TR
EN
Ligler » Trendyol Süper Lig » Süper Lig Haberleri
Trendyol Süper Lig'de 1. ve 2. Hafta Programı Açıklandı 1.08.2023
Trendyol Süper Ligde 1. ve 2. Hafta Programı Açıklandı

Trendyol Süper Lig'de 1 ve 2. hafta müsabaka programı belli oldu. 11 Ağustos'ta başlayacak Trendyol Süper Lig'in programları; temsilcilerimizin Avrupa Kupalarındaki muhtemel eleme müsabaka tarihleri de dikkate alınarak şu hususlara göre planlandı:

· UEFA Şampiyonlar Ligi'nde tur atlaması halinde 3. Eleme Turu müsabakalarını 8 veya 9 Ağustos ile 15 Ağustos Salı günü oynayacak olan Galatasaray'ın Kayserispor Futbol A.Ş. ile yapacağı 1. hafta karşılaşması Cumartesi günü saat 21.45 olarak planlanmıştır.

· UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde tur atlamaları halinde 3. Eleme Turu müsabakalarını 10 ve 17 Ağustos tarihlerinde oynaması muhtemel Fenerbahçe ve Yukatel Adana Demirspor'un 1.hafta müsabakaları 13 Ağustos Pazar, Beşiktaş'ın 1. hafta müsabakası ise 14 Ağustos Pazartesi günü olarak planlanmıştır.

· Galatasaray A.Ş.'nin eleme müsabakalarına UEFA Şampiyonlar Liginde devam etmesi ve Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Konferans Ligi'ndeki muhtemel rakiplerinden FC Differdange 03 ile birlikte, aynı ülkenin FC Progres veya Swift takımlarından birisinin de UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde 3.Eleme Turuna yükselmesi halinde, Fenerbahçe A.Ş. ve Beşiktaş A.Ş.'nin UEFA Avrupa Konferans Ligi müsabaka takviminde değişiklik olacağından dolayı, Trendyol Süper Lig 1. Haftada aşağıda belirtilen değişiklikler yapılacaktır. 

Muhtemel değişiklikler için tıklayınız

· Galatasaray'ın eleme müsabakalarına UEFA Avrupa Ligi'nde devam etmesi durumunda 3. Eleme müsabakalarını 10 ve 17 Ağustos tarihlerinde oynayacak olması nedeniyle Trendyol Süper Lig 1. Hafta programında aşağıda belirtilen değişiklikler yapılacaktır.

Muhtemel değişiklikler için tıklayınız

· Bu oluşabilecek değişiklikler ve/veya 7 Ağustos'ta yapılacak olan UEFA Şampiyonları Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi Play Off Turu kura çekimleri sonrası belirlenecek olan tarihlere göre, Avrupa kupalarında mücadele eden takımlarımızın 2. hafta maç programında değişiklik yapılabilecektir.

 

 

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız