TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Fikstürü 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
15.03.2020 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
15.03.2020 TRABZONSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
15.03.2020 GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
15.03.2020 ANTALYASPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR Detaylar Detaylar
15.03.2020 AYTEMİZ ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
15.03.2020 KASIMPAŞA A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
15.03.2020 YUKATEL DENİZLİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
15.03.2020 HES KABLO KAYSERİSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
15.03.2020 MKE ANKARAGÜCÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Puan Cetveli 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.DEMİR GRUP SİVASSPOR 17 11 4 2 35 16 19 37
2.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 18 10 6 2 36 18 18 36
3.FENERBAHÇE A.Ş. 18 10 4 4 36 21 15 34
4.AYTEMİZ ALANYASPOR 18 9 5 4 36 17 19 32
5.TRABZONSPOR A.Ş. 17 9 5 3 35 19 16 32
6.BEŞİKTAŞ A.Ş. 17 9 3 5 27 22 5 30
7.GALATASARAY A.Ş. 17 7 6 4 23 15 8 27
8.GÖZTEPE A.Ş. 18 7 5 6 22 20 2 26
9.BTC TURK YENİ MALATYASPOR 18 6 6 6 33 26 7 24
10.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 18 6 6 6 26 30 -4 24
11.YUKATEL DENİZLİSPOR 17 6 4 7 19 23 -4 22
12.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 17 6 2 9 17 27 -10 20
13.GENÇLERBİRLİĞİ 17 4 6 7 28 32 -4 18
14.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 18 4 6 8 16 24 -8 18
15.KASIMPAŞA A.Ş. 17 4 3 10 26 34 -8 15
16.ANTALYASPOR A.Ş. 18 3 5 10 15 36 -21 14
17.MKE ANKARAGÜCÜ 18 2 6 10 15 35 -20 12
18.HES KABLO KAYSERİSPOR 18 2 4 12 17 47 -30 10
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig Cemil Usta Sezonu
Sezon 2019-2020

1.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KONYASPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
3.Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
KONYASPOR 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 3 ALANYASPOR
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
7.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 6 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
12.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
16.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 5 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
18.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
20.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
21.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
22.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
23.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
24.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
25.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
26.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
27.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
28.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
29.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
30.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - AYTEMİZ ALANYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
31.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
32.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
33.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
34.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.