TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
16.11.2019 13:30 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0-2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
16.11.2019 13:30 SİLİVRİSPOR 1-1 SERİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
17.11.2019 13:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-1 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
17.11.2019 13:30 ERZİN SPOR A.Ş. 3-0 TOKATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17.11.2019 13:30 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3-2 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
17.11.2019 13:30 ŞİLE YILDIZSPOR 0-0 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
17.11.2019 13:30 DÜZCE SPOR 1-0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17.11.2019 13:30 MANİSASPOR 1-7 ÇATALCASPOR Detaylar Detaylar
17.11.2019 13:30 Cİ GROUP BUCA 1-1 YENİ ORDUSPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.SERİK BELEDİYESPOR 13 8 4 1 25 13 12 28
2.ARTVİN HOPASPOR 13 7 5 1 23 10 13 26
3.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 13 7 5 1 18 8 10 26
4.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 13 6 4 3 19 10 9 22
5.ÇATALCASPOR 13 5 6 2 23 15 8 21
6.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 13 5 6 2 12 7 5 21
7.Cİ GROUP BUCA 13 6 2 5 17 19 -2 20
8.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 13 5 4 4 14 13 1 19
9.DÜZCE SPOR 13 5 4 4 8 8 0 19
10.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 13 4 5 4 12 10 2 17
11.ERZİN SPOR A.Ş. 13 3 6 4 12 11 1 15
12.SİLİVRİSPOR 13 3 5 5 13 14 -1 14
13.ŞİLE YILDIZSPOR 13 3 5 5 9 11 -2 14
14.KIZILCABÖLÜKSPOR 13 3 5 5 14 18 -4 14
15.YENİ ORDUSPOR 13 1 10 2 4 7 -3 13
16.YOMRA SPOR 13 2 6 5 10 15 -5 12
17.TOKATSPOR A.Ş. 13 0 3 10 6 24 -18 3
18.MANİSASPOR 13 0 3 10 7 33 -26 -3
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
MANİSASPOR 6
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 MANİSASPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ERZİN SPOR A.Ş.
Cİ GROUP BUCA 4 - 2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 ÇATALCASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 YOMRA SPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
2.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 DÜZCE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 1 Cİ GROUP BUCA
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 5 ARTVİN HOPASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
3.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCE SPOR 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ERZİN SPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 1 - 3 ÇATALCASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 MANİSASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
Cİ GROUP BUCA 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
4.Hafta
YOMRA SPOR 0 - 1 YENİ ORDUSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 0 - 0 DÜZCE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 Cİ GROUP BUCA
MANİSASPOR 0 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
5.Hafta
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇATALCASPOR
DÜZCE SPOR 3 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 YOMRA SPOR
Cİ GROUP BUCA 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
6.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
ÇATALCASPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 ERZİN SPOR A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 3 Cİ GROUP BUCA
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
7.Hafta
ERZİN SPOR A.Ş. 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
Cİ GROUP BUCA 1 - 2 ÇATALCASPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 MANİSASPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 1 YOMRA SPOR
8.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
MANİSASPOR 1 - 4 ERZİN SPOR A.Ş.
