TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
 
Ligler » Misli.com 3. Lig » Misli.com 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  O G B M A Y AV P
1.BUCASPOR 1928 5 4 0 1 12 4 8 12
2.DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 5 4 0 1 7 2 5 12
3.FATSA BELEDİYESPOR 5 4 0 1 7 3 4 12
4.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 5 4 0 1 8 5 3 12
5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 5 3 2 0 6 3 3 11
6.BELEDİYE DERİNCE SPOR 5 2 2 1 7 5 2 8
7.OFSPOR A.Ş. 5 2 2 1 8 7 1 8
8.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 5 2 1 2 8 6 2 7
9.KIZILCABÖLÜKSPOR 5 2 1 2 8 7 1 7
10.ARTVİN HOPASPOR 5 2 1 2 6 7 -1 7
11.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 5 2 0 3 6 8 -2 6
12.PAYASSPOR 5 1 1 3 3 6 -3 4
13.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 1 0 4 4 8 -4 3
14.1877 ALEMDAĞ SPOR 5 0 2 3 2 8 -6 2
15.KEMERSPOR 2003 5 0 1 4 5 10 -5 1
16.MANİSASPOR 5 0 1 4 3 11 -8 1
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
18.04.2021  MANİSASPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
18.04.2021  1877 ALEMDAĞ SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18.04.2021  PAYASSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18.04.2021  BELEDİYE DERİNCE SPOR - OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18.04.2021  ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
18.04.2021  NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
18.04.2021  ARTVİN HOPASPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
18.04.2021  BUCASPOR 1928 - FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Misli.com 3. Lig
01 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSASPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
2.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 4 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
PAYASSPOR 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 MANİSASPOR
3.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 2 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 PAYASSPOR
4.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
PAYASSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
5.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 PAYASSPOR
BUCASPOR 1928 6 - 1 MANİSASPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 2 KEMERSPOR 2003
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
6.Hafta
PAYASSPOR - BUCASPOR 1928
BELEDİYE DERİNCE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - MANİSASPOR
FATSA BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - BUCASPOR 1928
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - OFSPOR A.Ş.
8.Hafta
BUCASPOR 1928 - ARTVİN HOPASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
MANİSASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
9.Hafta
ARTVİN HOPASPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BUCASPOR 1928
FATSA BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - MANİSASPOR
KEMERSPOR 2003 - PAYASSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - OFSPOR A.Ş.
10.Hafta
PAYASSPOR - ARTVİN HOPASPOR
BUCASPOR 1928 - KIZILCABÖLÜKSPOR
OFSPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSASPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
11.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - BUCASPOR 1928
OFSPOR A.Ş. - PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
KEMERSPOR 2003 - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - MANİSASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
12.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KEMERSPOR 2003
ARTVİN HOPASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
BUCASPOR 1928 - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1877 ALEMDAĞ SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
13.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BUCASPOR 1928
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - 1877 ALEMDAĞ SPOR
KEMERSPOR 2003 - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - MANİSASPOR
OFSPOR A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
14.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - OFSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - PAYASSPOR
MANİSASPOR - KEMERSPOR 2003
BUCASPOR 1928 - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1877 ALEMDAĞ SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
15.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - BUCASPOR 1928
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
OFSPOR A.Ş. - MANİSASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
16.Hafta
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KIZILCABÖLÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MANİSASPOR
KEMERSPOR 2003 - 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
17.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - PAYASSPOR
ARTVİN HOPASPOR - KEMERSPOR 2003
1877 ALEMDAĞ SPOR - OFSPOR A.Ş.
18.Hafta
OFSPOR A.Ş. - ARTVİN HOPASPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYASSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - MANİSASPOR
KEMERSPOR 2003 - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - BUCASPOR 1928
FATSA BELEDİYESPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - 1877 ALEMDAĞ SPOR
19.Hafta
BUCASPOR 1928 - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - FATSA BELEDİYESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - KEMERSPOR 2003
MANİSASPOR - PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - OFSPOR A.Ş.
