TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Gelişim Ligleri » U19 Bölgesel Gelişim Ligi 2021-2022 Sezonu
U19 Bölgesel Gelişim Ligi Finalleri

Final Maçları
25 Nisan 2022 18:00 BODRUMSPOR A.Ş. 2-2
(Pen. 6-3)
KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
3.4.'lük Maçları
25 Nisan 2022 16:00 BURSA YILDIRIM SPOR 2-0 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
22 Nisan 2022 16:00 BODRUMSPOR A.Ş. 2-2
(Pen. 14-13)
BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 18:00 YOMRA SPOR 1-5 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
13 Nisan 2022 13:00 KARŞIYAKA 3-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
13 Nisan 2022 13:00 TURGUTLUSPOR 0-1 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2022 13:00 BURSA YILDIRIM SPOR 2-1 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Nisan 2022 13:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0-3 BODRUMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Son 16 Turu Maçları
10 Nisan 2022 12:00 KARŞIYAKA 6-0 52 ORDUSPOR FK Detaylar Detaylar
10 Nisan 2022 12:00 TURGUTLUSPOR 1-0 SARIYER Detaylar Detaylar
10 Nisan 2022 12:00 BURSA YILDIRIM SPOR 1-0 UŞAK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Nisan 2022 12:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-1 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
10 Nisan 2022 15:00 1461 TRABZON FK 0-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
10 Nisan 2022 15:00 ESENLER EROKSPOR 1-2 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
10 Nisan 2022 15:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-1 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Nisan 2022 15:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0-2 BODRUMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
U19 Bölgesel Gelişim Ligi 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
3. Devre 11 12 13 14 15
4. Devre 16 17 18 19 20
06.11.2021 12:00 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1-2 ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
06.11.2021 12:00 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1-3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
06.11.2021 12:00 EDİRNESPOR 2-4 SARIYER Detaylar Detaylar
U19 Bölgesel Gelişim Ligi 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
3. Devre 11 12 13 14 15
4. Devre 16 17 18 19 20
  O G B M A Y AV P
1.ESENLER EROKSPOR 2 2 0 0 4 2 2 6
2.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 1 1 0 5 3 2 4
3.SARIYER 2 1 1 0 4 2 2 4
4.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 0 1 1 1 2 -1 1
5.EDİRNESPOR 2 0 1 1 4 6 -2 1
6.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 0 0 2 2 5 -3 0
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
MUSTAFA YILMAZ
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
16
EMİRHAN ESKİCİ
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
15
YUSUFHAN ÇALIK
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
14
EREN AKDEMİR
BODRUMSPOR A.Ş.
12
NİHAT KAYNAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
12
BERKANT KANIK
TURGUTLUSPOR
11
ERAY KOTAN
52 ORDUSPOR FK
11
EREN AKBULUT
UŞAK SPOR A.Ş.
11
EREN KARA
BURSA YILDIRIM SPOR
11
SÜLEYMAN TUNAHAN YILMAZ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
11
BERAT ERDOĞAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
10
MERT ÜNER
AFJET AFYONSPOR
10
MUSA ÇAKIR
ESENLER EROKSPOR
10
TAHA YEŞİLBAŞ
KARŞIYAKA
10
YİĞİTHAN ADANUR
YOMRA SPOR
10
ABDULKERİM KELEŞ
1461 TRABZON FK
9
BARAN ENGÜL
SARIYER
9
BERKAY AYDOĞMUŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
9
ÇAĞRI OKSAY
PAZARSPOR
9
EFE ULUAĞ
SARIYER
9
EMİRCAN AYTEKİN
ARTVİN HOPASPOR
9
MEHMET EMİR PEKDİKMEN
TURGUTLUSPOR
9
MUSTAFA YAĞCI
FORMÜL ERBAASPOR
9
ZEKİ BERKAY BİRKENT
ESKİŞEHİRSPOR
9
ALİ KEMAL KAYA
ANKARASPOR
8
ALİ SEFER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
8
BATUHAN GÜZEL
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
8
EFE YÜCEER
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
8
GÖKDENİZ TANDOĞAN
SAKARYASPOR A.Ş.
8
İBRAHİM TÜRKOĞLU
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
8
KAAN TUNA YANAR
FETHİYESPOR
8
MERTCAN AKKAYA
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
8
MUSTAFA KEMAL DEMİRCAN
UŞAK SPOR A.Ş.
