TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Ligler » Gelişim Ligleri » U17 Bölgesel Gelişim Ligi
U17 Bölgesel Gelişim Ligi Finalleri

Final Maçları
15 Haziran 2022 21:00 UŞAK SPOR A.Ş. 2-1 BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
3.4.'lük Maçları
15 Haziran 2022 18:00 ANKARASPOR 0-2 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
12 Haziran 2022 18:00 UŞAK SPOR A.Ş. 2-1 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
12 Haziran 2022 21:00 BURSA YILDIRIM SPOR 5-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
5 Haziran 2022 17:00 UŞAK SPOR A.Ş. 4-2 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
5 Haziran 2022 17:00 KARŞIYAKA 0-2 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
5 Haziran 2022 17:00 BURSA YILDIRIM SPOR 1-0 BUCASPOR 1928 Detaylar Detaylar
5 Haziran 2022 17:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-2
(Pen. 5-3)
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. Detaylar Detaylar
Son 16 Turu Maçları
2 Haziran 2022 15:00 52 ORDUSPOR FK 0-5 UŞAK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Haziran 2022 15:00 TURGUTLUSPOR 2-1 BELEDİYE DERİNCE SPOR Detaylar Detaylar
2 Haziran 2022 15:00 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
2 Haziran 2022 15:00 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2-3 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
2 Haziran 2022 15:00 ESKİŞEHİRSPOR 2-3 BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
2 Haziran 2022 15:00 BUCASPOR 1928 4-0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Haziran 2022 15:00 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 2-1 SARIYER Detaylar Detaylar
2 Haziran 2022 16:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-0 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
U17 Bölgesel Gelişim Ligi 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
3. Devre 7 8 9
28.05.2022 12:00 ESKİŞEHİRSPOR 2-4 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
28.05.2022 12:00 ÇORUM FK 3-3 BITEXEN DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
U17 Bölgesel Gelişim Ligi 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
3. Devre 7 8 9
  O G B M A Y AV P
1.ESKİŞEHİRSPOR 9 7 1 1 27 9 18 22
2.ANKARASPOR 9 5 2 2 23 13 10 17
3.ÇORUM FK 9 2 4 3 12 14 -2 10
4.BITEXEN DÜZCESPOR 9 0 1 8 9 35 -26 1
Site İçi Arama
Detaylı Arama
EREN MIZRAK
AMED SPORTİF FAALİYETLER
8
YAĞIZ HAYDAR DOĞAN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
8
SEFA GÜLAY
YOMRA SPOR
7
AHMET EFE GÜVENLİ
SAKARYASPOR A.Ş.
6
AYHAN TAŞLI
ESKİŞEHİRSPOR
6
BARAN URAKÇI
AMED SPORTİF FAALİYETLER
6
BAŞAR FATİH YAVUZ
BITEXEN DÜZCESPOR
6
BUĞRA AKÇAGÜN
BUCASPOR 1928
6
CEM ALDEMİR
SARIYER
6
EMİR ARSLAN
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
6
MUSTAFA ENES AYDOĞDU
İNEGÖLSPOR
6
TURHAN MERİÇ
BURSA YILDIRIM SPOR
6
YÜŞA ANGIŞHAN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
6
AHMET YAVUZ
İNEGÖLSPOR
5
ARDA KAYA
MODAFEN
5
ARDA USLUOĞLU
BUCASPOR 1928
5
DURSUN BATUHAN KURU
KARŞIYAKA
5
ENES CAVCAV
UŞAK SPOR A.Ş.
5
ERAY KOTAN
52 ORDUSPOR FK
5
İBRAHİM DEMİR
UŞAK SPOR A.Ş.
