TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 6 5 1 0 10 3 7 16
2.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 6 4 2 0 7 2 5 14
3.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 6 3 2 1 10 6 4 11
4.ÇATALCASPOR 6 2 3 1 12 7 5 9
5.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 6 2 3 1 6 2 4 9
6.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 6 2 3 1 7 6 1 9
7.ARTVİN HOPASPOR 6 2 2 2 10 8 2 8
8.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 6 2 2 2 8 7 1 8
9.FORMÜL ERBAASPOR 6 2 2 2 3 4 -1 8
10.HENDEK SPOR 6 1 4 1 6 6 0 7
11.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 6 2 1 3 5 8 -3 7
12.BURSA YILDIRIM SPOR 6 1 3 2 7 7 0 6
13.FATSA BELEDİYESPOR 6 1 3 2 2 4 -2 6
14.KARAMAN BELEDİYESPOR 6 1 3 2 8 12 -4 6
15.BERGAMA BELEDİYESPOR 6 1 2 3 7 10 -3 5
16.KAHTA 02 SPOR 6 0 4 2 6 9 -3 4
17.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 6 1 1 4 8 14 -6 4
18.ELAZIĞSPOR 6 1 1 4 6 13 -7 4
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 3
TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
ÇATALCASPOR 3 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
2.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇATALCASPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 2 - 0 ELAZIĞSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 3 - 3 KARAMAN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 0 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 1 ÇATALCASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
4.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ELAZIĞSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 3 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 1 HENDEK SPOR
ÇATALCASPOR 5 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
5.Hafta
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 0 - 0 ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
6.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 3 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 KAHTA 02 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 - 1 ELAZIĞSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
ÇATALCASPOR 1 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 0 HENDEK SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 1 - 3 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
7.Hafta
ELAZIĞSPOR 4 - 3 ÇATALCASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
FORMÜL ERBAASPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 ELAZIĞSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 FORMÜL ERBAASPOR
KAHTA 02 SPOR 5 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCASPOR 0 - 2 HENDEK SPOR
9.Hafta
FORMÜL ERBAASPOR 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 1 - 0 KAHTA 02 SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 5 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 2 FORMÜL ERBAASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 2 - 1 HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
11.Hafta
HENDEK SPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 ÇATALCASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 4 ARTVİN HOPASPOR
FORMÜL ERBAASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 KAHTA 02 SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
12.Hafta
KAHTA 02 SPOR 0 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 0 - 5 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 1 HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
13.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇATALCASPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FORMÜL ERBAASPOR 3 - 0 HENDEK SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞSPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 1 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
14.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KAHTA 02 SPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
HENDEK SPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 FATSA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
15.Hafta
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 1 ÇATALCASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 HENDEK SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 ELAZIĞSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 6 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
16.Hafta
HENDEK SPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 2 - 5 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 5 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FORMÜL ERBAASPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
17.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 HENDEK SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 1 FORMÜL ERBAASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
18.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 HENDEK SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 5 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇATALCASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 FORMÜL ERBAASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
19.Hafta
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 0 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
20.Hafta
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 1 HENDEK SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 2 - 3 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 2 KAHTA 02 SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 2 - 0 ELAZIĞSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 5 - 2 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR 4 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
22.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 FORMÜL ERBAASPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 1 - 0 KAHTA 02 SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 1 - 5 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
23.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 0 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 3 CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
FORMÜL ERBAASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 4 - 0 ELAZIĞSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
KAHTA 02 SPOR 0 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 HENDEK SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
25.Hafta
HENDEK SPOR 2 - 1 CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 5 - 1 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 0 ARTVİN HOPASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 KAHTA 02 SPOR
FORMÜL ERBAASPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
26.Hafta
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 0 - 1 ELAZIĞSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 FORMÜL ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 HENDEK SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
27.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR 6 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
28.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 FORMÜL ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 3 HENDEK SPOR
29.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 4 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
HENDEK SPOR 0 - 3 ELAZIĞSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
30.Hafta
KAHTA 02 SPOR 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
HENDEK SPOR 2 - 2 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ARTVİN HOPASPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
31.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 4 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 HENDEK SPOR
FORMÜL ERBAASPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 2 - 3 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 ELAZIĞSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 4 - 1 KAHTA 02 SPOR
32.Hafta
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 4 BURSA YILDIRIM SPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HENDEK SPOR 1 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 6 - 1 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
33.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 HENDEK SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 ELAZIĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 KAHTA 02 SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 3 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
34.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
HENDEK SPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 4 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KAHTA 02 SPOR 6 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ALTINDAĞ SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 0 ÇARŞAMBASPOR
KUŞADASISPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 0 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 2 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 3 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 2 YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2.Hafta
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
76 IĞDIR BELEDİYE SPOR 4 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR 2 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 3 KUŞADASISPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
3.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 4 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
4.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 1 - 3 KUŞADASISPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 4 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YOMRA SPOR 2 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTINDAĞ SPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 3 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
5.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 ALTINDAĞ SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 2 52 ORDUSPOR FK
KUŞADASISPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
6.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 0 KUŞADASISPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 4 - 1 IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 0 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
YOMRA SPOR 5 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
7.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 3 ALTINDAĞ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
KUŞADASISPOR 2 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
8.Hafta
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 KUŞADASISPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 4 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 2 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
YOMRA SPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
ÇARŞAMBASPOR 0 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
9.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 3 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 2 ÇARŞAMBASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 YOMRA SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
10.Hafta
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 2 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 1 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
ÇARŞAMBASPOR 1 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
YOMRA SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
11.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 - 1 YOMRA SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINDAĞ SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 3 BITEXEN DÜZCESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 KUŞADASISPOR
12.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YOMRA SPOR 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 2 - 0 52 ORDUSPOR FK
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ÇARŞAMBASPOR 0 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 2 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
KUŞADASISPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
13.Hafta
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 YOMRA SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 3 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 ÇARŞAMBASPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 KUŞADASISPOR
14.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR 1 - 3 52 ORDUSPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 1 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KUŞADASISPOR 2 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
15.Hafta
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 KUŞADASISPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
16.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 4 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR 1 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BITEXEN DÜZCESPOR 1 - 0 52 ORDUSPOR FK
ÇARŞAMBASPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 ALTINDAĞ SPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
17.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 KUŞADASISPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 1 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
18.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 1 - 0 YOMRA SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 1 ALTINDAĞ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
19.Hafta
YOMRA SPOR 0 - 2 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 KUŞADASISPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 5 - 1 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
20.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 4 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 2 - 1 HACETTEPE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 1 KUŞADASISPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
21.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YOMRA SPOR
KUŞADASISPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 52 ORDUSPOR FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
22.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 4 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
YOMRA SPOR 1 - 2 KUŞADASISPOR
23.Hafta
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 2 YOMRA SPOR
KUŞADASISPOR 1 - 2 ÇARŞAMBASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
24.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 1 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 5 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 2 KUŞADASISPOR
25.Hafta
KUŞADASISPOR 0 - 3 BITEXEN DÜZCESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 YOMRA SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 4 52 ORDUSPOR FK
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
26.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
YOMRA SPOR 1 - 4 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 3 - 1 KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
27.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 ÇARŞAMBASPOR
KUŞADASISPOR 2 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 7 - 0 52 ORDUSPOR FK
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
28.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 0 - 3 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YOMRA SPOR 0 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KUŞADASISPOR
29.Hafta
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 0 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 ÇARŞAMBASPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 1 YOMRA SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 1 52 ORDUSPOR FK
30.Hafta
KUŞADASISPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR 4 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
YOMRA SPOR 1 - 1 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 0 - 2 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
31.Hafta
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KUŞADASISPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 1 ÇARŞAMBASPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
32.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
KUŞADASISPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 52 ORDUSPOR FK
ÇARŞAMBASPOR 1 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
33.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 YOMRA SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 2 - 2 ÇARŞAMBASPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 4 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 KUŞADASISPOR
34.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ÇARŞAMBASPOR 3 - 1 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR 1 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
BITEXEN DÜZCESPOR 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
35.Hafta
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
YOMRA SPOR 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 2 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
36.Hafta
KUŞADASISPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 4 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 4 - 0 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 4 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 0 - 2 52 ORDUSPOR FK
37.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 3 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 HACETTEPE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YOMRA SPOR 1 - 2 BITEXEN DÜZCESPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 2 KUŞADASISPOR
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
38.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 1 ÇARŞAMBASPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 3 YOMRA SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 1 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
KUŞADASISPOR 0 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 3 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 MODAFEN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
EDİRNESPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 CEYHAN SPOR
2.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
MODAFEN 2 - 4 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 5 - 1 ESENLER EROKSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
CEYHAN SPOR 0 - 3 EDİRNESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
3.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
EDİRNESPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 4 FETHİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 AĞRI 1970 SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 MODAFEN
CEYHAN SPOR 2 - 6 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 4 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
4.Hafta
