TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 3. Lig 2022-2023 Sezonu Fikstürü
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
26.03.2023  1922 KONYASPOR - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
26.03.2023  GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
26.03.2023  EDİRNESPOR - YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
26.03.2023  1954 KELKİT BELEDİYESPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
26.03.2023  HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. Detaylar Detaylar
26.03.2023  ESKİŞEHİRSPOR - ÇATALCASPOR Detaylar Detaylar
26.03.2023  BELEDİYE DERİNCE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26.03.2023  KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - 52 ORDUSPOR FK Detaylar Detaylar
26.03.2023  KARŞIYAKA - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR Detaylar Detaylar
TFF 3. Lig 2022-2023 Sezonu Puan Cetveli
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 15 11 2 2 21 7 14 35
2.52 ORDUSPOR FK 15 9 3 3 24 14 10 30
3.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 15 8 5 2 18 6 12 29
4.KARŞIYAKA 15 8 3 4 16 7 9 27
5.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 15 7 5 3 22 15 7 26
6.BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 15 7 5 3 15 9 6 26
7.BELEDİYE DERİNCE SPOR 15 7 5 3 18 15 3 26
8.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 15 5 6 4 19 17 2 21
9.HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 15 5 5 5 18 19 -1 20
10.ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR 15 5 3 7 16 24 -8 18
11.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 15 3 8 4 12 14 -2 17
12.1922 KONYASPOR 15 5 2 8 15 21 -6 17
13.ÇATALCASPOR 15 4 4 7 17 18 -1 16
14.AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 15 4 3 8 11 18 -7 15
15.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 15 2 8 5 13 15 -2 14
16.YOMRA SPOR 15 2 5 8 10 17 -7 11
17.EDİRNESPOR 15 3 1 11 11 23 -12 10
18.ESKİŞEHİRSPOR 15 2 3 10 16 33 -17 9
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3.Lig
01 Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 1 KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
EDİRNESPOR 0 - 2 ÇATALCASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
1922 KONYASPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
2.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 EDİRNESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR 0 - 1 52 ORDUSPOR FK
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 1922 KONYASPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
3.Hafta
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 YOMRA SPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 0 ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 0 BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
EDİRNESPOR 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
1922 KONYASPOR 1 - 3 KARŞIYAKA
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR 1 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
4.Hafta
YOMRA SPOR 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 - 1 1922 KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 4 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 EDİRNESPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
ÇATALCASPOR 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
5.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 2 - 1 KARŞIYAKA
EDİRNESPOR 0 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
1922 KONYASPOR 1 - 0 YOMRA SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 3 BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR 2 - 1 ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
6.Hafta
ÇATALCASPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 1922 KONYASPOR
YOMRA SPOR 1 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
52 ORDUSPOR FK 5 - 1 ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 EDİRNESPOR
7.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
1922 KONYASPOR 0 - 2 BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 3 ÇATALCASPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR 1 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 3 - 1 YOMRA SPOR
EDİRNESPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
8.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 2 1922 KONYASPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 EDİRNESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 1 ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
9.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 2 ÇATALCASPOR
1922 KONYASPOR 1 - 3 52 ORDUSPOR FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
EDİRNESPOR 0 - 2 ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 1 - 0 BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
10.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 1922 KONYASPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR 0 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 EDİRNESPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
52 ORDUSPOR FK 2 - 2 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
11.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 1 - 3 52 ORDUSPOR FK
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
EDİRNESPOR 1 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
1922 KONYASPOR 2 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 ÇATALCASPOR
12.Hafta
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR 1 - 2 1922 KONYASPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ÇATALCASPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 2 - 1 EDİRNESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
13.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 1 ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
1922 KONYASPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 3 BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 ÇATALCASPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
EDİRNESPOR 1 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
14.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 1922 KONYASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
ÇATALCASPOR 2 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 EDİRNESPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR 3 - 2 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 KARŞIYAKA
15.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
YOMRA SPOR 2 - 2 ÇATALCASPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 4 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
1922 KONYASPOR 1 - 1 EDİRNESPOR
16.Hafta
52 ORDUSPOR FK - YOMRA SPOR
ÇATALCASPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KARŞIYAKA
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
EDİRNESPOR - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
17.Hafta
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - 1922 KONYASPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - 52 ORDUSPOR FK
YOMRA SPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - ÇATALCASPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - EDİRNESPOR
KARŞIYAKA - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
18.Hafta
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
ESKİŞEHİRSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARŞIYAKA - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - 1922 KONYASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
YOMRA SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - 52 ORDUSPOR FK
ÇATALCASPOR - EDİRNESPOR
19.Hafta
1922 KONYASPOR - ESKİŞEHİRSPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - YOMRA SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KARŞIYAKA
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
EDİRNESPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
52 ORDUSPOR FK - ÇATALCASPOR
20.Hafta
52 ORDUSPOR FK - EDİRNESPOR
KARŞIYAKA - 1922 KONYASPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
YOMRA SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
21.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR - YOMRA SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - KARŞIYAKA
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - ESKİŞEHİRSPOR
EDİRNESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - ÇATALCASPOR
22.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
ESKİŞEHİRSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - EDİRNESPOR
YOMRA SPOR - 1922 KONYASPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
52 ORDUSPOR FK - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
23.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KARŞIYAKA
EDİRNESPOR - ESKİŞEHİRSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ÇATALCASPOR
1922 KONYASPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - YOMRA SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - 52 ORDUSPOR FK
BELEDİYE DERİNCE SPOR - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
24.Hafta
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