5
KADİR SEVENCAN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
5
ONUR CAN BELET
MODAFEN
5
SİRAC BERA ATMACA
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
5
UTKAN KONYALI
EDİRNESPOR
5
ALİHAN GÜMÜŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
4
ATAKAN KARADAŞ
ANKARASPOR
4
AYBERK SULTANSUYU
KARŞIYAKA
4
CİHAN KAZAN
FETHİYESPOR
4
EFE YÜCEER
EDİRNESPOR
4
EMİR HASAN YİĞİT
AFJET AFYONSPOR
4
FURKAN DURSUN YILDIRIM
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
4
HAMZA TAŞLICA
AKHİSARSPOR
4
HASAN HÜSEYİN KUZUOĞLU
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
4
İLYAS AKIŞ
BURSA YILDIRIM SPOR
4
KEREM KARAKAŞ
SARIYER
4
MERT HIZIROĞLU
TURGUTLUSPOR
4
MURAT ÇALİŞCİ
SARIYER
4
REŞİT KUL
ESENLER EROKSPOR
4
SERKAN TANRISEVER
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
YUSUF İSLAM ARPAS
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
4
ABDULLAH BEYTAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
ADEM EFE ÇAKMAKCI
ESENLER EROKSPOR
3
AHMET EMRE POLAT
ANKARASPOR
3
AHMET ÖZKARAŞIN
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
3
ALİ FİDAN
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
3
ALPEREN GÜRBÜZ
MODAFEN
3
ARDA EMİRHAN AKDUMAN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
3
ARDA GÖKMEN
BUCASPOR 1928
3
BEHİÇ BARAN ÖLMEZER
ESKİŞEHİRSPOR
3
BERKAY AKBAŞ
ANKARASPOR
3
BİLAL AKIN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3
CEMİL BAYRAM
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
3
ÇAĞATAY FAİK GÜMÜŞKAYA
ARTVİN HOPASPOR
3
EMİR ÖMER AZİZİ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
3
ENES KUMBASAR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
3
ERKUT YILDIZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
3
FIRAT YILDIRIM
52 ORDUSPOR FK
3
HASAN ŞEN
ESKİŞEHİRSPOR
3
HÜSEYİN DEMİRAL
AMED SPORTİF FAALİYETLER
3
HÜSEYİN KARAMAN
ESENLER EROKSPOR
3
HÜSEYİN ŞAHİN
AFJET AFYONSPOR
3
İBRAHİM GÜMÜŞ
EDİRNESPOR
3
İSMAİLCAN KABATAŞ
ÇORUM FK
3
MEHMET ARDA AKDENİZ
İNEGÖLSPOR
3
MUSTAFA ARDA BAYINDIR
SARIYER
3
NESİM BEKMEZ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
3
OĞUZHAN YILDIRIM
ESKİŞEHİRSPOR
3
ONURCAN GÜLTEMÜR
SİVAS BELEDİYE SPOR
3
SELMAN ENES CANLI
ANKARASPOR
3
TAHİR KAAN ÖZDOĞAN
UŞAK SPOR A.Ş.
3
VARŞİN GÜNDÜZ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
3
VEDAT KILIÇASLAN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
3
YUNUS EMRE DOĞAN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
3
YUSUF İMER
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
3
YUSUF MAYDA
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
3
AHMET EGE
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
AHMET EMİN AKPINAR
ESKİŞEHİRSPOR
2
AHMET FETHİ ÖZTÜRK
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
AHMET MERT KOŞAR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
AHMET TÜRKYILMAZ
ANKARASPOR
2
ARDA BEYAZTAŞ
KARŞIYAKA
2
ARDA ERTEKİN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
ATAHAN KIRLARIGEZER
EDİRNESPOR
2
AYHAN ARĞ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
AZİZ CAN DERELİ
FETHİYESPOR
2
BATUHAN ALTINEL
52 ORDUSPOR FK
2
BERKAN ÖZKAN
KARŞIYAKA
2
EFE BURAK DEMİRBAŞ
52 ORDUSPOR FK
2
EGE KAPLAN
SARIYER
2
EKREM KOÇAK
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
EMİRHAN SAYAN
BITEXEN DÜZCESPOR
2
ENES DİLBER
FETHİYESPOR
2
ENES GÜNGÖR
SAKARYASPOR A.Ş.
2
ERAY TUNCAY
ANKARASPOR
2
ERGÜN KOZU
AKHİSARSPOR
2
FATİH ERGİN
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
2
HARUN İSKENDER
YOMRA SPOR
2
HASAN HÜSEYİN ÇELİK
AFJET AFYONSPOR
2
HİKMET EREN DALĞIÇ
SARIYER
2
KEREM ALTINTAŞ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
2
KEREM KARAKİRAZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
KEREM YILDIZ
ANKARASPOR
2
KERİM RECEPOĞLU
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
MEHMET HAMDİ NAZLI
FETHİYESPOR
2
MELİH GÜNEY
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
MERT ALİ BİLGİN
ESKİŞEHİRSPOR
2
MERT AYDIN
EDİRNESPOR
2
MERT MEHMET VARLIK
BODRUMSPOR A.Ş.
