TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
MUHAMMET REİS
BALIKESİRSPOR
19
SLAVKO PEROVIC
MANİSASPOR
19
ANIL TAŞDEMİR
ORDUSPOR
17
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
ADANASPOR A.Ş.
16
AHMET ARAS
SİVASSPOR
15
ELDIN ADILOVIC
SAMSUNSPOR
15
MEHMET BATDAL
İSTANBUL BBSK
13
ZAFER ÇEVİK
BUCASPOR
13
ABDULKADİR ÖZGEN
SİVASSPOR
12
BARIŞ MEMİŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
12
FRANCISCO LIMA DA SILVA
İSTANBUL BBSK
12
MEHMET EREN BOYRAZ
ADANA DEMİRSPOR
12
CARLOS EDUARDO DE SOUZA FLORESTA
DENİZLİSPOR
11
ERGİN KELEŞ
ADANASPOR A.Ş.
11
İSKENDER ALIN
BOLUSPOR
11
KWAME AMPONSAH KARIKARI
BALIKESİRSPOR
11
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
11
EDIN VISCA
İSTANBUL BBSK
10
EMMANUEL OSEI BANAHENE
Ş.URFASPOR
10
JOSE CARLOS NOGUEIRA JUNIOR
ADANA DEMİRSPOR
10
AZUKA IBOBO IZU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
9
CAFERCAN AKSU
KARŞIYAKA
9
DORGE ROSTAND KOUEMAHA
ADANA DEMİRSPOR
9
EHIOSUN EKIGHO
GENÇLERBİRLİĞİ
9
GALİP GÜZEL
ANKARASPOR A.Ş.
9
GUY LUCIEN MICHEL LANDEL
ORDUSPOR
9
GÜVEN VAROL
MERSİN İDMANYURDU
9
MEHMET YILDIZ
MERSİN İDMANYURDU
9
SJOERD ADRIANUS THEODORUS ARS
KARŞIYAKA
9
AHMET ARI
KARŞIYAKA
8
BRANIMIR SUBASIC
ORDUSPOR
8
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
KARŞIYAKA
8
DİLAVER GÜÇLÜ
ANKARASPOR A.Ş.
8
MUSA SİNAN YILMAZER
SAMSUNSPOR
8
SOFIANE HANNI
ANKARASPOR A.Ş.
8
YOUSSEF YEŞİLMEN
Ş.URFASPOR
8
AMINU UMAR
SAMSUNSPOR
7
EFE İNANÇ
ADANA DEMİRSPOR
7
EMRAH METOĞLU
BOLUSPOR
7
EMRE AYGÜN
ORDUSPOR
7
EMRE ŞAHİN
BUCASPOR
7
ERÇAĞ EVİRGEN
ADANA DEMİRSPOR
7
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
7
TOSAINT ANTONY RICKETTS
BUCASPOR
7
ARTUN AKÇAKIN
GENÇLERBİRLİĞİ
6
BARİŞ ÖRÜCÜ
DENİZLİSPOR
6
BİLAL AZİZ ÖZER
ANKARASPOR A.Ş.
6
CAN ERDEM
KARŞIYAKA
6
ILIYAN YORDANOV
DENİZLİSPOR
6
İBRAHİM YILMAZ
İSTANBUL BBSK
6
MAHMUT TEMÜR
MERSİN İDMANYURDU
6
MUĞDAT ÇELİK
BALIKESİRSPOR
6
MURAT GÜRBÜZEROL
MANİSASPOR
6
MUSTAFA SARP
İSTANBUL BBSK
6
ONUR OKAN
FETHİYESPOR
6
SİNAN TURAN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
6
ADEWOLE RAHEEM LAWAL
ESKİŞEHİRSPOR
5
ALİ ÖZTÜRK
BALIKESİRSPOR
5
ANIL KARAER
KARDEMİR KARABÜKSPOR
5
BEKİR YILMAZ
BURSASPOR
5
EMRAH DAĞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
5
GÖKSU TÜRKDOĞAN
ANKARASPOR A.Ş.
