TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Plaj Futbol Ligi » Plaj Futbolu Ligi Haber Detay Sayfası
Garanti Plaj Futbolu Ligi'nde 3 etap şampiyonu belli oldu 9.07.2012
Garanti Plaj Futbolu Liginde 3 etap şampiyonu belli oldu
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu ve ana sponsorlarından Garanti Bankası işbirliğinde düzenlenen TFF Garanti Plaj Futbol Ligi'nde İskenderun, Evrenseki/Antalya ve Tepebaşı/Eskişehir etapları yapıldı.
 
3 Temmuz'da başlayıp 5 Temmuz'da sona eren İskenderun etabında Lagos Plaj takımı şampiyon olurken, Sarılar Belediyesi ise Evrenseki/Antalya Etabının birincisi oldu. Eskişehir Tepebaşı'ndaki etabın şampiyonu da DC Güvenlik oldu.
 
Erdek etabı 10-12 Temmuz'da, Karasu/Sakarya ve Alanya etapları ise 13-15 Temmuz'da yapılacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'nun ilgili belediyeler ve kurumlarla işbirliği yaparak düzenlediği organizasyonda Türkiye genelinde 16 etap yapılacak. Her etapta 8 takım mücadele edecek ve üç gün sürecek maçlar sonunda etap birincileri belirlenecek. Kalan etaplar; Erdek, Karasu/Sakarya, Alanya, Karataş/Adana, Menderes, Seferihisar, Foça, Çiçekli/Van, Edremit/Van ve İstanbul'da yapılacak  Etap birincilikleri 16 Eylül'e kadar devam edecek.
 
Türkiye finalleri ise 16 etap birincisinin katılımıyla Eylül ayının sonunda düzenlenecek ve Garanti Plaj Futbolu Ligi Türkiye Şampiyonu belirlenecek.
Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.