TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » Amatörler » Amatörler Haber Detay
İstanbul Süper Amatör Lig fikstür çekimi yapıldı 24.08.2022
İstanbul Süper Amatör Lig fikstür çekimi yapıldı
2022-2023 sezonu İstanbul Süper Amatör Lig fikstürü, 23 Ağustos 2023 tarihinde Orhan Saka Amatörler Evi'nde çekilen kura ile belli oldu. Fikstür çekimine 2022-2023 sezonunda İstanbul Süper Amatör Ligi'ne katılma hakkı bulunan 96 takımın temsilcileri ve taban birlikleri başkanları katıldılar.

Fikstür çekiminde bir konuşma yapan TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve TFF Yönetim Kurulu üyelerinin selamlarını iletirken, ülke futbolunun gelişimi için amatörlerin önemini vurgulayarak tüm takımlara başarılar diledi.

Başkan Ali Düşmez, müsabakaların Fair-Play ruhu içerisinde oynanması temennisini dile getirirken, Bölgesel Amatör Lig'e giden yolda Türkiye genelinde toplam 1.158 Süper Amatör Lig takımının binlerce müsabaka yaptığını, Türkiye Futbol Federasyonu ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonlarının böylesine büyük bir organizasyonu başarıyla yürütmesinden dolayı mutlu olduğunu belirtti. Düşmez, "Ülke futbolu adına şahsım ve TFF Yönetim Kurulu adına amatörlerde çıtanın daha da yükseğe çıkartılması Türkiye Futbol Federasyonu'nun önemli hedeflerinden biridir" dedi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.