2
METİN BARUTÇU
ÇORUM FK
2
MİKAİL AVCI
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
MUHAMMED ERTAŞ
BODRUMSPOR A.Ş.
2
MURAT KOMİLİ
BUCASPOR 1928
2
MUSTAFA EFE KURT
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
2
MUSTAFA KEMAL DEMİRCAN
UŞAK SPOR A.Ş.
2
NİHAT SEVİMLİ
ESENLER EROKSPOR
2
OĞULCAN EFE YILDIZ
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
OĞUZHAN TURAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
2
OSMAN EFE UZUN
TURGUTLUSPOR
2
ÖMER ASAF SEBİRLİ
BURSA YILDIRIM SPOR
2
ÖMER BASATEMÜR
TURGUTLUSPOR
2
ÖMER FARUK TEMEL
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
2
ÖZHAN ÖZDEMİR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
SAMET YENİ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
2
UĞUR ÇELİK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
2
UMUT EFE YORĞUN
MODAFEN
2
YUNUS EMRE MUSULLU
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
2
YUSUF EFE YILDIZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
YUSUF IŞIK
BODRUMSPOR A.Ş.
2
ZEKERİYA SANÇAR
UŞAK SPOR A.Ş.
2
ABDULBAKİ KILIÇ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
ABDULKERİM ŞAHİN
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
ABDULREZZAK ÇELİK
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
AHMET ENSAR DALYAN
ÇORUM FK
1
AHMET TALHA AKUÇAN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
ALİ ENES YILDIRIM
SARIYER
1
ALİHAN ÇATALKILIÇ
ESKİŞEHİRSPOR
1
ALİŞAN ERAT
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ALP BOSTANCI
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
ARDA ÇETİN
BODRUMSPOR A.Ş.
1
ARDA GÜLMEZ
KARŞIYAKA
1
ARDA KARTAL
BURSA YILDIRIM SPOR
1
ARDA UYGUN
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
AZAT ARAS
TURGUTLUSPOR
1
AZİZ CAN TEMEL
TURGUTLUSPOR
1
BARIN AYDOĞDU
MODAFEN
1
BATUHAN GÜNSEL
AFJET AFYONSPOR
1
BERAT ARSLAN
TURGUTLUSPOR
1
BERK AKSOY
MODAFEN
1
BERKAY AKÇA
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
BERKAY TEKİN
UŞAK SPOR A.Ş.
1
BERKAY YALDIZ
BUCASPOR 1928
1
BUĞRA KARGI
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
BURAK GELİŞ
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
BURAK SOYDOĞAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
CAN BAŞOĞLU
BURSA YILDIRIM SPOR
1
CEMAL İLTER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
DURSUN CAN AĞBULUT
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
EMİN ENSAR KESKİN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
EMİR BARIŞ AYNA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
EMİRCAN ALTURAN
ESENLER EROKSPOR
1
EMİRCAN ÜTRİ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
EMİRHAN AÇABUGA
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
EMİRHAN AKÇAY
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
EMİRHAN BAKIRCI
KARŞIYAKA
1
EMİRHAN ÇALIŞKAN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
EMİRHAN HARMANCI
ESKİŞEHİRSPOR
1
EMİRHAN ZAFRANER
İNEGÖLSPOR
1
ERCAN GÜMÜŞKAYA
ARTVİN HOPASPOR
1
ERDEM ÇALIK
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
EREN ÇOLAK
BUCASPOR 1928
1
EREN KUTLUHAN TOPCUOĞLU
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
ERSİN ÇOŞĞUN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
FETTAH UĞUR TANRIVERDİ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
FEYZULLAH ERGÜN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
FURKAN BAYAM
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
FURKAN ÇAKAR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
FURKAN KORKMAZ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
GÖKHAN ÇAN
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
GÖRKEM EFE KABİL
SAKARYASPOR A.Ş.