8
OZAN DEVECİ
BODRUMSPOR A.Ş.
8
SELMAN ASLAN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
8
TAMER GEBİÇ
1461 TRABZON FK
8
AHMET HAMDİ YÖRÜK
SİVAS BELEDİYE SPOR
7
ALİ EMRE USTAALİOĞLU
1461 TRABZON FK
7
ALP KAHVECİ
ESENLER EROKSPOR
7
BATUHAN TOPÇU
SARIYER
7
EMRE ERDEM
BUCASPOR 1928
7
EREN YETİM
İNEGÖLSPOR
7
FATİH EMİR UZUN
ESENLER EROKSPOR
7
GÖKHAN BOZCA
KUŞADASISPOR
7
HASAN BAKİ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
7
İBRAHİM DEMİR
UŞAK SPOR A.Ş.
7
MUSTAFA DURGUN
KARŞIYAKA
7
MÜCAHİT KOCA
ESENLER EROKSPOR
7
YİĞİT YAZICI
1461 TRABZON FK
7
YUSUF BUĞRA KOŞAL
ANKARASPOR
7
YUSUF KEREM KALKANDERE
İNEGÖLSPOR
7
ABDULLAH EMİR BİRCAN
BURSA YILDIRIM SPOR
6
AHMED GÜR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
6
ANILCAN YILDIRIM
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
6
BATIN ÖZDEMİR
SAKARYASPOR A.Ş.
6
BATUHAN GÖZÜM
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
6
BEKİR AKIN
AKHİSARSPOR
6
BERAT KAYA
SAKARYASPOR A.Ş.
6
BERAT ÖZKARAKAŞ
ÇORUM FK
6
EFE KOÇ
AFJET AFYONSPOR
6
ERTUĞRUL CAN KOCA
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
6
FURKAN ŞENDERE
52 ORDUSPOR FK
6
KÜRŞAT ALTUNKAYA
ÇORUM FK
6
MUSTAFA DORUK GÜNDÜZ
SARIYER
6
NECAT BEYAZ
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
6
TALHA TİRYAKİ
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
6
UMUT ALP TUNAY
BURSA YILDIRIM SPOR
6
VOLKAN KUTLU
YOMRA SPOR
6
YAŞARCAN ÇERMAN
PAZARSPOR
6
ALİ ERAY BOZKURT
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
5
ALPER DEMİR
1461 TRABZON FK
5
BAHA ÇITIR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
5
BARAN PEKBAY
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
5
CAN KAPLAN
SARIYER
5
CAN ÖZDEMİR
BURSA YILDIRIM SPOR
5
DİNO CEM RAZAKİ
BODRUMSPOR A.Ş.
5
EFE SAYGILI
AKHİSARSPOR
5
EMİR TEKELİ
AFJET AFYONSPOR
5
ERAY GÜRCAN
UŞAK SPOR A.Ş.
5
FATİHCAN YILDIRIM
ESENLER EROKSPOR
5
FURKAN ÖZCAN
YOMRA SPOR
5
MEHMET AKİF YILMAZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
5
MUSTAFA ERKASAP
AFJET AFYONSPOR
5
MUSTAFA KEMAL AKDENİZ
YOMRA SPOR
5
SEYFİ BORAN ÖZKAN
MODAFEN
5
SÜLEYMAN FARUK DİREK
TURGUTLUSPOR
5
TURAN ALİ DEMİRCİ
BUCASPOR 1928
5
UMUTCAN ALTUN
YOMRA SPOR
5
YAŞARCAN İLKKALE
ARTVİN HOPASPOR
5
YUNUS DERMAN SARCAN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
5
YUSUF EREN ALYÜZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
5
ABDUL KADİR DURSUN
BURSA YILDIRIM SPOR
4
ARDA USLUOĞLU
BUCASPOR 1928
4
ATACAN BÜYÜKEKE
TURGUTLUSPOR
4
BEKİRHAN KİRENCİ
SARIYER
4
ÇAĞATAY CİVELEK
1461 TRABZON FK
4
DUHA ŞAHİN
SİVAS BELEDİYE SPOR
4
EBUBEKİR MAKTA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
EKREM OKKAY
TURGUTLUSPOR
4
EMİR CAN SÜRMELİOĞLU
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
4
EMİR EKİNCİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4
ENES BAĞDEMİR
İNEGÖLSPOR
4
EREN KİYAĞ
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
4
FURKAN BAŞKAL
ESKİŞEHİRSPOR
4
FURKAN TOKER
SAKARYASPOR A.Ş.
4
HAKAN ŞİMŞEK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
4
HANİFİ ÖZKÖK
FETHİYESPOR
4
HASAN CAN FINDIK
SİVAS BELEDİYE SPOR
4
KADİR GÜLER
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
4
KAMİL GÜNEY
BITEXEN DÜZCESPOR
4
KERİM ACARALİOĞLU
ARTVİN HOPASPOR
4
MAKSUT PUNE
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
4
MUHAMMED ERTAŞ
BODRUMSPOR A.Ş.
4
MUSTAFA KARAKAYA
İNEGÖLSPOR
4
ORHAN SERDAR TOPAL
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
4
OZAN BALOĞLU
ESENLER EROKSPOR
4
SALİH AKÇAY
SARIYER
4
SELİM OKUR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
4
SEYMEN SAĞDİNÇ
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
4
ŞAFAK ÖZTÜRK
YOMRA SPOR
4
TOLGA KESKİN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
4
UĞUR TOPRAK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4
UMUT RECEP AKTAŞ
1461 TRABZON FK
4
UTKAN KONYALI
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
4
VEYSEL BAĞIRSAKÇI
KANARYA
4
YİĞİT SARIKAYA
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
4
YUNUS EMRE METİN
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
4
YUNUS TARHAN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
YUSUF KANAL
AKHİSARSPOR
4
ZEKİ PİRHAN CIRIK
MARDİN 1969 SPOR
4
ADEM METİN TÜRK
BODRUMSPOR A.Ş.
3
AHMET AYGÜN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
ALİ SELCİK
1461 TRABZON FK
3
ALİ ŞAKİRİ
İNEGÖLSPOR
3
ALPER YERLİ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
3
ARDA KOYUNCU
ARTVİN HOPASPOR
3
ATA YURTSEVER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
3
AZAT ÇAKAR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
3
BARAN ACAR
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
3
BARAN KAYA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
BARAN NAZİLLİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
3
BERKANT KAPLAN
YOMRA SPOR
3
BERŞAN YAĞIZ POLAT
ANKARASPOR
3
BERTUĞ UZ
AKHİSARSPOR
3
BUĞRA AKÇAGÜN
BUCASPOR 1928
3
CEMAL ÖKSÜZ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
3
ÇAĞRI BÜYÜK
52 ORDUSPOR FK
3
DOĞANCAN DURAN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
3
DOĞUKAN KARA
1461 TRABZON FK
3
EFE KOZ
BITEXEN DÜZCESPOR
3
EFE YILMAZ
SARIYER
3
EMİR AKTÜRK
AFJET AFYONSPOR
3
EMİR DİRİCAN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
3
EMİRHAN AKTAŞ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
3
EMRE CAN SARI
1461 TRABZON FK
3
EMRE KÖMÜRCÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
3
ENES KAZAN
TURGUTALP GENÇLİK VE SPOR
3
ENES TAYFUN
AKHİSARSPOR
3
EYÜP ÇİÇEK
SİVAS BELEDİYE SPOR
3
FATİH ERGÜL
ÇORUM FK
3
FATİH GÖK
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
3
FURKAN EYÜBOĞLU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3
GIYAS YILMAZ
FORMÜL ERBAASPOR
3
GÖKDENİZ KARA
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
3
HALİL COŞKUN
KARŞIYAKA
3
HALİLCAN GÜL
AKHİSARSPOR
3
HASAN İNAN
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
3
HIDIR AYTEKİN
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
3
HÜSEYİN BATI
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
3
HÜSEYİN SOYMAZ
FORMÜL ERBAASPOR
3
İBRAHİMCAN DURSUN
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
3
İLHAN YENCİLEK
ESENLER EROKSPOR
3
KEREM ÇALIK
SAPANCA AKADEMİ SPOR
3
KEREM ÖZEL
HENDEK SPOR
3
KEREM ŞİMŞEK
İNEGÖLSPOR
3
MEHMET BATUHAN TELSİZ
ERDEMLİ BELEDİYESPOR
3
MEHMET İLVAN AK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
3
MERT ÖZTÜRK
BURSA YILDIRIM SPOR
3
MUHAMMED ELMAS
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
3
MUHAMMED ENES VAROĞLU
BURSA YILDIRIM SPOR
3
MUHAMMED TALHA KAYA
SİVAS BELEDİYE SPOR
3
MUHAMMET ALİ ŞEN
UŞAK SPOR A.Ş.
3
MUHAMMET GÜLCİHAN
ARTVİN HOPASPOR
3
MUHAMMET HARUN GENÇ
ESENLER EROKSPOR
3
MUHARREM CAN OKAY
PAZARSPOR
3
MURAT AKINCI
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
3
MUSA ORAK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3
MUSTAFA ÇOLAK
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
3
MUSTAFA ŞANAL
ÇORUM FK
3
NECATİ MÜFTÜOĞULLARI
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3
NURULLAH SOLAK
ÇORUM FK
3
OĞUZHAN CANDAN
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
3
ÖMER FARUK ÖZBALABAN
SAKARYASPOR A.Ş.
3
SABRİ KEREM PEKTEMEK
BITEXEN DÜZCESPOR
3
SEYMEN ÖZRUNA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
3
ŞEYHMUS ABA
MARDİN 1969 SPOR
3
TOPRAK ARVİN GÜRBÜZ
MARDİN 1969 SPOR
3
TUNAHAN GÜNGÖR
AKHİSARSPOR
3
TURHAN KAYA
AKHİSARSPOR
3
UĞURCAN ŞEBELEK
YOMRA SPOR
3
UMUT ERDEM
ANKARASPOR
3
UMUT OZAN KILINÇ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3
YAĞIZ EFE YILMAZ
1461 TRABZON FK
3
YİĞİT BAYINDIR
AKHİSARSPOR
3
YUNUS EMRE ATSIZ
TURGUTLUSPOR
3
YUSUF EREN YEŞİLTAŞ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
3
YUSUF İSLAM ARPAS
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
3
ABDUSSAMET YILMAZ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
2
ADEM EGE
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
2
AHMET DEBRELİ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
2
AHMET GÜRCAN
UŞAK SPOR A.Ş.
2
AHMET IRK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
2
ALİ GEBECİ
52 ORDUSPOR FK
2
ALİ GÜNER
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
2
ALİHAN GÜMÜŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
ALPEREN FATİH KILINÇER
BURSA YILDIRIM SPOR
2
ARDA ÇETİN
BODRUMSPOR A.Ş.
2
ARDA FAİK UTKU
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
2
AYDIN ŞAHİN
YOMRA SPOR
2
AZAT TARIM
KALECİK FUTBOL KULÜBÜ
2
BAHTİYAR YILMAZ
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
2
BARIŞ CANPOLAT
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
2
BARIŞ CİVELEK
SOMASPOR
2
BAŞAR FATİH YAVUZ
BITEXEN DÜZCESPOR
2
BATUHAN BAYRAM
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
2
BATUHAN İHSAN UÇAN
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
2
BERAT AZARAK
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
BERAT CAN ŞANLI
SAKARYASPOR A.Ş.
2
BERDAN KORKMAZ
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
2
BERKAY KARAHAN
GÜLSUYU
2
BERKAY KÖSE
ESKİŞEHİRSPOR
2
BİLAL AKIN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
BİLAL GÖLGE
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
2
DEMİR GÜRKÖK
MODAFEN
2
DURSUN BATUHAN KURU
KARŞIYAKA
2
EFE ARSLAN
52 ORDUSPOR FK
2
EFEKAN KIRAN
KARŞIYAKA
2
EGE OKKA
BUCASPOR 1928
2
EMİR BİLGİN
BUCASPOR 1928
2
EMİR GÖL
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
2
EMİRHAN AYARCI
PAZARSPOR
2
EMİRHAN CEBEL
BITEXEN DÜZCESPOR
2
EMİRHAN CESUR
BITEXEN DÜZCESPOR
2
EMRAH BEKAR
ÇORUM FK
2
EMRE ARIKAN
ESKİŞEHİRSPOR
2
EMRE DOĞAN
SOMASPOR
2
EMRE ULUDAĞ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
2
EMRE YILMAZ
TURGUTLUSPOR
2
ENES BAYRAM
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
2
ENES FURKAN GECÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
2
ENES GÜLABİGÜL
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
2
ENSAR İBRAHİM YILDIRIM
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
2
ERKAN KILIÇ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
2
EYÜPHAN KARAKULAK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
2
FERDİ BURGAZ
KARŞIYAKA
2
FURKAN BUL
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
2
FURKAN KARA
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
2
FURKAN SARI
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
2
HABİB BİÇER
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
2
HAKAN GÜNEY
BELEDİYE DERİNCE SPOR
2
HAKAN TEMİZKAN
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
2
İBRAHİM ASLAN
FORMÜL ERBAASPOR
2
KAMİL EMRE ELÇİ
AFJET AFYONSPOR
2
KEMAL ARAS
TURGUTLUSPOR
2
KUBİLAY KERTİ
ÇORUM FK
2
MEHMET AYGÜN
ESENLER EROKSPOR
2
MEHMET CAN GÖNDÜZ
BURSA YILDIRIM SPOR
2
MELİH KOZAN
ÇORUM FK
2
MERT ÖNAL
TURGUTLUSPOR
2
MERTCAN KOÇ
KARŞIYAKA
2
MESİH KAYABAŞ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
MUHAMMED CENGİZ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2
MUHAMMED MUSTAFA ÖZBAY
AFJET AFYONSPOR
2
MUHAMMED RIDVAN ŞAHİN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
2
MUHAMMED SEFA GENÇELİ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2
MUHAMMED TAYYİP ŞAHİN
FORMÜL ERBAASPOR
2
MUHAMMET FURKAN ÖZKANCA
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
2
MURAT ÇETİN
BITEXEN DÜZCESPOR
2
MUSTAFA CAN DEMİRTAŞ
AKHİSARSPOR
2
NECMETTİN KEMER
UŞAK SPOR A.Ş.
2
NİHAT EVREN ÖZYILMAZ
KUŞADASISPOR
2
NİHAT KALKAN
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
2
NUH SAMED TATİMLİ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
2
NURİ EREN ÜNSAL
ÇORUM FK
2
OKAN ERDİK
TURGUTLUSPOR
2
ORÇUN ÇALLI
UŞAK SPOR A.Ş.
2
ORKUN ŞAHİN
KUŞADASISPOR
2
OSMAN DELİMEHMET
1461 TRABZON FK
2
ÖMER ATAKAN YILDIZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
ÖMER FARUK ASLAN
İNEGÖLSPOR
2
ÖMÜR BATUHAN ASLANOĞLU
FORMÜL ERBAASPOR
2
ÖZKAN KALMAN
SOMASPOR
2
RAMAZAN YILDIRIM
AFJET AFYONSPOR
2
RUHİ YILDIZ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
SALİM CESUR MORTEPE
ADANASPOR A.Ş.
2
SAMET ÇAMİÇİ
FORMÜL ERBAASPOR
2
SEÇKİN EROĞLU
52 ORDUSPOR FK
2
SEFA ŞAHİN
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
2
SENAN ARTUÇ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
SERHAT ŞENGÜ
MODAFEN
2
SİNAN KAYA
FETHİYESPOR
2
ŞEVKET GÜNEŞ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
2
TAHİR KAAN ÖZDOĞAN
UŞAK SPOR A.Ş.
2
UMUT BERKE KIRCALI
ESENLER EROKSPOR
2
UMUT CAN BAŞARAN
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
2
UMUT CEVHER
BITEXEN DÜZCESPOR
2
UMUT ÇAKAR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
UMUT UZUN
SAKARYASPOR A.Ş.
2
VEFA GÜLTEK
ANKARASPOR
2
YAKUP EMRE BAKKAL
KARŞIYAKA
2
YİĞİT TİRYAKİ
52 ORDUSPOR FK
2
YİĞİT YILMAZ
MODAFEN
2
YUNUS EMRE ALAGÖZ
ESKİŞEHİRSPOR
2
YUNUS EMRE GÜLDANE
SARIYER
2
YUSUF GÜNDOĞMUŞ
ANKARASPOR
2
YUSUF İMER
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2
YUSUF İSLAM ÖZER
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
2
YUSUF KUŞAT
BODRUMSPOR A.Ş.
