TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Beyaz Grup
EREN GÖRÜR
YENİ MALATYASPOR
13
RAİF DEMİR
İNEGÖLSPOR
13
GÖKHAN DURMUŞ
OFSPOR
11
MÜMİN AYSEVER
İNEGÖLSPOR
11
ERCAN GÜNERİ
TOKATSPOR
10
İBRAHİM TAYLAN UZUNOĞLU
TOKATSPOR
10
TUFAN ZAHİD ARSLAN
BAYRAMPAŞA
10
CİHAN ÖZKAYMAK
ALANYASPOR
9
YUSUF AKYEL
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
9
ZİYA ALKURT
BAYRAMPAŞA
9
MUHAMMET REİS
BALIKESİRSPOR
8
ONUR GARİP
GAZİOSMANPAŞA
8
CAN PARLAYAN
ALANYASPOR
7
COŞKUN YILMAZ
ALTINORDU A.Ş.
7
EMİN YALIN
GÖZTEPE A.Ş.
7
HÜSEYİN BAK
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
7
İLYAS ÇAKMAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7
OKAN ÖZTÜRK
YENİ MALATYASPOR
7
SAVAŞ ESEN
EYÜPSPOR
7
ABDULKADİR KUZEY
ALTAY
6
BARIŞ ÇETİN
BAYRAMPAŞA
6
BERKAY GÜNAY
MANİSASPOR
6
MUSTAFA KAYA
KIRKLARELİSPOR
6
MÜLAYİM ERDEM
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
6
OĞUZ KOCABAL
İNEGÖLSPOR
6
OZAN SOLAK
TOKATSPOR
6
SAMET KATANALP
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
6
SEDAT DEBRELİ
GAZİOSMANPAŞA
6
ÜNAL NOYAN
ALANYASPOR
6
AHMET YAKAK
ALTAY
5
EREN AÇIKGÖZ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
5
ESER YAYLA
EYÜPSPOR
5
GÖKHAN KILINÇ
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
5
GÖKHAN KOLOMOÇ
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
5
GÜNGÖR KAYA
ADANASPOR A.Ş.
5
HASAN DEMİR
DENİZLİSPOR
5
HÜSEYİN KAR
BALIKESİRSPOR
5
MEHMET ALBAYRAK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
5
MURAT ULUÇ
ALTAY
5
SERKAN TURHAN
KIRKLARELİSPOR
5
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
5
ALİ ÖZTÜRK
BALIKESİRSPOR
4
CEM DEMİR
OFSPOR
4
EMRAH BEDİR
ADANASPOR A.Ş.
4
ERAY AÇIKGÖZ
İNEGÖLSPOR
4
HÜSEYİN ATEŞ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
4
HÜSEYİN KUDAY
ALTAY
4
İLHAN DEPE
BURSASPOR
4
KENAN KARIŞIK
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
4
LOKMAN AKYILDIZ
BOLUSPOR
4
MUHARREM OZAN CENGİZ
YENİ MALATYASPOR
4
SEBAHATTİN USTA
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
4
SEYDİHAN BAŞLANTI
KIRKLARELİSPOR
4
ADEM GÖKÇE
ALANYASPOR
3
ADEM SAĞLAM
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
3
ALİ AKBURÇ
BALIKESİRSPOR
3
ALİHAN KUBALAS
SİVASSPOR
3
BERK BARAN
GAZİOSMANPAŞA
3
BURAK AKDİŞ
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
3
EMRAH EKMEKCİ
YENİ MALATYASPOR
3
EMRAH KAYA
ALTAY
3
EREN AYDIN
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
3
ERHAN KÜÇÜK
EYÜPSPOR
3
ERSEN MARTİN
EYÜPSPOR
3
ETHEM YILMAZ
GAZİOSMANPAŞA
3
FATİH UYAR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
3
GÖKHAN ÜNVER
GAZİOSMANPAŞA
3
HAMZA GÜR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
3
HÜSEYİN KORKMAZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
3
İBRAHİM ÇELİK
DENİZLİ BELEDİYESPOR
3
İBRAHİM ÜLÜM
Ş.URFASPOR
3
KORHAN ÖZTÜRK
ALTAY
3
MEHMET TÜRKMEHMET
YENİ MALATYASPOR
3
MEHMET UĞUR TÜLÜMEN
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
3
MUSTAFA SOYTAŞ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
3
MUSTAFA ŞEN
BALIKESİRSPOR
3
NURULLAH DAĞAŞAN
EYÜPSPOR
3
ÖZCAN POLAT
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
3
RECEP BERK ELİTEZ
FENERBAHÇE A.Ş.
3
SERBAY YAĞIZ
TORKU KONYASPOR
3
SERTAÇ ÇAM
BANDIRMASPOR
3
YASİN PALAZ
YENİ MALATYASPOR
3
ABDULLAH APAK
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
2
ABDULLAH TOPKARA
BAYRAMPAŞA
2
ALİ CANSUN BEGEÇARSLAN
EYÜPSPOR
2
ALİCAN TEZ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
2
ARSLAN ÇAKIROĞLU
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
CANER ARICI
BALIKESİRSPOR
2
CANER ÖZTEL
ALANYASPOR
2
CEMAL KÖSE
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
2
CÜNEYT ÖZTÜRK
TOKATSPOR
2
ÇAĞRI ORTAKAYA
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
DEVRİM KILIÇ
KIRKLARELİSPOR
2
DOĞAN ALTINKAYA
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
EMRE PEHLİVAN
BURSASPOR
2
FATİH SELİMHAN SOLMAZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
GÖKHAN ARSLAN
İNEGÖLSPOR
2
GÖKHAN DEMİR
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
GÖKHAN SİNANOĞLU
YENİ MALATYASPOR
2
HAKAN GÜVENÇER
KIRKLARELİSPOR
2
HALİL İBRAHİM CAN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
HALİL YILMAZ
ALTAY
2
HASAN CAN ÖZKAN
BATMAN PETROLSPOR
2
HAYRULLAH AKYEL
BAYRAMPAŞA
2
HİCABİ DEMİR
OFSPOR
2
HÜZEYFE DOĞAN
YENİ MALATYASPOR
2
KEMAL HASTÜRK
İNEGÖLSPOR
2
KORAY ÇÖLGECEN
ADANASPOR A.Ş.
2
MEHMET DUZ
BAYRAMPAŞA
2
MERT SOMAY
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
MİKAİL ÜZÜMCÜ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
MURAT HACIOĞLU
GAZİOSMANPAŞA
2
MUSTAFA VARGEL
İNEGÖLSPOR
2
OĞUZ ÖZDEN
TOKATSPOR
2
ONUR ÇAKIR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
OZAN PAPAKER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ÖMER KAPLAN
TURGUTLUSPOR
2
ÖMER YAVUZ
ÜNYESPOR
2
ÖZGÜR MOLLAMEHMETOĞLU
İNEGÖLSPOR
2
RIZA EFENDİOĞLU
BALIKESİRSPOR
2
SAMET EKER
BOLUSPOR
2
SAMET YÜKSEL
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
SERDAR KARKIN
KIRKLARELİSPOR
2
SERDAR TOPRAKTEPE
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
SERKAN DOĞAN
TOKATSPOR
2
SÜLEYMAN OLGUN
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
TAYFUN ÖZKAN
GİRESUNSPOR
2
UĞUR İMİR
GAZİOSMANPAŞA
2
VAHAP IŞIK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
VEDAT AŞKAN
TOKATSPOR
2
VOLKAN NADİR YILMAZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2
YASİN ÇELİK
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
2
YASİN YENER
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
YUNUS İÇUZ
KIRKLARELİSPOR
2
ABDULKADİR YILDIRIM
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
ABDURRAHMAN ÇUBUKCU
OFSPOR
1
ADEM ÇAK
OFSPOR
1
AHMET ÖNAY
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
AHMET YAPICI
BAYRAMPAŞA
1
ALİ KAFADAR
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
ANIL DİLAVER
GALATASARAY A.Ş.
1
AYKUT ULUÇ
TORKU KONYASPOR
1
AYTÜRK HALİL HOCAOĞLU
EYÜPSPOR
1
BURAK KARADUMAN
ALTAY
1
CEBRAİL ŞAŞKIN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
CEMRE ATMACA
SARIYER
1
CENK KAPLAN
BAYRAMPAŞA
1
ÇAĞDAŞ TOPAL
İNEGÖLSPOR
1
ÇETİN MURAT BAYRAKTAR
OFSPOR
1
DENİZ PITIR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
DENİZ VURAL
BALIKESİRSPOR
1
DOĞAN ŞAHİN
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
DÜNDAR DENİZHAN
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
1
EKREM DİL
OFSPOR
1
EMRAH EYÜBOĞLU
EYÜPSPOR
1
ENGİN ÖZTONGA
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
ENİS ÇELİKSU
KIRKLARELİSPOR
1
ERCAN AĞAÇE
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
ERDAL GÜNEŞ
ALTAY
1
ERMAN ERGİN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
ERMAN ÖZCAN
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
1
EVREN KÜRKÇÜ
YENİ MALATYASPOR
1
FERİT ERİŞÇİ
İNEGÖLSPOR
1
HALİL ÇELİK
YENİ MALATYASPOR
1
HALUK ULAŞOĞLU
TOKATSPOR
1
HASAN GÜLERYÜZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN YAKUP DÜZ
KIRKLARELİSPOR
1
İBRAHİM EREN AKDUMAN
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
İBRAHİM FERDİ COŞKUN
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
İSMET GÖKSELOĞLU
ALTAY
1
KAZIM DÜLGER
ALANYASPOR
1
KEMAL BERSİS ÇANAK
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
MEHMET BALBAN
ALANYASPOR
1
MEHMET ÇETİNKAYA
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
MURAT TİRAKİ
KIRKLARELİSPOR
1
MUSTAFA CEVAHİR
YENİ MALATYASPOR
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
NUH AŞKIN
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
OĞUZHAN AFŞİN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
OLTAN KARAKULLUKÇU
BOLUSPOR
1
ONUR ALKAN
DENİZLİSPOR
1
OZAN ÇETİNKAYA
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
ÖMER HACISALİHOĞLU
YENİ MALATYASPOR
1
ÖMER TOPRAKTEPE
ÜNYESPOR
1
ÖMÜR AĞGÜN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
ÖZCAN DAĞ
BALIKESİRSPOR
1
ÖZGÜR ÇELİK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
POLAT GÜREN
BAYRAMPAŞA
1
RECEP YAŞAR
PENDİKSPOR
1
RIDVAN SAĞLAM
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
RIDVAN SÖNMEZ
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
1
RİFAT ERDEM
TORKU KONYASPOR
1
SALİH KARDEŞGİDEN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
SAMET KILIÇ
ORHANGAZİSPOR
1
SEÇKİN GETBAY
AYDINSPOR 1923
1
SELAHATTİN SELÇUK ÖZKAN
EYÜPSPOR
1
SELÇUK BİCE
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
SEMAVİ ÖZGÜR
ALANYASPOR
1
SEMİH TÜRE
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
SERCAN KÜTMÜR
KIRKLARELİSPOR
1
SERDAR KILIÇ
SİLİVRİSPOR
1
SERHAT MERMER
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
SERKAN GÖKSU
GALATASARAY A.Ş.
1
SUAT MUTLU
TOKATSPOR
1
ŞAHİN ŞAFAKOĞLU
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
TEVFİK IŞIK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
TUFAN ESİN
GAZİOSMANPAŞA
1
TÜRKER DEMİRHAN
FETHİYESPOR
1
UĞUR BULUT
YENİ MALATYASPOR
1
UĞUR KAPISIZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
UĞUR YANIKDEMİR
İSKENDERUNSPOR 1967
1
VEYSİ DURMAZ
TOKATSPOR
1
VOLKAN ALTIN
ALTAY
1
YAVUZ KOÇ
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
