TR
EN
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
04.02.2024 12:00 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 2 - 2 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
04.02.2024 12:00 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 ALG SPOR Detaylar Detaylar
04.02.2024 13:00 GALATASARAY A.Ş. 1 - 4 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR Detaylar Detaylar
04.02.2024 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 FATİH VATAN SPOR Detaylar Detaylar
04.02.2024 14:00 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 0 - 2 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
04.02.2024 14:00 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 1 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
05.02.2024 14:00 TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK Detaylar Detaylar
13.03.2024 13:00 HAKKARİGÜCÜ SPOR 2 - 3 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K Detaylar Detaylar
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  O G B M A Y AV P
1.FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 19 15 2 2 50 12 38 47
2.GALATASARAY A.Ş. 19 15 1 3 42 18 24 46
3.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 19 13 3 3 45 12 33 42
4.BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 19 13 2 4 43 12 31 41
5.ALG SPOR 19 11 4 4 34 21 13 37
6.BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 19 10 2 7 32 19 13 32
7.WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 19 8 5 6 35 22 13 29
8.KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 19 7 3 9 27 24 3 24
9.TRABZONSPOR A.Ş. 19 6 4 9 19 26 -7 22
10.HAKKARİGÜCÜ SPOR 19 6 3 10 26 42 -16 21
11.DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 19 5 4 10 30 48 -18 19
12.AMED SPORTİF FAALİYETLER 19 4 6 9 24 35 -11 18
13.FATİH VATAN SPOR 19 5 3 11 23 39 -16 18
14.BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 19 4 5 10 16 33 -17 17
15.ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 19 2 5 12 17 46 -29 11
16.BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 19 1 2 16 8 62 -54 5
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi Fikstür Listesi
Turkcell Kadın Futbol Süper Lig
Sezon 2023-2024

1.Hafta
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 1 HAKKARİGÜCÜ SPOR
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 4 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ JK KADIN FUTBOL TAKIMI 1 - 2 ALG SPOR
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 1 - 0 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 2 - 0 FATİH VATAN SPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
2.Hafta
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 9 - 0 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
ALG SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
FATİH VATAN SPOR 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 0 - 3 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 3 - 1 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 BEŞİKTAŞ JK KADIN FUTBOL TAKIMI
HAKKARİGÜCÜ SPOR 0 - 5 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
3.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ JK KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 1 FATİH VATAN SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 ALG SPOR
HAKKARİGÜCÜ SPOR 2 - 3 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 1 - 0 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 0 - 1 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
4.Hafta
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
FATİH VATAN SPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 1 - 3 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 4 - 0 HAKKARİGÜCÜ SPOR
ALG SPOR 4 - 0 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BEŞİKTAŞ JK KADIN FUTBOL TAKIMI
5.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 FATİH VATAN SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 3 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 4 - 0 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 2 - 0 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 2 ALG SPOR
BEŞİKTAŞ JK KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
HAKKARİGÜCÜ SPOR 1 - 0 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 4 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
6.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 6 - 1 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 HAKKARİGÜCÜ SPOR
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
FATİH VATAN SPOR 1 - 0 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ JK KADIN FUTBOL TAKIMI
ALG SPOR 1 - 2 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
7.Hafta
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 2 - 0 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 1 - 0 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
HAKKARİGÜCÜ SPOR 1 - 2 ALG SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 BEŞİKTAŞ JK KADIN FUTBOL TAKIMI
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 2 FATİH VATAN SPOR
8.Hafta
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 1 HAKKARİGÜCÜ SPOR
ALG SPOR 1 - 1 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
GALATASARAY A.Ş. 5 - 2 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATİH VATAN SPOR 0 - 4 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
BEŞİKTAŞ JK KADIN FUTBOL TAKIMI 6 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 6 - 0 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
9.Hafta
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 2 - 1 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 5 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
HAKKARİGÜCÜ SPOR 2 - 2 FATİH VATAN SPOR
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ALG SPOR
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 1 - 0 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
10.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 HAKKARİGÜCÜ SPOR
FATİH VATAN SPOR 1 - 1 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
ALG SPOR 0 - 3 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 4 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 0 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 3 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
11.Hafta
HAKKARİGÜCÜ SPOR 2 - 4 GALATASARAY A.Ş.
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
ALG SPOR 2 - 2 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 1 - 0 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 3 - 2 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 2 - 1 FATİH VATAN SPOR
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
12.Hafta
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 2 - 2 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 1 ALG SPOR
FATİH VATAN SPOR 0 - 1 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 0 - 1 HAKKARİGÜCÜ SPOR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 3 - 1 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
13.Hafta
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
HAKKARİGÜCÜ SPOR 2 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 2 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 4 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 8 - 1 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
ALG SPOR 4 - 0 FATİH VATAN SPOR
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 0 - 1 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
14.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 HAKKARİGÜCÜ SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 5 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ALG SPOR
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 1 - 4 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 1 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
FATİH VATAN SPOR 2 - 1 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
15.Hafta
ALG SPOR 4 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 8 - 0 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 5 - 4 FATİH VATAN SPOR
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 2 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
HAKKARİGÜCÜ SPOR 1 - 1 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
16.Hafta
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 1 - 4 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 5 - 0 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALG SPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
FATİH VATAN SPOR 0 - 4 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
HAKKARİGÜCÜ SPOR 4 - 0 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
17.Hafta
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 0 - 1 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 FATİH VATAN SPOR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 5 - 0 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 3 ALG SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 1 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 6 - 0 HAKKARİGÜCÜ SPOR
18.Hafta
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 1 - 2 HAKKARİGÜCÜ SPOR
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATİH VATAN SPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ALG SPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 1 - 1 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
19.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 FATİH VATAN SPOR
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 0 - 2 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 4 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 2 - 2 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 ALG SPOR
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 1 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
HAKKARİGÜCÜ SPOR 2 - 3 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
20.Hafta
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FATİH VATAN SPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ALG SPOR 3 - 1 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 HAKKARİGÜCÜ SPOR
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 2 - 3 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 2 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
21.Hafta
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 5 - 3 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 FATİH VATAN SPOR
HAKKARİGÜCÜ SPOR 3 - 1 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 1 ALG SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 5 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 0 - 1 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
22.Hafta
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 1 - 3 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 0 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
FATİH VATAN SPOR 8 - 0 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 10 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
ALG SPOR 1 - 2 HAKKARİGÜCÜ SPOR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
23.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 8 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 0 FATİH VATAN SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 3 - 0 ALG SPOR
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
HAKKARİGÜCÜ SPOR 1 - 0 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
24.Hafta
FATİH VATAN SPOR 2 - 4 HAKKARİGÜCÜ SPOR
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 3 - 1 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 2 - 2 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 4 - 3 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 3 - 0 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ALG SPOR 0 - 1 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
GALATASARAY A.Ş. 7 - 0 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
25.Hafta
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 2 - 0 FATİH VATAN SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
HAKKARİGÜCÜ SPOR 2 - 1 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 7 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ALG SPOR
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
26.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 1 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
FATİH VATAN SPOR 0 - 1 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 2 - 3 ALG SPOR
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK 6 - 1 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 HAKKARİGÜCÜ SPOR
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 4 - 2 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
27.Hafta
HAKKARİGÜCÜ SPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 0 - 3 BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 FATİH VATAN SPOR
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K 3 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR 0 - 6 TRABZONSPOR A.Ş.
ALG SPOR 2 - 0 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
28.Hafta
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR 1 - 2 WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
FATİH VATAN SPOR 1 - 4 ALG SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HAKKARİGÜCÜ SPOR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ 5 - 1 BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI 1 - 3 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
29.Hafta
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR - BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI
FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI - ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK - FATİH VATAN SPOR
ALG SPOR - BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ
DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR - BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HAKKARİGÜCÜ SPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ - GALATASARAY A.Ş.
30.Hafta
BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR - FENERBAHÇE PETROL OFİSİ KADIN FUTBOL TAKIMI
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ - WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR - HAKKARİGÜCÜ SPOR
BEŞİKTAŞ JK UNITED PAYMENT KADIN FUTBOL TAKIMI - BITEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
FATİH VATAN SPOR - DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR
GALATASARAY A.Ş. - ALG SPOR
ARMISA KUÇ
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
21
YAĞMUR URAZ
FENERBAHÇE A.Ş.
