TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
 
Ligler » Misli.com 3. Lig » Misli.com 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  O G B M A Y AV P
1.FATSA BELEDİYESPOR 2 2 0 0 4 0 4 6
2.BUCASPOR 1928 2 2 0 0 5 2 3 6
3.ARTVİN HOPASPOR 2 2 0 0 4 2 2 6
4.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 1 1 0 5 2 3 4
5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 1 1 0 3 2 1 4
6.BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 1 1 0 3 2 1 4
7.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 1 0 1 3 3 0 3
8.DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 1 0 1 2 2 0 3
9.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 1 0 1 2 4 -2 3
10.1877 ALEMDAĞ SPOR 2 0 2 0 2 2 0 2
11.KEMERSPOR 2003 2 0 1 1 2 3 -1 1
12.PAYASSPOR 2 0 1 1 1 2 -1 1
13.OFSPOR A.Ş. 2 0 1 1 2 4 -2 1
14.MANİSASPOR 2 0 0 2 0 2 -2 0
15.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 0 0 2 1 4 -3 0
16.KIZILCABÖLÜKSPOR 2 0 0 2 0 3 -3 0
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
25.09.2020 15:30 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1-4 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26.09.2020 13:30 FATSA BELEDİYESPOR 2-0 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
26.09.2020 15:00 OFSPOR A.Ş. 1-1 1877 ALEMDAĞ SPOR Detaylar Detaylar
26.09.2020 15:30 PAYASSPOR 0-1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
26.09.2020 15:30 KEMERSPOR 2003 1-2 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
26.09.2020 16:00 BELEDİYE DERİNCE SPOR 1-0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
26.09.2020 16:00 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2-1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26.09.2020 19:00 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1-2 BUCASPOR 1928 Detaylar Detaylar
Misli.com 3. Lig
01 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSASPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
2.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 4 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
PAYASSPOR 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 MANİSASPOR
3.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 2 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 PAYASSPOR
4.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
PAYASSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
5.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 PAYASSPOR
BUCASPOR 1928 6 - 1 MANİSASPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 2 KEMERSPOR 2003
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
6.Hafta
PAYASSPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 2 1877 ALEMDAĞ SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 ARTVİN HOPASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
7.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 MANİSASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 2 PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 OFSPOR A.Ş.
8.Hafta
MANİSASPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 3 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BUCASPOR 1928 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ANTALYA KEMERSPOR 0 - 2 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
9.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
ANTALYA KEMERSPOR 2 - 2 PAYASSPOR
ARTVİN HOPASPOR 4 - 3 1877 ALEMDAĞ SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BUCASPOR 1928
10.Hafta
MANİSASPOR 0 - 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
PAYASSPOR 2 - 3 ARTVİN HOPASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 4 1877 ALEMDAĞ SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 MANİSASPOR
ANTALYA KEMERSPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 1 ARTVİN HOPASPOR
12.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 4 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
BUCASPOR 1928 1 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
PAYASSPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
13.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 - 0 ARTVİN HOPASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 PAYASSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 1 MANİSASPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 3 BUCASPOR 1928
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 1877 ALEMDAĞ SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
14.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR 3 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 3 - 1 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 1 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
MANİSASPOR 1 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 OFSPOR A.Ş.