ZİYA ŞAKAR
OFSPOR
1
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Arşivi » 2012-2013 Sezonu

Final Maçları
31 Mayıs 2013 20:00 HATAYSPOR 1-2 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2013 20:00 HATAYSPOR 3-1 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2013 20:00 YENİ MALATYASPOR 2-2
(Uzt. 2-4)
FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
23 Mayıs 2013 17:30 TOKATSPOR 1-3 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2013 20:45 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2013 17:30 YENİ MALATYASPOR 3-2 TEPECİKSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2013 20:45 FETHİYESPOR 1-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 32 20 9 3 46 20 26 69
2.İNEGÖLSPOR 32 16 9 7 52 33 19 57
3.YENİ MALATYASPOR 32 14 14 4 45 21 24 56
4.TOKATSPOR 32 14 9 9 49 40 9 51
5.BAYRAMPAŞA 32 14 7 11 43 36 7 49
6.KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 32 11 12 9 42 41 1 45
7.ALTAY 32 10 12 10 33 33 0 42
8.KIRKLARELİSPOR 32 10 12 10 33 40 -7 42
9.ALANYASPOR 32 12 5 15 34 33 1 41
10.İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 32 10 8 14 27 37 -10 38
11.ANADOLU SELÇUKLUSPOR 32 9 11 12 32 32 0 38
12.KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 32 10 8 14 36 46 -10 38
13.EYÜPSPOR 32 10 8 14 35 50 -15 38
14.GAZİOSMANPAŞA 32 8 12 12 33 36 -3 36
15.OFSPOR 32 9 8 15 28 44 -16 35
16.DENİZLİ BELEDİYESPOR 32 8 10 14 29 42 -13 34
17.ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 32 6 8 18 22 35 -13 26
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
11.05.2013 15:30 ANADOLU SELÇUKLUSPOR 3-0 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0-2 DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 BAYRAMPAŞA 0-4 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 İNEGÖLSPOR 2-1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1-2 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 OFSPOR 1-1 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 KIRKLARELİSPOR 3-3 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1-0 ALTAY Detaylar Detaylar
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2012-2013

1.Hafta
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ALANYASPOR
OFSPOR 0 - 3 ALTAY
İNEGÖLSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 2 BALIKESİRSPOR
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
2.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 2 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 BAYRAMPAŞA
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 1 - 0 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 0 İNEGÖLSPOR
ALANYASPOR 2 - 0 OFSPOR
3.Hafta
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
OFSPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
İNEGÖLSPOR 2 - 1 ALANYASPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 3 - 1 ALTAY
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 TOKATSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 4 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR
4.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 3 İNEGÖLSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 OFSPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
ALTAY 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
ALANYASPOR 3 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
5.Hafta
OFSPOR 2 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 0 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ALANYASPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 2 ALTAY
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
6.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 İNEGÖLSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 4 YENİ MALATYASPOR
TOKATSPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
ALTAY 0 - 0 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
ALANYASPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
7.Hafta
İNEGÖLSPOR 3 - 1 OFSPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 2 - 1 ALANYASPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 ALTAY
YENİ MALATYASPOR 3 - 2 TOKATSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
8.Hafta
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
OFSPOR 1 - 2 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR
ALTAY 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
ALANYASPOR 3 - 3 EYÜPSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
9.Hafta
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 OFSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 ALANYASPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 1 ALTAY
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 4 TOKATSPOR
10.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
OFSPOR 1 - 4 BAYRAMPAŞA
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ALANYASPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR
11.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 1 İNEGÖLSPOR
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 3 OFSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ALANYASPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 3 - 3 ALTAY
12.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA
ALTAY 0 - 0 TOKATSPOR
ALANYASPOR 1 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
13.Hafta
BAYRAMPAŞA 2 - 0 KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR 1 - 0 ALANYASPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
YENİ MALATYASPOR 4 - 3 OFSPOR
14.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 4 TOKATSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
OFSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
ALANYASPOR 3 - 0 ALTAY
15.Hafta
ALTAY 1 - 3 GAZİOSMANPAŞA
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
EYÜPSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 OFSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 5 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
TOKATSPOR 1 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
16.Hafta
BAYRAMPAŞA 2 - 1 EYÜPSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 ALANYASPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 4 ALTAY
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 TOKATSPOR
OFSPOR 0 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 3 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 1 - 2 BALIKESİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
17.Hafta
ALTAY 0 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ALANYASPOR 2 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
BALIKESİRSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 3 - 0 OFSPOR
18.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 2 - 3 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
ALANYASPOR 2 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ALTAY 2 - 0 OFSPOR
TOKATSPOR 0 - 2 İNEGÖLSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 KIRKLARELİSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
19.Hafta
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
EYÜPSPOR 0 - 3 YENİ MALATYASPOR
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 2 - 2 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ALTAY
OFSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
20.Hafta
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 OFSPOR
ALANYASPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
ALTAY 1 - 0 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 2 - 0 KIRKLARELİSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 2 BAYRAMPAŞA
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
21.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
OFSPOR 1 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 3 - 1 TOKATSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 ALTAY
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 ALANYASPOR
22.Hafta
ALTAY 1 - 1 BAYRAMPAŞA
TOKATSPOR 3 - 1 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 2 EYÜPSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 OFSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
ALANYASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
23.Hafta
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 2 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 2 TOKATSPOR
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 3 ALTAY
BAYRAMPAŞA 3 - 0 ALANYASPOR
24.Hafta
ALTAY 1 - 1 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 3 BALIKESİRSPOR
OFSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 0 BAYRAMPAŞA
ALANYASPOR 0 - 1 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
25.Hafta
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
BAYRAMPAŞA 2 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 OFSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
YENİ MALATYASPOR 4 - 0 ALTAY
EYÜPSPOR 2 - 0 ALANYASPOR
26.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 0 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
OFSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BAYRAMPAŞA
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 1 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 2 EYÜPSPOR
ALANYASPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
ALTAY 0 - 1 BALIKESİRSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
27.Hafta
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 3 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
BAYRAMPAŞA 1 - 0 OFSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 İNEGÖLSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 3 TOKATSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTAY
BALIKESİRSPOR 2 - 1 ALANYASPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
EYÜPSPOR 0 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
28.Hafta
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
OFSPOR 1 - 1 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 EYÜPSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 BALIKESİRSPOR
ALANYASPOR 1 - 2 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ALTAY 1 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
29.Hafta
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
BALIKESİRSPOR 2 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 OFSPOR
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 1 - 1 ALTAY
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 3 - 1 ALANYASPOR
30.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 4 BAYRAMPAŞA
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
İNEGÖLSPOR 7 - 2 EYÜPSPOR
OFSPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BALIKESİRSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ALANYASPOR 4 - 1 TOKATSPOR
31.Hafta
TOKATSPOR 0 - 2 GAZİOSMANPAŞA
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 4 - 1 OFSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
ALTAY 1 - 0 ALANYASPOR
32.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ANADOLU SELÇUKLUSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
OFSPOR 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 3 TOKATSPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 ALTAY
33.Hafta
ALANYASPOR 0 - 2 GAZİOSMANPAŞA
TOKATSPOR 2 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 0 OFSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 0 - 3 BAYRAMPAŞA
BALIKESİRSPOR 2 - 1 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
ALTAY 2 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
34.Hafta
ANADOLU SELÇUKLUSPOR 3 - 0 EYÜPSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 4 YENİ MALATYASPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 3 BALIKESİRSPOR
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 0 - 2 DENİZLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
OFSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTAY
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 2 ALANYASPOR
Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2012-2013

1.Hafta
BOZÜYÜKSPOR 0 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
HATAYSPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 1 ÇANKIRISPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 ÜNYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 4 POLATLI BUGSAŞSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
2.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 4 BANDIRMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 SARIYER
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ÜNYESPOR 3 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 2 - 3 HATAYSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
3.Hafta
HATAYSPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
SARIYER 2 - 3 POLATLI BUGSAŞSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 BOZÜYÜKSPOR
4.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ÜNYESPOR 1 - 1 SARIYER
ÇANKIRISPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 1 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
FETHİYESPOR 2 - 3 PENDİKSPOR
5.Hafta
HATAYSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 BOZÜYÜKSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 TURGUTLUSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
SARIYER 0 - 1 ÇANKIRISPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ÜNYESPOR
6.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
BOZÜYÜKSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÜNYESPOR 0 - 0 POLATLI BUGSAŞSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 SARIYER
TURGUTLUSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
FETHİYESPOR 3 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
7.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 HATAYSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 BOZÜYÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 2 FETHİYESPOR
SARIYER 2 - 1 TURGUTLUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
POLATLI BUGSAŞSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
8.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 2 POLATLI BUGSAŞSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
FETHİYESPOR 1 - 1 SARIYER
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 3 - 2 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 ÜNYESPOR
9.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 BANDIRMASPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 BOZÜYÜKSPOR
SARIYER 0 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 FETHİYESPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ÜNYESPOR 2 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
10.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BOZÜYÜKSPOR 1 - 1 SARIYER
BANDIRMASPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇANKIRISPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÜNYESPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 POLATLI BUGSAŞSPOR
11.Hafta
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GİRESUNSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
SARIYER 1 - 1 BANDIRMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BOZÜYÜKSPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ÜNYESPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
12.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 3 - 1 ÜNYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 1 - 2 POLATLI BUGSAŞSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HATAYSPOR 1 - 1 SARIYER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
PENDİKSPOR 4 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 ÇANKIRISPOR
13.Hafta
GİRESUNSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
SARIYER 3 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
ÜNYESPOR 0 - 0 BOZÜYÜKSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 HATAYSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
14.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BOZÜYÜKSPOR 0 - 1 ÇANKIRISPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 POLATLI BUGSAŞSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 0 SARIYER
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
FETHİYESPOR 5 - 0 TURGUTLUSPOR
15.Hafta
GİRESUNSPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER 3 - 1 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 PENDİKSPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 3 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÜNYESPOR 2 - 2 HATAYSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 0 BOZÜYÜKSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
16.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ÜNYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 POLATLI BUGSAŞSPOR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
17.Hafta
SARIYER 2 - 1 GİRESUNSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
POLATLI BUGSAŞSPOR 0 - 0 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
ÜNYESPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 0 HATAYSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 BOZÜYÜKSPOR
18.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 4 PENDİKSPOR
ÜNYESPOR 2 - 0 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 GİRESUNSPOR
19.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SARIYER 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GİRESUNSPOR 0 - 2 POLATLI BUGSAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ÜNYESPOR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 2 ÇANKIRISPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 TURGUTLUSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
20.Hafta
BOZÜYÜKSPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 1 SARIYER
21.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 BOZÜYÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 POLATLI BUGSAŞSPOR
SARIYER 4 - 0 ÜNYESPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
22.Hafta
BANDIRMASPOR 0 - 0 HATAYSPOR
BOZÜYÜKSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 3 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 GİRESUNSPOR
ÇANKIRISPOR 3 - 0 SARIYER
ÜNYESPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
23.Hafta
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 BOZÜYÜKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ÇANKIRISPOR
SARIYER 1 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
24.Hafta
HATAYSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
BOZÜYÜKSPOR 3 - 1 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 4 - 0 GİRESUNSPOR
TURGUTLUSPOR 4 - 0 SARIYER
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ÇANKIRISPOR 3 - 0 POLATLI BUGSAŞSPOR
25.Hafta
GİRESUNSPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 BOZÜYÜKSPOR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
ÜNYESPOR 1 - 1 ÇANKIRISPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 TURGUTLUSPOR
SARIYER 2 - 0 FETHİYESPOR
26.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
HATAYSPOR 1 - 3 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 2 SARIYER
FETHİYESPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
TURGUTLUSPOR 2 - 0 POLATLI BUGSAŞSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 ÜNYESPOR
27.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SARIYER 2 - 3 BOZÜYÜKSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 HATAYSPOR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR 3 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
ÜNYESPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
28.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 3 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 1 GİRESUNSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 SARIYER
BOZÜYÜKSPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 2 POLATLI BUGSAŞSPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 ÜNYESPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
29.Hafta
ÜNYESPOR 0 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 1 BOZÜYÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BANDIRMASPOR
SARIYER 2 - 0 HATAYSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 4 PENDİKSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 TURGUTLUSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
30.Hafta
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 3 - 3 GİRESUNSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 1 SARIYER
HATAYSPOR 4 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BANDIRMASPOR 1 - 2 POLATLI BUGSAŞSPOR
BOZÜYÜKSPOR 3 - 1 ÜNYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 ÇANKIRISPOR
FETHİYESPOR 2 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
31.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 0 BOZÜYÜKSPOR
ÜNYESPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 0 PENDİKSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
32.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 SARIYER
PENDİKSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 POLATLI BUGSAŞSPOR
HATAYSPOR 4 - 0 ÜNYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
33.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 BOZÜYÜKSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 1 BANDIRMASPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 3 HATAYSPOR
ÜNYESPOR 0 - 5 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
POLATLI BUGSAŞSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
SARIYER 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
34.Hafta
GİRESUNSPOR 3 - 1 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 1 POLATLI BUGSAŞSPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 ÜNYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 2 ÇANKIRISPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
BOZÜYÜKSPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Kırmızı Grup
MUĞDAT ÇELİK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
24
EKREM SARIÇAM
FETHİYESPOR
14
GÜNEY ATILGAN
HATAYSPOR
14
TAHA BALCI
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
14
BARIŞ BAKIR
SARIYER
10
ÖMER BOZAN
HATAYSPOR
10
AHMET KURU
BANDIRMASPOR
9
EMRE AYGÜN
POLATLI BUGSAŞSPOR
9
ONUR OKAN
FETHİYESPOR
9
YAHYA ALPASLAN
ÇANKIRISPOR
9
AYKUT SEVİM
İSTANBUL BBSK
8
AYTEK ÖKTEM
TEPECİKSPOR A.Ş.
8
İSHAK TOPÇU
BOZÜYÜKSPOR
8
RAŞİT SEVİNDİR
TURGUTLUSPOR
8
ÜMİT CAN BATMAN
TARSUS İDMAN YURDU
8
CANER ERDOĞAN
PENDİKSPOR
7
LEVENT DEMİRAY
SAKARYASPOR A.Ş.
7
MEHMET ERDEM UĞURLU
POLATLI BUGSAŞSPOR
7
ÖMER ŞENGÖZ
BOZÜYÜKSPOR
7
RAMAZAN DURDU
GİRESUNSPOR
7
SİNAN PEKTEMEK
SARIYER
7
ADEM AYDIN
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
6
ADEM ÇALIK
TEPECİKSPOR A.Ş.
6
AHMET TURAN SOLAK
ÇANKIRISPOR
6
ERHAN ÇELENK
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
6
GÜNAY ŞAKAR
TEPECİKSPOR A.Ş.
6
HALUK ZEYBEK
BOZÜYÜKSPOR
6
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
SARIYER
6
MEHMET ŞEN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
6
YOUSSEF YEŞİLMEN
TURGUTLUSPOR
6
AHMET GÜVEN
POLATLI BUGSAŞSPOR
5
EŞREF KOÇAK
ÇANKIRISPOR
5
FERHAT DUMAN
TARSUS İDMAN YURDU
5
FURKAN İLKER BAŞTAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
GAZİANTEPSPOR
5
MURAT DİLEK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
5
ONUR BERBER
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
5
OSMAN ALPTEKİN
PENDİKSPOR
5
RECEP SERKAN ÇETİNTAŞ
BOZÜYÜKSPOR
5
UĞUR AKTAŞ
FETHİYESPOR
5
UMUT ESKİKÖY
PENDİKSPOR
5
ABDÜLKADİR AKYILDIZ
SAKARYASPOR A.Ş.
4
ARİF ÇOBAN
PENDİKSPOR
4
AYKUT YENEN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
BERKAN EMİR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
4
GALİP GÜZEL
POLATLI BUGSAŞSPOR
4
GÖKHAN AYDAŞ
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
4
GÜRHAN GÜRSOY
HATAYSPOR
4
HASAN AHMET SARİ
TRABZONSPOR A.Ş.
4
İSMAİL TÜRK
POLATLI BUGSAŞSPOR
4
MURAT BERGE
BOZÜYÜKSPOR
4
SERDAR SAMATYALI
BANDIRMASPOR
4
ŞADİ ÇOLAK
ÜNYESPOR
4
ŞEVKET GÜNGÖR
TURGUTLUSPOR
4
UĞUR IŞIKAL
GİRESUNSPOR
4
VOLKAN KABADAYI
FETHİYESPOR
4
ALİCAN KARADAĞ
SİVASSPOR
3
BİLAL TÜRKGÜLER
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
3
BURHAN COŞKUN
HATAYSPOR
3
BURHANETTİN ÇAKIREFE
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
DOĞAN SEÇKİN ŞAVKIN
SAKARYASPOR A.Ş.
3
EMRE ÖZTÜRK
FETHİYESPOR
3
ERHAN KURT
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
3
HAKAN ALBAYRAK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
3
İLKAY DEMİR
PENDİKSPOR
3
KEMAL ÖZYURT
TEPECİKSPOR A.Ş.
3
MERT KAYTANKAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
OĞUZ YILMAZ
PENDİKSPOR
3
ÖZGÜR KEDİKLİ
SAKARYASPOR A.Ş.
3
SELİM ÇATALBAŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
3
SEZAİ ZEHİROĞLU
ÇANKIRISPOR
3
SİNAN YİTMEZ
BANDIRMASPOR
3
SÜLEYMAN VARLIK
GİRESUNSPOR
3
TÜRKER TOPTAŞ
TEPECİKSPOR A.Ş.
3
YAŞAR ÇETİN
POLATLI BUGSAŞSPOR
3
AKIN AKTAŞ
ÜNYESPOR
2
ALİ SERİN
BANDIRMASPOR
2
AYKUT ÇAKAY
ÇANKIRISPOR
2
AYKUT ÖNGEL
TARSUS İDMAN YURDU
2
BORA YELKEN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
CAN POLAT
ÇANKIRISPOR
2
CANER CELEP
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
CEMRE ATMACA
SARIYER
2
CENK CENGİZ
BANDIRMASPOR
2
CİHAN ÇİMEN
SAKARYASPOR A.Ş.
2
CİHAN GÖKAL
GİRESUNSPOR
2
DENİZ SIĞA
PENDİKSPOR
2
EMRE YILDIRIM
PENDİKSPOR
2
ERGUN CENGİZ
TARSUS İDMAN YURDU
2
ERGÜN ÇAKIR
GİRESUNSPOR
2
FATİH ÖZECE
TURGUTLUSPOR
2
FUAT ONUR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
FURKAN AYDIN
FENERBAHÇE A.Ş.
2
GÖKALP SEÇAL
BANDIRMASPOR
2
GÖKHAN ÇAKIR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
GÖKHAN ŞAHİN
ÇANKIRISPOR
2
HALİL CİHAN ÜNAL
TARSUS İDMAN YURDU
2
HASAN FİDAN
TARSUS İDMAN YURDU
2
HASAN KÜÇCÜK
HATAYSPOR
2
HÜSEYİN AKOĞLU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
İSMAİL KÖSE
TURGUTLUSPOR
2
KEMAL SAMET ÖZEN
TARSUS İDMAN YURDU
2
KEREM ERYILMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
MELİH RAHMAN NİŞANCI
SARIYER
2
MUTLU KIZILTAN
ÜNYESPOR
2
MUZAFFER TAŞKIN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
ONUR ÇAKMAKÇI
ESKİŞEHİRSPOR
2
ONUR ÇUBUKÇU
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
ONUR DEMİR
SAKARYASPOR A.Ş.
2
ÖZHAN KESKİNKALE
TARSUS İDMAN YURDU
2
RECEP ONUR ÇELİK
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
SERDAR AKDOĞAN
ÜNYESPOR
2
SERHAT GÜLŞEN
SARIYER
2
SİNAN AYAR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
SONER ERGENÇAY
HATAYSPOR
2
ŞENER ÖZBAYRAKLI
BURSASPOR
2
TOLGA ÇAVDAR
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
2
TURAN KUŞ
TARSUS İDMAN YURDU
2
UĞUR ERDOĞAN
SARIYER
2
ÜMİT TEKE
GİRESUNSPOR
2
VEYSEL KILIÇ
GİRESUNSPOR
2
YAKUP RAMAZAN ZORLU
GİRESUNSPOR
2
YAVUZ KOÇ
POLATLI BUGSAŞSPOR
2
ZAFER KARGOĞLU
BANDIRMASPOR
2
ABDULLAH GÜN
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
ADEM İNANÇ
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
ADEM SAĞLAM
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
ALİ BAYRAKTAR
PENDİKSPOR
1
ALİ CEMAL BOZTEPE
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
ALİ KULELİ
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
AYDIN KUZU
GİRESUNSPOR
1
AYHAN EVREN
BANDIRMASPOR
1
AZİMET OKUR
PENDİKSPOR
1
AZMİ POLAT
ÜNYESPOR
1
BURAK KARADUMAN
ALTAY
1
BÜLENT BAL
BANDIRMASPOR
1
BÜNYAMİN DEMİR
SAKARYASPOR A.Ş.