5
İSMAİL HAKTAN ODABAŞI
BOLUSPOR
5
LALAWELE ATAKORA
BALIKESİRSPOR
5
MUSA AYDIN
SAMSUNSPOR
5
MUSTAFA TİRYAKİ
1461 TRABZON
5
ÖMER CAN SOKULLU
İSTANBUL BBSK
5
TAYFUN PEKTÜRK
İSTANBUL BBSK
5
AKEEM ORİYOMİ AGBETU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
4
BURAK ÇALIK
BALIKESİRSPOR
4
CANER AĞCA
KARŞIYAKA
4
EMRAH BOZKURT
MERSİN İDMANYURDU
4
EMRE TORUN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
4
ENVER CENK ŞAHİN
İSTANBUL BBSK
4
ERDEM ŞEN
SAMSUNSPOR
4
GÖKHAN ALSAN
TRABZONSPOR A.Ş.
4
GÖKHAN ÜNAL
ANKARASPOR A.Ş.
4
HAKAN ÇEVİK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
4
MÜSLÜM YELKEN
ANKARASPOR A.Ş.
4
ORHAN TAŞDELEN
İSTANBUL BBSK
4
RECEP NİYAZ
FENERBAHÇE A.Ş.
4
SİNAN ÖZKAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
4
ŞEVKİ ÇINAR
DENİZLİSPOR
4
TAHA YALÇINER
SAMSUNSPOR
4
TONIA D. TISDELL
ANKARASPOR A.Ş.
4
UFUKHAN BAYRAKTAR
ORDUSPOR
4
UMUT GÜNDOĞAN
GALATASARAY A.Ş.
4
ABDULLAH HALMAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
AHMET DERELİ
ADANASPOR A.Ş.
3
ALFRED SANKOH
Ş.URFASPOR
3
ALİ TANDOĞAN
MERSİN İDMANYURDU
3
ALİ ZORLU
ADANASPOR A.Ş.
3
ALİCAN KARADAĞ
SİVASSPOR
3
ATİLLA YILDIRIM
KONYASPOR
3
CİHAN ÖZKAYMAK
DENİZLİSPOR
3
EMRE KILINÇ
BOLUSPOR
3
EMRE OKUR
FETHİYESPOR
3
EMRE ÖZTÜRK
FETHİYESPOR
3
FATİH ŞEN
ADANASPOR A.Ş.
3
FEVZİ ÖZKAN
İSTANBUL BBSK
3
GANIYU BOLAJO OSENI
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3
GIDEON ADINOY SANI
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
GORAN CAUSIC
ESKİŞEHİRSPOR
3
HÜSEYİN ATALAY
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
İRFAN BAŞARAN
FETHİYESPOR
3
KENAN KARIŞIK
FETHİYESPOR
3
MERTHAN AÇIL
ADANASPOR A.Ş.
3
NIKOLA MIKIC
MANİSASPOR
3
OUISSEM BEN YAHIA
MERSİN İDMANYURDU
3
RAGIP BASDAĞ
ANKARASPOR A.Ş.
3
SERCAN YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
3
TİMUR BAYRAM ÖZGÖZ
SİVASSPOR
3
ADEM AYDIN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
ADEM GÜVEN
MERSİN İDMANYURDU
2
ALİ HAN TUNÇER
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ALİM ÖZTÜRK
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ARİF ŞAHİN
SAMSUNSPOR
2
ARNOLD SIMONEK
MANİSASPOR
2
ATİLLA AYBARS GARHAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
AYTAÇ DENİZ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
BAKARY SORO
ORDUSPOR
2
BERK NEZİROĞLULARI
1461 TRABZON
2
BERKAN EMİR
KARŞIYAKA
2
CENK GÜVENÇ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
CUMHUR YILMAZTÜRK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
DYZAİSS LYS MOUITHYS MICKALAD
ANKARASPOR A.Ş.