YOMRA SPOR 0 - 1 Cİ GROUP BUCA
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
9.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 5 ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 YOMRA SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 2 MANİSASPOR
Cİ GROUP BUCA 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCE SPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 0 - 0 ÇATALCASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
10.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 5 - 0 Cİ GROUP BUCA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 ERZİN SPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 DÜZCE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 3 SİLİVRİSPOR
ÇATALCASPOR 1 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
11.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 YOMRA SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
Cİ GROUP BUCA 4 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 4 - 0 MANİSASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ARTVİN HOPASPOR
DÜZCE SPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 ÇATALCASPOR
12.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 Cİ GROUP BUCA
YOMRA SPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
MANİSASPOR 0 - 2 DÜZCE SPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 ERZİN SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR 3 - 3 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
13.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 2 YOMRA SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. 3 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 1 - 7 ÇATALCASPOR
Cİ GROUP BUCA 1 - 1 YENİ ORDUSPOR
14.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - Cİ GROUP BUCA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SİLİVRİSPOR
ÇATALCASPOR - DÜZCE SPOR
YOMRA SPOR - MANİSASPOR
TOKATSPOR A.Ş. - ŞİLE YILDIZSPOR
YENİ ORDUSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
15.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR - ÇATALCASPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - YENİ ORDUSPOR
Cİ GROUP BUCA - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - SERİK BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - DÜZCE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
16.Hafta
SİLİVRİSPOR - Cİ GROUP BUCA
KIZILCABÖLÜKSPOR - ÇATALCASPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YENİ ORDUSPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
ARTVİN HOPASPOR - MANİSASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DÜZCE SPOR - YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
17.Hafta
MANİSASPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - SİLİVRİSPOR
Cİ GROUP BUCA - DÜZCE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR - ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - YENİ ORDUSPOR
18.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - YENİ ORDUSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - Cİ GROUP BUCA
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR - ARTVİN HOPASPOR
MANİSASPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - DÜZCE SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
ÇATALCASPOR - TOKATSPOR A.Ş.
19.Hafta
YENİ ORDUSPOR - MANİSASPOR
SİLİVRİSPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DÜZCE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
Cİ GROUP BUCA - ERZİN SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - ÇATALCASPOR
SERİK BELEDİYESPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
20.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR - YENİ ORDUSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - Cİ GROUP BUCA
MANİSASPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YOMRA SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - DÜZCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - SİLİVRİSPOR
21.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - MANİSASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ŞİLE YILDIZSPOR
YENİ ORDUSPOR - YOMRA SPOR
Cİ GROUP BUCA - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - ARTVİN HOPASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCE SPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - ÇATALCASPOR
SİLİVRİSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
22.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - YENİ ORDUSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - Cİ GROUP BUCA
ÇATALCASPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YOMRA SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR - SİLİVRİSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - DÜZCE SPOR
23.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
Cİ GROUP BUCA - MANİSASPOR
DÜZCE SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - YOMRA SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR - ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR - ÇATALCASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
24.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - YENİ ORDUSPOR
ÇATALCASPOR - Cİ GROUP BUCA
ARTVİN HOPASPOR - SERİK BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
MANİSASPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - DÜZCE SPOR
YOMRA SPOR - SİLİVRİSPOR
25.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ERZİN SPOR A.Ş. - MANİSASPOR
DÜZCE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ORDUSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
Cİ GROUP BUCA - YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
26.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - Cİ GROUP BUCA
TOKATSPOR A.Ş. - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANİSASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
YENİ ORDUSPOR - DÜZCE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - SİLİVRİSPOR
27.Hafta
SİLİVRİSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - MANİSASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KIZILCABÖLÜKSPOR
Cİ GROUP BUCA - ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - ÇATALCASPOR
DÜZCE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - YENİ ORDUSPOR
28.Hafta
MANİSASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - Cİ GROUP BUCA
ARTVİN HOPASPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YOMRA SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - DÜZCE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - SİLİVRİSPOR
29.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - TOKATSPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR - MANİSASPOR
Cİ GROUP BUCA - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR - YENİ ORDUSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ÇATALCASPOR
30.Hafta
YENİ ORDUSPOR - Cİ GROUP BUCA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
TOKATSPOR A.Ş. - ERZİN SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ARTVİN HOPASPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR - MANİSASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - DÜZCE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
YOMRA SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
31.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - YENİ ORDUSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ERZİN SPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR - YOMRA SPOR
Cİ GROUP BUCA - SERİK BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR - ÇATALCASPOR
32.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - Cİ GROUP BUCA
SERİK BELEDİYESPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YENİ ORDUSPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR - YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
DÜZCE SPOR - SİLİVRİSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - MANİSASPOR
ARTVİN HOPASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
33.Hafta
YOMRA SPOR - DÜZCE SPOR
Cİ GROUP BUCA - SİLİVRİSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ERZİN SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
MANİSASPOR - ARTVİN HOPASPOR
ÇATALCASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - YENİ ORDUSPOR
34.Hafta
ARTVİN HOPASPOR - ÇATALCASPOR
DÜZCE SPOR - Cİ GROUP BUCA
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ERZİN SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
SİLİVRİSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR - YOMRA SPOR
YENİ ORDUSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - MANİSASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KARŞIYAKA
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 EROKSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
TURGUTLUSPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
2.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 PAYASSPOR
EROKSPOR A.Ş. 3 - 0 CİZRE SPOR
ERBAASPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 2 KOZAN SPOR FK
KOCAELİSPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 3 TURGUTLUSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
3.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 3 - 1 AĞRI 1970 SPOR
PAYASSPOR 2 - 2 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
KOZAN SPOR FK 2 - 1 ERBAASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
4.Hafta
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 4 - 2 KOZAN SPOR FK
KOCAELİSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 1 FETHİYESPOR
ERBAASPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
AĞRI 1970 SPOR 1 - 2 CİZRE SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
CİZRE SPOR 3 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
FETHİYESPOR 0 - 0 PAYASSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KEMERSPOR 2003
KOZAN SPOR FK 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
6.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 4 - 3 CİZRE SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 KOZAN SPOR FK
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 0 - 3 TURGUTLUSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
AĞRI 1970 SPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
7.Hafta
KOZAN SPOR FK 1 - 4 ESENLER EROKSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
ERBAASPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 PAYASSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 KEMERSPOR 2003
8.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 4 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
KOCAELİSPOR 4 - 0 KOZAN SPOR FK
FETHİYESPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 ERBAASPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
9.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KOZAN SPOR FK 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 5 - 0 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 PAYASSPOR
TURGUTLUSPOR 4 - 2 CİZRE SPOR
ERBAASPOR 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 KOCAELİSPOR
10.Hafta
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 0 - 2 KOZAN SPOR FK
AĞRI 1970 SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
CİZRE SPOR 2 - 3 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 ERBAASPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 4 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
11.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 CİZRE SPOR
ERBAASPOR 1 - 4 AĞRI 1970 SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 ESENLER EROKSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 3 - 6 KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
12.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 3 OFSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK 1 - 1 ERBAASPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
CİZRE SPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
13.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 TURGUTLUSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 FETHİYESPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 KOCAELİSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 2 AĞRI 1970 SPOR
ERBAASPOR 1 - 0 PAYASSPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 1 CİZRE SPOR
14.Hafta
TURGUTLUSPOR - KOZAN SPOR FK
FETHİYESPOR - ERBAASPOR
KOCAELİSPOR - ESENLER EROKSPOR
CİZRE SPOR - KARŞIYAKA
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - FATSA BELEDİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR - KEMERSPOR 2003