20.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
OFSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
PAYASSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR - BUCASPOR 1928
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
21.Hafta
ARTVİN HOPASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - MANİSASPOR
BUCASPOR 1928 - PAYASSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KEMERSPOR 2003
22.Hafta
MANİSASPOR - ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYASSPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
OFSPOR A.Ş. - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KEMERSPOR 2003 - FATSA BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - 1877 ALEMDAĞ SPOR
23.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - BUCASPOR 1928
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - MANİSASPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - PAYASSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - KEMERSPOR 2003
FATSA BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
24.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR - ARTVİN HOPASPOR
MANİSASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYASSPOR - KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
25.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BUCASPOR 1928
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - MANİSASPOR
ARTVİN HOPASPOR - PAYASSPOR
KEMERSPOR 2003 - OFSPOR A.Ş.
26.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
PAYASSPOR - OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
MANİSASPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
27.Hafta
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BUCASPOR 1928
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
KEMERSPOR 2003 - BELEDİYE DERİNCE SPOR
OFSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - MANİSASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ARTVİN HOPASPOR
28.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR - OFSPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - KEMERSPOR 2003
MANİSASPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
PAYASSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - FATSA BELEDİYESPOR
29.Hafta
OFSPOR A.Ş. - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
KEMERSPOR 2003 - MANİSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
PAYASSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - BUCASPOR 1928
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
30.Hafta
MANİSASPOR - OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - PAYASSPOR
BUCASPOR 1928 - KEMERSPOR 2003
1877 ALEMDAĞ SPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
Misli.com 3. Lig
02 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 6 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
KAHTA 02 SPOR 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR 1 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
2.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 6 - 0 CEYHAN SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 1 KAHTA 02 SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 YOMRA SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
3.Hafta
YOMRA SPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
MARDİN FOSFAT SPOR 0 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - AĞRI 1970 SPOR
4.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 2 CEYHAN SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 0 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 2 YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
5.Hafta
CEYHAN SPOR 4 - 0 TEKİRDAĞSPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
YOMRA SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 2 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
6.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK - MARDİN FOSFAT SPOR
TEKİRDAĞSPOR - KAHTA 02 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - CEYHAN SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
AĞRI 1970 SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
7.Hafta
MARDİN FOSFAT SPOR - TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KAHTA 02 SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - YOMRA SPOR
CEYHAN SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - YOZGATSPOR 1959 FK
8.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KAHTA 02 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR - CEYHAN SPOR
TEKİRDAĞSPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TOKATSPOR A.Ş.
9.Hafta
CEYHAN SPOR - FETHİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - TEKİRDAĞSPOR
AĞRI 1970 SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - YOMRA SPOR
MARDİN FOSFAT SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
10.Hafta
FETHİYESPOR - KAHTA 02 SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - TOKATSPOR A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
11.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR - FETHİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - YOMRA SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - CEYHAN SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
12.Hafta
TEKİRDAĞSPOR - AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
FETHİYESPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
YOZGATSPOR 1959 FK - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRA SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - TOKATSPOR A.Ş.
13.Hafta
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - FETHİYESPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YOMRA SPOR
AĞRI 1970 SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - CEYHAN SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
MARDİN FOSFAT SPOR - KAHTA 02 SPOR
14.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
KAHTA 02 SPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN BELEDİYESPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
CEYHAN SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FETHİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YOMRA SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
15.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR - YOMRA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - CEYHAN SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - MARDİN FOSFAT SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KAHTA 02 SPOR
16.Hafta
FETHİYESPOR - AĞRI 1970 SPOR
TEKİRDAĞSPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
YOMRA SPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KAHTA 02 SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MARDİN FOSFAT SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
CEYHAN SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
17.Hafta
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - YOMRA SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - KARAMAN BELEDİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR - CEYHAN SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. - KAHTA 02 SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
18.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. - MARDİN FOSFAT SPOR
AĞRI 1970 SPOR - KAHTA 02 SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
YOZGATSPOR 1959 FK - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - CEYHAN SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - YOMRA SPOR
TEKİRDAĞSPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
19.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - TOKATSPOR A.Ş.
CEYHAN SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KAHTA 02 SPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR - AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
20.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KAHTA 02 SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - MARDİN FOSFAT SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - CEYHAN SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
TOKATSPOR A.Ş. - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TEKİRDAĞSPOR - YOMRA SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - FETHİYESPOR
21.Hafta
FETHİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
YOMRA SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
CEYHAN SPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - AĞRI 1970 SPOR
22.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK - KAHTA 02 SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - MARDİN FOSFAT SPOR
TEKİRDAĞSPOR - CEYHAN SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
AĞRI 1970 SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
23.Hafta
KAHTA 02 SPOR - TEKİRDAĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
FETHİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
MARDİN FOSFAT SPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
24.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR - KAHTA 02 SPOR
TEKİRDAĞSPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - CEYHAN SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - TOKATSPOR A.Ş.
YOMRA SPOR - FETHİYESPOR
25.Hafta
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - TEKİRDAĞSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR - YOMRA SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
KAHTA 02 SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
26.Hafta
FETHİYESPOR - CEYHAN SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - MARDİN FOSFAT SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR - KAHTA 02 SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - TOKATSPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
27.Hafta
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - TEKİRDAĞSPOR
KAHTA 02 SPOR - FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR - YOMRA SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. - YOZGATSPOR 1959 FK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
28.Hafta
YOMRA SPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
CEYHAN SPOR - KAHTA 02 SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - AĞRI 1970 SPOR
FETHİYESPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TEKİRDAĞSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
29.Hafta
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR - TEKİRDAĞSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - KARAMAN BELEDİYESPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - YOZGATSPOR 1959 FK
MARDİN FOSFAT SPOR - CEYHAN SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
30.Hafta
CEYHAN SPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
TEKİRDAĞSPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR - AĞRI 1970 SPOR
KAHTA 02 SPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
YOMRA SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FETHİYESPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TOKATSPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
31.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - FETHİYESPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - KARAMAN BELEDİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - YOZGATSPOR 1959 FK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - KAHTA 02 SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - CEYHAN SPOR
AĞRI 1970 SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
32.Hafta
MARDİN FOSFAT SPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
YOMRA SPOR - AĞRI 1970 SPOR
TEKİRDAĞSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
CEYHAN SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FETHİYESPOR - TOKATSPOR A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
33.Hafta
AĞRI 1970 SPOR - FETHİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - TEKİRDAĞSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - KARAMAN BELEDİYESPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. - YOMRA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KAHTA 02 SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - CEYHAN SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
34.Hafta
FETHİYESPOR - ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
CEYHAN SPOR - AĞRI 1970 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRA SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
Misli.com 3. Lig
03 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ERBAASPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 1 SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 ÇARŞAMBASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ARHAVİ SPOR
YALOVASPOR 2 - 6 ÇATALCASPOR
2.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 2 - 2 YALOVASPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 ERBAASPOR
ÇATALCASPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
3.Hafta
YALOVASPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
CİZRE SPOR 0 - 2 ARHAVİ SPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SOMASPOR
ERBAASPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 0 - 1 ÇATALCASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR 2 - 1 YALOVASPOR
5.Hafta
CİZRE SPOR 2 - 2 SOMASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR 2 - 1 ÇARŞAMBASPOR
YALOVASPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 4 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ERBAASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
6.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ISPARTA 32 SPOR
ALTINDAĞ SPOR - ESENLER EROKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - YALOVASPOR
KARŞIYAKA - CİZRE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR - ÇATALCASPOR
ÇARŞAMBASPOR - ARHAVİ SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - GÖLCÜKSPOR
7.Hafta
ESENLER EROKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - ALTINDAĞ SPOR
ÇATALCASPOR - KARŞIYAKA
ARHAVİ SPOR - SOMASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - ŞİLE YILDIZSPOR
CİZRE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YALOVASPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR - ERBAASPOR
8.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR - ÇARŞAMBASPOR
KARŞIYAKA - ARHAVİ SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ SPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - CİZRE SPOR
ERBAASPOR - ESENLER EROKSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - YALOVASPOR
9.Hafta
YALOVASPOR - ALTINDAĞ SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ARHAVİ SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
ÇARŞAMBASPOR - KARŞIYAKA
ÇATALCASPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - ERBAASPOR
10.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇARŞAMBASPOR
ISPARTA 32 SPOR - GÖLCÜKSPOR
ALTINDAĞ SPOR - CİZRE SPOR
ERBAASPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ŞİLE YILDIZSPOR - ÇATALCASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ARHAVİ SPOR
KARŞIYAKA - SOMASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - YALOVASPOR
11.Hafta
ÇATALCASPOR - ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - ISPARTA 32 SPOR
GÖLCÜKSPOR - ESENLER EROKSPOR
ARHAVİ SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
SOMASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
YALOVASPOR - ERBAASPOR
12.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR - ÇARŞAMBASPOR
ALTINDAĞ SPOR - ARHAVİ SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
ERBAASPOR - CİZRE SPOR
ESENLER EROKSPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR - YALOVASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KARŞIYAKA
13.Hafta
ÇARŞAMBASPOR - ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
ARHAVİ SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
YALOVASPOR - ESENLER EROKSPOR
ÇATALCASPOR - ERBAASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
14.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇARŞAMBASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - KARŞIYAKA
ESENLER EROKSPOR - CİZRE SPOR
ERBAASPOR - ARHAVİ SPOR
ISPARTA 32 SPOR - ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ SPOR - SOMASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - YALOVASPOR
15.Hafta
KARŞIYAKA - ALTINDAĞ SPOR
SOMASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR - ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR - ESENLER EROKSPOR
YALOVASPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR - ERBAASPOR
CİZRE SPOR - GÖLCÜKSPOR
16.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARŞIYAKA
ISPARTA 32 SPOR - ÇARŞAMBASPOR
GÖLCÜKSPOR - ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR - ARHAVİ SPOR
ERBAASPOR - SOMASPOR
ALTINDAĞ SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - CİZRE SPOR
17.Hafta
ÇATALCASPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR - GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA - ERBAASPOR
ÇARŞAMBASPOR - ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR - ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR - YALOVASPOR
18.Hafta
ÇATALCASPOR - YALOVASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ŞİLE YILDIZSPOR - ALTINDAĞ SPOR
KARŞIYAKA - ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR - ESENLER EROKSPOR
ÇARŞAMBASPOR - GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ERBAASPOR
ARHAVİ SPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
19.Hafta
YALOVASPOR - ARHAVİ SPOR
CİZRE SPOR - ÇATALCASPOR
ERBAASPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - ÇARŞAMBASPOR
ESENLER EROKSPOR - KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR - SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ŞİLE YILDIZSPOR
20.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ISPARTA 32 SPOR
ALTINDAĞ SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR - YALOVASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - ERBAASPOR
KARŞIYAKA - GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR - CİZRE SPOR
21.Hafta
ÇATALCASPOR - ARHAVİ SPOR
ESENLER EROKSPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CİZRE SPOR - ÇARŞAMBASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - KARŞIYAKA
ERBAASPOR - ALTINDAĞ SPOR
YALOVASPOR - SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
GÖLCÜKSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
22.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR - ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA - YALOVASPOR
ALTINDAĞ SPOR - ISPARTA 32 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ERBAASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
ÇARŞAMBASPOR - ÇATALCASPOR
SOMASPOR - CİZRE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
23.Hafta
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR - ÇARŞAMBASPOR
ISPARTA 32 SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR - ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR - KARŞIYAKA
YALOVASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR - SOMASPOR
GÖLCÜKSPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
24.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ESENLER EROKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - YALOVASPOR
ERBAASPOR - ISPARTA 32 SPOR
ALTINDAĞ SPOR - GÖLCÜKSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - CİZRE SPOR
SOMASPOR - ARHAVİ SPOR
KARŞIYAKA - ÇATALCASPOR
25.Hafta
ESENLER EROKSPOR - ERBAASPOR
CİZRE SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR - KARŞIYAKA
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - ALTINDAĞ SPOR
ÇARŞAMBASPOR - SOMASPOR
YALOVASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
26.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - ESENLER EROKSPOR
ALTINDAĞ SPOR - YALOVASPOR
ERBAASPOR - GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA - ÇARŞAMBASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ARHAVİ SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
27.Hafta
SOMASPOR - KARŞIYAKA
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - ERBAASPOR
ARHAVİ SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CİZRE SPOR - ALTINDAĞ SPOR
YALOVASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ÇARŞAMBASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
28.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - SOMASPOR
ERBAASPOR - YALOVASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ÇARŞAMBASPOR
ESENLER EROKSPOR - GÖLCÜKSPOR
ISPARTA 32 SPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - CİZRE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - ARHAVİ SPOR
ALTINDAĞ SPOR - ÇATALCASPOR
29.Hafta
SOMASPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CİZRE SPOR - ERBAASPOR
YALOVASPOR - ISPARTA 32 SPOR
ÇATALCASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR - ALTINDAĞ SPOR
ÇARŞAMBASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
KARŞIYAKA - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - ESENLER EROKSPOR
30.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR - SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR - YALOVASPOR
ALTINDAĞ SPOR - ÇARŞAMBASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - KARŞIYAKA
ERBAASPOR - ÇATALCASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ARHAVİ SPOR
ISPARTA 32 SPOR - CİZRE SPOR
GÖLCÜKSPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
31.Hafta
ARHAVİ SPOR - ERBAASPOR
YALOVASPOR - GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
SOMASPOR - ALTINDAĞ SPOR
ÇARŞAMBASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR - ISPARTA 32 SPOR
CİZRE SPOR - ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA - ŞİLE YILDIZSPOR
32.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - SOMASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - YALOVASPOR
ALTINDAĞ SPOR - KARŞIYAKA
ERBAASPOR - ÇARŞAMBASPOR
GÖLCÜKSPOR - CİZRE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - ARHAVİ SPOR
ESENLER EROKSPOR - ÇATALCASPOR
33.Hafta
CİZRE SPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR - GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR - ERBAASPOR
ÇARŞAMBASPOR - ISPARTA 32 SPOR
KARŞIYAKA - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ALTINDAĞ SPOR
ARHAVİ SPOR - ESENLER EROKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ŞİLE YILDIZSPOR
34.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - SOMASPOR
ERBAASPOR - KARŞIYAKA
ESENLER EROKSPOR - ÇARŞAMBASPOR
YALOVASPOR - CİZRE SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - ARHAVİ SPOR
Misli.com 3. Lig
04 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
DÜZCE SPOR 3 - 1 MUĞLASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR 3 - 2 KOZAN SPOR FK
52 ORDUSPOR FK 4 - 2 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 MODAFEN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 52 ORDUSPOR FK
MODAFEN 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 1 DÜZCE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
3.Hafta
DÜZCE SPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 1 MODAFEN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 7 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
52 ORDUSPOR FK 2 - 2 KOZAN SPOR FK
4.Hafta
MODAFEN 4 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 2 DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
5.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 3 ADIYAMAN 1954 SPOR
DÜZCE SPOR 2 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 KOZAN SPOR FK
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
ALANYA KESTELSPOR 3 - 4 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 5 - 0 SİLİVRİSPOR
6.Hafta
MUĞLASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - DÜZCE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ALANYA KESTELSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - 52 ORDUSPOR FK
7.Hafta
DÜZCE SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ALANYA KESTELSPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KOZAN SPOR FK
MODAFEN - MUĞLASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
52 ORDUSPOR FK - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
8.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - 52 ORDUSPOR FK
KOZAN SPOR FK - MODAFEN
SİLİVRİSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
9.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - KOZAN SPOR FK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
52 ORDUSPOR FK - BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MODAFEN - ADIYAMAN 1954 SPOR
DÜZCE SPOR - ALANYA KESTELSPOR
10.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR - 52 ORDUSPOR FK
SİLİVRİSPOR - MODAFEN
KOZAN SPOR FK - MUĞLASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
11.Hafta
52 ORDUSPOR FK - DÜZCE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MODAFEN - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - ALANYA KESTELSPOR
MUĞLASPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
12.Hafta
DÜZCE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - MODAFEN
SİLİVRİSPOR - MUĞLASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - KOZAN SPOR FK
ALANYA KESTELSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
13.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - DÜZCE SPOR
KOZAN SPOR FK - SİLİVRİSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - 52 ORDUSPOR FK
BERGAMA BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
MUĞLASPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ALANYA KESTELSPOR
MODAFEN - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
14.Hafta
SİLİVRİSPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
DÜZCE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - MODAFEN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
ALANYA KESTELSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - KOZAN SPOR FK
52 ORDUSPOR FK - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
15.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - DÜZCE SPOR
KOZAN SPOR FK - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ADIYAMAN 1954 SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
MODAFEN - ALANYA KESTELSPOR
MUĞLASPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - 52 ORDUSPOR FK
16.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ADIYAMAN 1954 SPOR
DÜZCE SPOR - MODAFEN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - SİLİVRİSPOR
52 ORDUSPOR FK - BERGAMA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - MUĞLASPOR
ALANYA KESTELSPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KOZAN SPOR FK
17.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - DÜZCE SPOR
SİLİVRİSPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KOZAN SPOR FK - BURSA YILDIRIM SPOR
MUĞLASPOR - ALANYA KESTELSPOR
MODAFEN - 52 ORDUSPOR FK
ADIYAMAN 1954 SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
18.Hafta
SİLİVRİSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - 52 ORDUSPOR FK
KOZAN SPOR FK - ALANYA KESTELSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - DÜZCE SPOR
MODAFEN - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
19.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR - KOZAN SPOR FK
52 ORDUSPOR FK - MUĞLASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - SİLİVRİSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - MODAFEN
ALANYA KESTELSPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
20.Hafta
SİLİVRİSPOR - ALANYA KESTELSPOR
KOZAN SPOR FK - 52 ORDUSPOR FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MODAFEN - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - DÜZCE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
21.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - KOZAN SPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR - SİLİVRİSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
ALANYA KESTELSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - MODAFEN
52 ORDUSPOR FK - ADIYAMAN 1954 SPOR
22.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ALANYA KESTELSPOR
SİLİVRİSPOR - 52 ORDUSPOR FK
MUĞLASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - DÜZCE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
23.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KOZAN SPOR FK
MODAFEN - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
52 ORDUSPOR FK - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ALANYA KESTELSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
24.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - ALANYA KESTELSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
ADIYAMAN 1954 SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR - MODAFEN
KOZAN SPOR FK - BERGAMA BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - DÜZCE SPOR
SİLİVRİSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
25.Hafta
MODAFEN - KOZAN SPOR FK
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - MUĞLASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SİLİVRİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
DÜZCE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
52 ORDUSPOR FK - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
26.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - 52 ORDUSPOR FK
ADIYAMAN 1954 SPOR - MODAFEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR - DÜZCE SPOR
KOZAN SPOR FK - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
27.Hafta
MUĞLASPOR - KOZAN SPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MODAFEN - SİLİVRİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
52 ORDUSPOR FK - ALANYA KESTELSPOR
28.Hafta
DÜZCE SPOR - 52 ORDUSPOR FK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - MODAFEN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - MUĞLASPOR
SİLİVRİSPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
29.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR - SİLİVRİSPOR
MODAFEN - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - ALANYA KESTELSPOR
KOZAN SPOR FK - ADIYAMAN 1954 SPOR
30.Hafta
52 ORDUSPOR FK - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - MODAFEN
ALANYA KESTELSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - MUĞLASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - KOZAN SPOR FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
31.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ADIYAMAN 1954 SPOR - SİLİVRİSPOR
MODAFEN - BURSA YILDIRIM SPOR
KOZAN SPOR FK - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ALANYA KESTELSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK
32.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
52 ORDUSPOR FK - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR - MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - MUĞLASPOR
DÜZCE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KOZAN SPOR FK
33.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MODAFEN - DÜZCE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MUĞLASPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - ALANYA KESTELSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK
KOZAN SPOR FK - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
34.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ADIYAMAN 1954 SPOR
52 ORDUSPOR FK - MODAFEN
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR - MUĞLASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - KOZAN SPOR FK
DÜZCE SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.