15.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
PAYASSPOR 3 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 3 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 0 - 4 BUCASPOR 1928
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
16.Hafta
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 MANİSASPOR
ANTALYA KEMERSPOR 1 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR 0 - 2 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR 1928
BELEDİYE DERİNCE SPOR 4 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
17.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 5 BELEDİYE DERİNCE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 PAYASSPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 0 ANTALYA KEMERSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
18.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYASSPOR 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 MANİSASPOR
ANTALYA KEMERSPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 2 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
19.Hafta
BUCASPOR 1928 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
MANİSASPOR 2 - 2 PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
20.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 1 - 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
PAYASSPOR 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
21.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 2 - 1 MANİSASPOR
BUCASPOR 1928 3 - 0 PAYASSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ANTALYA KEMERSPOR
22.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
PAYASSPOR 1 - 2 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
MANİSASPOR 0 - 4 ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
23.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR 4 - 1 PAYASSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 3 - 2 ANTALYA KEMERSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 MANİSASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 BUCASPOR 1928
24.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
MANİSASPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
25.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 4 - 0 PAYASSPOR
ANTALYA KEMERSPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 - 0 MANİSASPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 3 BUCASPOR 1928
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
26.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 2 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ANTALYA KEMERSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
27.Hafta
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ARTVİN HOPASPOR
FATSA BELEDİYESPOR - MANİSASPOR
ANTALYA KEMERSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
OFSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BUCASPOR 1928
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
28.Hafta
ARTVİN HOPASPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSASPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - OFSPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ANTALYA KEMERSPOR
29.Hafta
PAYASSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR - BUCASPOR 1928
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
ANTALYA KEMERSPOR - MANİSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
OFSPOR A.Ş. - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
30.Hafta
ARTVİN HOPASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSASPOR - OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - PAYASSPOR
BUCASPOR 1928 - ANTALYA KEMERSPOR
Misli.com 3. Lig
02 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 6 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
KAHTA 02 SPOR 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR 1 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
2.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 6 - 0 CEYHAN SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 1 KAHTA 02 SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 YOMRA SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
3.Hafta
YOMRA SPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
MARDİN FOSFAT SPOR 0 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 AĞRI 1970 SPOR
4.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 2 CEYHAN SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 0 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 2 YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
5.Hafta
CEYHAN SPOR 4 - 0 TEKİRDAĞSPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
YOMRA SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 2 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
6.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 2 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 KAHTA 02 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 5 - 1 CEYHAN SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 2 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 FETHİYESPOR
7.Hafta
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 1 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 YOMRA SPOR
CEYHAN SPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
8.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 2 KAHTA 02 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 2 MARDİN FOSFAT SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR 2 - 4 CEYHAN SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
9.Hafta
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR 2 - 2 FETHİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 0 - 0 YOMRA SPOR
10.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
11.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 6 TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 0 - 3 FETHİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 YOMRA SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 5 - 0 CEYHAN SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
12.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR 1 - 3 MARDİN FOSFAT SPOR
FETHİYESPOR 5 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
YOZGATSPOR 1959 FK 2 - 0 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRA SPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 3 TOKATSPOR A.Ş.
13.Hafta
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 CEYHAN SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
14.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 5 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KAHTA 02 SPOR 2 - 2 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN BELEDİYESPOR 3 - 3 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
CEYHAN SPOR 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FETHİYESPOR 4 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YOMRA SPOR 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
15.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 CEYHAN SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 KAHTA 02 SPOR
16.Hafta
FETHİYESPOR 4 - 1 AĞRI 1970 SPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
YOMRA SPOR 2 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
CEYHAN SPOR 2 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
17.Hafta
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 5 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 1 CEYHAN SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 1 - 2 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 YOMRA SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
18.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 YOMRA SPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 2 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 5 CEYHAN SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
19.Hafta
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR 2 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 2 TEKİRDAĞSPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
CEYHAN SPOR 2 - 6 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
20.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 5 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 YOMRA SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 2 - 4 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHTA 02 SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 3 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 CEYHAN SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
CEYHAN SPOR 2 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 AĞRI 1970 SPOR
FETHİYESPOR 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
22.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 YOMRA SPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 KAHTA 02 SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 CEYHAN SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
23.Hafta
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
CEYHAN SPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 2 - 2 TEKİRDAĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
24.Hafta
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 3 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
YOMRA SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 1 CEYHAN SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 4 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
25.Hafta
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TEKİRDAĞSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
26.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 3 - 0 CEYHAN SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 3 - 4 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
27.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 2 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
28.Hafta
YOMRA SPOR 2 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
CEYHAN SPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 AĞRI 1970 SPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 MARDİN FOSFAT SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
29.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 2 YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 4 TEKİRDAĞSPOR
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 3 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
MARDİN FOSFAT SPOR 2 - 1 CEYHAN SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
30.Hafta
CEYHAN SPOR 1 - 4 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
TEKİRDAĞSPOR 3 - 0 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KAHTA 02 SPOR 2 - 4 MARDİN FOSFAT SPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
31.Hafta
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - YOZGATSPOR 1959 FK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - KAHTA 02 SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - CEYHAN SPOR
AĞRI 1970 SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
32.Hafta
MARDİN FOSFAT SPOR - İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
YOMRA SPOR - AĞRI 1970 SPOR
FETHİYESPOR - TOKATSPOR A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TEKİRDAĞSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
CEYHAN SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
33.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - KARAMAN BELEDİYESPOR
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR - YOMRA SPOR
AĞRI 1970 SPOR - FETHİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KAHTA 02 SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - MARDİN FOSFAT SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - CEYHAN SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
34.Hafta
FETHİYESPOR - ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
CEYHAN SPOR - AĞRI 1970 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
YOMRA SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
Misli.com 3. Lig
03 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ERBAASPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 1 SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 ÇARŞAMBASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ARHAVİ SPOR
YALOVASPOR 2 - 6 ÇATALCASPOR
2.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 2 - 2 YALOVASPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 ERBAASPOR
ÇATALCASPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
3.Hafta
YALOVASPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
CİZRE SPOR 0 - 2 ARHAVİ SPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SOMASPOR
ERBAASPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 0 - 1 ÇATALCASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR 2 - 1 YALOVASPOR
5.Hafta
CİZRE SPOR 2 - 2 SOMASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR 2 - 1 ÇARŞAMBASPOR
YALOVASPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 4 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ERBAASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
6.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 YALOVASPOR
KARŞIYAKA 5 - 1 CİZRE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 3 - 0 ÇATALCASPOR
ÇARŞAMBASPOR 5 - 0 ARHAVİ SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
7.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ÇATALCASPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ARHAVİ SPOR 0 - 2 SOMASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 ŞİLE YILDIZSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YALOVASPOR 0 - 3 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 ERBAASPOR
8.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR 3 - 0 ÇARŞAMBASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 2 ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 CİZRE SPOR
ERBAASPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 1 YALOVASPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 ARHAVİ SPOR
9.Hafta
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 2 - 3 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇARŞAMBASPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ÇATALCASPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 ERBAASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ARHAVİ SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YALOVASPOR 1 - 3 ALTINDAĞ SPOR
10.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 3 ÇARŞAMBASPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
ALTINDAĞ SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
ERBAASPOR 0 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 ÇATALCASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 ARHAVİ SPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 SOMASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 YALOVASPOR
11.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 1 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
YALOVASPOR 0 - 1 ERBAASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
ARHAVİ SPOR 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
SOMASPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ÇATALCASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
12.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 YALOVASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 KARŞIYAKA
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 SOMASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 ÇARŞAMBASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ARHAVİ SPOR
ERBAASPOR 0 - 1 CİZRE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR 1 - 5 ISPARTA 32 SPOR
ARHAVİ SPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
YALOVASPOR 3 - 3 ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR 3 - 3 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR 3 - 2 ERBAASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA 3 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
14.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 YALOVASPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 4 SOMASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
ESENLER EROKSPOR 7 - 0 CİZRE SPOR
ERBAASPOR 1 - 3 ARHAVİ SPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 ÇATALCASPOR
15.Hafta
YALOVASPOR 0 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR 2 - 1 ERBAASPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
SOMASPOR 3 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 1 - 3 ISPARTA 32 SPOR
16.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ARHAVİ SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇATALCASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KARŞIYAKA
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
ERBAASPOR 2 - 2 SOMASPOR
ALTINDAĞ SPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 CİZRE SPOR
17.Hafta
ÇATALCASPOR 0 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 ERBAASPOR
SOMASPOR 3 - 0 ISPARTA 32 SPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 YALOVASPOR
18.Hafta
ÇATALCASPOR 0 - 0 YALOVASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 1 ALTINDAĞ SPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR 4 - 2 ESENLER EROKSPOR
ÇARŞAMBASPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
ARHAVİ SPOR 2 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
19.Hafta
CİZRE SPOR 0 - 1 ÇATALCASPOR
YALOVASPOR 0 - 0 ARHAVİ SPOR
ERBAASPOR 2 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
20.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR 1 - 2 YALOVASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 0 ERBAASPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR 3 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
21.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 1 ARHAVİ SPOR
ESENLER EROKSPOR 5 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 KARŞIYAKA
ERBAASPOR 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
YALOVASPOR 1 - 1 SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
22.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 YALOVASPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ERBAASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 1 ÇATALCASPOR
SOMASPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 4 - 2 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
23.Hafta
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ÇATALCASPOR 0 - 2 SOMASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
YALOVASPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
24.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ESENLER EROKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 1 YALOVASPOR
ERBAASPOR 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ALTINDAĞ SPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 CİZRE SPOR
SOMASPOR 3 - 0 ARHAVİ SPOR
KARŞIYAKA 3 - 3 ÇATALCASPOR
25.Hafta
ÇATALCASPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YALOVASPOR 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇARŞAMBASPOR 3 - 3 SOMASPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ALTINDAĞ SPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 ERBAASPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
26.Hafta
ERBAASPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ÇARŞAMBASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 ÇATALCASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 ARHAVİ SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 2 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 YALOVASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
27.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 3 - 2 ALTINDAĞ SPOR
YALOVASPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR 4 - 1 KARŞIYAKA
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ERBAASPOR
ARHAVİ SPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
28.Hafta
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 2 GÖLCÜKSPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 2 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 CİZRE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 ARHAVİ SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 ÇATALCASPOR
ERBAASPOR 2 - 0 YALOVASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 SOMASPOR
29.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
YALOVASPOR 1 - 3 ISPARTA 32 SPOR
ÇATALCASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
SOMASPOR 1 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
30.Hafta
ALTINDAĞ SPOR 0 - 2 ÇARŞAMBASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 0 KARŞIYAKA
ERBAASPOR 1 - 0 ÇATALCASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ARHAVİ SPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 CİZRE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 4 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 YALOVASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 4 SOMASPOR
31.Hafta
CİZRE SPOR - ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA - ŞİLE YILDIZSPOR
SOMASPOR - ALTINDAĞ SPOR
ÇARŞAMBASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR - ISPARTA 32 SPOR
ARHAVİ SPOR - ERBAASPOR
YALOVASPOR - GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
32.Hafta
ALTINDAĞ SPOR - KARŞIYAKA
ERBAASPOR - ÇARŞAMBASPOR
GÖLCÜKSPOR - CİZRE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - ARHAVİ SPOR
ESENLER EROKSPOR - ÇATALCASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - YALOVASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - SOMASPOR
33.Hafta
ARHAVİ SPOR - ESENLER EROKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ŞİLE YILDIZSPOR
ÇARŞAMBASPOR - ISPARTA 32 SPOR
KARŞIYAKA - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR - ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR - GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR - ERBAASPOR
34.Hafta
ESENLER EROKSPOR - ÇARŞAMBASPOR
YALOVASPOR - CİZRE SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - ARHAVİ SPOR
ERBAASPOR - KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - SOMASPOR
Misli.com 3. Lig
04 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
DÜZCE SPOR 3 - 1 MUĞLASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR 3 - 2 KOZAN SPOR FK
52 ORDUSPOR FK 4 - 2 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 MODAFEN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 4 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 52 ORDUSPOR FK
MODAFEN 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 1 DÜZCE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 3 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
3.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 7 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 2 - 2 KOZAN SPOR FK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 1 MODAFEN