52 ORDUSPOR FK - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA - ESKİŞEHİRSPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - 1922 KONYASPOR
ÇATALCASPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - EDİRNESPOR
25.Hafta
1922 KONYASPOR - ÇATALCASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - YOMRA SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
EDİRNESPOR - KARŞIYAKA
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
26.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - KARŞIYAKA
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ÇATALCASPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
52 ORDUSPOR FK - 1922 KONYASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR - ESKİŞEHİRSPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - EDİRNESPOR
27.Hafta
1922 KONYASPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARŞIYAKA - YOMRA SPOR
EDİRNESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - 52 ORDUSPOR FK
28.Hafta
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARŞIYAKA
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - ESKİŞEHİRSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - EDİRNESPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - 1922 KONYASPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
YOMRA SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
29.Hafta
1922 KONYASPOR - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KARŞIYAKA - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ÇATALCASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
EDİRNESPOR - YOMRA SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - 52 ORDUSPOR FK
30.Hafta
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
52 ORDUSPOR FK - ESKİŞEHİRSPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - 1922 KONYASPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - YOMRA SPOR
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR - KARŞIYAKA
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR - EDİRNESPOR
31.Hafta
1922 KONYASPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - ÇATALCASPOR
EDİRNESPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KARŞIYAKA - 52 ORDUSPOR FK
32.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
52 ORDUSPOR FK - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
EDİRNESPOR - 1922 KONYASPOR
ÇATALCASPOR - YOMRA SPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - KARŞIYAKA
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - ESKİŞEHİRSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
33.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
BC GROUP AĞRI 1970 SPOR - EDİRNESPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - 1922 KONYASPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR
KARŞIYAKA - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOMRA SPOR - 52 ORDUSPOR FK
34.Hafta
EDİRNESPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
ENTEGRE SOLAR ELAZIĞSPOR - KARŞIYAKA
1922 KONYASPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
52 ORDUSPOR FK - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - YOMRA SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR - BC GROUP AĞRI 1970 SPOR
TFF 3.Lig
02 Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 EYNESİL BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 3 - 2 BULVARSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 3 ALANYA KESTELSPOR
KUŞADASISPOR 3 - 1 YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 TURGUTLUSPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 0 - 2 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
2.Hafta
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 3 - 2 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 6 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 4 - 0 KUŞADASISPOR
BULVARSPOR 1 - 2 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
3.Hafta
KUŞADASISPOR 1 - 1 BULVARSPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 TURGUTLUSPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 1 AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
4.Hafta
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 0 - 0 KUŞADASISPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 3 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BULVARSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
5.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
KUŞADASISPOR 4 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 2 AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 2 BULVARSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 0 - 0 YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 5 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
6.Hafta
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
BULVARSPOR 0 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 TURGUTLUSPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 1 KUŞADASISPOR
7.Hafta
KUŞADASISPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 2 BULVARSPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 0 YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 4 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 2 - 0 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 4 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 3 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BULVARSPOR 1 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
9.Hafta
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 0 KUŞADASISPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 8 - 0 AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 0 BULVARSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
10.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 0 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 3 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
KUŞADASISPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. 3 - 3 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BULVARSPOR 2 - 2 TURGUTLUSPOR
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 1 AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 BULVARSPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 3 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 4 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KUŞADASISPOR
12.Hafta
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KUŞADASISPOR 3 - 0 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 3 - 0 YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
BULVARSPOR 3 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KUŞADASISPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 BULVARSPOR
14.Hafta
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 1 YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 4 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 3 - 1 TURGUTLUSPOR
KUŞADASISPOR 2 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
BULVARSPOR 2 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
15.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 1 KUŞADASISPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 4 - 1 AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 0 - 3 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 3 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
16.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - BULVARSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
KUŞADASISPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - TURGUTLUSPOR
17.Hafta
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
BULVARSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - KUŞADASISPOR
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
18.Hafta
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BULVARSPOR - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - KUŞADASISPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
19.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - TURGUTLUSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - BULVARSPOR
20.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BULVARSPOR - KUŞADASISPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
TURGUTLUSPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
KUŞADASISPOR - AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - TURGUTLUSPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - BULVARSPOR
22.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KUŞADASISPOR
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
BULVARSPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
23.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KUŞADASISPOR - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - BULVARSPOR
24.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - KUŞADASISPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
BULVARSPOR - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - TURGUTLUSPOR
25.Hafta
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BULVARSPOR
26.Hafta
KUŞADASISPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BULVARSPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - TURGUTLUSPOR
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
27.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KUŞADASISPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
TURGUTLUSPOR - BULVARSPOR
28.Hafta
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - TURGUTLUSPOR
BULVARSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
29.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - KUŞADASISPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - BULVARSPOR
30.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
KUŞADASISPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
BULVARSPOR - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
31.Hafta
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - KUŞADASISPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - BULVARSPOR
32.Hafta
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
KUŞADASISPOR - TURGUTLUSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
33.Hafta
BULVARSPOR - AMBERÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş. - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - KUŞADASISPOR
TURGUTLUSPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
34.Hafta
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KUŞADASISPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - YARDIMCIOĞLU SİGORTA KAHRAMANMARAŞ SPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BULVARSPOR
TFF 3.Lig
03 Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 0 ARGUVAN BELEDİYE SPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 0 ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 0 AKHİSARSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 5 - 0 ARTVİN HOPASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
3.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
AKHİSARSPOR 1 - 2 MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 3 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
MUŞ 1984 MUŞSPOR 0 - 0 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 AKHİSARSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR 1 - 2 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
5.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 4 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
6.Hafta
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 3 - 4 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 6 FATSA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 3 KEPEZ BELEDİYESPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR 1 - 2 MUŞ 1984 MUŞSPOR
7.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR 0 - 3 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 3 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KEPEZ BELEDİYESPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 3 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 ARTVİN HOPASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 AKHİSARSPOR
9.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 5 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR 4 - 3 BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
MUŞ 1984 MUŞSPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
10.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 2 - 0 MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 AKHİSARSPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 2 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 5 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
11.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR 1 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 1 - 2 ARTVİN HOPASPOR
AKHİSARSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 2 - 2 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
12.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 4 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 2 KEPEZ BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 1 AKHİSARSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
13.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR 1 - 2 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 0 - 4 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 3 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 1 - 2 KEPEZ BELEDİYESPOR
14.Hafta
KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 3 - 1 AKHİSARSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 3 - 1 BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
15.Hafta
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 1 KEPEZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 4 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
16.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
KEPEZ BELEDİYESPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
FATSA BELEDİYESPOR - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AKHİSARSPOR
ARTVİN HOPASPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
17.Hafta
AKHİSARSPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - KEPEZ BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - FATSA BELEDİYESPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - ARTVİN HOPASPOR
18.Hafta
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - AKHİSARSPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - KEPEZ BELEDİYESPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
19.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
AKHİSARSPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BERGAMA BELEDİYESPOR
20.Hafta
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - MUŞ 1984 MUŞSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - AKHİSARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KEPEZ BELEDİYESPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - ARTVİN HOPASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - NİĞDE ANADOLU FK
BURSA YILDIRIM SPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
21.Hafta
KEPEZ BELEDİYESPOR - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
AKHİSARSPOR - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
22.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - AKHİSARSPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - MUŞ 1984 MUŞSPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - KEPEZ BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - ARTVİN HOPASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - FATSA BELEDİYESPOR
23.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
AKHİSARSPOR - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - NİĞDE ANADOLU FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KEPEZ BELEDİYESPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
24.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - AKHİSARSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR - KEPEZ BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BURSA YILDIRIM SPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
25.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR - NİĞDE ANADOLU FK
AKHİSARSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
26.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK - KEPEZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR - AKHİSARSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
27.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
BURSA YILDIRIM SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - BERGAMA BELEDİYESPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
28.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - AKHİSARSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KEPEZ BELEDİYESPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
29.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - NİĞDE ANADOLU FK
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
MUŞ 1984 MUŞSPOR - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
AKHİSARSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
30.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - AKHİSARSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BURSA YILDIRIM SPOR
ARTVİN HOPASPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
KEPEZ BELEDİYESPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
31.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KEPEZ BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR - ARTVİN HOPASPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BERGAMA BELEDİYESPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - NİĞDE ANADOLU FK
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
32.Hafta
KEPEZ BELEDİYESPOR - AKHİSARSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
33.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - ARTVİN HOPASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - NİĞDE ANADOLU FK
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - KEPEZ BELEDİYESPOR
MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - FATSA BELEDİYESPOR
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
34.Hafta
MUŞ 1984 MUŞSPOR - AKHİSARSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - MERKÜR HOLDİNG ERBAASPOR
KEPEZ BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.