TR
EN
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Turkcell Kadın Futbol Ligi'nde çeyrek finaller bugün başlıyor 28.04.2021
Turkcell Kadın Futbol Liginde çeyrek finaller bugün başlıyor

Turkcell Kadın Futbol Ligi'nde ilk çeyrek finalde bugün saat 16.00'da ALG Spor ile Kayseri Gençler Birliği karşı karşıya gelecek.

İkinci çeyrek finalde ise yine bugün saat 20.00'de Beşiktaş A.Ş. ile Ataşehir Belediye Spor oynayacak. Bu maçları kazanan takımlar 2 Mayıs saat 20.00'de yarı final maçında mücadele edecek. Diğer çeyrek final karşılaşmaları ise 29 Nisan saat 16.00'da Konak Belediye Spor ile Fatih Vatan Spor, aynı gün saat 20.00'de Adana İdmanyurduspor ile Fomget Gençlik ve Spor arasında yapılacak. Bu maçlarda rakiplerini eleyen takımlar 2 Mayıs saat 16.00'da yarı final mücadelesi verecek. Yarı final maçlarını kaybeden takımlar 5 Mayıs saat 15.00'te üçüncülük müsabakasında karşı karşıya gelecek. Turkcell Kadın Futbol Ligi 2020-2021 Sağlık Çalışanları Sezonu'nun şampiyonu ise 5 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00'de oynanacak final maçı ile belli olacak.

Antalya'daki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde yapılacak bu karşılaşmalar seyircisiz oynanacak. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalarda normal sürenin eşitlikle tamamlanması durumunda uzatma devrelerine geçilecek. Bu bölümde de beraberlik bozulmazsa penaltı vuruşları yapılacak. Karşılaşmalar D Smart platformunda 82.kanalda yer alan Spor Smart 2'den ve Sports TV'den canlı olarak yayınlanacak.

Fikstür için tıklayınız.