4.Hafta
MODAFEN 4 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 2 DÜZCE SPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
5.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 3 ADIYAMAN 1954 SPOR
DÜZCE SPOR 2 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 KOZAN SPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
ALANYA KESTELSPOR 3 - 4 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 5 - 0 SİLİVRİSPOR
6.Hafta
MUĞLASPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 0 MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALANYA KESTELSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 3 - 4 DÜZCE SPOR
7.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ALANYA KESTELSPOR 3 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
MODAFEN 1 - 2 MUĞLASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 ADIYAMAN 1954 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 KOZAN SPOR FK
DÜZCE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
8.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
SİLİVRİSPOR 1 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 MODAFEN
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
9.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 ALANYA KESTELSPOR
MODAFEN 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 KOZAN SPOR FK
10.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 3 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 MODAFEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 2 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KOZAN SPOR FK 3 - 1 MUĞLASPOR
11.Hafta
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 DÜZCE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 ALANYA KESTELSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 1 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
12.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 1 MODAFEN
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
DÜZCE SPOR 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 4 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
13.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MODAFEN 0 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 52 ORDUSPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 ALANYA KESTELSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 SİLİVRİSPOR
14.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 5 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 MUĞLASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 5 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 MODAFEN
DÜZCE SPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
15.Hafta
MODAFEN 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
MUĞLASPOR 0 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 3 BURSA YILDIRIM SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 2 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 DÜZCE SPOR
16.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 MUĞLASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 KOZAN SPOR FK
ALANYA KESTELSPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR 2 - 0 MODAFEN
17.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KOZAN SPOR FK 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 ALANYA KESTELSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 2 - 2 52 ORDUSPOR FK
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 2 DÜZCE SPOR
18.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 3 DÜZCE SPOR
MODAFEN 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
SİLİVRİSPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 0 ALANYA KESTELSPOR
19.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 4 - 1 MODAFEN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 KOZAN SPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 MUĞLASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 4 SİLİVRİSPOR
20.Hafta
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ALANYA KESTELSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 3 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
21.Hafta
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 MODAFEN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 KOZAN SPOR FK
22.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
MUĞLASPOR 0 - 4 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 2 ALANYA KESTELSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 2 52 ORDUSPOR FK
23.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
52 ORDUSPOR FK 4 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MODAFEN 3 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
DÜZCE SPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 MUĞLASPOR
24.Hafta
MUĞLASPOR 1 - 1 MODAFEN
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 52 ORDUSPOR FK
KOZAN SPOR FK 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 DÜZCE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
25.Hafta
MODAFEN 2 - 0 KOZAN SPOR FK
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 3 MUĞLASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 1 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ADIYAMAN 1954 SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
DÜZCE SPOR 4 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
26.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 0 - 2 DÜZCE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 4 - 1 MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
27.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 ALANYA KESTELSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MODAFEN 4 - 0 SİLİVRİSPOR
MUĞLASPOR 1 - 2 KOZAN SPOR FK
28.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 3 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 MUĞLASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
29.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 ALANYA KESTELSPOR
KOZAN SPOR FK 2 - 3 DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
MODAFEN 2 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 DÜZCE SPOR
30.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 KOZAN SPOR FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR 0 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 MODAFEN
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
31.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - ALANYA KESTELSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK
KOZAN SPOR FK - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MODAFEN - BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR - SİLİVRİSPOR
32.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - MUĞLASPOR
DÜZCE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KOZAN SPOR FK
52 ORDUSPOR FK - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR - MODAFEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
33.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - ALANYA KESTELSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK
KOZAN SPOR FK - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MUĞLASPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MODAFEN - DÜZCE SPOR
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
34.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR - MUĞLASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - KOZAN SPOR FK
DÜZCE SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
52 ORDUSPOR FK - MODAFEN
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.