) BİLAL SATICI
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
30.11.2021
Salı
13:00

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
5-0
Detaylar

ŞANLIURFASPOR
(H) FEVZİ ERDEM AKBAŞ
(Y) OGÜN KAMACI
(Y) HARUN TERİN
(D) LÜTFULLAH ASLAN
(G) BAKİ TUNCAY AKKIN
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) GÜLAY GÜNEŞ
BANDIRMA 17 EYLÜL
30.11.2021
Salı
14:00

GENÇLERBİRLİĞİ
1-1
Detaylar
(Pen. 3-5)

MARDİN 1969 SPOR
(H) ŞEVKET TEKER
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(Y) OZAN BURAK AKDUMAN
(D) EMRE KORKMAZ
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) HAKAN TAŞCI
(T) İNAN KILINÇ
ERYAMAN STADYUMU
30.11.2021
Salı
14:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
2-3
Detaylar

AFJET AFYONSPOR
(H) ADEM CİNEK
(Y) KADİR BEYAZ
(Y) KADİR AKILLI
(D) DENİZ SERCAN AKGÜL
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) NESLİHAN HOCAOĞLU
(T) BÜLENT BALTA
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
30.11.2021
Salı
15:00

BURSASPOR
1-1
Detaylar
(Uzt. 2-1)

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(Y) ANIL KÜÇÜKKARACA
(D) HAKAN ERGİN
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) ALİ ATASEVER
(T) DURMUŞ CANSEVER
BITCI TİMSAH PARK
30.11.2021
Salı
15:00

ALTAY
4-2
Detaylar

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
(H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) BÜLENT KILIÇ
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
30.11.2021
Salı
17:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1-1
Detaylar
(Pen. 2-4)

BODRUMSPOR A.Ş.
(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(Y) ERKAN AKBULUT
(D) MEHMET ALİ ÖZER
(G) LEVENT GÜZEN
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) ENGİN IŞIK
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
30.11.2021
Salı
19:00

ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
5-0
Detaylar

SERİK BELEDİYESPOR
(H) ALPER AKARSU
(Y) MURAT ŞENER
(Y) ANIL USTA
(D) SÜLEYMAN BAHADIR
(G) AKİF UĞURDUR
(T) MEHMET RIZA ÖZSAKAL
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
YENİ ADANA STADYUMU
30.11.2021
Salı
21:00

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
4-0
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(Y) FERDİ KARADORUK
(D) İLKER YASİN AVCI
(G) HAMZA IŞIN
(T) SERVET SARIKAYA
(T) MEHMET KEREM GÜVEN
ANTALYA STADYUMU
01.12.2021
Çarşamba
13:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0-1
Detaylar

ANKARASPOR
(H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) YUNUS DURSUN
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) FAHREDDİN SELÇUK
ÇAYKUR DİDİ
01.12.2021
Çarşamba
13:00

ALTINORDU
1-3
Detaylar

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
(H) GÜRCAN HASOVA
(Y) HÜSEYİN CAN
(Y) AZAD İLHAN
(D) GÜREL UZUNER
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) LEVENT KALKAN
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
01.12.2021
Çarşamba
14:00

YILPORT SAMSUNSPOR
4-0
Detaylar

UŞAK SPOR A.Ş.
(H) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ
(Y) GÜNER MUMCU TAŞTAN
(Y) ÇAĞRICAN PAZARCIKLI
(D) YUNUS EMRE ÇAKAR
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) MEHMET TUNÇAK
(T) NAHİT KARAKAŞ
SAMSUN YENİ 19 MAYIS
01.12.2021
Çarşamba
14:00

ALTAŞ DENİZLİSPOR
3-0
Detaylar

AĞRI 1970 SPOR
(H) TARIK GÜLDAL
(Y) FERHAT ÇALAR
(Y) NEZİHİ AYTAR
(D) ALİRIZA ALTUNBAKIR
(G) İBRAHİM ÇİNAR
(T) MEHMET TUNA
(T) KAMİL KILINÇ
DENİZLİ ATATÜRK STADI
01.12.2021
Çarşamba
14:00

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
4-2
Detaylar

52 ORDUSPOR FK
(H) MUHAMMET ALİ METOĞLU
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) HASAN ERDOĞAN
(D) SİNAN DERECİ
(G) BÜLENT GÖKÇÜ
(T) AHMET ŞAHİN
(T) SELÇUK YILMAZ
BOLU ATATÜRK
01.12.2021
Çarşamba
15:00

