TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
BAL Play-Off Müsabakaları

Final Maçları
11 Temmuz 2021 17:00 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 1-1
(Pen. 5-4)
BOLU ABANT FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
11 Temmuz 2021 17:00 DİYARBAKIRSPOR 0-1 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
11 Temmuz 2021 17:30 HENDEK SPOR 1-1
(Uzt. 4-1)
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Temmuz 2021 17:30 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 1-1
(Pen. 2-4)
KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
7 Temmuz 2021 17:00 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 2-1 AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
7 Temmuz 2021 17:00 İDMANYURDU 1925 SPOR 0-2 BOLU ABANT FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
7 Temmuz 2021 17:00 GAZİANTEP ANKAS SPOR 2-3 DİYARBAKIRSPOR Detaylar Detaylar
7 Temmuz 2021 17:00 MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK 0-2 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
7 Temmuz 2021 17:30 ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR 2-1 GÖRÜKLE İPEKSPOR Detaylar Detaylar
7 Temmuz 2021 17:30 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 0-0
(Pen. 3-1)
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
7 Temmuz 2021 17:30 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1-1
(Uzt. 1-2)
HENDEK SPOR Detaylar Detaylar
7 Temmuz 2021 17:38 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-1 KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
3 Temmuz 2021 17:00 RİZE ÖZEL İDARE SPOR 1-5 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:00 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:00 KAYSERİ EMAR GRUP FUTBOL KULÜBÜ 1-2 İDMANYURDU 1925 SPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:00 GAZİANTEP ANKAS SPOR 1-0 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:00 DİYARBAKIRSPOR 2-1 BAĞLAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:00 MUŞ BELEDİYE SPOR 0-1 MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:00 KURTALAN SPOR 1-3 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:00 SİNCAN BELEDİYESPOR 0-1 BOLU ABANT FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:30 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2-0 DUDULLU Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:30 BULVARSPOR 0-3 HENDEK SPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:30 KULLAR 1975 SPOR 2-2
(Pen. 5-6)
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:30 GÖRÜKLE İPEKSPOR 2-0 BİGASPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:30 BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR 1-3 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:30 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-0
(Pen. 4-1)
ISPARTA 32 EMRE SPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:30 YEŞİLOVA BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
3 Temmuz 2021 17:30 BUCA ZAFERSPOR 0-2 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge Fikstürü
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
09.06.2021 17:00 BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1-0 CEVİZLİ ANADOLU SPOR Detaylar Detaylar
09.06.2021 17:00 ALİBEYKÖYSPOR 1-1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge Puan Durumu
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. 1 1 0 0 1 0 1 3
2.ALİBEYKÖYSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1
3.BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 0 1 0 1 1 0 1
4.CEVİZLİ ANADOLU SPOR 1 0 0 1 0 1 -1 0
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge Fikstürü
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
09.06.2021 17:00 BUCA ZAFERSPOR 4-1 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
09.06.2021 17:00 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 1-2 TOROSGÜCÜ Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge Puan Durumu
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.BUCA ZAFERSPOR 1 1 0 0 4 1 3 3
2.TOROSGÜCÜ 1 1 0 0 2 1 1 3
3.BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 1 0 0 1 1 2 -1 0
4.TORBALISPOR 1 0 0 1 1 4 -3 0
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge Fikstürü
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
09.06.2021 17:00 SALARHA 2-2 RİZE ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge Puan Durumu
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.RİZE ÖZEL İDARE SPOR 1 0 1 0 2 2 0 1
2.SALARHA 1 0 1 0 2 2 0 1
3.ÇAMLIHEMŞİN BELEDİYESPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge Fikstürü
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
08.06.2021 17:00 ANTAKYA BELEDİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-1 5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge Puan Durumu
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR 1 0 1 0 1 1 0 1
2.ANTAKYA BELEDİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 0 1 0 1 1 0 1
3.GAZİANTEP ANKAS SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.