MODAFEN 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 1 CEYHAN SPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 MARDİN 1969 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 2 EDİRNESPOR
AĞRI 1970 SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
5.Hafta
MARDİN 1969 SPOR 3 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
EDİRNESPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 4 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 MODAFEN
CEYHAN SPOR 1 - 2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 KARŞIYAKA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
6.Hafta
ESENLER EROKSPOR 4 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA 1 - 2 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
MODAFEN 1 - 1 CEYHAN SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
FETHİYESPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 2 EDİRNESPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
7.Hafta
CEYHAN SPOR 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 1 - 1 FETHİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 MODAFEN
EDİRNESPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
8.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
MODAFEN 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 6 - 1 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 EDİRNESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
FETHİYESPOR 4 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
9.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 MODAFEN
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KARŞIYAKA
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
CEYHAN SPOR 0 - 3 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 0 - 4 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
EDİRNESPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
10.Hafta
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MODAFEN 0 - 1 EDİRNESPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 6 - 0 CEYHAN SPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 3 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
11.Hafta
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 0 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
MODAFEN 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 MARDİN 1969 SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
CEYHAN SPOR 0 - 5 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 5 BELEDİYE DERİNCE SPOR
EDİRNESPOR 0 - 2 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KARŞIYAKA
12.Hafta
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 CEYHAN SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 1 MODAFEN
MARDİN 1969 SPOR 0 - 0 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 1 EDİRNESPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
13.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
MODAFEN 0 - 3 FETHİYESPOR
EDİRNESPOR 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
CEYHAN SPOR 0 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 0 - 1 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
14.Hafta
MARDİN 1969 SPOR 3 - 0 CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 3 MODAFEN
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KARŞIYAKA 4 - 2 EDİRNESPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
15.Hafta
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 1 - 6 EDİRNESPOR
MODAFEN 0 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ESENLER EROKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
CEYHAN SPOR 0 - 2 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
16.Hafta
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 MODAFEN
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 CEYHAN SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 1 AĞRI 1970 SPOR
EDİRNESPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 2 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
17.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MODAFEN 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
CEYHAN SPOR 1 - 6 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 1 EDİRNESPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 4 ESENLER EROKSPOR
18.Hafta
CEYHAN SPOR 1 - 5 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MODAFEN 0 - 0 MARDİN 1969 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
19.Hafta
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 6 - 0 CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 1 KARŞIYAKA
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 3 - 1 MODAFEN
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
20.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
MODAFEN 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 8 - 1 CEYHAN SPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 3 - 0 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
21.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 4 - 1 MODAFEN
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
CEYHAN SPOR 0 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 6 AĞRI 1970 SPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
22.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 CEYHAN SPOR
MODAFEN 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
AĞRI 1970 SPOR 1 - 4 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KARŞIYAKA 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 3 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
23.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 2 - 3 AĞRI 1970 SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 FETHİYESPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 3 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 0 KARŞIYAKA
CEYHAN SPOR 0 - 2 MODAFEN
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
24.Hafta
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 MARDİN 1969 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 5 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 4 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
AĞRI 1970 SPOR 4 - 0 CEYHAN SPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
25.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 2 - 2 ESENLER EROKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 FETHİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 MODAFEN
MARDİN 1969 SPOR 0 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 2 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
CEYHAN SPOR 0 - 7 KARŞIYAKA
26.Hafta
MODAFEN 0 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 4 - 0 CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 2 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 8 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MARDİN 1969 SPOR 0 - 1 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
27.Hafta
CEYHAN SPOR 2 - 4 BELEDİYE DERİNCE SPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 2 - 1 MODAFEN
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 AĞRI 1970 SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 0 - 2 MARDİN 1969 SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 3 KARŞIYAKA
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 1 ESENLER EROKSPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 FETHİYESPOR
28.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 6 - 1 CEYHAN SPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 2 - 3 MODAFEN
MARDİN 1969 SPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 3 - 2 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
29.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
CEYHAN SPOR 0 - 7 ESENLER EROKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 5 FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
MODAFEN 0 - 1 KARŞIYAKA
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 4 BELEDİYE DERİNCE SPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
30.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 6 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 5 - 0 CEYHAN SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 2 MODAFEN
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
31.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
MODAFEN 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
CEYHAN SPOR 0 - 7 MARDİN 1969 SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 2 - 3 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
32.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 9 - 0 CEYHAN SPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 1 MODAFEN
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3 - 2 AĞRI 1970 SPOR
KARŞIYAKA 4 - 1 FETHİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
33.Hafta
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 3 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
MODAFEN 0 - 4 ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
CEYHAN SPOR 1 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
34.Hafta
ESENLER EROKSPOR 5 - 1 AĞRI 1970 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 8 - 0 CEYHAN SPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 4 - 7 KARŞIYAKA
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 6 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 3 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 0 MODAFEN
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 1 - 3 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.