BELEDİYE DERİNCE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
15.Hafta
ESENLER EROKSPOR - AĞRI 1970 SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - FETHİYESPOR
KOZAN SPOR FK - BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
ERBAASPOR - CİZRE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
KARŞIYAKA - TURGUTLUSPOR
16.Hafta
AĞRI 1970 SPOR - KOCAELİSPOR
OFSPOR A.Ş. - KOZAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR - ERBAASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KARŞIYAKA
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - ESENLER EROKSPOR
FETHİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - KEMERSPOR 2003
CİZRE SPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
17.Hafta
KOCAELİSPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
ESENLER EROKSPOR - PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
KOZAN SPOR FK - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERBAASPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARŞIYAKA - OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR - TURGUTLUSPOR
KEMERSPOR 2003 - FETHİYESPOR
18.Hafta
ESENLER EROKSPOR - FETHİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
ERBAASPOR - OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARŞIYAKA - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - PAYASSPOR
KEMERSPOR 2003 - CİZRE SPOR
AĞRI 1970 SPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
19.Hafta
OFSPOR A.Ş. - 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR - AĞRI 1970 SPOR
TURGUTLUSPOR - KEMERSPOR 2003
BELEDİYE DERİNCE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - ESENLER EROKSPOR
KOZAN SPOR FK - KARŞIYAKA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ERBAASPOR
FETHİYESPOR - KOCAELİSPOR
20.Hafta
ERBAASPOR - KOZAN SPOR FK
ESENLER EROKSPOR - TURGUTLUSPOR
AĞRI 1970 SPOR - FETHİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - PAYASSPOR
KOCAELİSPOR - CİZRE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
21.Hafta
OFSPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - AĞRI 1970 SPOR
KOZAN SPOR FK - 1877 ALEMDAĞ SPOR
FETHİYESPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA - ERBAASPOR
TURGUTLUSPOR - KOCAELİSPOR
22.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR - KOZAN SPOR FK
KOCAELİSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
PAYASSPOR - FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR - TURGUTLUSPOR
ESENLER EROKSPOR - OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR - KARŞIYAKA
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - CİZRE SPOR
KEMERSPOR 2003 - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
23.Hafta
KOZAN SPOR FK - KEMERSPOR 2003
KARŞIYAKA - FATSA BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - PAYASSPOR
TURGUTLUSPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
ERBAASPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - AĞRI 1970 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
OFSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
24.Hafta
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - BELEDİYE DERİNCE SPOR
AĞRI 1970 SPOR - OFSPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
KEMERSPOR 2003 - KARŞIYAKA
PAYASSPOR - TURGUTLUSPOR
ESENLER EROKSPOR - KOZAN SPOR FK
FETHİYESPOR - CİZRE SPOR
KOCAELİSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
25.Hafta
ERBAASPOR - KEMERSPOR 2003
BELEDİYE DERİNCE SPOR - PAYASSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
KOZAN SPOR FK - KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR - FETHİYESPOR
KARŞIYAKA - ESENLER EROKSPOR
26.Hafta
KOCAELİSPOR - KARŞIYAKA
ESENLER EROKSPOR - ERBAASPOR
CİZRE SPOR - TURGUTLUSPOR
FETHİYESPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
AĞRI 1970 SPOR - KOZAN SPOR FK
KEMERSPOR 2003 - 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR - OFSPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
27.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR - CİZRE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
KOZAN SPOR FK - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KARŞIYAKA - AĞRI 1970 SPOR
ERBAASPOR - KOCAELİSPOR
OFSPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - ESENLER EROKSPOR
28.Hafta
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - KARŞIYAKA
AĞRI 1970 SPOR - ERBAASPOR
CİZRE SPOR - OFSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
PAYASSPOR - KOZAN SPOR FK
KOCAELİSPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
ESENLER EROKSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
29.Hafta
KARŞIYAKA - PAYASSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR - AĞRI 1970 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - CİZRE SPOR
ERBAASPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
FATSA BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
OFSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
KOZAN SPOR FK - FETHİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ESENLER EROKSPOR
30.Hafta
FETHİYESPOR - KARŞIYAKA
PAYASSPOR - ERBAASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - OFSPOR A.Ş.
CİZRE SPOR - KOZAN SPOR FK
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - 1877 ALEMDAĞ SPOR
AĞRI 1970 SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - KEMERSPOR 2003
31.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR - PAYASSPOR
KARŞIYAKA - CİZRE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KEMERSPOR 2003 - AĞRI 1970 SPOR
ESENLER EROKSPOR - KOCAELİSPOR
ERBAASPOR - FETHİYESPOR
KOZAN SPOR FK - TURGUTLUSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
32.Hafta
TURGUTLUSPOR - KARŞIYAKA
AĞRI 1970 SPOR - ESENLER EROKSPOR
CİZRE SPOR - ERBAASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KOZAN SPOR FK
FETHİYESPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
33.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR - CİZRE SPOR
KEMERSPOR 2003 - PAYASSPOR
ESENLER EROKSPOR - ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
KOCAELİSPOR - AĞRI 1970 SPOR
KARŞIYAKA - BELEDİYE DERİNCE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
ERBAASPOR - TURGUTLUSPOR
KOZAN SPOR FK - OFSPOR A.Ş.
