TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
ŞEHRİBAN DÜLEK
PENDİK ÇAMLIK SPOR
38
TÜLAY KARAALİOĞLU
GİRESUN SANAYİSPOR
31
ALEYNA YASEMİN EROĞLU
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
30
İNAYET FUNDA ALTINKAYA
KONYA İDMANYURDU SPOR
24
SEMA BAYDUR
SARIYER BELEDİYESİ
24
EMİNE GÜMÜŞ
DEFNE BELEDİYESİ SPOR
21
BERİL AKAN
SOĞANLI KANALBOYU NİLÜFER SPOR
20
EMİNE POLAT
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
20
SELİS DEMİRCİ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
19
GÜLSÜM AYGÜN
PENDİK ÇAMLIK SPOR
18
SEMANUR ARZIK
GAZİANTEP KARATAŞ SPOR
18
CANAN ÇETİN
PENDİK ÇAMLIK SPOR
16
NESLİHAN DEMİRDÖGEN
ALG SPOR
16
RABİYA İSGİ
HOROZKENT SPOR
16
BUSE NUR COŞKUN
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
15
HANDAN ILGAZ ÇALIŞKAN
ALANYA DEMİRSPOR
15
NİSA NUR ÜNVER
SOĞANLI KANALBOYU NİLÜFER SPOR
15
İMREN AKKAYA
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ VE SPOR KULÜBÜ
14
NAGİHAN UZUNER
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
14
RAZİYE KABAK
HOROZKENT SPOR
14
SEDA NUR ÇAKIR
SARIYER BELEDİYESİ
14
SEVGİHAN TURAN
ALİBEYSPOR
14
BERFİN DEMİR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
13
CEYLİN YILMAZ
HOROZKENT SPOR
13
ELİF DURU
HOROZKENT SPOR
13
EZGİ YALÇINKAYA
GAZİANTEP KARATAŞ SPOR
13
İPEK AKIN
NUH SPOR
13
NAZMİYE AYTOP
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
13
ÖZGE KAYABAŞI
ALANYA DEMİRSPOR
13
SEDA BODUR
GİRESUN SANAYİSPOR
13
SEMANUR AKBAŞ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
13
SONGÜL DEMİRTÜRK
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
13
ŞENNUR EMİR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
13
AYBÜKE AYKUL
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
12
AYŞENUR MERCAN
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
12
BENGÜL DENİZ KÜLLÜKÇÜ
TELSİZ SPOR
12
BERFİN ÇELİK
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
12
BUKET BOYRAZ
ADANAGÜCÜ
12
DUYGU GÜNEY
AĞAKÖYSPOR
12
SILA BAYRAK
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
12
SUDE KARABUĞA
HOROZKENT SPOR
12
AYŞE SOYLU
BAĞCILAR EVREN SPOR
11
BEYZA KUŞSAN
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
11
BÜŞRA DEMİRÖRS
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
11
CANAN BAKAÇ
OZANLAR GÜCÜ SPOR
11
GİZEM ÇETİNKAYA
ANADOLU YILDIZLARI SPOR
11
İREM YILMAZ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
11
MELİKE ŞAHİN
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
11
MERVE AKKAYA
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
11
SENA KARAKAYA
KONYA İDMANYURDU SPOR
11
BUKET KARADAĞ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
10
DİLEK TARĞAY
TELSİZ SPOR
10
EZGİ GEZİNCİ
ÇAMLICA GENÇLİK VE SPOR
10
GÜL KAPLAN
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
10
KÜBRA ÖRSEL
ÇAMLICA GENÇLİK VE SPOR
10
SİMA NUR ÇAKI
BAĞCILAR EVREN SPOR
10
SULTAN AYVALI
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
10
SÜMEYRA KAYA
PEMA KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR
10
ZELİHA GİDEN
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
10
ZEYNEP ANCAZA
SOĞANLI KANALBOYU NİLÜFER SPOR
10
 
Ligler » Kadın Futbolu Ligleri » Arşiv » Kadınlar 3. Ligi 2019 - 2020 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
16.11.2019 12:30 KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR 0-3 KEMER FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
17.11.2019 12:30 BAĞCILAR EVREN SPOR 3-1 SARIYER BELEDİYESİ Detaylar Detaylar
17.11.2019 12:30 ESENYURT KARTAL SPOR 0-3 TELSİZ SPOR Detaylar Detaylar
17.11.2019 13:30 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 1-0 BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.KEMER FUTBOL KULÜBÜ 2 2 0 0 5 0 5 6
2.BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR 2 1 0 1 5 1 4 3
3.TELSİZ SPOR 1 1 0 0 3 0 3 3
4.ALİBEYSPOR 1 1 0 0 2 1 1 3
5.BAĞCILAR EVREN SPOR 2 1 0 1 3 3 0 3
6.TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 2 1 0 1 2 2 0 3
7.ESENYURT KARTAL SPOR 2 1 0 1 2 3 -1 3
8.ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
9.SARIYER BELEDİYESİ 1 0 0 1 1 3 -2 0
10.YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR 1 0 0 1 0 2 -2 0
11.KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR 2 0 0 2 0 8 -8 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR 3
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.