1
CELAL ARAS
BANDIRMASPOR
1
CEVHER TOKTAŞ
TARSUS İDMAN YURDU
1
CİHAN FATİH ÖZDEMİR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
CİHAN YEŞİLIRMAK
GİRESUNSPOR
1
DAVUT BABUR
BANDIRMASPOR
1
EFE CAN ÇÖLBEKLER
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
EGECAN ÇEVİR
BOZÜYÜKSPOR
1
EMRAH KAYA
ALTAY
1
EMRE BAYRAKTARBAŞI
SARIYER
1
EMRE KÖKSAL
ÜNYESPOR
1
EMRE ÖZİVGEN
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
ENİS GÜL
HATAYSPOR
1
ERCAN GÖÇ
BANDIRMASPOR
1
ERHAN ÇATALÇAM
HATAYSPOR
1
ERHAN KAVAK
BANDIRMASPOR
1
ERHAN NAMLI
BOZÜYÜKSPOR
1
ERMAN ÖZCAN
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
1
EROL YÜKSEKER
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
ERSİN ASLIYÜKSEK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
ERSİN ŞAHİN
ÜNYESPOR
1
FAHRETTİN BIYIKLI
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
1
FATİH ÖZER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
FATİH ÜGE
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
FERİT ŞENER
BOZÜYÜKSPOR
1
GAZANFER AYDIN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
GÖKHAN CABA
OFSPOR
1
GÜRKAN İZMİRLİOĞLU
ÇANKIRISPOR
1
HAKAN AKBAŞ
PENDİKSPOR
1
HAKAN SOYLU
BATMAN PETROLSPOR
1
HASAN AYDINLI
SARIYER
1
İBRAHİM DEMİR
BOZÜYÜKSPOR
1
İBRAHİM NECİPOĞLU
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
İSA KAYKUN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
İSMAİL KONUK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
İSMAİL ÖZEREN
TARSUS İDMAN YURDU
1
İSMAİL ÖZGÜR GÖKTAŞ
TARSUS İDMAN YURDU
1
KORAY ÖZTÜRK
BANDIRMASPOR
1
MEHMET TAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MERT ER ESTİK
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
1
MERTCAN AKTAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
MESUT ÖZKAYA
BANDIRMASPOR
1
METEKAN YILMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
MUHAMMED BAYIR
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
MURAT TÜRKKAN
FETHİYESPOR
1
MUSTAFA MARANGOZ
TARSUS İDMAN YURDU
1
MUSTAFA ZORLU
GİRESUNSPOR
1
NECATİ DEMİRHAN
GİRESUNSPOR
1
NURİ ÇAKIR
ÇANKIRISPOR
1
OĞUZ KAMİL İNAĞ
TARSUS İDMAN YURDU
1
ORKAN BALKAN
ÇANKIRISPOR
1
ÖMER KAPLAN
TURGUTLUSPOR
1
ÖMER KARANCI
ADANASPOR A.Ş.
1
ÖMER TOPRAKTEPE
ÜNYESPOR
1
ÖZGÜR ÇETİNER
ÜNYESPOR
1
ÖZKAN SERBEST
TURGUTLUSPOR
1
PEKİN KÖŞNEK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
RECEP YAŞAR
PENDİKSPOR
1
RECEP YILMAZ
PENDİKSPOR
1
RIDVAN KOÇER
ÇANKIRISPOR
1
SABRİ GÜMÜŞSOY
FETHİYESPOR
1
SEDAT YEŞİLKAYA
GİRESUNSPOR
1
SELÇUK BAŞTÜRK
HATAYSPOR
1
SEMİH ERDEM
PENDİKSPOR
1
SEMİH KAYA
SARIYER
1
SERHAT SAĞAT
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
SEZAİ DEMİRCAN
BANDIRMASPOR
1
SEZER SEZGİN
GİRESUNSPOR
1
SONER SİTAR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
ŞENOL EROL
TARSUS İDMAN YURDU
1
TEVFİK IŞIK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
TUNCAY SÜREN
MANİSASPOR
1
UĞUR KESKİN
BOZÜYÜKSPOR
1
UĞURTAN ÇEPNİ
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
ULAÇ ÇAĞLAYAN
SARIYER
1
ÜMİT AYDEMİR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
YASİN ŞAHAN
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
YAŞAR KABAKÇI
FETHİYESPOR
1
YUNUS ALTUN
ALTAY
1
YUSUF ABDİOĞLU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
YUSUF ORHAN
HATAYSPOR
1
ZAFER ÖZDEN
FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR
1
ZİHNİ AYDIN
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.