TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
07.03.2020 14:30 ŞİLE YILDIZSPOR - ÇATALCASPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 14:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - MANİSASPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 14:00 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 14:30 ERZİN SPOR A.Ş. - YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 14:30 Cİ GROUP BUCA - ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 14:30 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 14:30 SERİK BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK Detaylar Detaylar
08.03.2020 14:30 DÜZCE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 14:30 SİLİVRİSPOR - TOKATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 23 12 8 3 36 18 18 44
2.SERİK BELEDİYESPOR 22 13 5 4 40 23 17 44
3.ARTVİN HOPASPOR 22 11 9 2 35 14 21 42
4.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 23 11 7 5 35 21 14 40
5.Cİ GROUP BUCA 23 11 6 6 36 28 8 39
6.DÜZCE SPOR 23 10 7 6 25 16 9 37
7.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 23 9 9 5 22 17 5 36
8.ÇATALCASPOR 23 7 12 4 31 23 8 33
9.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 22 8 8 6 28 20 8 32
10.SİLİVRİSPOR 23 7 10 6 30 25 5 31
11.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 23 7 7 9 25 31 -6 28
12.52 ORDUSPOR FK 22 4 14 4 14 15 -1 26
13.ERZİN SPOR A.Ş. 23 5 10 8 24 28 -4 25
14.KIZILCABÖLÜKSPOR 22 5 9 8 30 31 -1 24
15.ŞİLE YILDIZSPOR 23 5 9 9 16 20 -4 24
16.YOMRA SPOR 22 5 8 9 22 27 -5 23
17.TOKATSPOR A.Ş. 23 1 3 19 13 54 -41 6
18.MANİSASPOR 23 1 3 19 16 67 -51 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
MANİSASPOR 6
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 MANİSASPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ERZİN SPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
Cİ GROUP BUCA 4 - 2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 ÇATALCASPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 YOMRA SPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
2.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 1 Cİ GROUP BUCA
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 DÜZCE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 5 ARTVİN HOPASPOR
3.Hafta
DÜZCE SPOR 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 3 ÇATALCASPOR
Cİ GROUP BUCA 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 MANİSASPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ERZİN SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
4.Hafta
MANİSASPOR 0 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 Cİ GROUP BUCA
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ERZİN SPOR A.Ş. 0 - 0 DÜZCE SPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 YENİ ORDUSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
5.Hafta
Cİ GROUP BUCA 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
DÜZCE SPOR 3 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇATALCASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 YOMRA SPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
6.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 ERZİN SPOR A.Ş.
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
MANİSASPOR 0 - 3 Cİ GROUP BUCA
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
7.Hafta
Cİ GROUP BUCA 1 - 2 ÇATALCASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 1 YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
ERZİN SPOR A.Ş. 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 MANİSASPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
8.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
MANİSASPOR 1 - 4 ERZİN SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR 1 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 Cİ GROUP BUCA
9.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 5 ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 YOMRA SPOR
Cİ GROUP BUCA 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 2 MANİSASPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 0 - 0 ÇATALCASPOR
DÜZCE SPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
10.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 3 SİLİVRİSPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 ERZİN SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 1 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 DÜZCE SPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 5 - 0 Cİ GROUP BUCA
11.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 ÇATALCASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 YOMRA SPOR
DÜZCE SPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
Cİ GROUP BUCA 4 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 4 - 0 MANİSASPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ARTVİN HOPASPOR
12.Hafta
YOMRA SPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 Cİ GROUP BUCA
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 ERZİN SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR 3 - 3 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 0 - 2 DÜZCE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 1 - 7 ÇATALCASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 2 YOMRA SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
Cİ GROUP BUCA 1 - 1 YENİ ORDUSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 3 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
14.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 2 SİLİVRİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 Cİ GROUP BUCA
YOMRA SPOR 3 - 0 MANİSASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERZİN SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 3 ŞİLE YILDIZSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
15.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 ÇATALCASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
Cİ GROUP BUCA 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 DÜZCE SPOR
MANİSASPOR 2 - 6 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
16.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 Cİ GROUP BUCA
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ARTVİN HOPASPOR 4 - 0 MANİSASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 ERZİN SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 4 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 2 - 1 YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 ÇATALCASPOR
17.Hafta
MANİSASPOR 2 - 4 TOKATSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 5 SİLİVRİSPOR
ÇATALCASPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
Cİ GROUP BUCA 0 - 0 DÜZCE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 YENİ ORDUSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
18.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 Cİ GROUP BUCA
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR 3 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
YOMRA SPOR 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 DÜZCE SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 4 - 2 SİLİVRİSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 2 YENİ ORDUSPOR
MANİSASPOR 1 - 3 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
19.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇATALCASPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 1 MANİSASPOR
Cİ GROUP BUCA 3 - 1 ERZİN SPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR 3 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 2 YOMRA SPOR
20.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 2 Cİ GROUP BUCA
MANİSASPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 1 - 4 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 DÜZCE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
ÇATALCASPOR 1 - 3 52 ORDUSPOR FK
21.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
Cİ GROUP BUCA 3 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 3 ARTVİN HOPASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 ÇATALCASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 1 MANİSASPOR
DÜZCE SPOR 2 - 0 ERZİN SPOR A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 0 - 2 YOMRA SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
22.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 3 Cİ GROUP BUCA
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 ERZİN SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 6 DÜZCE SPOR
MANİSASPOR 1 - 4 SİLİVRİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - 52 ORDUSPOR FK
ARTVİN HOPASPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
23.Hafta
Cİ GROUP BUCA 4 - 0 MANİSASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 YOMRA SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ÇATALCASPOR
24.Hafta
ÇATALCASPOR - Cİ GROUP BUCA
ARTVİN HOPASPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
YOMRA SPOR - SİLİVRİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
MANİSASPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - DÜZCE SPOR
25.Hafta
SİLİVRİSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - MANİSASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
52 ORDUSPOR FK - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TOKATSPOR A.Ş.
Cİ GROUP BUCA - YOMRA SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
26.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
MANİSASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - DÜZCE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YOMRA SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR - Cİ GROUP BUCA
ARTVİN HOPASPOR - SİLİVRİSPOR
27.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR - ÇATALCASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - MANİSASPOR
DÜZCE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
Cİ GROUP BUCA - ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ERZİN SPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KIZILCABÖLÜKSPOR
28.Hafta
ÇATALCASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YOMRA SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - DÜZCE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - Cİ GROUP BUCA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - SİLİVRİSPOR
52 ORDUSPOR FK - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
29.Hafta
SİLİVRİSPOR - 52 ORDUSPOR FK
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - TOKATSPOR A.Ş.
ŞİLE YILDIZSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ÇATALCASPOR
DÜZCE SPOR - MANİSASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
Cİ GROUP BUCA - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - ARTVİN HOPASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - YOMRA SPOR
30.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR - MANİSASPOR
YOMRA SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - DÜZCE SPOR
52 ORDUSPOR FK - Cİ GROUP BUCA
ARTVİN HOPASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - ERZİN SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
31.Hafta
MANİSASPOR - YOMRA SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCE SPOR - ÇATALCASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - 52 ORDUSPOR FK
ERZİN SPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
Cİ GROUP BUCA - SERİK BELEDİYESPOR
32.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - Cİ GROUP BUCA
ARTVİN HOPASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK - ERZİN SPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR - SİLİVRİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - MANİSASPOR
TOKATSPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR - YOMRA SPOR
33.Hafta
ERZİN SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
YOMRA SPOR - DÜZCE SPOR
ÇATALCASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
Cİ GROUP BUCA - SİLİVRİSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - 52 ORDUSPOR FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR - ARTVİN HOPASPOR
34.Hafta
DÜZCE SPOR - Cİ GROUP BUCA
52 ORDUSPOR FK - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SİLİVRİSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - ÇATALCASPOR
TOKATSPOR A.Ş. - MANİSASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - YOMRA SPOR
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KARŞIYAKA
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
PAYASSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 EROKSPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
TURGUTLUSPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
2.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 PAYASSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 KOZAN SPOR FK
ERBAASPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 3 TURGUTLUSPOR
EROKSPOR A.Ş. 3 - 0 CİZRE SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
3.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
KOZAN SPOR FK 2 - 1 ERBAASPOR
PAYASSPOR 2 - 2 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
FETHİYESPOR 3 - 1 AĞRI 1970 SPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
4.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 1 - 2 CİZRE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 1 FETHİYESPOR
ERBAASPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
1877 ALEMDAĞ SPOR 4 - 2 KOZAN SPOR FK
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
5.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KEMERSPOR 2003
KOZAN SPOR FK 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 3 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
TURGUTLUSPOR 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
6.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 0 - 3 TURGUTLUSPOR
PAYASSPOR 4 - 3 CİZRE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
KEMERSPOR 2003 2 - 1 KOZAN SPOR FK
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
7.Hafta
CİZRE SPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 PAYASSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİSPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 4 ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
8.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 4 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 ERBAASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
KOCAELİSPOR 4 - 0 KOZAN SPOR FK
9.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KOZAN SPOR FK 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 KOCAELİSPOR
ERBAASPOR 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 5 - 0 KEMERSPOR 2003
TURGUTLUSPOR 4 - 2 CİZRE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 PAYASSPOR
10.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 0 - 2 KOZAN SPOR FK
PAYASSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 0 OFSPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 2 - 3 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KEMERSPOR 2003 4 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 ERBAASPOR
11.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
ERBAASPOR 1 - 4 AĞRI 1970 SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 3 - 6 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 ESENLER EROKSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 CİZRE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 PAYASSPOR
12.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 3 OFSPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
KOCAELİSPOR 3 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 1 ERBAASPOR
PAYASSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
FETHİYESPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
CİZRE SPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
13.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 TURGUTLUSPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 1 CİZRE SPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 FETHİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 0 PAYASSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 2 AĞRI 1970 SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 KOCAELİSPOR
14.Hafta
FETHİYESPOR 3 - 0 ERBAASPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 KOZAN SPOR FK
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 0 ESENLER EROKSPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
AĞRI 1970 SPOR 3 - 3 KEMERSPOR 2003
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 4 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
15.Hafta
ESENLER EROKSPOR 0 - 1 AĞRI 1970 SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 3 FETHİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 PAYASSPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 4 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 4 OFSPOR A.Ş.
KOZAN SPOR FK 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ERBAASPOR 0 - 1 CİZRE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 TURGUTLUSPOR
16.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
PAYASSPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
FETHİYESPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 2 ERBAASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 4 - 2 KARŞIYAKA
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 KOZAN SPOR FK
17.Hafta
KOZAN SPOR FK 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 4 - 1 OFSPOR A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 CİZRE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 1 FETHİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 1 PAYASSPOR
KOCAELİSPOR 5 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
18.Hafta
ESENLER EROKSPOR 5 - 1 FETHİYESPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 3 CİZRE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 2 - 3 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KOCAELİSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
19.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ERBAASPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
PAYASSPOR 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
KOZAN SPOR FK 2 - 0 KARŞIYAKA
20.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR 3 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
AĞRI 1970 SPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
KOCAELİSPOR 5 - 3 CİZRE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 0 OFSPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - PAYASSPOR
21.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
CİZRE SPOR 0 - 1 AĞRI 1970 SPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KARŞIYAKA 3 - 0 ERBAASPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 4 - 1 KEMERSPOR 2003
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3 - 2 ESENLER EROKSPOR
22.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
AĞRI 1970 SPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 3 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 2 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - KOZAN SPOR FK
PAYASSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - CİZRE SPOR
23.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
CİZRE SPOR 2 - 0 PAYASSPOR
ERBAASPOR 1 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
KOZAN SPOR FK 3 - 1 KEMERSPOR 2003
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 KOCAELİSPOR
24.Hafta
FETHİYESPOR - CİZRE SPOR
PAYASSPOR - TURGUTLUSPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - BELEDİYE DERİNCE SPOR
AĞRI 1970 SPOR - OFSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR - KOZAN SPOR FK
KEMERSPOR 2003 - KARŞIYAKA
FATSA BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
25.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
OFSPOR A.Ş. - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
BELEDİYE DERİNCE SPOR - PAYASSPOR
TURGUTLUSPOR - FETHİYESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - KEMERSPOR 2003
KARŞIYAKA - ESENLER EROKSPOR
KOZAN SPOR FK - KOCAELİSPOR
26.Hafta
ESENLER EROKSPOR - ERBAASPOR
KEMERSPOR 2003 - 1877 ALEMDAĞ SPOR
CİZRE SPOR - TURGUTLUSPOR
FETHİYESPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
PAYASSPOR - OFSPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR - KOZAN SPOR FK
KOCAELİSPOR - KARŞIYAKA
27.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR - ESENLER EROKSPOR
ERBAASPOR - KOCAELİSPOR
KARŞIYAKA - AĞRI 1970 SPOR
KOZAN SPOR FK - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
OFSPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - CİZRE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
28.Hafta
TURGUTLUSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
FETHİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR - KOZAN SPOR FK
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - KARŞIYAKA
AĞRI 1970 SPOR - ERBAASPOR
KOCAELİSPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
ESENLER EROKSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - OFSPOR A.Ş.
29.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR - AĞRI 1970 SPOR
ERBAASPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KARŞIYAKA - PAYASSPOR
KOZAN SPOR FK - FETHİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - CİZRE SPOR
OFSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
KEMERSPOR 2003 - ESENLER EROKSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
30.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR - OFSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR - KOZAN SPOR FK
FETHİYESPOR - KARŞIYAKA
PAYASSPOR - ERBAASPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - 1877 ALEMDAĞ SPOR
AĞRI 1970 SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR - KEMERSPOR 2003
31.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ESENLER EROKSPOR - KOCAELİSPOR
KEMERSPOR 2003 - AĞRI 1970 SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
1877 ALEMDAĞ SPOR - PAYASSPOR
ERBAASPOR - FETHİYESPOR
KARŞIYAKA - CİZRE SPOR
KOZAN SPOR FK - TURGUTLUSPOR
32.Hafta
OFSPOR A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KOZAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR - KARŞIYAKA
CİZRE SPOR - ERBAASPOR
FETHİYESPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - KEMERSPOR 2003
AĞRI 1970 SPOR - ESENLER EROKSPOR
33.Hafta
KOCAELİSPOR - AĞRI 1970 SPOR
ESENLER EROKSPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KEMERSPOR 2003 - PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - CİZRE SPOR
ERBAASPOR - TURGUTLUSPOR
KARŞIYAKA - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KOZAN SPOR FK - OFSPOR A.Ş.
34.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOZAN SPOR FK
OFSPOR A.Ş. - KARŞIYAKA
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ERBAASPOR
TURGUTLUSPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
CİZRE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - KEMERSPOR 2003
PAYASSPOR - ESENLER EROKSPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - KOCAELİSPOR
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
MUĞLASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 SOMASPOR
MODAFEN 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 PAZARSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 3 MUĞLASPOR
PAZARSPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 6 - 0 MODAFEN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 2 YOZGATSPOR 1959 FK
SOMASPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
3.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 SOMASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 4 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MODAFEN 0 - 0 PAZARSPOR
4.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 0 - 3 MUĞLASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
PAZARSPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MODAFEN
5.Hafta
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SOMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 4 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 2 PAZARSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MODAFEN 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
6.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 4 - 3 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SOMASPOR 3 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 MODAFEN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAZARSPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
7.Hafta
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA
MUĞLASPOR 2 - 3 PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 SOMASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 1 MODAFEN
8.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 2 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
MODAFEN 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
9.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 SOMASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUĞLASPOR 1 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 - 0 MODAFEN
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
10.Hafta
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 MUĞLASPOR
PAZARSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
SOMASPOR 4 - 2 YOZGATSPOR 1959 FK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
MODAFEN 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 1 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
11.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 4 PAZARSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 MODAFEN
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SOMASPOR 2 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
12.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 MUĞLASPOR
MODAFEN 1 - 0 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 SOMASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 2 GÖLCÜKSPOR
13.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 2 MODAFEN
YOZGATSPOR 1959 FK 4 - 2 GÖLCÜKSPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SOMASPOR 2 - 3 PAZARSPOR
14.Hafta
MODAFEN 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 3 MUĞLASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 - 2 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 SOMASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
15.Hafta
SOMASPOR 0 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 4 MODAFEN
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 3 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 4 GÖLCÜKSPOR
16.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 3 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 3 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 SOMASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 3 PAZARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
17.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 - 2 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SOMASPOR 2 - 0 MODAFEN
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 2 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
18.Hafta
SOMASPOR 4 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 MODAFEN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 1 - 4 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 5 - 0 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 2 GÖLCÜKSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 2 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 MUĞLASPOR
19.Hafta
MUĞLASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 PAZARSPOR
MODAFEN 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 1 SOMASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
20.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 MUĞLASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 4 - 1 MODAFEN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
21.Hafta
MUĞLASPOR 1 - 0 SOMASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
MODAFEN 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
22.Hafta
SOMASPOR 1 - 1 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 2 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 2 MODAFEN
23.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK 3 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUĞLASPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 1 SOMASPOR
MODAFEN 0 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
24.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - MUĞLASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SOMASPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MODAFEN - YOZGATSPOR 1959 FK
25.Hafta
MUĞLASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - SOMASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MODAFEN
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
26.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
MODAFEN - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
27.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK - SOMASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
GÖLCÜKSPOR - MODAFEN
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
28.Hafta
MODAFEN - MUĞLASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - GÖLCÜKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - SOMASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
29.Hafta
MUĞLASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MODAFEN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
30.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
PAZARSPOR - SOMASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MODAFEN - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
31.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - GÖLCÜKSPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - PAZARSPOR
SOMASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
YOZGATSPOR 1959 FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - MODAFEN
32.Hafta
GÖLCÜKSPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SOMASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - MUĞLASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MODAFEN - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
33.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SOMASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - MODAFEN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
34.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MODAFEN - SOMASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - PAZARSPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.