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
2-0
Detaylar

SARIYER
(H) BURAK PAKKAN
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) AHMET ECEVİT
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) KASIM TURNA
(T) NAZİF ÇILDIR
ATATÜRK OLİMPİYAT
01.12.2021
Çarşamba
15:00

ADANASPOR A.Ş.
1-2
Detaylar

KOCAELİSPOR
(H) OZAN ERGÜN
(Y) ÇAĞRI YILDIRIM
(Y) HAYDAR AVCI
(D) BURAK KAPLAN
(G) KADİR TOZLU
(T) BÜLENT UYGUR
(T) HAKAN BAŞ
YENİ ADANA STADYUMU
01.12.2021
Çarşamba
17:00

AYTEMİZ ALANYASPOR
6-0
Detaylar

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) CEMİL TUNÇ
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(D) ALPASLAN ŞEN
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) ERCAN OKUR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
01.12.2021
Çarşamba
19:00

YUKATEL KAYSERİSPOR
4-0
Detaylar

ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) HAKAN KARABALCIK
(Y) CEM ÖZBAY
(D) BARKIN KARA
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) ÖMER SÖZEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
01.12.2021
Çarşamba
21:00

ATAKAŞ HATAYSPOR
1-1
Detaylar
(Pen. 6-5)

EYÜPSPOR
(H) YASİN KOL
(Y) MEHMET KISAL
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) ESER KURUOĞLU
(T) SÜLEYMAN BASA
YENİ HATAY STADYUMU
02.12.2021
Perşembe
13:00

GZT GİRESUNSPOR
4-2
Detaylar

ANKARA DEMİRSPOR
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) BARAN ERASLAN
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(D) FERİDUN DALDAŞ
(G) NAMIK KARAMAN
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) ALPER YÜCEL
ÇOTANAK SPOR KOMPLEKSİ
02.12.2021
Perşembe
13:00

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
3-2
Detaylar

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
(H) MEHMET TÜRKMEN
(Y) EMRAH ÜNAL
(Y) MÜCAHİD ADEM ÇELEBİ
(D) GÖKHAN ALKAYALAR
(G) MEHMET NEVZAT ADAL
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) OĞUZ CESUR
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
02.12.2021
Perşembe
14:00

NASADOGE MENEMENSPOR
3-0
Detaylar

HEKİMOĞLU TRABZON
(H) ÖMER FARUK TURTAY
(Y) MURAT TEMEL
(Y) EMRE DOĞU
(D) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(G) BÜLENT GÜNEN
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
MENEMEN İLÇE STADI
02.12.2021
Perşembe
15:00

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
3-1
Detaylar

AKHİSARSPOR
(H) TURGUT DOMAN
(Y) BURAK CANSIZ
(Y) SUAT GÜZ
(D) ENES KANPARA
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) UĞUR YALÇIN
(T) OSMAN YILDIRIM
YENİ MALATYA STADYUMU
02.12.2021
Perşembe
15:00

MKE ANKARAGÜCÜ
3-0
Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
(H) CAN CENGİZ
(Y) SİNAN BİLEN
(Y) MUSTAFA YÜKSEL
(D) SERCAN YILMAZ
(G) MESUT CARIK
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
ERYAMAN STADYUMU
02.12.2021
Perşembe
17:00

GÖZTEPE A.Ş.
5-0
Detaylar

KAHTA 02 SPOR
(H) BURAK ŞEKER
(Y) SABRİ ÖĞE
(Y) ONUR GÜLTER
(D) ENVER AYDIN
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) MEHMET ACET
(T) LEVENT AKYER
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
02.12.2021
Perşembe
19:00

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
3-1
Detaylar

SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
(H) EMRE KARGIN
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(Y) BERSAN DURAN
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) MERYEM HALDAN
(T) CENGİZ ÖNEN
MEDAŞ KONYA BÜYÜKŞEHİR STADYUMU
02.12.2021
Perşembe
21:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

SAKARYASPOR A.Ş.
(H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) AYBERK DEMİRBAŞ
(G) MURAT TÜRKER
(T) KAMURAN AYDOĞAN
(T) KİRAMİ ÇELİK
KALYON STADYUMU

Spor Toto Süper Lig -  15.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
03.12.2021
Cuma
20:00

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) METE KALKAVAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) SERKAN OK
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) CEMİL KAYHAN
(T) SELİM ARICI
(T) SERKAN ATALAY
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
04.12.2021
Cumartesi
13:30

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) KADİR SAĞLAM
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) FERZENDE EMRE
(T) ERHAN ŞAHİN
(T) SARPER SUR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
04.12.2021
Cumartesi
16:00

TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(Y) ERDEM BAYIK
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) SUAT ÇOBAN
(T) ALİ İHSAN SARIYILMAZ
(T) ERHAN ASLAN
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
04.12.2021
Cumartesi
19:00

GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

ALTAY
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) MURAT ILGAZ
(T) İBRAHİM SARITAŞ
(T) MEHMET YAVUZ
(T) AHMET AKSOYEK
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ
05.12.2021
Pazar
13:30

YUKATEL KAYSERİSPOR
-
Detaylar

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
(H) HALİL UMUT MELER
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) CANDAŞ ELBİL
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) MURAT YAMAK
(T) REFİK EMRE
(T) SONER ÖZDEMİR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
05.12.2021
Pazar
16:00

ATAKAŞ HATAYSPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) ERCAN DAĞDEVİREN
(T) ERKAN GÜLDAŞ
(T) İLTER ÖZ
YENİ HATAY STADYUMU
05.12.2021
Pazar
16:00

GZT GİRESUNSPOR
-
Detaylar

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(D) ÖMER FARUK TURTAY
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) KEMAL ÖZKOÇ
(T) ŞENER AYDOĞDU
ÇOTANAK SPOR KOMPLEKSİ
05.12.2021
Pazar
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) KEMAL YILMAZ
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
(T) ONUR AYDEMİR
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
06.12.2021
Pazartesi
20:00

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
Detaylar

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
(H) ALPER ULUSOY
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(G) MÜRVET SEZER
(T) AHMET BOZAN
(T) CENGİZ AKAR
(T) ALAATTİN DURGUT
MEDAŞ KONYA BÜYÜKŞEHİR STADYUMU
06.12.2021
Pazartesi
20:00

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) ALPER ÇETİN
(G) HAMZA IŞIN
(T) CABİR KAŞDEMİR
(T) MURAT KANGALGİL
(T) İLKER ÖZKAN
GÜRSEL AKSEL STADYUMU

Spor Toto 1. Lig -  15.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.12.2021
Cumartesi
13:30

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) YASİN KOL
(Y) MURAT ŞENER
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) MEHMET ÇAĞATAY LAKOT
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) ORHAN TATAR
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
04.12.2021
Cumartesi
13:30

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
-
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) KEMAL MAVİ
(D) OZAN ERGÜN
(G) NAMIK KARAMAN
(T) EKREM İNCİ
(T) ŞEVKET CANITEZ
BANDIRMA 17 EYLÜL
04.12.2021
Cumartesi
18:00

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
(H) YİĞİT ARSLAN
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(Y) MEHMET ÖZER
(D) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) AYHAN TAŞ
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
YENİ ADANA STADYUMU
05.12.2021
Pazar
13:30

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
(H) BURAK ŞEKER
(Y) KEMAL ELMAS
(Y) ANIL USTA
(D) FURKAN AKSUOĞLU
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) RECEP KULAK
(T) ALİ AĞILÖNÜ
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
05.12.2021
Pazar
13:30

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

KOCAELİSPOR
(H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) ATİLLA AKSOY
MÜMİN ÖZKASAP STADYUMU
05.12.2021
Pazar
16:00

ALTINORDU
-
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
(H) OĞUZHAN AKSU
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) MERT BULUT
(D) ADEM CİNEK
(G) ALI ŞAHAN
(T) ZEKİ UZUN
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
05.12.2021
Pazar
19:00

ALTAŞ DENİZLİSPOR
-
Detaylar

BURSASPOR
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) CEM ÖZBAY
(D) SAFA YILMAZ
(G) DİLAN DENİZ GÖKCEK İŞCAN
(T) BERK ÖZBEK
(T) İLKER EMİR
(T) ÖZGÜR ARİF GERÇEK
DENİZLİ ATATÜRK STADI
06.12.2021
Pazartesi
20:00

MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

BALIKESİRSPOR
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) SAMET ÖZKUL
(D) SELİM ÖZEN
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) HÜSEYİN ŞENEL
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
ERYAMAN STADYUMU
06.12.2021
Pazartesi
20:00

NASADOGE MENEMENSPOR
-
Detaylar

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) TURGUT DOMAN
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) CEMAL ALPAY
(D) OĞUZHAN ÇAKIR
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
MENEMEN İLÇE STADI

TFF 2. Lig -  Grup  Beyaz -  16.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.12.2021
Pazar
13:00

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
(H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ
(Y) MEHMET DURA
(D) BURAK YÜCETAĞ
(G) ERCAN HELLAÇ
(T) HASAN AVCI
KARAELMAS K.KÖKSAL
05.12.2021
Pazar
13:00

ANKARA DEMİRSPOR
-
Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
(H) MEHMET ALİ ÖZER
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(Y) ŞAFAK NALBANTOĞLU
(D) AYKUT SERGİN
(G) BURAK CEM TAHİROĞLU
(T) ÇETİN MUNĞAN
TCDD ANKARA DEMİRSPOR
05.12.2021
Pazar
13:00

ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) REŞAT ONUR COŞKUNSES
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) EGEMEN SAVRAN
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(G) ÖNER FIRAT
(T) AYDIN BALKANLI
(T) ERSİN ÖZMEN
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
05.12.2021
Pazar
13:00

TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

UŞAK SPOR A.Ş.
(H) ABDULLAH VOLKAN AYDIN
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL
(Y) BUĞRA CAN SEMERCİOĞLU
(D) BURAK FİLİK
(G) SERKAN GENÇERLER
(T) SERKAN YURDABAK
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

PAZARSPOR
-
Detaylar

ISPARTA 32 SPOR
(H) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU
(Y) MUSTAFA TOSUN
(D) HAKAN BASIK
(G) ADNAN ÇAĞLAR
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
PAZAR İLÇE
05.12.2021
Pazar
13:00

AMED SPORTİF FAALİYETLER
-
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
(H) YAKUP ÖZHAN
(Y) SABRİ ÜSTÜNEL
(Y) SİNAN ERTİNĞÜ
(D) SERKAN ERGÜN
(G) KAAN AKIN ÖZ
(T) ALİM ÖZDEMİR
(T) MEHMET ÇATAL
DİYARBAKIR STADYUMU
06.12.2021
Pazartesi
13:00

ŞANLIURFASPOR
-
Detaylar

PENDİKSPOR
(H) BATUHAN GÜLTEK
(Y) HARUN REŞİT GÜNGÖR
(Y) BURAK SAMİ ŞAD
(D) SERKAN PINAR
(G) TURGAY DUMAN
(T) ALİ KOÇ
(T) ERGİN TURAN
ŞANLIURFA GAP STADYUMU
06.12.2021
Pazartesi
13:00

KIRKLARELİSPOR
-
Detaylar

AKHİSARSPOR
(H) HAMİT BASIK
(Y) HAKAN AKKAYNAK
(Y) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(D) DOĞUKAN YILDIRIM
(G) MÜCAHİT TATAR
(T) GÜRHAN TOKUL
KIRKLARELİ ATATÜRK

TFF 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  16.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.12.2021
Pazar
13:00

SERİK BELEDİYESPOR
-
Detaylar

ERGENE VELİMEŞE SPOR
(H) VELİ KARAKAYA
(Y) KÜRŞATHAN AKIN
(Y) BARIŞ SUN
(D) TAYFUN SARI
(G) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(T) ÇAĞLAR KURT
SERİK İSMAİL OĞAN
05.12.2021
Pazar
13:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
-
Detaylar

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
(H) HASAN KAÇAR
(Y) SERDAR İLA
(Y) OĞUZHAN YİĞİT KARPUZ
(D) ÖMER KOCABEY
(G) SACİT KEŞKEK
(T) UFUK ILGAZ
(T) TANER ŞANVER
7 OCAK STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

SİVAS BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR
(H) ÖMER FARUK GÜLTEKİN
(Y) MUHAMMED YILDIZ
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(D) SERCAN KARACA
(G) ALİ KARATUTLU
(T) METE KIZILKAYA
(T) MERT YARDİBİ
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
05.12.2021
Pazar
13:00

AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
-
Detaylar

ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) YALÇIN TAŞKINFURAT
(Y) SEDAT ETİK
(Y) EFE KURTULUŞ
(D) BATUHAN BAYAR
(G) MEHMET ARABACI
(T) ALİ BERK
BAYBURT GENÇ OSMAN
05.12.2021
Pazar
13:00

SARIYER
-
Detaylar

NİĞDE ANADOLU FK
(H) YÜCEL BÜYÜK
(Y) SEZGİN ŞAHBAZ
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN
(D) VOLKAN ŞEKER
(G) İLHAMİ ÇETİN
(T) TEMEL TÜYSÜZ
(T) İRFAN ÖZER
YUSUF ZİYA ÖNİŞ
05.12.2021
Pazar
13:00

ÇORUM FK
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) ERDEM MERTOĞLU
(Y) SERVET BOZKURT
(Y) İSMAİL ERTUNÇ
(D) GÖKHAN ÖZBULUT
(G) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
(T) ERDİNÇ ERGÜN ANGIN
(T) ÖNDER HAKAN EMEN
ÇORUM ŞEHİR STADYUMU
(SEYİRCİSİZ)
05.12.2021
Pazar
13:00

BODRUMSPOR A.Ş.
-
Detaylar

HEKİMOĞLU TRABZON
(H) ALİM KANDEMİR
(Y) FARUK YAĞLI
(Y) MEHMET KURU
(D) ÖZER ÖZDEN
(G) TUFAN AKÇAY
(T) RAMAZAN GÜN
(T) SONER ÖZBAŞI
BODRUM İLÇE STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
-
Detaylar

ANKARASPOR
(H) ENES KANPARA
(Y) YUNUS DOĞAN
(Y) BEDİRHAN SOYDEMİR
(D) METİN ATEŞ
(G) ADEM ELGÖRMÜŞ
(T) ATAKAN AKSU
VAN ATATÜRK
05.12.2021
Pazar
13:00

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

SOMASPOR
(H) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(Y) ERDİ ABDULMECİT SAYAR
(D) MEHMET GÜNGÖR
(G) ALİ RÜSTEM KURT
(T) BATUHAN GÜNŞEN
SİNCAN 15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK STADI
06.12.2021
Pazartesi
13:00

TURGUTLUSPOR
-
Detaylar

SAKARYASPOR A.Ş.
(H) RAŞİT YORGANCILAR
(Y) ARİF DİLMEÇ
(Y) KEREM İLİTANGİL
(D) RAMAZAN DOĞANAY
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU
(T) TUĞBAY İNAN
(T) TURGAY BAHADIR SUKAN
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI

TFF 3. Lig -  Grup  01 -  15.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.12.2021
Cumartesi
13:00

BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
-
Detaylar

ÇATALCASPOR
(H) DENİZ SERCAN AKGÜL
(Y) KEREM CANDAŞ
(Y) İSMAİL EMRE
(D) YUSUF ÇALKAM
(G) AHMET ÇİFCİ
(T) DURALİ TINAS
POLATLI İLÇE
04.12.2021
Cumartesi
13:00

BURSA YILDIRIM SPOR
-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) ADEM SARITAŞ
(Y) MEHMET ÖCAL
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(D) BUĞRAHAN DİLKAN İNANIR
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
(T) ZİYA KARADOĞAN
(T) MERT TÜKEL
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ
05.12.2021
Pazar
13:00

BELEDİYE KÜTAHYASPOR
-
Detaylar

HENDEK SPOR
(H) ERDOĞAN ÖZKAYA
(Y) BETÜL NUR YILMAZ
(Y) BURAK ÖZER
(D) OKTAY KOÇAK
(G) FATİH GÜNDOĞDU
(T) ALPASLAN ACAR
(T) ZÜBEYİR EMRE DURMAZ
DUMLUPINAR
05.12.2021
Pazar
13:00

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
-
Detaylar

FORMÜL ERBAASPOR
(H) TOLGA AKBABA
(Y) BERKAY SALMAN
(Y) BATUHAN BIYIKLI
(D) ÖMER ŞİVKA
(G) AYHAN ŞENTÜRK
(T) ALPER GÖKÇEN
(T) FATİH KİREMİTÇİ
BATMAN YENİ ŞEHİR STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

