TR
EN
 
Bölgesel Amatör Lig 2023-2024 Sezonu Baraj Müsabakaları

Baraj Maçları
15 Mayıs 2024 14:00 DERSİM SPOR 2-1 PERTEK KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2024 16:00 KİLİS BLD.SPOR 7-0 ELBEYLİSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2024 17:00 ADANA 5 OCAK FUTBOL KULÜBÜ - POZANTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2024 19:00 GEREDESPOR 3-0 GLS GRUP ALADAĞ SPOR Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2024 15:00 ÇANKIRI SARAY 18 SPOR KULÜBÜ 0-2 1074 ÇANKIRI SPOR Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2024 16:00 TEPECİK SPOR 2-0 DAĞARDI GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2024 16:00 SÖKE SPOR KULÜBÜ 1-1
(Pen. 5-4)
DAVUTLAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2024 17:30 KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR 1-0 SÜTCÜLER SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 12:00 KARS 36 SPOR 1-0 KARS DSİ SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 13:00 SERHAT ARDAHAN SPOR 2-1 BAĞDEŞEN KÖYÜ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 14:00 VANGÖLÜ SPORTİF FAALİYETLER SPOR 3-1 İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 14:00 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 4-0 YENİMAHALLESPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 14:00 MESKAN ÖLMEZ MADENCİLİK HAKKARİ ZAP SPOR KULÜBÜ 4-1 DURANKAYA BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 14:00 ARSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1-1
(Pen. 4-5)
MAÇKA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 14:00 ARHAVİ 08 SPOR KULÜBÜ 2-0 YEŞİL ARTVİNSPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 14:00 ERZİNCAN ULALAR SPOR 4-2 ERZİNCAN KEMAH Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 14:00 ŞIRNAK PETROL SPOR KULÜBÜ 2-1 ÖZ İDİL SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 14:00 12 BİNGÖL SPOR - BÜYÜK BİNGÖL 1981 SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 15:00 SULUOVA SEBAT SPOR 2-0 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 15:00 ADIYAMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 0-0
(Uzt. 0-1)
PONTO MK GERGERSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 15:00 ETİ MADEN ETİ SPOR KULÜBÜ 1-1
(Uzt. 3-1)
SUSURLUK SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 15:00 BİLECİK 1969 SPOR KULÜBÜ 0-0
(Pen. 4-5)
BOZÜYÜK VİTRASPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 15:00 BATMAN KAYRA SPOR KULÜBÜ 3-1 BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 15:00 KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1-0 BEYMELEK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 15:30 TAÇSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
DİKİLİTAŞ SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 16:00 HOMURLU 1951 SPOR 1-0 MERSİN 33 FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 16:00 KAYABAĞLAR BELDESİ GENÇLİK VE SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 18:00 KARASUSPOR 1-0 SERDİVANSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2024 19:00 Y.ÇİVRİL BELEDİYE SPOR 4-0 BULDAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 13:00 KANGAL TERMİK SPOR 1-2 ALTINYAYLA BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 14:00 ÇARŞAMBASPOR 1-0 1930 BAFRA SPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 14:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR - YENİ YILDIRIM Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 14:00 DOĞUBAYAZIT FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1-0 TAŞLIÇAY MURAT 89 SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 14:30 PALANDÖKEN BELEDİYESİ SPOR 1-2 TORTUM SPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 15:00 SUVERMEZ KAPADOKYA SPOR 1-0 ÜRGÜPSPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 15:00 BAHÇESPOR 1-0 TOPRAKKALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 15:00 SARAY SPOR 1953 1-0 TEKİRDAĞ 100 YIL SPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 15:00 FUZUL ÖMERANLI SPOR KULÜBÜ 4-0 RETAY ÜZÜMLÜ SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 15:00 BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. G.S.K. 1-2 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 15:00 NİKSAR BELEDİYESPOR 7-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 15:30 YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR 0-1 MANİSA 1965 NURLUPINAR GENÇLERGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 16:00 SAFRANBOLU SPOR 0-0
(Uzt. 0-2)
ASD EFLANİ SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2024 16:00 SİVASLI BELEDİYESPOR 1-0 GÜNEYSPOR Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2024 16:00 YEŞİL VARTO SPOR - MUŞ SPOR FC Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig 2023-2024 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
10.11.2023 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE SPORTİF FAALİYETLERİ SAN.TİC.A.Ş. 4-2 MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
10.11.2023 15:00 VEFASPOR 0-2 İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
10.11.2023 15:00 İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2-1 HALİÇ Detaylar Detaylar
10.11.2023 15:00 NİŞANTAŞISPOR 2-1 YENİ UFUKSPOR Detaylar Detaylar
10.11.2023 15:00 KARTAL SPORTİF FAALİYETLERİ A.Ş. 0-2 SARIYER YENİMAHALLESPOR Detaylar Detaylar
10.11.2023 15:00 ŞİLE YILDIZ SPOR 1-2 BEYKOZ İSHAKLI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. Detaylar Detaylar
10.11.2023 15:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜSPOR 2-1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10.11.2023 15:00 ALİBEYKÖYSPOR 2-5 BEYLERBEYİ 1911 FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig 2023-2024 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  O G B M A Y AV P
1.KÜÇÜKÇEKMECE SPORTİF FAALİYETLERİ SAN.TİC.A.Ş. 6 4 2 0 21 8 13 14
2.BEYKOZ İSHAKLI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 6 4 2 0 15 7 8 14
3.İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 6 4 1 1 9 3 6 13
4.İSTANBUL BEYLİKDÜZÜSPOR 6 4 0 2 10 7 3 12
5.SARIYER YENİMAHALLESPOR 6 3 2 1 5 2 3 11
6.BEYLERBEYİ 1911 FUTBOL KULÜBÜ 6 3 1 2 10 5 5 10
7.İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ 6 3 1 2 10 8 2 10
8.MALTEPESPOR 6 3 1 2 9 7 2 10
9.ALİBEYKÖYSPOR 6 2 2 2 12 10 2 8
10.NİŞANTAŞISPOR 6 2 2 2 4 4 0 8
11.ŞİLE YILDIZ SPOR 6 1 3 2 6 5 1 6
12.KARTAL SPORTİF FAALİYETLERİ A.Ş. 6 2 0 4 6 10 -4 6
13.YENİ UFUKSPOR 6 1 2 3 5 11 -6 5
14.VEFASPOR 6 1 1 4 1 11 -10 4
15.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 6 0 2 4 3 9 -6 2
16.HALİÇ 6 0 0 6 3 22 -19 0
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.