34.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ERBAASPOR
PAYASSPOR - ESENLER EROKSPOR
OFSPOR A.Ş. - KARŞIYAKA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOZAN SPOR FK
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK - KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR - 1877 ALEMDAĞ SPOR
CİZRE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - KEMERSPOR 2003
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
MUĞLASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 SOMASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 PAZARSPOR
2.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 2 YOZGATSPOR 1959 FK
SOMASPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 3 MUĞLASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 6 - 0 MODAFEN
3.Hafta
MUĞLASPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 SOMASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 4 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MODAFEN 0 - 0 PAZARSPOR
4.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SOMASPOR 0 - 3 MUĞLASPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MODAFEN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
5.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 4 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SOMASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 2 PAZARSPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
6.Hafta
PAZARSPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
SOMASPOR 3 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 4 - 3 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 MUĞLASPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 MODAFEN
7.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 1 MODAFEN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 SOMASPOR
MUĞLASPOR 2 - 3 PAZARSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
8.Hafta
SOMASPOR 2 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 GÖLCÜKSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MODAFEN 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAZARSPOR 1 - 2 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MUĞLASPOR
9.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 SOMASPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 - 0 MODAFEN
10.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 4 - 2 YOZGATSPOR 1959 FK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 MUĞLASPOR
PAZARSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 1 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
11.Hafta
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 4 PAZARSPOR
SOMASPOR 2 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 0 MODAFEN
12.Hafta
MODAFEN 1 - 0 MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 MUĞLASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 SOMASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 2 GÖLCÜKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
13.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 4 - 2 GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR 2 - 3 PAZARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 2 MODAFEN
14.Hafta
MODAFEN - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - MUĞLASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - SOMASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - YOZGATSPOR 1959 FK
15.Hafta
SOMASPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - MODAFEN
PAZARSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
16.Hafta
MUĞLASPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MODAFEN - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK - PAZARSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - SOMASPOR
17.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAZARSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - YOZGATSPOR 1959 FK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SOMASPOR - MODAFEN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
18.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - MODAFEN
PAZARSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SOMASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - YOZGATSPOR 1959 FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - GÖLCÜKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
19.Hafta
GÖLCÜKSPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - SOMASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
YOZGATSPOR 1959 FK - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - PAZARSPOR
MODAFEN - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MUĞLASPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
20.Hafta
SOMASPOR - GÖLCÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - YOZGATSPOR 1959 FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - MODAFEN
21.Hafta
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MODAFEN - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUĞLASPOR - SOMASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
22.Hafta
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - MUĞLASPOR
SOMASPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - MODAFEN
23.Hafta
MODAFEN - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - SOMASPOR
GÖLCÜKSPOR - PAZARSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
24.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
MODAFEN - YOZGATSPOR 1959 FK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - MUĞLASPOR
SOMASPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
25.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - SOMASPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MODAFEN
26.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - GÖLCÜKSPOR
MODAFEN - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
PAZARSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SOMASPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
27.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK - SOMASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUĞLASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - MODAFEN
28.Hafta
PAZARSPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - GÖLCÜKSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - SOMASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MODAFEN - MUĞLASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
29.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
MUĞLASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SOMASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MODAFEN
30.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
MODAFEN - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - SOMASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
31.Hafta
SOMASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - PAZARSPOR
MUĞLASPOR - GÖLCÜKSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - MODAFEN
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
32.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MODAFEN - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SOMASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK - MUĞLASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
33.Hafta
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - YOZGATSPOR 1959 FK
SOMASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - MODAFEN
34.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - PAZARSPOR
MUĞLASPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MODAFEN - SOMASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YOZGATSPOR 1959 FK - MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.