TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
BURAK YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
24
KALU UCHE
KASIMPAŞA A.Ş.
19
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
KAYSERİSPOR
18
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
FENERBAHÇE A.Ş.
16
MOUSSA SOW
FENERBAHÇE A.Ş.
15
PABLO MARTIN BATALLA
BURSASPOR
15
LAMİNE DIARRA
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
13
MERT NOBRE
MERSİN İDMANYURDU
13
NECATİ ATEŞ
ESKİŞEHİRSPOR
12
THEOFANIS GKEKAS
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
12
UMUT BULUT
GALATASARAY A.Ş.
12
DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
ESKİŞEHİRSPOR
11
İLHAN PARLAK
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
11
LOMANA TRESOR LUALUA
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
11
MICHAEL ENERAMO
SİVASSPOR
11
OLCAY ŞAHAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
11
SAMUEL TOBIAS HOLMEN
İSTANBUL BBSK
11
CENK TOSUN
GAZİANTEPSPOR
10
FILIP HOLOSKO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
10
SORİN BOGDAN STANCU
ORDUSPOR
10
BJÖRN VLEMINCKX
GENÇLERBİRLİĞİ
9
HUGO MIGUEL PEREIRA DE ALMEIDA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
9
DIRK KUIJT
FENERBAHÇE A.Ş.
8
MELİH GÖKÇEK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
8
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
KAYSERİSPOR
8
PROMİSE İSAAC
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
8
SEBASTIAN ANDRES PINTO PERURENA
BURSASPOR
8
HALİL ALTINTOP
TRABZONSPOR A.Ş.
7
MANUEL HENRIQUE TAVARES FERNANDES
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7
OLCAN ADIN
TRABZONSPOR A.Ş.
7
PABLONICOLAS MOUCHE
KAYSERİSPOR
7
SEFA YILMAZ
KAYSERİSPOR
7
STANISLAV SESTAK
BURSASPOR
7
AATIF CHAHECHOUHE
SİVASSPOR
6
AHMET İLHAN ÖZEK
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
6
DARVYDAS SERNAS
GAZİANTEPSPOR
6
ERMIN ZEC
GENÇLERBİRLİĞİ
6
ÖZER HURMACI
KASIMPAŞA A.Ş.
6
SELÇUK İNAN
GALATASARAY A.Ş.
6
SENİJAD İBRİCİC
KASIMPAŞA A.Ş.
6
SERDAR GÜRLER
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
6
SİNAN KALOĞLU
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
6
ADRIAN MIERZEJEWSKI
TRABZONSPOR A.Ş.
5
AYKUT DEMİR
GENÇLERBİRLİĞİ
5
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
ORDUSPOR
5
CLEYTON ALEXANDRE HENRIQUE SILVA
KAYSERİSPOR
5
CRISTIAN MARK JUNIO NASCIMENTO OLIVEIRA BARONI
FENERBAHÇE A.Ş.
5
DORGE ROSTAND KOUEMAHA
GAZİANTEPSPOR
5
ERMAN KILIÇ
SİVASSPOR
5
FERHAT KİRAZ
BURSASPOR
5
FERNANDO DANIEL BELLUSCHI
BURSASPOR
5
FRANCISCO LIMA DA SILVA
İSTANBUL BBSK
5
HASAN SALİH KABZE
ORDUSPOR
5
JAKUP JİMMY DURMAZ
GENÇLERBİRLİĞİ
5
JUAN EMMANUEL CULİO
GALATASARAY A.Ş.
5
LUTON GEORGE KIESHAWN SHELTON
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
5
TABARE URUGUAY VIUDEZ MORA
KASIMPAŞA A.Ş.
5
TEBILY DIDIER YVES DROGBA
GALATASARAY A.Ş.
5
TOMAS SIVOK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
ANTE KULUSIC
GENÇLERBİRLİĞİ
4
DAVID BARRAL TORRES
ORDUSPOR
4
ERKAN ZENGİN
ESKİŞEHİRSPOR
4
HARIS MEDUNJANIN
GAZİANTEPSPOR
4
JOHAN ERİK CALVİN ELMANDER
GALATASARAY A.Ş.
4
KENAN ÖZER
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
4
KÖKSAL YEDEK
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
4
PAULO HENRIQUE CARNEIRO FILHO
TRABZONSPOR A.Ş.
4
ŞAMİL ÇİNAZ
ORDUSPOR
4
TIDIANE SANE
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
4
ALİ ÇAMDALI
ORDUSPOR
3
ALPER POTUK
ESKİŞEHİRSPOR
3
BURHAN EŞER
ESKİŞEHİRSPOR
3
DEJAN LEKIC
GENÇLERBİRLİĞİ
3
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
ESKİŞEHİRSPOR
3
DIEGO MARVIN BISESWAR
KAYSERİSPOR
3
DJALMA BRAUNE MANUEL ABEL CAMPOS
KASIMPAŞA A.Ş.