1
GÜRKAN YILDIRIM
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
HASAN EFE YILDIRIM
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
HASAN ERTÜRK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
HİLMİ TALHA ÇOKOL
ESKİŞEHİRSPOR
1
HÜSEYİN ARDA BEKER
ESKİŞEHİRSPOR
1
HÜSEYİN CAN ŞAVUR
TURGUTLUSPOR
1
HÜSEYİN ERTÜRK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
İBRAHİM HAKKI TAŞĞIN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
İSA ÜMİT ERKURT
FETHİYESPOR
1
İSMAİL DİŞARI
BURSA YILDIRIM SPOR
1
İSMAİL ESEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
İSMAİL TALHA BAŞAR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
KAAN KAYA
İNEGÖLSPOR
1
KAĞAN BERK SAĞLAM
BURSA YILDIRIM SPOR
1
LÜTFÜ CAN SARIGÜL
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
MAHİR KARDUZ
BITEXEN DÜZCESPOR
1
MAHMUT ESAD BOLAT
ÇORUM FK
1
MAHMUT SAMİ YILMAZ
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
MEHMET ACAR
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
MEHMET BATIN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
MEHMET BURAK DAĞ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
MEHMET CAN KURAL
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
1
MEHMET EREN KORKMAZ
ANKARASPOR
1
MEHMET TAHA TERLEMEZ
ÇORUM FK
1
MEHMET TAŞ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
MEHMET TUNA ARSLAN
BODRUMSPOR A.Ş.
1
MEHMET UMDU
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
MEHMETCAN GÜDER
ÇORUM FK
1
METİN NİLİFIRKA
ESENLER EROKSPOR
1
MEVLÜT CAN TÜRK
ESKİŞEHİRSPOR
1
MUHAMMED ÇAĞRI YILMAZ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
1
MUHAMMED EMİN ATEŞ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MUHAMMED ENES GÜLER
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
MUHAMMED SITKI KAYA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MUHAMMED TEMEL
SARIYER
1
MUHAMMET MUSTAFA SEZAYİ FINDIK
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
MUHAMMET SALTAN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
MUHAMMET YAĞIZ SERÇE
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
MURAT ARDA AYHAN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
MURAT YILMAZ
UŞAK SPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ALİ ARAS
BUCASPOR 1928
1
MUSTAFA BİLAL KARADEMİR
SARIYER
1
MUSTAFA DAVRAZ
BODRUMSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA EFE ÇETİNKAYA
AFJET AFYONSPOR
1
MUSTAFA KILIÇ
ÇORUM FK
1
MUSTAFA ONUR KARATAŞ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ÖKSÜZ
YOMRA SPOR
1
NURHAK ÇABUK
KARŞIYAKA
1
NURİ YİĞİTOĞLU
UŞAK SPOR A.Ş.
1
OĞULCAN KESTANE
ESENLER EROKSPOR
1
ÖMER BERİŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
ÖMER FARUK ALKAN
AKHİSARSPOR
1
ÖMER FARUK ALTUNAY
ÇORUM FK
1
ÖMER FARUK ÇETİN
ESENLER EROKSPOR
1
ÖMER FARUK TREN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
ÖMER USLU
AKHİSARSPOR
1
ÖMER YÜKSEL
52 ORDUSPOR FK
1
SALİH DOĞUKAN BAŞTUNÇOĞLU
BUCASPOR 1928
1
SELMAN KELEŞ
YOMRA SPOR
1
SEMİH DURMAZOĞLU
BITEXEN DÜZCESPOR
1
SERHAT ALTUNKAYA
ÇORUM FK
1
SERKAN AKTAŞ
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
SİNAN ARSLAN
TURGUTLUSPOR
1
ŞÜKRÜ KURT
AFJET AFYONSPOR
1
TALHA YILMAZ
ANKARASPOR
1
TARIK AHMET ŞENYÜREK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
TARIK TIĞLI
ESENLER EROKSPOR
1
UMUT ÖZGÜRLÜ
ESKİŞEHİRSPOR
1
UMUT YILDIZ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
VEYSEL ŞAŞI
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
VOLKAN HAN
İNEGÖLSPOR
1
VOLKAN TOP
52 ORDUSPOR FK
1
YASİR MUTLU
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
YİĞİT BAYINDIR
AKHİSARSPOR
1
YOUSSEF ALMOHAMMAD
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
YUNUS EMRE ŞAHİN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
YUSUF KULAKOĞLU
ANKARASPOR
1
YUSUF ÖZDEMİREL
İNEGÖLSPOR
1
YUSUF SADIK ERİK
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
YUSUF TALHA YILMAZ
EDİRNESPOR
1
ZİYACAN TEMİZEL
SAKARYASPOR A.Ş.
1
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.