TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Fikstürü 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
18.07.2020 21:00 GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
18.07.2020 21:00 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
19.07.2020 21:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
19.07.2020 21:00 TRABZONSPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Detaylar Detaylar
19.07.2020 21:00 MKE ANKARAGÜCÜ - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
19.07.2020 21:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
19.07.2020 21:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
19.07.2020 21:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
19.07.2020 21:00 AYTEMİZ ALANYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Puan Cetveli 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 32 19 9 4 62 31 31 66
2.TRABZONSPOR A.Ş. 32 17 11 4 71 37 34 62
3.DEMİR GRUP SİVASSPOR 32 16 9 7 52 35 17 57
4.BEŞİKTAŞ A.Ş. 32 17 5 10 54 40 14 56
5.GALATASARAY A.Ş. 32 14 10 8 50 34 16 52
6.AYTEMİZ ALANYASPOR 32 14 9 9 57 35 22 51
7.FENERBAHÇE A.Ş. 32 14 8 10 55 43 12 50
8.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 32 10 12 10 46 48 -2 42
9.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 32 10 11 11 38 50 -12 41
10.GÖZTEPE A.Ş. 32 10 9 13 40 45 -5 39
11.KASIMPAŞA A.Ş. 32 11 6 15 48 54 -6 39
12.GENÇLERBİRLİĞİ 32 9 9 14 39 51 -12 36
13.YUKATEL DENİZLİSPOR 32 9 8 15 31 46 -15 35
14.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 32 7 12 13 30 46 -16 33
15.BTC TURK YENİ MALATYASPOR 32 8 8 16 44 47 -3 32
16.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 32 9 5 18 34 54 -20 32
17.HES KABLO KAYSERİSPOR 32 8 8 16 39 69 -30 32
18.MKE ANKARAGÜCÜ 32 6 11 15 30 55 -25 29
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig Cemil Usta Sezonu
Sezon 2019-2020

1.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KONYASPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 KONYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
3.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KONYASPOR 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 3 ALANYASPOR
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
7.Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 6 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
12.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
16.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 5 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
18.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
20.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
21.Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
22.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
23.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
24.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
25.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 5 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
26.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
27.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
28.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
29.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
30.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
31.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
32.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
33.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
34.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.