3
EDIN VISCA
İSTANBUL BBSK
3
FLORIN LUCIAN CERNAT
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
GÖKHAN GÖNÜL
FENERBAHÇE A.Ş.
3
HAKAN ARSLAN
SİVASSPOR
3
HURŞUT MERİÇ
GENÇLERBİRLİĞİ
3
ISMAİL AİSSATİ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
KASIMPAŞA A.Ş.
3
İBRAHİM TORAMAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
MAMADOU HAMİDOU NİANG
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
MEHMET TOPAL
FENERBAHÇE A.Ş.
3
MILAN STEPANOV
MERSİN İDMANYURDU
3
MURAT DURUER
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
OUISSEM BEN YAHIA
MERSİN İDMANYURDU
3
ÖMER CAN SOKULLU
İSTANBUL BBSK
3
ÖZGÜR ÇEK
ESKİŞEHİRSPOR
3
RADOSAV PETROVIC
GENÇLERBİRLİĞİ
3
RANDALL AZOFEIFA CORRALES
GENÇLERBİRLİĞİ
3
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
SİVASSPOR
3
ROBERTO JAN HİLBERT
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
SALİH DURSUN
KAYSERİSPOR
3
SALİH UÇAN
FENERBAHÇE A.Ş.
3
SERTAN VARDAR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
GAZİANTEPSPOR
3
UĞUR DEMİROK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
UĞUR İNCEMAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
VOLKAN ŞEN
TRABZONSPOR A.Ş.
3
WESLEY SNEİJDER
GALATASARAY A.Ş.
3
YASİN ÖZTEKİN
TRABZONSPOR A.Ş.
3
ABDOU RAZACK TRAORE
GAZİANTEPSPOR
2
ADEM BÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
2
ALBERT RIERA ORTEGA
GALATASARAY A.Ş.
2
ATDHE NUHIU
ESKİŞEHİRSPOR
2
EKREM EKŞİOĞLU
İSTANBUL BBSK
2
EMERSON DA CONCEIÇAO
TRABZONSPOR A.Ş.
2
EMRE BELÖZOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
2
GÖKHAN ÜNAL
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
HAKAN ÖZMERT
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
HÜSEYİN KALA
KASIMPAŞA A.Ş.
2
İBRAHİM ÖZTÜRK
BURSASPOR
2
JAN RAJNOCH
SİVASSPOR
2
JAVIER HORACIO UMBIDES
ORDUSPOR
2
KAMIL PAWEL GROSICKI
SİVASSPOR
2
MAREK SAPARA
TRABZONSPOR A.Ş.
2
MEHMET NAS
SİVASSPOR
2
MUSTAFA AŞAN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
MUSTAFA PEKTEMEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
OĞUZHAN ÖZYAKUP
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ÖZGÜR İLERİ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
RAUL JOSE TRINDADE MEIRELES
FENERBAHÇE A.Ş.
2
ROBERT VITTEK
İSTANBUL BBSK
2
RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
ESKİŞEHİRSPOR
2
SEDAT BAYRAK
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
2
SERVET ÇETİN
ESKİŞEHİRSPOR
2
SEZER ÖZTÜRK
FENERBAHÇE A.Ş.
2
SİMON TERWASE ZENKE
İSTANBUL BBSK
2
VICTOR ISMAEL SOSA
GAZİANTEPSPOR
2
ADEM KOÇAK
SİVASSPOR
1
AHMET CEBE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
AHMET GÖRKEM GÖRK
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ALFRED JOHN MOMAR NDIAYE
BURSASPOR
1
ARKADIUSZ PIECH
SİVASSPOR
1
ARMAND DEUMİ TCHANİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
ATANDA AYILA YUSSUF
ORDUSPOR
1
ATİLA TURAN
ORDUSPOR
1
BEKİR İRTEGÜN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BEKİR OZAN HAS
GAZİANTEPSPOR
1
BİLAL KISA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
BİLAL YENER ARICA
KAYSERİSPOR
1
CAN ERDEM
MERSİN İDMANYURDU
1
CEYHUN GÜLSELAM
GALATASARAY A.Ş.
1
CİHAN HASPOLATLI
İSTANBUL BBSK
1
CİHAN ÖZKARA
SİVASSPOR
1
CRISTIANO MARQUES GOMES
GALATASARAY A.Ş.
1
ÇAĞDAŞ ATAN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
DENİZ BARIŞ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
DUSKO TOSIC
GENÇLERBİRLİĞİ
1
EKREM HAYYAM DAĞ
GAZİANTEPSPOR
1
EMİN ALADAĞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
EMRAH BAŞSAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
EMRAH EREN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
1
ERSAN ADEM GÜLÜM
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
FELIPE MELO DE CARVALHO
GALATASARAY A.Ş.
1
GÖKHAN EMRECİKSİN
GÖZTEPE A.Ş.
1
GÖKHAN SÜZEN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
GÖKSU TÜRKDOĞAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
GRETAR RAFN STEINSSON
KAYSERİSPOR
1
GUSTAVO COLMAN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
GÜRAY VURAL
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
HAKAN KADİR BALTA
GALATASARAY A.Ş.
1
HASAN ALİ KALDIRIM
FENERBAHÇE A.Ş.
1
HERVE GERMAIN TUM
GÖZTEPE A.Ş.
1
IVAN KECOJEVIC
GAZİANTEPSPOR
1
İLHAN EKER
KASIMPAŞA A.Ş.
1
JAKE MARIO JERVIS
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
JAKUB NAVRATIL
SİVASSPOR
1
JERRY AKAMINKO
ESKİŞEHİRSPOR
1
JULIEN FAUBERT
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
KADİR BEKMEZCİ
SİVASSPOR
1
KAMIL ZAYATTE
İSTANBUL BBSK
1
KORAY ARSLAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
LEONARDO DE DEUS SANTOS
ESKİŞEHİRSPOR
1
MAHMUT TEKDEMİR
İSTANBUL BBSK
1
MARC JANKO
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MEHMET ÇAKIR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
MEHMET TOPUZ
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MEHMET YILDIZ
MERSİN İDMANYURDU
1
MICHAEL BASSER CHRETIEN
BURSASPOR
1
MUHAMMET DEMİR
GAZİANTEPSPOR
1
MURAT CEYLAN
MERSİN İDMANYURDU
1
MURAT YILDIRIM
BURSASPOR
1
MUSA ÇAĞIRAN
BURSASPOR
1
MUSTAFA KEÇELİ
MERSİN İDMANYURDU
1
MÜSLÜM YELKEN
ORDUSPOR
1
NDUKA MORRISON OZOKWO
MERSİN İDMANYURDU
1
NECİP UYSAL
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
ORDUSPOR
1
NOUREDDINE AMRABAT
GALATASARAY A.Ş.
1
OKAN DENİZ
BURSASPOR
1
OKTAY DELİBALTA
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ORHAN GÜLLE
GAZİANTEPSPOR
1
ÖMER AYSAN BARIŞ
MERSİN İDMANYURDU
1
ÖMER ERDOĞAN
BURSASPOR
1
PABLO CESAR PINTOS CABRAL
KASIMPAŞA A.Ş.
1
PASCAL FEINDOUNO
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
PATRYK ADRIAN MALECKI
ESKİŞEHİRSPOR
1
ROVERSIO RODRIGUES DE BARROS
ORDUSPOR
1
SELÇUK ŞAHİN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SEMİH ŞENTÜRK
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SERCAN YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
1
SERDAR KURTULUŞ
GAZİANTEPSPOR
1
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
GAZİANTEPSPOR
1
SONER AYDOĞDU
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ŞENER ÖZBAYRAKLI
BURSASPOR
1
TEVFİK KÖSE
İSTANBUL BBSK
1
TUNCAY ŞANLI
BURSASPOR
1
TURGAY BAHADIR
İSTANBUL BBSK
1
UĞUR BORAL
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
VELİ KAVLAK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
VEYSEL SARI
ESKİŞEHİRSPOR
1
VOLKAN YILMAZ
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
WELLINGTON BRITO DA SILVA
İSTANBUL BBSK
1
WILTON AGUIAR FIGUEIREDO
GAZİANTEPSPOR
1
YALÇIN AYHAN
KASIMPAŞA A.Ş.
1
YEKTA KURTULUŞ
GALATASARAY A.Ş.