2
ERHAN ŞENTÜRK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
FAHRETTİN BIYIKLI
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
FATİH KILIÇKAYA
SAMSUNSPOR
2
HASAN BATUHAN ARTARSLAN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
LIRIDON KRASNIQI
FETHİYESPOR
2
MARKO VUCETIC
ADANASPOR A.Ş.
2
MEHMET BESLER
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
MEHMET BOZTEPE
ADANASPOR A.Ş.
2
MEHMET KURUOĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
2
MURAT AKIN
İSTANBUL BBSK
2
MURAT AKYÜZ
SAMSUNSPOR
2
MURAT KAYALI
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
MUSTAFA SEVGİ
KARŞIYAKA
2
NDUKA MORRISON OZOKWO
MERSİN İDMANYURDU
2
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
BOLUSPOR
2
OKTAY DEMİRCAN
1461 TRABZON
2
ONUR ALKAN
KARŞIYAKA
2
ÖMÜRCAN YILDIRIMLI
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
ÖNDER TURACI
Ş.URFASPOR
2
PETR JANDA
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
RAZACK OMOTOYOSSI
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
SAVAŞ YILMAZ
1461 TRABZON
2
SERDAR DURSUN
ESKİŞEHİRSPOR
2
SERDAR EYLİK
GALATASARAY A.Ş.
2
SERKAN ATAK
ANKARASPOR A.Ş.
2
SEZER BADUR
Ş.URFASPOR
2
SHAIBU YAKUBU
1461 TRABZON
2
TAHA BALCI
ALTINORDU A.Ş.
2
TALHA MAYHOŞ
ADANASPOR A.Ş.
2
TAMANDANI WAZOYA PHILIPP NSALIWA
BUCASPOR
2
UCHE KALU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ÜMİT TÜTÜNCİ
DENİZLİSPOR
2
VOLKAN OKUMAK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
YASİN AVCI
BUCASPOR
2
YİĞİTCAN ERDOĞAN
ADANA DEMİRSPOR
2
YİĞİTCAN GÖLBOYU
ADANASPOR A.Ş.
2
YUSUF AKYEL
ADANA DEMİRSPOR
2
ZAFER ÖZDEN
SAMSUNSPOR
2
ZİYA ALKURT
ORDUSPOR
2
ABDÜLKADİR KAYALI
BOLUSPOR
1
ADEM SAĞLAM
ORDUSPOR
1
AHMET BURAK SOLAKEL
SAMSUNSPOR
1
ALEXANDRU IONITA
ORDUSPOR
1
ALİ KEMAL ÖZKAN
KARŞIYAKA
1
ALİ KUCIK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
ALP ERGİN
BOLUSPOR
1
ANIL DİLAVER
BUCASPOR
1
AYTAÇ AK
1461 TRABZON
1
BERKAN AFŞARLI
MERSİN İDMANYURDU
1
BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BERKİN KAMİL ARSLAN
Ş.URFASPOR
1
BİLAL GÜLDEN
KAYSERİSPOR
1
BİLAL TÜRKGÜLER
ORDUSPOR
1
BİROL PARLAK
FETHİYESPOR
1
BURAK KARADUMAN
KARŞIYAKA
1
BÜLENT ERTUĞRUL
DENİZLİSPOR
1
CAN ARAT
İSTANBUL BBSK
1
CEM SULTAN
MERSİN İDMANYURDU
1
CENK YILMAZ
MANİSASPOR
1
ÇAĞRI TEKİN
BUCASPOR
1
DANIEL MARIOV ZLATKOV
BOLUSPOR
1
DİLSHOD RAKHMATULLAEV
Ş.URFASPOR
1
EMRAH KOL
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
EMRULLAH KOKOÇ
ANKARASPOR A.Ş.
1
ERAY ATASEVEN
MANİSASPOR
1
ERCAN YAZICI
SAMSUNSPOR
1
ERDİ KASAPOĞLU
KARŞIYAKA
1
EREN ÖZEN
ORDUSPOR
1
EREN TOZLU
MERSİN İDMANYURDU
1
ERHAN ÇELENK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
ERHAN KURT
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
ERSİN VELİ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
ERTUĞRUL ARSLAN
BALIKESİRSPOR
1
FERHAT ÇÖKMÜŞ
ADANA DEMİRSPOR
1
FERHAT ÇULCUOĞLU
BUCASPOR
1
FERHAT ÖZTORUN
ORDUSPOR
1
GENÇER CANSEV
İSTANBUL BBSK
1
GÖKAY IRAVUL
MANİSASPOR
1
GÖKHAN DURMUŞ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
HAKAN ARSLAN
BOLUSPOR
1
HAKAN ÇİNEMRE
FENERBAHÇE A.Ş.
1
HASAN ALİ DURTULUK
GÖZTEPE A.Ş.
1
İLHAN DEPE
BALIKESİRSPOR
1
JAN RAJNOCH
ADANA DEMİRSPOR
1
KENAN ŞAHİN
ANKARASPOR A.Ş.
1
KONAN ANICET HARIAN MAKS MALON OUSSOU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
LEVENT DEMİRAY
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
LUCIANO GUAYCOCHEA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
MAHMUT TEKDEMİR
İSTANBUL BBSK
1
MEHMET AYAZ
HATAYSPOR
1
MEHMET CANSIN ÇİÇEK
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MEHMET İNCEBACAK
BUCASPOR
1
MEHMET OZAN TAHTAİŞLEYEN
Ş.URFASPOR
1
MEHMET YİĞİT
KARŞIYAKA
1
MERT ERDOĞAN
1461 TRABZON
1
MESUT SARAY
ADANA DEMİRSPOR
1
MURAT SÖZGELMEZ
BALIKESİRSPOR
1
MURAT TÜRKKAN
HATAYSPOR
1
MURAT YILMAZ
İSTANBUL BBSK
1
MUSTAFA AKBAŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA KAYABAŞI
BALIKESİRSPOR
1
NURULLAH KAYA
MERSİN İDMANYURDU
1
OKAN ALKAN
BUCASPOR
1
OLADELE GODWIN OLORUNDARE
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
ÖMER ALP KULGA
DENİZLİSPOR
1
ÖMER HALİS GÜVEN
1461 TRABZON
1
ÖMER KARANCI
ADANASPOR A.Ş.
1
RAHMAN OĞUZ KOBYA
ADANASPOR A.Ş.
1
RAMAZAN ALTINTEPE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
SERKAN ÇALIK
SAMSUNSPOR
1
SERKAN ÖZSOY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
SİMON TERWASE ZENKE
Ş.URFASPOR
1
SİNAN KURUMUŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ŞENOL AKIN
Ş.URFASPOR
1
TAHA CAN VELİOĞLU
BUCASPOR
1
TAYLAN ANTALYALI
BUCASPOR
1
TORRIC JEBRIN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
TURGAY GÖLBAŞI
SAMSUNSPOR
1
UMUT KOÇİN
PAZARSPOR
1
ÜMİT YASİN ARSLAN
MANİSASPOR
1
VEDAT BUDAK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
VELİ ACAR
MERSİN İDMANYURDU
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2013-2014 Sezonu

Final Maçları
18 Mayıs 2014 17:55 MERSİN İDMANYURDU 2-0 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
9 Mayıs 2014 19:00 SAMSUNSPOR 1-0 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
9 Mayıs 2014 21:15 MERSİN İDMANYURDU 2-1 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2014 19:00 ORDUSPOR 0-1 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2014 21:45 ANKARASPOR A.Ş. 1-1 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 6 5 0 1 11 2 9 15
2.ORDUSPOR 5 4 1 0 10 2 8 13
3.ANKARASPOR A.Ş. 6 3 3 0 11 4 7 12
4.MERSİN İDMANYURDU 5 3 1 1 12 6 6 10
5.İSTANBUL BBSK 6 3 1 2 8 10 -2 10
6.Ş.URFASPOR 6 2 3 1 8 6 2 9
7.SAMSUNSPOR 6 2 2 2 9 6 3 8
8.ADANA DEMİRSPOR 6 2 2 2 12 10 2 8
9.BOLUSPOR 5 2 2 1 3 2 1 8
10.GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 5 2 2 1 6 7 -1 8
11.ADANASPOR A.Ş. 6 2 1 3 10 11 -1 7
12.KARŞIYAKA 5 2 1 2 6 8 -2 7
13.MANİSASPOR 6 2 1 3 8 11 -3 7
14.1461 TRABZON 5 1 3 1 5 6 -1 6
15.TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 6 1 3 2 5 8 -3 6
16.BUCASPOR 6 2 0 4 9 14 -5 6
17.DENİZLİSPOR 6 1 1 4 4 11 -7 4
18.FETHİYESPOR 6 1 0 5 8 14 -6 3
19.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 6 0 1 5 7 14 -7 1
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
21.09.2013 17:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21.09.2013 20:00 MANİSASPOR 2 - 3 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
22.09.2013 16:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 3 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
22.09.2013 16:30 DENİZLİSPOR 0 - 4 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22.09.2013 19:00 ADANA DEMİRSPOR 5 - 4 BUCASPOR Detaylar Detaylar
22.09.2013 20:00 BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
22.09.2013 20:00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
22.09.2013 20:00 FETHİYESPOR 1 - 3 Ş.URFASPOR Detaylar Detaylar
23.09.2013 20:00 İSTANBUL BBSK 2 - 3 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
PTT 1.Lig
Sezon 2013-2014

1.Hafta
BALIKESİRSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 1 İSTANBUL BBSK
Ş.URFASPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
BUCASPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 1 MANİSASPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
1461 TRABZON 3 - 2 FETHİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 4 ORDUSPOR
2.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
İSTANBUL BBSK 2 - 1 BUCASPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 3 SAMSUNSPOR
FETHİYESPOR 0 - 4 BALIKESİRSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
ADANA DEMİRSPOR 4 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ORDUSPOR 0 - 0 MERSİN İDMANYURDU
MANİSASPOR 0 - 0 Ş.URFASPOR
3.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 3 - 0 KARŞIYAKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 BOLUSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR 3 - 0 DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
BUCASPOR 1 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 MANİSASPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 1 İSTANBUL BBSK
4.Hafta
MANİSASPOR 3 - 2 MERSİN İDMANYURDU
İSTANBUL BBSK 2 - 1 Ş.URFASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 4 - 0 BUCASPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 0 - 1 ORDUSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
5.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
Ş.URFASPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ADANASPOR A.Ş. 4 - 0 İSTANBUL BBSK
MERSİN İDMANYURDU 4 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
6.Hafta
MANİSASPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 3 Ş.URFASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 4 ANKARASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 3 ORDUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 5 - 4 BUCASPOR
BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
İSTANBUL BBSK 2 - 3 MERSİN İDMANYURDU
7.Hafta
BALIKESİRSPOR 4 - 0 1461 TRABZON
MERSİN İDMANYURDU 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 İSTANBUL BBSK
KARŞIYAKA 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 0 ADANA DEMİRSPOR
Ş.URFASPOR 3 - 0 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 FETHİYESPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BUCASPOR 2 - 0 BOLUSPOR
8.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 BUCASPOR
İSTANBUL BBSK 4 - 2 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 ORDUSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 MERSİN İDMANYURDU
DENİZLİSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 1 SAMSUNSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 MANİSASPOR
BOLUSPOR 2 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 Ş.URFASPOR
9.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR
BUCASPOR 0 - 2 1461 TRABZON
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
Ş.URFASPOR 3 - 4 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
ORDUSPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
MANİSASPOR 2 - 1 İSTANBUL BBSK
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 DENİZLİSPOR
10.Hafta
1461 TRABZON 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 2 - 0 BUCASPOR
İSTANBUL BBSK 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 3 MANİSASPOR
FETHİYESPOR 0 - 3 KARŞIYAKA
DENİZLİSPOR 0 - 1 ORDUSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 Ş.URFASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
11.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 1 BALIKESİRSPOR
Ş.URFASPOR 0 - 1 1461 TRABZON
MANİSASPOR 5 - 1 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 4 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 0 BOLUSPOR
ORDUSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
12.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
BOLUSPOR 1 - 2 ORDUSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 1 - 2 Ş.URFASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 1 MANİSASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 3 İSTANBUL BBSK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 MERSİN İDMANYURDU
13.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 0 BUCASPOR
Ş.URFASPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 2 - 2 BOLUSPOR
MANİSASPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 DENİZLİSPOR
İSTANBUL BBSK 1 - 0 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 BALIKESİRSPOR
14.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 1 İSTANBUL BBSK
1461 TRABZON 1 - 1 ORDUSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
BUCASPOR 0 - 1 Ş.URFASPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 0 - 1 MANİSASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
SAMSUNSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
15.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 5 - 4 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
MANİSASPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
İSTANBUL BBSK 4 - 0 ADANA DEMİRSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 1461 TRABZON
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 BUCASPOR
Ş.URFASPOR 0 - 4 ANKARASPOR A.Ş.
16.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 1 ORDUSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TEKDEN DENİZLİSPOR 1 - 5 FETHİYESPOR
1461 TRABZON 1 - 3 MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR 4 - 1 KARŞIYAKA
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 0 - 4 İSTANBUL BBSK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
17.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 Ş.URFASPOR
MANİSASPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 2 1461 TRABZON
ORDUSPOR 1 - 1 BUCASPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBUL BBSK 4 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 2 BOLUSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 2 SAMSUNSPOR
18.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 4 - 0 ORDUSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 3 MERSİN İDMANYURDU
BOLUSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1461 TRABZON 2 - 3 İSTANBUL BBSK
BALIKESİRSPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
BUCASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ADANA DEMİRSPOR 3 - 2 TEKDEN DENİZLİSPOR
19.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
İSTANBUL BBSK 0 - 0 BALIKESİRSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 3 1461 TRABZON
FETHİYESPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TEKDEN DENİZLİSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 0 Ş.URFASPOR
MANİSASPOR 2 - 0 BUCASPOR
20.Hafta
İSTANBUL BBSK 1 - 3 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 4 BUCASPOR
MANİSASPOR 0 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 Ş.URFASPOR
TEKDEN DENİZLİSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
FETHİYESPOR 4 - 0 1461 TRABZON
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 BOLUSPOR
21.Hafta
Ş.URFASPOR 0 - 2 MANİSASPOR
BUCASPOR 1 - 2 İSTANBUL BBSK
SAMSUNSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
1461 TRABZON 5 - 1 TEKDEN DENİZLİSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 KARŞIYAKA
MERSİN İDMANYURDU 1 - 0 ORDUSPOR
22.Hafta
İSTANBUL BBSK 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 Ş.URFASPOR
MANİSASPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 BUCASPOR
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
TEKDEN DENİZLİSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
23.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 1 - 0 MANİSASPOR
Ş.URFASPOR 1 - 1 İSTANBUL BBSK
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
1461 TRABZON 3 - 3 BOLUSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
BUCASPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 TEKDEN DENİZLİSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
24.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 3 - 3 SAMSUNSPOR
İSTANBUL BBSK 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 MERSİN İDMANYURDU
MANİSASPOR 1 - 2 ORDUSPOR
TEKDEN DENİZLİSPOR 0 - 4 BUCASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 Ş.URFASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 1461 TRABZON
BOLUSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
FETHİYESPOR 3 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
25.Hafta
BUCASPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
Ş.URFASPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 1 TEKDEN DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 MANİSASPOR
ORDUSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 2 - 2 İSTANBUL BBSK
BALIKESİRSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
26.Hafta
BOLUSPOR 1 - 0 BUCASPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
TEKDEN DENİZLİSPOR 3 - 1 Ş.URFASPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 4 - 0 MERSİN İDMANYURDU
İSTANBUL BBSK 0 - 1 ORDUSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 4 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 1 - 2 BALIKESİRSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
27.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 3 BOLUSPOR
ORDUSPOR 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 1 FETHİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 TEKDEN DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 3 İSTANBUL BBSK
