TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Plaj Futbol Ligi » Plaj Futbolu Ligi Haber Detay Sayfası
Garanti Plaj Futbolu Ligi'nde 2 etap şampiyonu belli oldu 30.07.2012
Garanti Plaj Futbolu Liginde 2 etap şampiyonu belli oldu
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu ve ana sponsorlarından Garanti Bankası işbirliğinde düzenlenen TFF Garanti Plaj Futbol Ligi'nde Karataş/Adana ve Menderes/İzmir etapları yapıldı.

Karataş/Adana etabında Dadican Spor şampiyon olurken, Gümüldür Boyar İnşaat Spor ise Menderes/İzmir Etabının birincisi oldu.

Garanti Plaj Futbolu Ligi'nde sırasıyla Seferihisar, Foça, Çiçekli/Van, Edremit/Van ve İstanbul'da etap birinciliği maçları oynanacak.

Bu iki takımla birlikte 11 etap tamamlanarak, birincileri belli oldu. 29 Haziran'da başlayıp 1 Temmuz'da sona eren bölge etaplarının Adilcevaz'da oynanan kısmında Erciş Belediyespor şampiyon olurken, Sahil Spor ise Giresun Etabının birincisi oldu. Samsun Atakum etabında şampiyonluğu Ladik Belediyespor kazandı. 3 Temmuz'da başlayıp 5 Temmuz'da sona eren İskenderun etabında Lagos Plaj takımı şampiyon olurken, Sarılar Belediyesi de Evrenseki/Antalya Etabının birincisi oldu. Eskişehir Tepebaşı'ndaki etabın şampiyonluğunu DC Güvenlik kazandı. 10 Temmuz'da başlayıp 12 Temmuz'da sona eren Erdek etabında Agrigento Otel takımı şampiyon olurken, Kocaali Duman Emlak ise Karasu/Sakarya etabında birinciliği elde etti. Alanya etabında ise şampiyonluğa Beşiktaş Magic Life ulaştı.

Etap birincilikleri 16 Eylül'e kadar devam edecek. Türkiye finalleri ise 16 etap birincisinin katılımıyla Eylül ayının sonunda düzenlenecek ve Garanti Plaj Futbolu Ligi Türkiye Şampiyonu belirlenecek.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.