1
ZİYA ERDAL
SİVASSPOR
1
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Arşiv » 2012-2013 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
16.11.2012 20:00 GALATASARAY A.Ş. 1 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
17.11.2012 14:00 İSTANBUL BBSK 1 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
17.11.2012 19:00 GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
17.11.2012 19:00 ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
18.11.2012 16:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
18.11.2012 16:00 KAYSERİSPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
18.11.2012 19:00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 3 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
18.11.2012 19:00 BURSASPOR 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
19.11.2012 20:00 ORDUSPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 12 6 4 2 27 17 10 22
2.MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 12 7 1 4 23 18 5 22
3.KASIMPAŞA A.Ş. 12 6 2 4 19 12 7 20
4.FENERBAHÇE A.Ş. 12 5 5 2 16 11 5 20
5.BEŞİKTAŞ A.Ş. 12 5 4 3 27 19 8 19
6.TRABZONSPOR A.Ş. 12 5 4 3 13 9 4 19
7.ESKİŞEHİRSPOR 12 5 3 4 22 15 7 18
8.GENÇLERBİRLİĞİ 12 4 6 2 21 15 6 18
9.BURSASPOR 12 4 5 3 20 15 5 17
10.ORDUSPOR 12 4 5 3 16 14 2 17
11.SİVASSPOR 12 4 4 4 13 15 -2 16
12.KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 12 4 3 5 16 22 -6 15
13.KAYSERİSPOR 12 4 2 6 16 20 -4 14
14.İSTANBUL BBSK 12 3 3 6 11 15 -4 12
15.GAZİANTEPSPOR 12 3 3 6 11 19 -8 12
16.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 12 2 4 6 7 19 -12 10
17.MERSİN İDMANYURDU 12 1 6 5 13 21 -8 9
18.SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 12 1 6 5 8 23 -15 9
Spor Toto Süper Lig
Sezon 2012-2013

1.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 SİVASSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBUL BBSK 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 1 BURSASPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 0 ORDUSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 3 - 3 MERSİN İDMANYURDU
ORDUSPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 3 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
BURSASPOR 0 - 1 İSTANBUL BBSK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
3.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 ORDUSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
İSTANBUL BBSK 0 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 BURSASPOR
SİVASSPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
4.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 4 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 4 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MERSİN İDMANYURDU
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 İSTANBUL BBSK
ORDUSPOR 3 - 2 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
5.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
İSTANBUL BBSK 1 - 1 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 1 BURSASPOR
SİVASSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
ORDUSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 KAYSERİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 İSTANBUL BBSK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 4 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 SİVASSPOR
7.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
İSTANBUL BBSK 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 2 BURSASPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 2 KAYSERİSPOR
8.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 2 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
BURSASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 4 - 2 SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
ESKİŞEHİRSPOR 5 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 İSTANBUL BBSK
9.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 KAYSERİSPOR
SİVASSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 0 İSTANBUL BBSK
GAZİANTEPSPOR 3 - 0 ORDUSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 3 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
10.Hafta
İSTANBUL BBSK 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 0 SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
11.Hafta
SİVASSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 3 BURSASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 1 İSTANBUL BBSK
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 4 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 ORDUSPOR
12.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBUL BBSK 1 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 SİVASSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 3 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KAYSERİSPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
ORDUSPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
13.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ORDUSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SİVASSPOR 4 - 2 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 İSTANBUL BBSK
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
14.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 BURSASPOR
ORDUSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
İSTANBUL BBSK 2 - 0 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 4 TRABZONSPOR A.Ş.
15.Hafta
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
SİVASSPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 1 - 0 ORDUSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 0 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 İSTANBUL BBSK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
16.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 SİVASSPOR
İSTANBUL BBSK 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
17.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 KAYSERİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ORDUSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 2 İSTANBUL BBSK
SİVASSPOR 3 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BURSASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 MERSİN İDMANYURDU
18.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
SİVASSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 İSTANBUL BBSK
BURSASPOR 2 - 1 KAYSERİSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 3 - 5 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ORDUSPOR 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
19.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
İSTANBUL BBSK 4 - 1 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 0 SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
20.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 İSTANBUL BBSK
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ORDUSPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 SİVASSPOR
21.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 3 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
İSTANBUL BBSK 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 0 ORDUSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
22.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
BURSASPOR 1 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
ORDUSPOR 2 - 2 İSTANBUL BBSK
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 SİVASSPOR
23.Hafta
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 BURSASPOR
SİVASSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İSTANBUL BBSK 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 ORDUSPOR
24.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 İSTANBUL BBSK
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
ORDUSPOR 3 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 5 - 2 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 1 - 0 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 1 MERSİN İDMANYURDU
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
25.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
İSTANBUL BBSK 0 - 0 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 BURSASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SİVASSPOR 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
26.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
BURSASPOR 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
İSTANBUL BBSK 4 - 2 MERSİN İDMANYURDU
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 SİVASSPOR
ORDUSPOR 2 - 3 GAZİANTEPSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
27.Hafta
SİVASSPOR 3 - 2 ORDUSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 İSTANBUL BBSK
GAZİANTEPSPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 1 KAYSERİSPOR
28.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
KAYSERİSPOR 4 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
İSTANBUL BBSK 2 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ORDUSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
29.Hafta
SİVASSPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 ORDUSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BURSASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 0 İSTANBUL BBSK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
30.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KAYSERİSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 1 BURSASPOR
İSTANBUL BBSK 1 - 3 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
31.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SİVASSPOR 4 - 1 İSTANBUL BBSK
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
BURSASPOR 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
32.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 4 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 SİVASSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 4 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İSTANBUL BBSK 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
33.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 ORDUSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
SİVASSPOR 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 3 İSTANBUL BBSK
34.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
İSTANBUL BBSK 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 0 SİVASSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.