TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Fikstürü 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
20.09.2019 20:30 GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Detaylar Detaylar
21.09.2019 15:00 KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21.09.2019 17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
21.09.2019 20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
22.09.2019 14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
22.09.2019 16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
22.09.2019 19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
23.09.2019 20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23.09.2019 20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Puan Cetveli 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.AYTEMİZ ALANYASPOR 5 4 1 0 12 5 7 13
2.FENERBAHÇE A.Ş. 5 3 1 1 11 6 5 10
3.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 5 3 1 1 10 10 0 10
4.DEMİR GRUP SİVASSPOR 5 2 2 1 8 5 3 8
5.YUKATEL DENİZLİSPOR 5 2 2 1 5 2 3 8
6.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 2 2 1 5 4 1 8
7.GALATASARAY A.Ş. 5 2 2 1 6 6 0 8
8.BTC TURK YENİ MALATYASPOR 5 2 1 2 11 6 5 7
9.TRABZONSPOR A.Ş. 5 1 3 1 7 7 0 6
10.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 5 1 3 1 4 4 0 6
11.BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 1 2 2 7 8 -1 5
12.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 1 2 2 5 8 -3 5
13.GÖZTEPE A.Ş. 5 1 2 2 1 4 -3 5
14.ANTALYASPOR A.Ş. 5 1 2 2 5 9 -4 5
15.MKE ANKARAGÜCÜ 5 1 2 2 3 7 -4 5
16.KASIMPAŞA A.Ş. 5 1 1 3 5 7 -2 4
17.İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 5 0 3 2 6 8 -2 3
18.GENÇLERBİRLİĞİ 5 0 2 3 5 10 -5 2
Süper Lig Cemil Usta Sezonu
Sezon 2019-2020

1.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KONYASPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 KONYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
3.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KONYASPOR 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 3 ALANYASPOR
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
7.Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 6 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
12.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
16.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 5 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
18.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
20.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
21.Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
22.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
23.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
24.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
25.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 5 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
26.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
27.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
28.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
29.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
30.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
31.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
32.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
33.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
34.Hafta
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
Fikstürler
Puan Cetvelleri


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.