TR
EN
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 3. Lig Play-Off Müsabakaları

Final Maçları
25 Mayıs 2024 19:00 52 ORDUSPOR FK 0-3 ÇİMENTAŞ ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2024 16:00 MERKÜR JET ERBAASPOR 1-1
(Pen. 6-5)
MUŞ 1984 MUŞSPOR Detaylar Detaylar
3.Tur Maçları
15 Mayıs 2024 16:00 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0-3 ÇİMENTAŞ ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2024 16:00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2-1 MERKÜR JET ERBAASPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2024 16:00 MUŞ 1984 MUŞSPOR 0-1 SEBAT GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2024 20:00 52 ORDUSPOR FK 1-0 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2024 16:00 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 1-0
(Pen. 2-3)
52 ORDUSPOR FK Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2024 16:00 MERKÜR JET ERBAASPOR 1-0
(Pen. 7-5)
BELEDİYE KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2024 16:00 SEBAT GENÇLİK SPOR 0-3 MUŞ 1984 MUŞSPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2024 20:00 ÇİMENTAŞ ELAZIĞSPOR 4-0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
2.Tur Maçları
6 Mayıs 2024 16:00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2-1 KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2024 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 0-1 MUŞ 1984 MUŞSPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2024 20:00 52 ORDUSPOR FK 1-1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2024 20:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-2 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2024 16:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 0-2 52 ORDUSPOR FK Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2024 16:00 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2024 16:00 KUŞADASISPOR 1-2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2024 16:00 MUŞ 1984 MUŞSPOR 0-1
(Uzt. 1-1)
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR Detaylar Detaylar
1.Tur Maçları
2 Mayıs 2024 16:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 5-4)
EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2024 16:00 TURGUTLUSPOR 1-4 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2024 16:00 SİLİVRİSPOR 0-0
(Pen. 4-5)
BELEDİYE KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2024 16:00 MUŞ 1984 MUŞSPOR 4-0 BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2024 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1-0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2024 20:00 52 ORDUSPOR FK 1-1
(Pen. 6-5)
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2024 20:00 KARŞIYAKA 0-1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2024 20:00 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 1-2 KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
23.03.2024 14:00 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 2-1 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
23.03.2024 14:00 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1-0 52 ORDUSPOR FK Detaylar Detaylar
24.03.2024 14:00 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 5-0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
24.03.2024 14:00 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 2-3 MARDİN 1969 SPOR Detaylar Detaylar
24.03.2024 14:00 KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1-0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24.03.2024 14:00 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 10-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
24.03.2024 14:00 EDİRNESPOR 2-0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  O G B M A Y AV P
1.ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 24 17 7 0 50 12 38 58
2.KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 23 18 4 1 47 11 36 58
3.52 ORDUSPOR FK 24 12 5 7 30 22 8 41
4.AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 23 11 6 6 28 19 9 39
5.EDİRNESPOR 23 11 4 8 37 22 15 37
6.İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 23 9 8 6 24 23 1 35
7.MARDİN 1969 SPOR 23 10 4 9 31 26 5 34
8.KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 24 9 6 9 33 25 8 33
9.ARTVİN HOPASPOR 23 8 7 8 30 22 8 31
10.KARABÜK İDMANYURDU SPOR 23 9 4 10 21 31 -10 31
11.TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 24 8 2 14 24 37 -13 26
12.KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 23 6 5 12 18 29 -11 23
13.GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 24 4 9 11 18 37 -19 21
14.MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 23 2 4 17 9 40 -31 10
15.TARSUS İDMAN YURDU 23 2 3 18 16 60 -44 9
TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstür Listesi
TFF 3. LİG
01 Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 EDİRNESPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 1 - 1 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 1 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
MARDİN 1969 SPOR 4 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
2.Hafta
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR 0 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 2 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
3.Hafta
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 1 EDİRNESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 4 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 0 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 1 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 3 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
4.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 4 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
EDİRNESPOR 0 - 0 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR 1 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
5.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 2 - 0 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 3 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
6.Hafta
52 ORDUSPOR FK 0 - 2 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR 0 - 2 EDİRNESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 1 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 3 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 2 - 1 MARDİN 1969 SPOR
7.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 4 - 1 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 1 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 0 52 ORDUSPOR FK
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR 2 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
8.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 1 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR
52 ORDUSPOR FK 2 - 0 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 0 EDİRNESPOR
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 2 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
9.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 1 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
EDİRNESPOR 4 - 0 52 ORDUSPOR FK
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 3 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
10.Hafta
52 ORDUSPOR FK 3 - 1 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 2 - 1 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 1 EDİRNESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 3 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
11.Hafta
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
EDİRNESPOR 4 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
12.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 2 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 2 EDİRNESPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
13.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 2 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 2 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
14.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 0 - 3 52 ORDUSPOR FK
ARTVİN HOPASPOR 3 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 2 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 1 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 EDİRNESPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
15.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 8 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 3 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 0 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
EDİRNESPOR 1 - 2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
16.Hafta
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
EDİRNESPOR 3 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
17.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 52 ORDUSPOR FK
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 3 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 4 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 0 - 0 EDİRNESPOR
18.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
EDİRNESPOR 3 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 3 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 MARDİN 1969 SPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
19.Hafta
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 EDİRNESPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 ARTVİN HOPASPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 3 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 4 52 ORDUSPOR FK
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 2 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
20.Hafta
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 4 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 0 - 0 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 2 - 1 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ARTVİN HOPASPOR 3 - 0 MARDİN 1969 SPOR
21.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 3 - 1 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 1 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 3 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
EDİRNESPOR 5 - 1 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
22.Hafta
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 4 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 4 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 3 - 0 EDİRNESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 4 MARDİN 1969 SPOR
23.Hafta
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 1 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 0 ARTVİN HOPASPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 2 - 0 52 ORDUSPOR FK
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR 1 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
24.Hafta
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 EDİRNESPOR
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 2 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 2 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 0 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
25.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 0 52 ORDUSPOR FK
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 5 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 2 - 3 MARDİN 1969 SPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
EDİRNESPOR 2 - 0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 10 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
26.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 EDİRNESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 5 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 0 - 1 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 2 - 3 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 4 - 3 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 2 - 4 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
52 ORDUSPOR FK 4 - 1 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
27.Hafta
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 2 MARDİN 1969 SPOR
EDİRNESPOR 2 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 2 52 ORDUSPOR FK
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 9 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 3 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
28.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 5 EDİRNESPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 4 - 1 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 5 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 0 - 1 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 2 - 2 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
29.Hafta
EDİRNESPOR 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 2 - 5 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 3 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 3 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 2 - 3 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
30.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 0 EDİRNESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 6 - 3 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 4 - 2 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 2 - 4 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 3 - 4 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 52 ORDUSPOR FK
TFF 3. LİG
02 Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 3 KARŞIYAKA
PAZARSPOR 0 - 1 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 0 - 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
TURGUTLUSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BULVARSPOR 0 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 5 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 2 BULVARSPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 2 - 3 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BULVARSPOR 0 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 1 PAZARSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 TURGUTLUSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 0 - 0 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
5.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 KARŞIYAKA
SAPANCA GENÇLİKSPOR 2 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 0 BULVARSPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
6.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BULVARSPOR 0 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 PAZARSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 3 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 - 3 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
7.Hafta
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
TURGUTLUSPOR 1 - 2 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
PAZARSPOR 3 - 0 BULVARSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 2 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
8.Hafta
KEMERKENT BULVARSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 5 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 3 - 0 PAZARSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
9.Hafta
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 KEMERKENT BULVARSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 3 - 2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
PAZARSPOR 4 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 3 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
KEMERKENT BULVARSPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 4 - 5 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 - 2 KARŞIYAKA
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 0 PAZARSPOR
11.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 0 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 2 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 3 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 KEMERKENT BULVARSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 1 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
12.Hafta
KEMERKENT BULVARSPOR 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 0 - 2 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 TURGUTLUSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 KARŞIYAKA
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 1 - 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
13.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 0 KEMERKENT BULVARSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 2 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 4 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
14.Hafta
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 0 - 1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 4 - 3 KARŞIYAKA
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KEMERKENT BULVARSPOR 2 - 2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
15.Hafta
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 2 - 3 KEMERKENT BULVARSPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 SAPANCA GENÇLİKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 3 PAZARSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 4 - 2 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 TURGUTLUSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
16.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 1 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 2 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 - 3 SAPANCA GENÇLİKSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KEMERKENT BULVARSPOR
17.Hafta
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARŞIYAKA
SAPANCA GENÇLİKSPOR 0 - 1 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 0 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
18.Hafta
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1 - 1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 3 - 0 PAZARSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 SAPANCA GENÇLİKSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR 0 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 0 - 1 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
19.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 2 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
PAZARSPOR 1 - 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 0 KEMERKENT BULVARSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 3 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
20.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 5 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 2 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 0 - 0 PAZARSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 - 2 TURGUTLUSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR 1 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
21.Hafta
PAZARSPOR 0 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KEMERKENT BULVARSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
TURGUTLUSPOR 1 - 2 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 2 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
22.Hafta
KEMERKENT BULVARSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 0 - 0 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 TURGUTLUSPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 2 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
23.Hafta
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
TURGUTLUSPOR 2 - 2 KEMERKENT BULVARSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 3 - 2 KARŞIYAKA
PAZARSPOR 1 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
24.Hafta
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 1 - 0 TURGUTLUSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR 2 - 0 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 2 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 0 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 0 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
25.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
TURGUTLUSPOR 3 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 KEMERKENT BULVARSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1 - 3 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 1 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 4 - 1 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
26.Hafta
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 0 - 0 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 4 - 2 TURGUTLUSPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 0 - 2 KARŞIYAKA
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 PAZARSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR 2 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
27.Hafta
KARŞIYAKA 6 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 3 - 1 KEMERKENT BULVARSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 0 - 2 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 1 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2 - 2 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 6 - 1 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
28.Hafta
PAZARSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 2 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERKENT BULVARSPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 2 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 0 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
29.Hafta
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 0 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 - 0 KEMERKENT BULVARSPOR
ÇİMENTAŞ ELAZIĞSPOR 2 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 4 - 0 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
30.Hafta
KEMERKENT BULVARSPOR 3 - 2 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 2 - 3 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 0 - 3 ÇİMENTAŞ ELAZIĞSPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 0 - 3 KARŞIYAKA
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
TFF 3. LİG
03 Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
MERKÜR JET ERBAASPOR 6 - 0 SİLİVRİSPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 5 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 3 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
2.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR 1 - 1 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
1922 KONYASPOR 1 - 3 MERKÜR JET ERBAASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 1 KUŞADASISPOR
3.Hafta
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KUŞADASISPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
4.Hafta
SİLİVRİSPOR 4 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 6 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 2 MERKÜR JET ERBAASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 4 - 1 AKHİSARSPOR
1922 KONYASPOR 0 - 2 KUŞADASISPOR
5.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 3 SİLİVRİSPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 3 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 0 - 0 1922 KONYASPOR
6.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KUŞADASISPOR
1922 KONYASPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 3 MERKÜR JET ERBAASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
7.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
KUŞADASISPOR 0 - 3 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
AKHİSARSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 3 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 1922 KONYASPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
8.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 5 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 7 - 3 AKHİSARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 1 - 2 KUŞADASISPOR
1922 KONYASPOR 0 - 2 SİLİVRİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 1 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
9.Hafta
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
KUŞADASISPOR 3 - 3 FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 3 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
AKHİSARSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
10.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 3 - 2 KUŞADASISPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 4 - 0 AKHİSARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 1922 KONYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
11.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 2 MERKÜR JET ERBAASPOR
KUŞADASISPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
1922 KONYASPOR 0 - 3 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
12.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 1922 KONYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 4 - 0 AKHİSARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 1 - 2 SİLİVRİSPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 0 - 0 KUŞADASISPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
13.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 5 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
KUŞADASISPOR 2 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİLİVRİSPOR 2 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
1922 KONYASPOR 2 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
14.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 5 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 1922 KONYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 2 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 2 - 0 SİLİVRİSPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 6 - 0 AKHİSARSPOR
15.Hafta
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 2 KUŞADASISPOR
AKHİSARSPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1922 KONYASPOR 1 - 1 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
SİLİVRİSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
16.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
1922 KONYASPOR 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 1 KUŞADASISPOR
17.Hafta
KUŞADASISPOR 1 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 1 AKHİSARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 2 SİLİVRİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 3 - 2 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
18.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 KUŞADASISPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 3 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
19.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
AKHİSARSPOR 0 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SİLİVRİSPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
MERKÜR JET ERBAASPOR 0 - 0 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KUŞADASISPOR 1 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
20.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 1 - 3 AKHİSARSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 KUŞADASISPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
21.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KUŞADASISPOR 0 - 0 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
22.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 MERKÜR JET ERBAASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 AKHİSARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KUŞADASISPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
23.Hafta
KUŞADASISPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MERKÜR JET ERBAASPOR 1 - 2 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
24.Hafta
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 5 MERKÜR JET ERBAASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 1 KUŞADASISPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 AKHİSARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 1 - 2 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
25.Hafta
AKHİSARSPOR 2 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
SİLİVRİSPOR 1 - 0 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KUŞADASISPOR 4 - 1 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
26.Hafta
MERKÜR JET ERBAASPOR 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 1 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 0 AKHİSARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 3 KUŞADASISPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 SİLİVRİSPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 3 - 1 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
27.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KUŞADASISPOR 0 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 2 - 3 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 3 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
28.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 4 SİLİVRİSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 KUŞADASISPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 AKHİSARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 2 - 3 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
29.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 2 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 2 - 6 MERKÜR JET ERBAASPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
30.Hafta
MERKÜR JET ERBAASPOR 1 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 AKHİSARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 SİLİVRİSPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 1 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
TFF 3. LİG
04 Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 1 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 0 SEBAT GENÇLİK SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
2.Hafta
SEBAT GENÇLİK SPOR 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 ÇATALCASPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
3.Hafta
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 3 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 0 - 0 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 2 SEBAT GENÇLİK SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
4.Hafta
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BALIKESİRSPOR 0 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 4 - 2 MUŞ 1984 MUŞSPOR
5.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 5 SEBAT GENÇLİK SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 3 - 0 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 3 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇATALCASPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
6.Hafta
SEBAT GENÇLİK SPOR 3 - 0 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 0 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
ÇATALCASPOR 1 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 4 - 0 BALIKESİRSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 4 - 0 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 2 - 2 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 1 ÇATALCASPOR
8.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 2 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BALIKESİRSPOR 1 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 4 - 3 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 1 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 MUŞ 1984 MUŞSPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 4 - 3 SEBAT GENÇLİK SPOR
9.Hafta
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 2 BALIKESİRSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
MUŞ 1984 MUŞSPOR 3 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 2 ÇATALCASPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
10.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 1 - 0 SEBAT GENÇLİK SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 0 - 1 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 2 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
İDAŞ ÇATALCASPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
11.Hafta
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 3 - 3 BURSA YILDIRIM SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 3 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 İDAŞ ÇATALCASPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
12.Hafta
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 0 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 SEBAT GENÇLİK SPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR 0 - 3 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
13.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SEBAT GENÇLİK SPOR 1 - 0 İDAŞ ÇATALCASPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 2 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
14.Hafta
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 3 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 SEBAT GENÇLİK SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 2 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR 6 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 2 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
15.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 İDAŞ ÇATALCASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 1 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
16.Hafta
SEBAT GENÇLİK SPOR 1 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 4 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 2 - 3 İDAŞ ÇATALCASPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 3 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
17.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 6 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 1 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 4 - 2 SEBAT GENÇLİK SPOR
18.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 6 - 1 İDAŞ ÇATALCASPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 2 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 3 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 2 - 2 MUŞ 1984 MUŞSPOR
19.Hafta
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 2 SEBAT GENÇLİK SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 1 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 2 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BALIKESİRSPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 3 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
20.Hafta
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 2 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
21.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 1 SEBAT GENÇLİK SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 İDAŞ ÇATALCASPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 3 BALIKESİRSPOR
22.Hafta
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 4 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 1 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
İDAŞ ÇATALCASPOR 3 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
23.Hafta
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 4 - 3 İDAŞ ÇATALCASPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 3 - 1 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
İDAŞ ÇATALCASPOR 2 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 3 - 0 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 0 - 0 SEBAT GENÇLİK SPOR
25.Hafta
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 0 BALIKESİRSPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 0 - 1 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 4 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 İDAŞ ÇATALCASPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 4 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
26.Hafta
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
İDAŞ ÇATALCASPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 3 - 3 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 1 - 3 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 4 - 1 SEBAT GENÇLİK SPOR
27.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BALIKESİRSPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 1 İDAŞ ÇATALCASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
28.Hafta
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
MUŞ 1984 MUŞSPOR 3 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 2 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
İDAŞ ÇATALCASPOR 0 - 2 SEBAT GENÇLİK SPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
29.Hafta
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 2 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 2 - 1 BALIKESİRSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SEBAT GENÇLİK SPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 İDAŞ ÇATALCASPOR
30.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 3 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
MUŞ 1984 MUŞSPOR 1 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SEBAT GENÇLİK SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 2 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR