TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
BURAK YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
33
DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
ESKİŞEHİRSPOR
15
HERVE GERMAIN TUM
GENÇLERBİRLİĞİ
15
MICHAEL ENERAMO
SİVASSPOR
15
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
İSTANBUL BBSK
15
ALEXSANDRO DE SOUZA
FENERBAHÇE A.Ş.
14
FRANCISCO LIMA DA SILVA
İSTANBUL BBSK
14
NECATİ ATEŞ
GALATASARAY A.Ş.
13
PABLO MARTIN BATALLA
BURSASPOR
13
SELÇUK İNAN
GALATASARAY A.Ş.
13
FELIPE MELO DE CARVALHO
GALATASARAY A.Ş.
12
JOHAN ERİK CALVİN ELMANDER
GALATASARAY A.Ş.
12
MIROSLAV STOCH
FENERBAHÇE A.Ş.
12
HUGO MIGUEL PEREIRA DE ALMEIDA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
11
PROMİSE İSAAC
MANİSASPOR
11
JAMES TROİSİ
KAYSERİSPOR
10
MELİH GÖKÇEK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
10
MERT NOBRE
MERSİN İDMAN YURDU
10
MUHAMMET DEMİR
GAZİANTEPSPOR
10
EHIOSUN EKIGHO
SAMSUNSPOR
9
ERMAN KILIÇ
SİVASSPOR
9
FLORIN LUCIAN CERNAT
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
9
OLCAN ADIN
TRABZONSPOR A.Ş.
9
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
SİVASSPOR
9
SEBASTIAN ANDRES PINTO PERURENA
BURSASPOR
9
BATUHAN KARADENİZ
ESKİŞEHİRSPOR
8
CRISTIAN MARK JUNIO NASCIMENTO OLIVEIRA BARONI
FENERBAHÇE A.Ş.
8
EMIR KUJOVIC
KAYSERİSPOR
8
HENRİ BİENVENU NTSAMA
FENERBAHÇE A.Ş.
8
MEHMET YILDIZ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
8
MILAN BAROS
GALATASARAY A.Ş.
8
MUSTAFA PEKTEMEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
THEOFANIS GKEKAS
SAMSUNSPOR
8
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
ESKİŞEHİRSPOR
7
KAMIL PAWEL GROSICKI
SİVASSPOR
7
MOUSSA SOW
FENERBAHÇE A.Ş.
7
MURAT ERDOĞAN
MANİSASPOR
7
SAMUEL TOBIAS HOLMEN
İSTANBUL BBSK
7
TURGAY BAHADIR
BURSASPOR
7
CENK TOSUN
GAZİANTEPSPOR
6
EMRE BELÖZOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
6
HALİL ALTINTOP
TRABZONSPOR A.Ş.
6
IBRAHIM TETEH BANGURA
BURSASPOR
6
YASİN ÖZTEKİN
GENÇLERBİRLİĞİ
6
ARISTIDE BANCE
SAMSUNSPOR
5
ATİLLA AYBARS GARHAN
MKE ANKARAGÜCÜ
5
EDIN VISCA
İSTANBUL BBSK
5
FILIP HOLOSKO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
HURŞUT MERİÇ
GENÇLERBİRLİĞİ
5
JAN RAJNOCH
SİVASSPOR
5
LUTON GEORGE KIESHAWN SHELTON
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
5
MANUEL HENRIQUE TAVARES FERNANDES
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
MURAT YILDIRIM
SAMSUNSPOR
5
NOUREDDINE AMRABAT
KAYSERİSPOR
5
OZAN İPEK
BURSASPOR
5
RICARDO ANDRADE QURESMA BERNARDO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
VEYSEL SARI
ESKİŞEHİRSPOR
5
ABDULLAH ELYASA SÜME
GAZİANTEPSPOR
4
ANDRE FRANCISCO MORITZ
MERSİN İDMAN YURDU
4
ANDRE ROBERTO SOARES DA SILVA
MERSİN İDMAN YURDU
4
GUSTAVO COLMAN
TRABZONSPOR A.Ş.
4
IVELIN IVANOV POPOV
GAZİANTEPSPOR
4
JAKUB NAVRATIL
SİVASSPOR
4
MEHMET EREN BOYRAZ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
4
MUSTAFA SARP
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
4
RANDALL AZOFEIFA CORRALES
GENÇLERBİRLİĞİ
4
SONER AYDOĞDU
GENÇLERBİRLİĞİ
4
TOMAS SIVOK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
AHMET İLHAN ÖZEK
MANİSASPOR
3
ALFRED JOHN MOMAR NDIAYE
BURSASPOR
3
ALI ZITOUNI
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
BİLAL KISA
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
3
EDUARDO GONÇALVES DE OLIVEIRA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
EFE İNANÇ
İSTANBUL BBSK
3
EMMANUEL EBOUE
GALATASARAY A.Ş.
3
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
3
ERGİN KELEŞ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
3
ERKAN ZENGİN
ESKİŞEHİRSPOR
3
ERMIN ZEC
GENÇLERBİRLİĞİ
3
FATİH TEKKE
ORDUSPOR
3
ISSIAR DIA
FENERBAHÇE A.Ş.
3
KIVANÇ KARAKAŞ
SİVASSPOR
3
LEONARDO DE DEUS SANTOS
ESKİŞEHİRSPOR
3
MEHMET NAS
SİVASSPOR
3
MEHMET TOPUZ
FENERBAHÇE A.Ş.
3
MILAN CERNY
SİVASSPOR
3
NDUKA MORRISON OZOKWO
MERSİN İDMAN YURDU
3
OKTAY DELİBALTA
GENÇLERBİRLİĞİ
3
RASMUSSEN MORTEN NİCOLAS
SİVASSPOR
3
SANEL JAHIC
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
3
SIMAO PEDRO DA FONSECA SABROSA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
TEVFİK KÖSE
İSTANBUL BBSK
3
UĞUR İNCEMAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
VICTOR ISMAEL SOSA
GAZİANTEPSPOR
3
VOLKAN ŞEN
TRABZONSPOR A.Ş.
3
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ALPER POTUK
ESKİŞEHİRSPOR
2
ALVARO JOSE DOMINGUEZ CABEZAS
SAMSUNSPOR
2
AYDIN YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
2
AYKUT DEMİR
GENÇLERBİRLİĞİ
2
BİROL HİKMET
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
BÜLENT ERTUĞRUL
ESKİŞEHİRSPOR
2
CANER ERKİN
FENERBAHÇE A.Ş.
2
CİHAN HASPOLATLI
İSTANBUL BBSK
2
CİHAN ÖZKARA
SİVASSPOR
2
CRISTIAN MIGUEL RIVEROS NUNEZ
KAYSERİSPOR
2
DIEGO MARVIN BISESWAR
KAYSERİSPOR
2
EGEMEN KORKMAZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
EMRAH BAŞSAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
ENGİN BAYTAR
GALATASARAY A.Ş.
2
ERDAL KILIÇASLAN
MERSİN İDMAN YURDU
2
ERMAN ÖZGÜR
MERSİN İDMAN YURDU
2
FABIAN ERNST
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
FERHAT ÇÖKMÜŞ
MANİSASPOR
2
FURKAN ÖZÇAL
KAYSERİSPOR
2
GÖKÇEK VEDERSON
BURSASPOR
2
GÖKHAN ZAN
GALATASARAY A.Ş.
2
HAKAN ÖZMERT
ORDUSPOR
2
HASAN SALİH KABZE
ORDUSPOR
2
JOSHUA CHRISTOPHER SIMPSON
MANİSASPOR
2
KADİR BEKMEZCİ
SİVASSPOR
2
KAĞAN SÖYLEMEZGİLLER
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
KAZIM KAZIM
GALATASARAY A.Ş.
2
LARRYS DESTIN MABIALA
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
METİN DEPE
İSTANBUL BBSK
2
MIGUEL ANGELO MOITA GARCIA
ORDUSPOR
2
MILAN STEPANOV
BURSASPOR
2
MUSTAFA YUMLU
TRABZONSPOR A.Ş.
2
NEMANJA VUCİCEVIC
MANİSASPOR
2
OKAY YOKUŞLU
KAYSERİSPOR
2
OUISSEM BEN YAHIA
MERSİN İDMAN YURDU
2
ÖMER AYSAN BARIŞ
MANİSASPOR
2
PAULO HENRIQUE CARNEIRO FILHO
TRABZONSPOR A.Ş.
2
REMZİ GİRAY KAÇAR
TRABZONSPOR A.Ş.
2
SEFA YILMAZ
KAYSERİSPOR
2
SERDAR AZİZ
BURSASPOR
2
SEROL DEMİRHAN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
SIDNEI RECHEL DA SILVA JUNIOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
SPAS BORISLAVOV DELEV
MERSİN İDMAN YURDU
2
STANISLAV SESTAK
BURSASPOR
2
YALÇIN AYHAN
ORDUSPOR
2
YİĞİT İSMAİL GÖKOĞLAN
GALATASARAY A.Ş.
2
AKAKI KHUBUTIA
SAMSUNSPOR
1
ALBERT RIERA ORTEGA
GALATASARAY A.Ş.
1
ALİ ÇAMDALI
ORDUSPOR
1
ALİ TANDOĞAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
BEKİR OZAN HAS
GAZİANTEPSPOR
1
CEYHUN GÜLSELAM
GALATASARAY A.Ş.
1
DANILO PETROLLI BUENO
MERSİN İDMAN YURDU
1
DENİZ BARIŞ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ERDEM ÖZGENÇ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
EREN AYDIN
İSTANBUL BBSK
1
EREN GÜNGÖR
KAYSERİSPOR
1
ERHAN GÜVEN
MERSİN İDMAN YURDU
1
FRANCISCO JAVIER PERAL PERIANE
ORDUSPOR
1
GÖKHAN GÖNÜL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
HAKAN KADİR BALTA
GALATASARAY A.Ş.
1
HASAN ÜÇÜNCÜ
MERSİN İDMAN YURDU
1
İBRAHİM TORAMAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
İHSAN BURAK ÖZSARAÇ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
İSHAK DOĞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
JOSEPH MICHAEL YOBO
FENERBAHÇE A.Ş.
1
KEMAL TOKAK
SAMSUNSPOR
1
KEREM ŞERAS
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
MAREK CECH
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MEHMET ÇAKIR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
MICHAEL BASSER CHRETIEN
BURSASPOR
1
MICHAEL FINK
SAMSUNSPOR
1
MUSA ÇAĞIRAN
BURSASPOR
1
NESTOR FERNANDO MUSLERA
GALATASARAY A.Ş.
1
ONDREJ CELUSTKA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ORHAN GÜLLE
GAZİANTEPSPOR
1
ÖMER CAN SOKULLU
İSTANBUL BBSK
1
ÖZER HURMACI
FENERBAHÇE A.Ş.
1
ÖZGÜR İLERİ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
PAWEL LUKASZ BROZEK
TRABZONSPOR A.Ş.
1
PRINCE TAGOE
BURSASPOR
1
RETO PİRMİN ZİEGLER
FENERBAHÇE A.Ş.
1
ROBERTO JAN HİLBERT
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
ESKİŞEHİRSPOR
1
SABRİ SARIOĞLU
GALATASARAY A.Ş.
1
SAFET NADAREVİÇ
ESKİŞEHİRSPOR
1
SEDAT BAYRAK
ORDUSPOR
1
SEMİH KAYA
GALATASARAY A.Ş.
1
SEMİH ŞENTÜRK
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SERCAN YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
1
SERDAR KURTULUŞ
GAZİANTEPSPOR
1
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
ESKİŞEHİRSPOR
1
SERDAR ÖZKAN
SAMSUNSPOR
1
SERHAT GÜLPINAR
İSTANBUL BBSK
1
SİLVİNO JOAO DE CARVALHO
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
SİMON TERWASE ZENKE
SAMSUNSPOR
1
TANER YALÇIN
İSTANBUL BBSK
1
TOMAS UJFALUSİ
GALATASARAY A.Ş.
1
UĞUR BORAL
SAMSUNSPOR
1
VELİ KAVLAK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
VİTOR HUGO GOMES PASSOS
ESKİŞEHİRSPOR
1
VOLKAN YAMAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
WAGNER FERREIRA DOS SANTOS
GAZİANTEPSPOR
1
WELLINGTON BRITO DA SILVA
İSTANBUL BBSK
1
YASİN PEHLİVAN
GAZİANTEPSPOR
1
ZURAB KHIZANISHVILI
KAYSERİSPOR
1
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Arşiv » 2011-2012 Sezonu
Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 6 2 3 1 9 6 3 48
2.FENERBAHÇE A.Ş. 6 4 1 1 9 4 5 47
3.TRABZONSPOR A.Ş. 6 1 2 3 5 10 -5 33
4.BEŞİKTAŞ A.Ş. 6 1 2 3 5 8 -3 33
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
Spor Toto Süper Final Avrupa Grubu
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.BURSASPOR 6 4 0 2 12 10 2 37
2.ESKİŞEHİRSPOR 6 3 2 1 12 7 5 36
3.İSTANBUL BBSK 6 2 1 3 10 14 -4 32
4.SİVASSPOR 6 1 1 4 9 12 -3 29
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
Spor Toto Süper Lig
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 33 22 8 3 65 24 41 74
2.FENERBAHÇE A.Ş. 33 19 8 6 59 34 25 65
3.TRABZONSPOR A.Ş. 33 15 10 8 60 39 21 55
4.BEŞİKTAŞ A.Ş. 33 15 9 9 49 38 11 54
5.BURSASPOR 33 13 10 10 44 33 11 49
6.GENÇLERBİRLİĞİ 33 13 10 10 49 47 2 49
7.SİVASSPOR 33 12 11 10 55 53 2 47
8.ESKİŞEHİRSPOR 33 13 8 12 40 41 -1 47
9.İSTANBUL BBSK 33 13 8 12 47 49 -2 47
10.GAZİANTEPSPOR 33 12 9 12 37 33 4 45
11.KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 33 13 4 16 43 55 -12 43
12.MERSİN İDMAN YURDU 33 12 6 15 34 43 -9 42
13.KAYSERİSPOR 33 12 5 16 37 39 -2 41
14.ORDUSPOR 33 10 11 12 28 34 -6 41
15.MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 33 10 9 14 32 40 -8 39
16.SAMSUNSPOR 33 9 9 15 35 45 -10 36
17.MANİSASPOR 33 8 8 17 31 48 -17 32
18.MKE ANKARAGÜCÜ 33 2 5 26 22 72 -50 11
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
30.03.2012 20:00 GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
30.03.2012 20:00 MERSİN İDMAN YURDU 0 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
31.03.2012 15:30 KAYSERİSPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
31.03.2012 15:30 SİVASSPOR 0 - 1 İSTANBUL BBSK Detaylar Detaylar
31.03.2012 15:30 GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
31.03.2012 19:00 GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
01.04.2012 15:00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 3 BURSASPOR Detaylar Detaylar
01.04.2012 15:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
01.04.2012 19:00 TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Spor Toto Süper Lig
Sezon 2011-2012

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 SİVASSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ORDUSPOR
2.Hafta
KAYSERİSPOR 0 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 0 MANİSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 SAMSUNSPOR
SİVASSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 3 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
3.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 MANİSASPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 1 - 1 ORDUSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 SİVASSPOR
BURSASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
4.Hafta
KAYSERİSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MANİSASPOR 0 - 2 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 3 - 0 BURSASPOR
ORDUSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
5.Hafta
BURSASPOR 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 2 ORDUSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 2 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
KAYSERİSPOR 2 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 1 - 2 MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
6.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
SİVASSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 3 - 0 SAMSUNSPOR
MANİSASPOR 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
7.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 MANİSASPOR
BURSASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 0 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
KAYSERİSPOR 6 - 2 SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 ORDUSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
8.Hafta
ORDUSPOR 1 - 1 BURSASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 4 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 KAYSERİSPOR
MANİSASPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
9.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 1 ORDUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
BURSASPOR 0 - 0 MANİSASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
10.Hafta
SİVASSPOR 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ORDUSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 0 - 0 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
11.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
SİVASSPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
12.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 SİVASSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MANİSASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 1 BURSASPOR
13.Hafta
SİVASSPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 MANİSASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
BURSASPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 ORDUSPOR
14.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
MANİSASPOR 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BURSASPOR
ORDUSPOR 1 - 2 SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
15.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ORDUSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 SAMSUNSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
SİVASSPOR 2 - 2 MANİSASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
BURSASPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
16.Hafta
ORDUSPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 5 MERSİN İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 1 - 1 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
17.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
SİVASSPOR 3 - 2 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 ORDUSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 BURSASPOR
18.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR 0 - 2 BURSASPOR
SİVASSPOR 3 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 İSTANBUL BŞ BLD. SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 MANİSASPOR
ORDUSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 SAMSUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
19.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
İSTANBUL BŞ BLD. SPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 4 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
MANİSASPOR 0 - 0 ORDUSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
20.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ORDUSPOR 1 - 0 İSTANBUL BBSK
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SİVASSPOR 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
MANİSASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
21.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 0 KAYSERİSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 0 ORDUSPOR
İSTANBUL BBSK 3 - 2 MANİSASPOR
BURSASPOR 1 - 2 SİVASSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
22.Hafta
MANİSASPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
SİVASSPOR 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 2 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
İSTANBUL BBSK 3 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ORDUSPOR 3 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
23.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 SİVASSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 4 İSTANBUL BBSK
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
24.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ORDUSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MANİSASPOR 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
SAMSUNSPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
SİVASSPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
İSTANBUL BBSK 2 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
25.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 5 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 MANİSASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 İSTANBUL BBSK
26.Hafta
SİVASSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KAYSERİSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBUL BBSK 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ORDUSPOR 3 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MANİSASPOR 1 - 3 BURSASPOR
SAMSUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
27.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 SAMSUNSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 1 MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KAYSERİSPOR 3 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
BURSASPOR 2 - 1 İSTANBUL BBSK
28.Hafta
ORDUSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
MANİSASPOR 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 3 BURSASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 SİVASSPOR
İSTANBUL BBSK 4 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 MERSİN İDMAN YURDU
29.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 6 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 5 ESKİŞEHİRSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
BURSASPOR 3 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 5 - 0 İSTANBUL BBSK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
SİVASSPOR 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
30.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
İSTANBUL BBSK 1 - 0 KAYSERİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 BURSASPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MANİSASPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ORDUSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 SİVASSPOR
31.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
SİVASSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 SAMSUNSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 0 İSTANBUL BBSK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
32.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
ORDUSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
SAMSUNSPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
MANİSASPOR 1 - 3 SİVASSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
İSTANBUL BBSK 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
33.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
SİVASSPOR 0 - 1 İSTANBUL BBSK
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 MANİSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 3 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 SAMSUNSPOR
34.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
İSTANBUL BBSK 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
SAMSUNSPOR 1 - 2 SİVASSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 5 KAYSERİSPOR
ORDUSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.