TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Plaj Futbol Ligi » Plaj Futbolu Ligi Haber Detay Sayfası
Garanti Plaj Futbolu Ligi Şampiyonu Alanya Belediyesi Suntopia 21.09.2011
Garanti Plaj Futbolu Ligi Şampiyonu Alanya Belediyesi Suntopia
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu ve Alanya Belediyesi tarafından ortaklaşa organize edilen Garanti Plaj Futbolu Ligi Süper Finalleri'nde Alanya'da bugün oynanan final maçında Seferihisar Citta Slow'u 4-3 yenen Alanya Belediyesi Suntopia şampiyon oldu. Heyecanın yüksek olduğu ve güzel gollerin atıldığı karşılaşmanın sonunda Alanya Belediyesi Suntopia takımına şampiyonluk kupasını Alanya Belediye Başkanı Av.Hasan Sipahioğlu verdi.

Seferihisar Citta Slow'un Türkiye ikincisi olduğu Süper Finallerin üçüncülük maçında Gümüldür Spor Boyar İnşaat'ı 7-4 mağlup eden İskenderun Terzi Yaşar Garanti Plaj Futbolu Ligi Türkiye Üçüncüsü oldu.

Garanti Plaj Futbolu Ligi Süper Finalleri'nde görev alan tüm hakemlere, gözlemcilere ve Antalya İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Akyurt'a teşekkür plaketleri verilirken, finallerin gol kralı 16 golle Seferihisar Citta Slow'dan Barış Terzioğlu oldu. En iyi kaleci ödülünü Alanya Belediyesi Suntopia'dan Ahmet Şanlıdere, en değerli oyuncu ödülünü aynı takımdan Madjer Saraiva alırken, Fair Play ödülünü ise Gümüldür Spor Boyar İnşaat'tan Savaş Arıcı aldı.

Sakarya, İzmir, Van, Eskişehir, İskenderun ve Alanya'dan sekiz takımın katılımı ile gerçekleşen finallerde karşılaşmalar Alanya Belediye Binası arkasındaki Galip Dere Plajı'nda hazırlanan Spor Tesisleri'nde oynandı.

Final maçı;

Stat: Galip Dere Plajı Tesisleri
Hakemler: Serdar Akçer, Arda Ergene, Özcan Sultanoğlu, Sinan Adlığ
Seferihisar Citta Slow: Halil Şentürk, Semih Türkmen, Caner Ohrili, Sayıl Özkan, Erhan Eriten, Volkan Yeşilırmak, Barış Terzioğlu, Kerem Sinç, Egemen Kırdağ, Hasan Taş, Murat Taner
Alanya Belediyesi Suntopia: Ahmet Şanlıdere, Mutlu Köktaş, Onur Zayim, Ferit Yücel Ergün, Ayhan Bilal Sezer, Madjer Saraiva, Ricardo Belchior, Leobert Koswal, Seyit Ahmet Süer, Tamer Ay
Goller: Sayıl Özkan (1), Barış Terzioğlu (1), Kerem Sinç (1) (Seferihisar Citta Slow)

Madjer Saraiva (1), Ricardo Belchior (1), Leobert Koswal (1), Seyit Ahmet Süer (1) (Alanya Belediyesi Suntopia)

Üçüncülük maçı;

Stat: Galip Dere Plajı
Hakemler: Samet Çiçek, Volkan Kör, Emin Erden, Yeliz Atalay
İskenderun Terzi Yaşar: İsmail Turhan, Veysel Tuncer, İzzettin Özer, Zeynettin Ceylan, Sabit Bağdadioğlu, Veysi Kaya, Mehmet Kuş, Sinan Dönmez
Gümüldür Spor Boyar İnşaat: Tufan Özkaradağ, Esat Bora Çetin, Engin Öztürk, Mehmet Ali Can, Hakan Kara, Yunus Tekin, Alper Kamber, Savaş Arıcı, Çağatay Çiftçi, Sefa Bakan
Goller: İzzettin Özer (4), Sinan Dönmez (2), Veysi Kaya (1) (İskenderun Terzi Yaşar)

Alper Kamber (2), Çağatay Çiftçi (1), Yunus Tekin (1) (Gümüldür Spor Boyar İnşaat) 

Garanti Plaj Futbolu Ligi Türkiye Süper Finalleri puan durumu ve maç takvimi şöyle:

A GRUBU

O

G

M

A

Y

P

1. Seferihisar Citta Slow

3

3

0

35

5

9

2. Gümüldür Spor Boyar İnşaat

3

2

1

16

16

6

3. Eskişehir Çim Mağazaları

3

1

2

15

22

3

4. Barcelona Restaurant

3

0

3

6

29

0

B GRUBU

O

G

M

A

Y

P

1. Alanya Belediyesi Suntopia

3

3

0

34

9

9

2. İskenderun Terzi Yaşar

3

2

1

14

18

6

3. Gevaş Belediye Spor

3

1

2

12

24

3

4. Karasu Belediye Spor

3

0

3

12

21

0

Tarih-Saat-Grup

1. Takım

Skor

2. Takım

16.09.2011-13.30 (A)

Seferihisar Citta Slow

13-1

Barcelona Restaurant

16.09.2011-14.45 (A)

Eskişehir Çim Mağazaları

4-7

Gümüldür Spor Boyar İnşaat

16.09.2011-16.00 (B)

Alanya Belediyesi Suntopia

9-2

Karasu Belediye Spor

16.09.2011-17.15 (B)

İskenderun Terzi Yaşar

6-1

Gevaş Belediye Spor

17.09.2011-13.30 (B)

Karasu Belediye Spor

4-5

İskenderun Terzi Yaşar

17.09.2011-14.45 (B)

Gevaş Belediye Spor

4-12

Alanya Belediyesi Suntopia

17.09.2011-16.00 (A)

Barcelona Restaurant

0-10 H

Eskişehir Çim Mağazaları

17.09.2011-17.15 (A)

Gümüldür Spor Boyar İnşaat

3-7

Seferihisar Citta Slow

18.09.2011-13.30 (A)

Seferihisar Cıtta Slow

15-1

Eskişehir Çim Mağazaları

18.09.2011-14.45 (A)

Gümüldür Spor Boyar İnşaat

6-5

Barcelona Restaurant

18.09.2011-16.00 (B)

Alanya Belediyesi Suntopia

13-3

İskenderun Terzi Yaşar

18.09.2011-17.15 (B)

Gevaş Belediye Spor

6(8)-6(7)P

Karasu Belediye Spor

20.09.2011-15.00
Yarı Final (1)

Seferihisar Citta Slow

13-6

İskenderun Terzi Yaşar

20.09.2011-16.30
Yarı Final (2)

Alanya Belediyesi Suntopia

8-4

Gümüldür Spor Boyar İnşaat

21.09.2011-15.00
Üçüncülük

İskenderun Terzi Yaşar

7-4

Gümüldür Spor Boyar İnşaat

21.09.2011-16.30
Final

Seferihisar Citta Slow

3-4

Alanya Belediyesi Suntopia



Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.