20
MARIE GISELE DIVINE NGAH MANGA
HAKKARİGÜCÜ SPOR
17
KARYNA ALKHOVIK
ALG SPOR
16
EBRU TOPÇU
GALATASARAY A.Ş.
15
PATRICIA MINGAS AFONSO SETECO
ALG SPOR
14
TAIWO BUSIRAT LAWAL
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
14
ZENATHA GOEIEMAN COLEMAN
FENERBAHÇE A.Ş.
14
NESLİHAN DEMİRDÖGEN
FATİH VATAN SPOR
12
OPA CLEMENT TUKUMBUKE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
12
ARZU KARABULUT
GALATASARAY A.Ş.
11
GIOVANIA DOMINGAS CAMPOS
GAZİANTEP ASYA SPOR
11
MFWAMBA BALONGO GRACE
TRABZONSPOR A.Ş.
11
SARATOU TRAORE
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
11
DANIELLE JULIA MARCANO
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
10
OLHA OVDIYCHUK
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
10
RHAIZZA STHEFANI LUIZ CABRAL
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ SPOR FAALİYETLERİ A.Ş
10
SANDRA NABWETEME
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
10
SLADANA BULATOVIC
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
10
BLESSING AUGUSTINE NKOR
GAZİANTEP ASYA SPOR
9
XIMENA DAIANA VELAZCO NUNEZ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
9
ZEYNEP KERİMOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
9
BILJANA BRADIC
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
8
DERYA ARHAN
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ SPOR FAALİYETLERİ A.Ş
8
DIANA LUCAS MSEWA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
8
ELENA GRACINDA SANTOS
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ SPOR FAALİYETLERİ A.Ş
8
HANNA MARIE BARKER
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
8
MARLENE YAV KASAJ
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ SPOR FAALİYETLERİ A.Ş
8
RUTH MONIQUE KIPOYI
GALATASARAY A.Ş.
8
SHAMEEKA NIKODA FISHLEY
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
ŞEHRİBAN DÜLEK
AMED SPORTİF FAALİYETLER
8
TEONA BAKRADZE
TRABZONSPOR A.Ş.
8
BUKET KARADAĞ
GAZİANTEP ASYA SPOR
7
DEMBA CHIRESTELLE URSULLA
ALG SPOR
7
DONJETA HALILAJ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7
KADER HANÇAR
FATİH VATAN SPOR
7
KHRYSTYNA PEREVIZNYK
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
7
MARIAN AWAD
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
7
TATIANA MATVEEVA
GAZİANTEP ASYA SPOR
7
ZEYNEP GAMZE KOÇER
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
7
ELANUR LAÇIN
GALATASARAY A.Ş.
6
JULIETTE NANA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
6
KABA KABA NAOMIE NSIALA
GALATASARAY A.Ş.
6
MWANALIMA ADAM JEREKO
HAKKARİGÜCÜ SPOR
6
TRISTA CELINE SEARA
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
6
VIVIAN OBIANUJUWAN IKECHUKWU
BEŞİKTAŞ A.Ş.
6
ANELE THEODORA KOMANI
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
5
BAŞAK İÇİNÖZBEBEK
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET G.S.K
5
CHISHA RACHEAL MISOZI ZULU
HAKKARİGÜCÜ SPOR
5
JELENA CUBRILO
TRABZONSPOR A.Ş.
5
SEVGİ ÇINAR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ SPOR FAALİYETLERİ A.Ş
5
ZEYNEP BİLİR
BEYLERBEYİ SPOR KULÜBÜ SPOR FAALİYETLERİ A.Ş
5
BALKISSA SAWADOGO
BİTEXEN 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ
4
BUSEM ŞEKER
FENERBAHÇE A.Ş.
4
ENYERLIANNYS HIGUERA BRETIS
ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
FALONNE PAMBANI KUZOYA
ALG SPOR
4
KEMBELLY FELICIO CAMPOS
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
MARIA INES VIEIRA MAIA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
MARIJA ALEKSIC
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
ROSE BELLA
GAZİANTEP ASYA SPOR
4
SARA PUSZTAI
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
STEFANY FERRER VAN GINKEL
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
4
ŞEVVAL DURSUN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
YAŞAM GÖKSU
FENERBAHÇE A.Ş.
4