TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Plaj Futbol Ligi » Plaj Futbolu Ligi Haber Detay Sayfası
Garanti Plaj Futbolu Ligi Atakum ve Gümüldür etapları tamamlandı 10.08.2008
Garanti Plaj Futbolu Ligi Atakum ve Gümüldür etapları tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Garanti Plaj Futbolu Ligi'nde Atakum ve Gümüldür etapları tammalandı. Atakum Etabı'nı finalde Polisgücünü 4-3 yenen 19 Mayıs Üniversitesi oldu. Gümüldür etabını ise finalde Yeşilova'yı 7-2 yenen Ürkmez İmaj oldu. 3 gün süren etaplar sonunda şampiyon olan takımlar 26-31 Ağustos tarihlerinde Alanya'da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası Süper Finalleri'ne katılmaya hak kazandı.

Garanti Plaj Futbolu Atakum ve Gümüldür etaplarının sonuçları şöyle:


ATAKUM ETABI

1. GÜN - 08 AĞUSTOS 2008

1. Maç

15.30

ATAKUM BLD.

4-5

POLİSGÜCÜ

2. Maç

16.30

İLKADIM İLÇE M.EĞT.

5-6

ÇARŞAMBASPOR

3. Maç

17.30

YOLSPOR

2-7

19 MAYIS ÜNV.

4. Maç

18.30

SELANİKSPOR

4-8

G.S.İ.M.

2. GÜN - 09 AĞUSTOS 2008

5. Maç
(1. M. mağlubu-2. M. mağlubu)

15.30

ATAKUM BLD.

9-4

İLKADIM İLÇE M.EĞT.

6. Maç
(3. M. mağlubu-4. M. mağlubu)

16.30

YOLSPOR

7-4

SELANİKSPOR

7. Maç
(1.M. galibi-2.M galibi)

17.30

POLİSGÜCÜ

6-4

ÇARŞAMBASPOR

8. Maç
(3.M galibi-4.M. galibi)

18.30

19 MAYIS ÜNV.

6-4

G.S.İ.M.

3. GÜN - 10 AĞUSTOS 2008

9. (5.M. mağlubu-6.M. mağlubu)
7.'lik-8.'lik karşılaşması

15.30

İLKADIM İLÇE M.EĞT.

9-6

SELANİKSPOR

10. (5.M. galibi-8.M. mağlubu)
5.'lik-6.'lık karşılaşması

16.30

ATAKUM BLD.

(7-7)
Uzt. (8-7)

G.S.İ.M.

11.(6.M. galibi-7.M. mağlubu)
3.'lük -4.lük karşılaşması

17.30

YOLSPOR

6-5

ÇARŞAMBASPOR

12.(7.M. galibi-8.M. galibi)
FİNAL KARŞILAŞMASI

18.30

POLİSGÜCÜ

3-4

19 MAYIS ÜNV.

ATAKUM ETABI  

EN AZ GOL YİYEN KALECİ : ONUR TURHAN                   19 MAYIS ÜNV.

GOL KRALI                            :İSMAİL KARAOĞLU          ÇARŞAMBASPOR

EN DEĞERLİ OYUNCU          :RESUL DEGE                      G.S.İ.M.

ETAP III.                                  :ÇARŞAMBASPOR

ETAP II.                                   :POLİSGÜCÜ SPOR GÜCÜ SPOR KULÜBÜ

ETAP ŞAMPİYONU                :19 MAYIS ÜNV.

GÜMÜLDÜR ETABI

1. GÜN - 08 AĞUSTOS CUMA 2008

1. Maç

15.30

İZMİR MALİYE

2-2
PEN. (3-4)

ÖZDERE BLD.

2. Maç

16.30

YEŞİLOVA

5-3

MENDERES BLD.

3. Maç

17.30

GÜMÜLDÜR BLD.

9-4

GALERİ PARİS

4. Maç

18.30

ÜRKMEZ İMAJ

11-4

SELÇUK KANKİLER

2. GÜN - 09 AĞUSTOS CUMARTESİ 2008

5. Maç
(1. M. mağlubu-2. M. mağlubu)

15.30

İZMİR MALİYE

5-7

MENDERES BLD.

6. Maç
(3. M. mağlubu-4. M. mağlubu)

16.30

GALERİ PARİS

11-4

SELÇUK KANKİLER

7. Maç
(1.M. galibi-2.M galibi)

17.30

ÖZDERE BLD.

1-5

YEŞİLOVA

8. Maç
(3.M galibi-4.M. galibi)

18.30

GÜMÜLDÜR BLD.

6-7

ÜRKMEZ İMAJ

3. GÜN - 10 AĞUSTOS PAZAR 2008

9. (5.M. mağlubu-6.M. mağlubu)
7.'lik-8.'lik karşılaşması

15.30

İZMİR MALİYE

9-8

SELÇUK KANKİLER

10. (5.M. galibi-8.M. mağlubu)
3..'lik-4.'lık karşılaşması

16.30

MENDERES BLD.

1-3

GÜMÜLDÜR BLD.

11.(6.M. galibi-7.M. mağlubu)
3.'lük -4.lük karşılaşması

17.30

GALERİ PARİS

3-0
(HÜKM.)

ÖZDERE BLD.

12.(7.M. galibi-8.M. galibi)
FİNAL KARŞILAŞMASI

18.30

YEŞİLOVA

2-7

ÜRKMEZ İMAJ

GÜMÜLDÜR ETABI

EN AZ GOL YİYEN KALECİ       :CİHAT TIKNAZ                   YEŞİLOVA

GOL KRALI                                 :EGEMEN KIRDAN                ÜRKMEZ İMAJ

EN DEĞERLİ OYUNCU               :HASAN TAŞ                         ÜRKMEZ İMAJ

ETAP III.                                        :GÜMÜLDÜR BLD.

ETAP II.                                         :YEŞİLOVA

ETAP ŞAMPİYONU                     :ÜRKMEZ İMAJ

LİG GENEL TAKVİMİ

11-12-13 Temmuz - (Karasu - Sakarya etabı) - YUNUSLAR SPOR
11-12-13 Temmuz - (Alanya - Antalya etabı) - ALANYA BELEDİYESPOR
18-19-20 Temmuz - (Ören - Muğla etabı) - ORTACA BLD.
18-19-20 Temmuz - (Kumburgaz - İstanbul etabı) - KUMBURGAZ BLD.
25-26-27 Temmuz - (Mudanya - Bursa etabı) - SIRAMEŞELERSPOR
01-02-03 Ağustos - (Şile - İstanbul etabı) - GARANTİ BANKASI 
01-02-03 Ağustos - (Foça - İzmir etabı) - BOLUSPOR YARENLER 
08-09-10 Ağustos - (Gümüldür - İzmir etabı) - ÜRKMEZ İMAJ
08-09-10 Ağustos - (Atakum - Samsun etabı) - 19 MAYIS ÜNVİVERSİTESİ
15-16-17 Ağustos - (Çandarlı - İzmir etabı)
26-28-29-30-31 Ağustos - Alanya Türkiye Şampiyonası Süper Finalleri

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.