TR
EN
Ligler » Gelişim Ligleri » U17 Bölgesel Gelişim Ligi
U17 Bölgesel Gelişim Ligi 2023-2024 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27.01.2024 14:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2-1 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
27.01.2024 15:00 EDİRNESPOR 0-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27.01.2024 15:00 SİLİVRİSPOR 1-0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27.01.2024 15:00 BELEDİYE DERİNCE SPOR 1-0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
27.01.2024 15:00 TUZLASPOR A.Ş. 1-3 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. Detaylar Detaylar
27.01.2024 15:00 KEMERKENT BULVARSPOR 2-3 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
U17 Bölgesel Gelişim Ligi 2023-2024 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.ESENLER EROKSPOR 14 13 1 0 39 6 33 40
2.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 15 11 3 1 37 7 30 36
3.TUZLASPOR A.Ş. 15 8 4 3 27 17 10 28
4.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 15 8 2 5 27 13 14 26
5.BELEDİYE DERİNCE SPOR 15 6 2 7 18 14 4 20
6.KEMERKENT BULVARSPOR 15 5 5 5 20 22 -2 20
7.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 15 6 2 7 18 32 -14 20
8.SİLİVRİSPOR 15 4 4 7 21 33 -12 16
9.KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 14 3 6 5 9 14 -5 15
10.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 15 4 2 9 13 22 -9 14
11.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 15 4 2 9 15 28 -13 14
12.KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 15 1 7 7 12 25 -13 10
13.EDİRNESPOR 14 1 4 9 14 37 -23 7
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
YUSUF ARDA TAŞCİ
FATSA BELEDİYESPOR
17
AYHAN ŞENSOY
ESENLER EROKSPOR
15
EMİRHAN YEŞİLYURT
TUZLASPOR A.Ş.
15
MEHMET ÇELİK
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
14
MUSTAFA TANER TAMER
KARŞIYAKA
14
BARAN SOLAK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
12
ÖMER FARUK PINAR
BURSA YILDIRIM SPOR
11
BARLAS PARMAKSIZ
ISPARTA 32 SPOR
10
EYÜP CAN ÖZEL
BODRUM FK
10
İLKER BAYRAM
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
10
MİRALAY BEKİR BAKIR
UŞAK SPOR A.Ş.
10
AHMET AKİF BALIK
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
9
EFE TUĞRA AKÇAY
FETHİYESPOR
9
BERKE DENİZ BARAN
BODRUM FK
8
DENİZ ÇİL
KEMERKENT BULVARSPOR
8
ENSAR EFE SOMUNCU
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
8
HÜSEYİN MELİH ÖZTÜRK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
8
MERT ÇELİK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
8
ENSAR ERDEM
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
7
HALİT FURKAN KAYA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
7
İSA KÖSE
AHLATCI ÇORUM FK
7
MERT ALİ KOYUNCU
İNEGÖLSPOR
7
MUHAMMED ALİ YILDIZ
BURSA YILDIRIM SPOR
7
YİĞİT DÖNMEZ
BALIKESİRSPOR
7
YUNUS EMRE ERDOĞDU
ESENLER EROKSPOR
7
YUNUS EMRE TAŞ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
7
ABDÜLKADİR ATEŞ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
6
AŞKIN TUNA DÜZKALIR
TURGUTLUSPOR
6
BORAN YAĞIZER
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
6
BUĞRA SEVİM
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
6
DENİZ ÖZYİĞİT
KEMERKENT BULVARSPOR
6
EMİN ARSLAN
AHLATCI ÇORUM FK
6
EMİR EFE DOĞAN
ESENLER EROKSPOR
6
EMİRHAN KAYA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
6
EMİRHAN MERT
ESKİŞEHİRSPOR
6
ENES ŞEN
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
6
HASAN BOZAN
MARDİN 1969 SPOR
6
KADİR EFE TERZİOĞLU
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
6
MEHMET YILANCI
UŞAK SPOR A.Ş.
6
MUHAMMED ALİ KONGÜL
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
6
SİNAN BAHAR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
6
YAVUZ SELİM KASA
FATSA BELEDİYESPOR
6
ABDUSSAMED ÇAPRAS
AMED SPORTİF FAALİYETLER
5
AHMET MUHAMMET ESMER
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
5
ARDA ASLANTAŞ
BURSA YILDIRIM SPOR
5
ARGEŞ DİNLER
AMED SPORTİF FAALİYETLER
5
BATUHAN ÖZKAN
BURSA YILDIRIM SPOR
5
BATURALP DİKCİ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
5
CEMİL ÇAĞAN EŞEN
KARŞIYAKA
5
EMİRHAN KİRALİ
EDİRNESPOR
5
HÜSEYİN KAHRAMAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
İLHAN ACAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
İSMAİL ÖZTEKİN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
5
KAAN KUZUAHMETOĞLU
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
5
MELİH ATASEVEN
PAZARSPOR
5
MUSTAFA NALBANT
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
5
OĞUZHAN GÜNEŞ
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
5
RAMAZAN AYDIN
KUŞADASISPOR
5
ADEM YEŞİLYURT
KARŞIYAKA
4
AHMET HAMİ ŞAHİN
İNEGÖLSPOR
4
ALİ ARDA ŞEN
KARTALTEPE
4
ALİ KAAN YILMAZ
BALIKESİRSPOR
4
BARAN ALAN ÇAKIL
TURGUTLUSPOR
4
BURAK CAN
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
4
BURAK KENAR
KUŞADASISPOR
4
BURAK KILIÇOĞLU
AHLATCI ÇORUM FK
4
EFE BARAN KARA
SİLİVRİSPOR
4
EGE KURTULUŞ
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
4
EREN YÖNDEM
BELEDİYE DERİNCE SPOR
4
GÖKHAN BAYRAM
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
4
KADİR AYGÜN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
4
KADİR KAAN KAYACI
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
4
KAYRA DAVULCU
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
4
KIVANÇ YAŞAR YILDIRIM
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
4
MELİHCAN YELMEÇ
SİLİVRİSPOR
4
MERTCAN PABUŞCU
FETHİYESPOR
4
METİN BAKIŞ ÖZCAN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
4
MİRAÇ GÜMÜŞ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
4
MUHAMMED BAKİ GÜNERİ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4
MUSTAFA KAAN BAYTAK
TURGUTLUSPOR
4
MUSTAFA NURULLAH KARAŞİN
MARDİN 1969 SPOR
4
ORHAN AY
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
4
POLAT POLAT
AHLATCI ÇORUM FK
4
REFİK CAN ARIK
TURGUTLUSPOR
4
YAĞIZ TOPALOĞLU
EDİRNESPOR
4
YİĞİT KIRTIL
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
4
YUNUS EMRE AS
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
4
YUNUS EMRE DELİKBAŞ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
4