2
ZAFER GÖKHAN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2
ZEKERİYYA ÇİFTÇİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
ABDULKADİR YILMAZ
MARDİN 1969 SPOR
1
ABDULLAH ABİÇ
MARDİN 1969 SPOR
1
ABDULLAH BEYTAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
ABDULLAH HASAN MANSIZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
AHMAT EMİN GÜL
BUCASPOR 1928
1
AHMET ALİ GÖKDEMİR
BUCASPOR 1928
1
AHMET ARDA ÇAKMAK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
AHMET BATUHAN AKKAŞ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
AHMET HAKAN SEVGİ
İNEGÖLSPOR
1
AHMET HİLMİ KOZAN
ÇORUM FK
1
AHMET KAAN İSBAT
KARŞIYAKA
1
AHMET TÜRKYILMAZ
ANKARASPOR
1
AHMET YILDIRIM
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
AKİF KAYRA PINAR
BAHÇEKÖY SPOR
1
ALİ EKBER ÖZ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
ALİ KOCABAŞ
SOMASPOR
1
ALİ ÜZEL
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
1
ALPARSLAN ABDİOĞLU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
ALPER KAYMAZ
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
ALPEREN AŞKIN EROL
PAZARSPOR
1
ALPEREN KÖROĞLU
1461 TRABZON FK
1
APTİ MERT ÇAYİR
BODRUMSPOR A.Ş.
1
ARDA METİN CAN
BODRUMSPOR A.Ş.
1
ARDA ÖNDER İPEK
AFJET AFYONSPOR
1
ARDA ŞALGAM
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
ARDA ÜNAL
MODAFEN
1
ARDA YILMAZ CÖMERT
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
ATAKAN HACIOĞLU
PAZARSPOR
1
BARAN ATEŞ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
1
BATUHAN ERDİNÇ
ESKİŞEHİRSPOR
1
BEDİRHAN GÖKDENİZ TOPAL
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
1
BERA ÇAKIR
ÇORUM FK
1
BERKANT YILMAZ
BITEXEN DÜZCESPOR
1
BERKAY ÇİMEN
FETHİYESPOR
1
BERKAY ÇOLAK
ESKİŞEHİRSPOR
1
BERKAY DUR
ÇORUM FK
1
BERKAY ERTÜRK
BUCASPOR 1928
1
BERKE MALKOÇ
GEBZESPOR
1
BOĞAÇHAN GEDİK
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
BUĞRA AKIN
PAZARSPOR
1
BUĞRA ASLAN
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1
BURAK ALPASLAN AKÇAKAYA
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
BURAK AYVAZLAR
KARAAĞAÇ SPOR
1
BURAK ENES FISTIKÇIOĞLU
BURSA YILDIRIM SPOR
1
BURHAN CAN GENC
SARIYER
1
CANDAŞ KARAŞAH
ARTVİN HOPASPOR
1
CANER DURAN
BURSA YILDIRIM SPOR
1
CANPOLAT KAZCİ
ANKARASPOR
1
CENGİZHAN AKBULUT
SOMASPOR
1
CİHAN KAZAN
FETHİYESPOR
1
CUMHURHAN DÜNKİ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
1
ÇAĞRI DOĞAN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
DOĞUKAN ÇEPNİ
EMİREFENDİ
1
DOĞUKAN ÖZKAN
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
DURSUN GÜNDOĞAN
SOMA 301 KARAELMAS SPOR
1
EFE AHMET ALTUNAL
FETHİYESPOR
1
EFE GEÇİM
SARIYER
1
EGE KAPLAN
SARIYER
1
EGEMEN ÖZYURT
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
EKİN KARAKUYU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
EKREM BATUHAN ŞERAN
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
EKREM KOCABAŞ
PAZARSPOR
1
EKREM KOÇAK
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
EMİR ALBAYRAK
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
EMİR ALİCAN YILMAZ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
EMİR GÜREŞ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
EMİRHAN BAKIRCI
KARŞIYAKA
1
EMİRHAN DEMİR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
EMİRHAN GEDİKLİ
YOMRA SPOR
1
EMİRHAN METİN SAKA
52 ORDUSPOR FK
1
EMİRHAN SEFA ÖZ
AFJET AFYONSPOR
1
EMİRHAN USTAÖMER
YOMRA SPOR
1
EMİRHAN YILMAZ
İNEGÖLSPOR
1
EMİRKAN ESEN
AFJET AFYONSPOR
1
EMRE EREN ÖZPINAR
ESKİŞEHİRSPOR
1
EMRE KARADAĞLI
BODRUMSPOR A.Ş.
1
EMRE MUHARREM CAN YAZICI
1461 TRABZON FK
1
EMRE ÖZBEKÇİ
52 ORDUSPOR FK
1
EMRE ÖZYALÇIN
TURGUTLUSPOR
1
EMRE SARIKAYA
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
ENES GÜMÜŞ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
ENES UZUN
YOMRA SPOR
1
ENİSHAN CEYLAN
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
ENVER ÇETİN
KUŞADASISPOR
1
ERAY AKTAŞ
52 ORDUSPOR FK
1
EREN CENGİZ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
1
EREN DOĞU
KUŞADASISPOR
1
EREN EKER
UŞAK SPOR A.Ş.
1
EREN GALİPOĞLU
BUCASPOR 1928
1
FAHRİ PINAR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
FATİH KILICCI
BURSA YILDIRIM SPOR
1
FATİH MEHMET EKİNCİ
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1
FIRAT ENES KERVAN
UŞAK SPOR A.Ş.
1
FIRAT TAŞLIYURT
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
FIRAT YANDIM
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
FIRAT YİĞİT ÖZTÜRK
AKHİSARSPOR
1
FURKAN DİLEK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1
FURKAN ELİAÇIK
ANKARASPOR
1
GÖKDENİZ ÇELİK
ARTVİN HOPASPOR
1
GÖKHAN KAYRAN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
GÖKMEN ARDUÇ
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
GÖKTUĞ KAAN ÜNÜVAR
ESKİŞEHİRSPOR
1
GÜNEY TUNÇ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
GÜVEN YÜREK
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1
HALİL ENES BÖYÜKÇOTUR
FETHİYESPOR
1
HALİL İBRAHİM BOŞNAK
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
1
HALİL İBRAHİM ERBAY
AKHİSARSPOR
1
HALİL SAMET YILDIZ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
HAMZA TAŞLICA
AKHİSARSPOR
1
HASAN BASRİ MEŞE
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
HASAN UMUT RAİFOĞLU
ARTVİN HOPASPOR
1
HÜSEYİN BUĞRA CESUR
ESKİŞEHİRSPOR
1
HÜSEYİN İÇLEK
AFJET AFYONSPOR
1
HÜSEYİN TURANOĞLU
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
İBRAHİM GÜMÜŞ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
1
İDRİS SEFA ASLAN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
İSMAİL BALBAY
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
1
İSMAİL TARIM
BODRUMSPOR A.Ş.
1
İZZET BORA UZAN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
KAAN MERAL
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
1
KAAN ÖZTÜRK
ARTVİN HOPASPOR
1
KAAN YİĞİT
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
KENAN YAMAN
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1
KEREM KARAKİRAZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
MAHMUT EMRE ÖZDEMİR
1461 TRABZON FK
1
MEHMET AKİF İBRAHİMOĞLU
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
MEHMET AKİF TÜCİ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET ALİ BAŞ
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
MEHMET ALNIDELİK
SOMASPOR
1
MEHMET BATUHAN BULUT
DERİNCE SIRRIPAŞA FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET DENKTAŞ
MARDİN 1969 SPOR
1
MEHMET EMİN KARACA
FORMÜL ERBAASPOR
1
MEHMET ENES GÜLALAN
KARŞIYAKA
1
MEHMET HAMDİ NAZLI
FETHİYESPOR
1
MEHMET KADİR KAYA
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
MELİH MİRAÇ ÖZYAMAN
ESENLER KENT YILDIZSPOR
1
MELİH NEZİR
ESKİŞEHİRSPOR
1
MELİH TOKLU
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
1
MERT İKİSİVRİ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
MERT KILIÇ
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
MERTCAN ERYILMAZ
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
MESUT ÇÖLGEÇEN
MANYAS BELEDİYE SPOR
1
METİN CAN PURTUL
ÇORUM FK
1
MİHRAÇ TOPAL
BITEXEN DÜZCESPOR
1
MİKAİL AKDAĞ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
MUHAMMED ALİ ÇERÇİ
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
MUHAMMED BOLAT
SOLHAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
MUHAMMED EMİR KORKMAZ
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
MUHAMMED SAFA GÜRBÜZ
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
MUHAMMET ALİ KAYA
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
MUHAMMET EMİN ÜNLÜ
MODAFEN
1
MUHAMMET KOCA
BITEXEN DÜZCESPOR
1
MUHAMMET MUSTAFA KARABULUT
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
1
MUHAMMET YAĞIZ SERÇE
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
MUHARREM KAAN CEYLAN
ESENLER EROKSPOR
1
MURAT TUZLUOĞLU
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ALPER
İNEGÖLSPOR
1
MUSTAFA DOĞAN
YOMRA SPOR
1
MUSTAFA EREN DAMAR
ÇORUM FK
1
MUSTAFA PAPATYA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MUSTAFA TUNA
KUŞADASISPOR
1
MUSTAFA YAKUT
İNEGÖLSPOR
1
NAİM CEYLAN
MODAFEN
1
OĞUZCAN YILDIRIM
EMİREFENDİ
1
OĞUZHAN GEDİK
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
1
OĞUZHAN YELKOVAN
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
OKAN SARI
PAZARSPOR
1
ORÇUN ERDOĞAN
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
1
ORÇUN ERTEN
AKHİSARSPOR
1
OSMAN BUĞRA ERDOĞAN
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
OSMAN CAN KÖMÜRCÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
1
OZAN SERHAT AYDIN
MARDİN 1969 SPOR
1
OZAN YILTAŞ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ÖMER ASAF SEBİRLİ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
ÖMER FARUK SARAÇ
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
ÖMER FARUK SÖYLER
ESKİŞEHİRSPOR
1
ÖZCAN YÜKSEL
FORMÜL ERBAASPOR
1
POLAT OĞUZBEY
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
1
RAMAZAN KAYA
AFJET AFYONSPOR
1
RAŞİT SİZGEK
SARIYER
1
RIDVAN ORUÇ REİS
YOMRA SPOR
1
SADIK YILMAZ SATILMIŞ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
SALİH EREN SOYLU
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
SALİH TEK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
SAMET AKIN
UŞAK SPOR A.Ş.
1
SAMET MERİÇ ÖZECİK
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
SEFA GÜLTEKİN
TURGUTLUSPOR
1
SEFA KALAYLAR
SAKARYASPOR A.Ş.
1
SELAHATTİN ERDEM
ANKARASPOR
1
SEMİH TEK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
SERHAT ASLAN
MARDİN 1969 SPOR
1
SERHAT YİĞİTHAN ŞENGİL
BURSA YILDIRIM SPOR
1
SERKAN ÖMÜRAY GÖLÜKCÜ
SOMASPOR
1
SERVET YAŞİN
ÇORUM FK
1
SEYHUN DEMİRALAY
ANKARASPOR
1
SİDAR CAN DEMİRİŞ
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
SÜLEYMAN ENES KARAKAŞ
AFJET AFYONSPOR
1
SÜMMANİ KAŞIKÇI
SARIYER
1
ŞAN KARABEKİROĞLU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
ŞEFAAT SAVAŞ
BITEXEN DÜZCESPOR
1
ŞİAR DÜZGÜN ÖZDEMİR
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
ŞÜKRÜ CAN KAYA
FORMÜL ERBAASPOR
1
ŞÜKRÜ KURT
AFJET AFYONSPOR
1
TAHA PANDUR
TURGUTALP GENÇLİK VE SPOR
1
TAHİR MERT DEMİR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
1
TURAN TUNA
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
UĞUR ÇELİK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
UĞURCAN OCAK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
UĞURHAN BİNGÖL
KARŞIYAKA
1
ULAŞ ŞİMŞEK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
1
UMUT CAN AKTAŞ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
UMUT ÖZCAN
GAZİOSMANPAŞA
1
UMUT ÖZCANLI
52 ORDUSPOR FK
1
UMUT YILDIZ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
ÜMİT DİNÇ
MARDİN 1969 SPOR
1
VEDAT KILIÇASLAN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
VEYSİ AĞALDAY
MARDİN 1969 SPOR
1
YAĞIZ ATICI
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
YİĞİT ATALAY
ESENLER EROKSPOR
1
YİĞİT CAN
ESENKÖYSPOR
1
YİĞİT IRGAŞ
KARŞIYAKA
1
YİĞİT ŞEN
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
YİĞİTHAN KUTLU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
YUNUS CANİK
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
YUNUS EMRE AKDAŞ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
YUSUF AHMET KELEŞ
YOMRA SPOR
1
YUSUF CAN AKBAŞ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
YUSUF SAKA
1461 TRABZON FK
1
YUSUF ZİYA GÜMÜŞ
İNEGÖLSPOR
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.