ARTVİN HOPASPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
(H) ERHAN KAYA
(Y) BEKİR ÖZÇELİK
(Y) MEHMET SALDIRANER
(D) BERAT BUĞRA ÇELİK
(G) FAİK KAPSIZ
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
(T) ÖMER ÇOBAN
HOPA İLÇE
05.12.2021
Pazar
13:00

BERGAMA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
(H) TOLGA SANCAK
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(Y) YİĞİT ÇAM
(D) EMRE CAN FURUNCU
(G) MUKADDEM GÜLPINAR
(T) LÜTFİ KOÇAK
(T) ERDOĞAN KURT
İZMİR ATATÜRK
05.12.2021
Pazar
13:00

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
-
Detaylar

ELAZIĞSPOR
(H) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(Y) GÖKHAN ÖZKAN
(Y) DENİZCAN ŞAHİN
(D) KAAN SAVAŞAN
(G) ŞENER İNAN
(T) MURAT KUTANİŞ
BOLLUCA
05.12.2021
Pazar
13:00

KARAMAN BELEDİYESPOR
-
Detaylar

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) SEDEF AKTAN
(Y) CEMAL CAN ÇAKIR
(D) SAMET TÜKENMEZ
(G) EROL PESEN
(T) ÖZCAN İNCE
KEMAL KAYNAŞ
06.12.2021
Pazartesi
13:00

FATSA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

KAHTA 02 SPOR
(H) MELİS ÖZÇİĞDEM
(Y) YUSUF DOĞAN
(Y) KAAN KAYA
(D) ERDEM TEMEL
(G) ALİ ÇOLAK
(T) MURAT KİRAZ
(T) EMRAH DİLSİZ
FATSA İLÇE STADI

TFF 3. Lig -  Grup  02 -  16.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.12.2021
Cumartesi
13:00

GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
-
Detaylar

İSKENDERUNSPOR A.Ş.
(H) MURAT ERCAN
(Y) ÖMER AKMAN
(Y) GÖKHAN SALDUZ
(D) ABDURRAHMAN HAYMANA
(G) BİLAL TURAN
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) HAKAN YILMAZ
ŞİLE STADI
04.12.2021
Cumartesi
13:00

BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
(H) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(Y) VURAL GÜL
(Y) MERT TÜRK
(D) CEM ERAY EŞMEKAYA
(G) FARUK SERTAKAN
(T) BÜLENT KAR
SANCAKTEPE 15 TEMMUZ STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

ALTINDAĞ SPOR
(H) EMRE KORKMAZ
(Y) HARUN PEKYÜREK
(Y) HAKAN DURSUN
(D) ERDİ ÇETİN
(G) FAHRİ AKSOY
(T) OKAN ARSLAN
YEŞİLTEPE SPOR KOMPLEKSİ
05.12.2021
Pazar
13:00

BITEXEN DÜZCESPOR
-
Detaylar

52 ORDUSPOR FK
(H) YUSUF ALPER ABALI
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) MUSTAFA BURAK KUŞ
(D) MUSTAFA AYDIN
(G) CENGİZ ÖZKUL
(T) YALÇIN GÜL
(T) SEZGİN APAYDIN
DÜZCE 18 TEMMUZ
05.12.2021
Pazar
13:00

REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
-
Detaylar

HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
(H) BERKAY ERDEMİR
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(Y) GÖKMEN ÇAMBEL
(D) GÜRKAN ÖZBALKANLI
(G) SALİM DURAN
(T) RAMAZAN GÖK
DARICA İLÇE
05.12.2021
Pazar
13:00

KUŞADASISPOR
-
Detaylar

ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
(H) SERKAN GÜRBÜZ
(Y) ÖMER YÜZER
(Y) HALİL TOLGAHAN DEMİR
(D) DENİZ KÜKREK
(G) DÜZGÜN MURAT ZİNCİDİ
(T) HİKMET ŞÜKRÜ ERTANGÜN
(T) TANSEL BAYDAR
KUŞADASI ÖZER TÜRK
05.12.2021
Pazar
13:00

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
(H) FURKAN BAKAN
(Y) SEZGİN ALTUN
(Y) YAKUP ERDOĞAN
(D) MUHAMMET ÇALIŞKAN
(G) BAYRAM KİRAZ
(T) LEVENT KANTAR
DAĞILGAN STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