Ş.URFASPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
BUCASPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
28.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 ADANASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 2 ORDUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
İSTANBUL BBSK 4 - 3 MANİSASPOR
TEKDEN DENİZLİSPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BALIKESİRSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
1461 TRABZON 2 - 3 BUCASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 0 Ş.URFASPOR
29.Hafta
ORDUSPOR 3 - 0 TEKDEN DENİZLİSPOR
BUCASPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 İSTANBUL BBSK
MANİSASPOR 2 - 4 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 FETHİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
Ş.URFASPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 1 1461 TRABZON
MERSİN İDMANYURDU 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
30.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 0 BUCASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
1461 TRABZON 3 - 4 Ş.URFASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 2 MERSİN İDMANYURDU
ADANA DEMİRSPOR 3 - 2 ORDUSPOR
TEKDEN DENİZLİSPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 1 MANİSASPOR
31.Hafta
ORDUSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 TEKDEN DENİZLİSPOR
İSTANBUL BBSK 3 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 FETHİYESPOR
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 0 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 3 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
32.Hafta
BUCASPOR 1 - 2 ANKARASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 MANİSASPOR
TEKDEN DENİZLİSPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 İSTANBUL BBSK
SAMSUNSPOR 3 - 1 Ş.URFASPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
1461 TRABZON 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 3 ORDUSPOR
BOLUSPOR 1 - 4 KARŞIYAKA
33.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 4 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBUL BBSK 1 - 0 TEKDEN DENİZLİSPOR
Ş.URFASPOR 4 - 1 BUCASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
MANİSASPOR 0 - 1 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ORDUSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BALIKESİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
34.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 İSTANBUL BBSK
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 2 Ş.URFASPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 2 ORDUSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 KARŞIYAKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 MANİSASPOR
BOLUSPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TEKDEN DENİZLİSPOR 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BUCASPOR 1 - 3 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 3 MERSİN İDMANYURDU
35.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBUL BBSK 4 - 1 BOLUSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
MANİSASPOR 2 - 1 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 3 - 1 BALIKESİRSPOR
ORDUSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 1 BUCASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 4 TEKDEN DENİZLİSPOR
36.Hafta
Ş.URFASPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
BUCASPOR 2 - 1 ORDUSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
BALIKESİRSPOR 1 - 0 MANİSASPOR
1461 TRABZON 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 4 İSTANBUL BBSK
BOLUSPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
37.Hafta
TEKDEN DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 BUCASPOR
ORDUSPOR 3 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 Ş.URFASPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 BOLUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
İSTANBUL BBSK 2 - 1 1461 TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 BALIKESİRSPOR
MANİSASPOR 3 - 4 SAMSUNSPOR
38.Hafta
BUCASPOR 1 - 1 MANİSASPOR
1461 TRABZON 4 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
BOLUSPOR 1 - 0 TEKDEN DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 4 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 2 - 1 İSTANBUL BBSK
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
Ş.URFASPOR 3 - 4 ORDUSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 1 KARŞIYAKA
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.