HACETTEPE SPOR
-
Detaylar

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
(H) SİNAN DERECİ
(Y) ÜNAL DOĞRU
(Y) EMRE ASLAN
(D) ALPEREN DEĞERMENCİ
(G) MURAT SARAÇ
(T) YALÇIN KAYA
YENİMAHALLE HASAN DOĞAN STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

ÇARŞAMBASPOR
-
Detaylar

YOMRA SPOR
(H) GÖKSU FURKAN GÜNGÖR
(Y) UĞUR AKALP
(Y) HİCRİ YILDIRIM
(D) MÜLAZIM ARGIZ
(G) ABDULKERİM TÖR
(T) YAŞAR ÇATAL
(T) MERT RUHİ ELMAS
ÇARŞAMBA ŞEHİR STADYUMU

TFF 3. Lig -  Grup  03 -  15.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.12.2021
Cumartesi
13:00

MODAFEN
-
Detaylar

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
(H) BURAK GÜNER
(Y) AHMET ULU
(Y) ŞÜKRÜ MERT
(D) CAN DURGUT
(G) ENGİN GÜNER
(T) HAKAN HALICI
ALEMDAĞ STADYUMU
04.12.2021
Cumartesi
13:00

ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
-
Detaylar

EDİRNESPOR
(H) EGEMEN ARTUN
(Y) ÖMER YASİN GEZER
(Y) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR
(D) BATUHAN KÖSEM
(G) MURAT CEYLAN
(T) MURAT KÖMÜRCÜ
YENİ ORDU STADYUMU
04.12.2021
Cumartesi
13:00

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ESENLER EROKSPOR
(H) TUNÇ ÖZDEMİR
(Y) TURGUT EVRAN
(Y) NECDET ÇELİK
(D) MERT KOREL
(G) ERDAL ORMAN
(T) İSMAİL ERKAN BİLBEN
YENİMAHALLE HASAN DOĞAN STADI
04.12.2021
Cumartesi
13:00

FETHİYESPOR
-
Detaylar

KARŞIYAKA
(H) MEHMET TERECE
(Y) AHMET BİNGÖL
(Y) RECEP İLKER KOR
(D) NABİ İZCİ
(G) ALAATTİN TOPCU
(T) YUSUF ERDEMİR
(T) ULAŞ İNCİ
FETHİYE İLÇE
05.12.2021
Pazar
13:00

GÜMÜŞHANESPOR
-
Detaylar

KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) GÖKHAN ALKAYALAR
(Y) GÖKER EREL
(Y) TAHİR YALÇIN
(D) AYTAÇ ÇOBANOĞLU
(G) YUSUF KEMAL COŞGUN
(T) SEDAT CUMUR
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR
05.12.2021
Pazar
13:00

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

MARDİN 1969 SPOR
(H) TANER TUNCER
(Y) GÖKHAN COŞAR
(Y) VEDAT HOŞNAM
(D) GAMZE DURMUŞ PAKKAN
(G) AHMET AYAZ
(T) ABDULLAH AKTÜRKOĞLU
(T) CEM İLDİR
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

AĞRI 1970 SPOR
-
Detaylar

BELEDİYE DERİNCE SPOR
(H) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(Y) ERTAN BAŞDAĞ
(Y) HALİL ALTUN
(D) HALUK GÜRSOY
(G) MAHMUT TURGAY KAPDAN
(T) KEMAL ÇİÇEK
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
(SEYİRCİSİZ)
05.12.2021
Pazar
13:00

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
(H) ALKAN PARSAK
(Y) YUNUS YILDIZ
(Y) MUHAMMET MUNİR DADI
(D) EMİR TOPRAK
(G) TURGAY GÖKAL
(T) MEHMET ALTINDAĞ
FARUK ÇELİK STADI
05.12.2021
Pazar
13:00

CEYHAN SPOR
-
Detaylar

YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
(H) CANSU TİRYAKİ
(Y) ENES BERK GÜÇLÜ
(Y) ALİ GÜN
(D) CİHAN ATAŞ
(G) MEHMET KAFTANCI
(T) MUHİTTİN GÜRSES
CEYHAN İLÇE STADI
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.