TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Gelişim Ligleri » U19 Gelişim Ligleri
U19 Elit A Ligi Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
26.11.2022 12:00 ALTINORDU - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 BITEXEN GİRESUNSPOR - YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 FRAPORT TAV ANTALYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 ARABAM.COM KONYASPOR - BURSASPOR Detaylar Detaylar
26.11.2022 13:00 DYOREX BOLUSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
U19 Elit A Ligi Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.FRAPORT TAV ANTALYASPOR 9 6 2 1 27 13 14 20
2.BEŞİKTAŞ A.Ş. 9 6 2 1 19 10 9 20
3.DEMİR GRUP SİVASSPOR 9 5 3 1 23 8 15 18
4.TRABZONSPOR A.Ş. 9 4 3 2 16 11 5 15
5.ARABAM.COM KONYASPOR 9 4 2 3 16 12 4 14
6.BITEXEN GİRESUNSPOR 9 4 2 3 12 13 -1 14
7.ALTINORDU 9 3 2 4 17 16 1 11
8.YENİ MALATYASPOR 9 3 0 6 13 20 -7 9
9.DYOREX BOLUSPOR 9 3 0 6 12 30 -18 9
10.BURSASPOR 9 2 2 5 9 14 -5 8
11.HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 9 2 1 6 13 20 -7 7
12.KASIMPAŞA A.Ş. 9 2 1 6 7 17 -10 7
U19 Elit A Ligi
1.Grup Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 6 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ANKARASPOR 6 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
2.Hafta
CORENDON ALANYASPOR 1 - 1 ANKARASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 YUKATEL KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
3.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 6 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR 1 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ANKARASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 4 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 6 GALATASARAY A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 3 YUKATEL KAYSERİSPOR
5.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 CORENDON ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
YUKATEL KAYSERİSPOR 4 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 3 - 4 ANKARASPOR
6.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 1 - 0 YUKATEL KAYSERİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR 2 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
7.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 ANKARASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 CORENDON ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
8.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR 0 - 3 YUKATEL KAYSERİSPOR
9.Hafta
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - CORENDON ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. - ANKARASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
10.Hafta
CORENDON ALANYASPOR - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GÖZTEPE A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - YUKATEL KAYSERİSPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
11.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ANKARASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - MKE ANKARAGÜCÜ
12.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ - İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARASPOR - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
13.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ATAKAŞ HATAYSPOR
GALATASARAY A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - ANKARASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
14.Hafta
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ATAKAŞ HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - ANKARASPOR
CORENDON ALANYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
15.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ATAKAŞ HATAYSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARASPOR - CORENDON ALANYASPOR
16.Hafta
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - YUKATEL KAYSERİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
CORENDON ALANYASPOR - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ANKARASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş.
17.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
FENERBAHÇE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL KAYSERİSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - CORENDON ALANYASPOR
18.Hafta
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
CORENDON ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ATAKAŞ HATAYSPOR
ANKARASPOR - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
19.Hafta
YUKATEL KAYSERİSPOR - CORENDON ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR - ANKARASPOR
20.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
CORENDON ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - YUKATEL KAYSERİSPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
ANKARASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
21.Hafta
YUKATEL KAYSERİSPOR - ANKARASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - İSTANBULSPOR A.Ş.
22.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
CORENDON ALANYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
ANKARASPOR - GALATASARAY A.Ş.
23.Hafta
YUKATEL KAYSERİSPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - ANKARASPOR
GALATASARAY A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - CORENDON ALANYASPOR
24.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR - GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
CORENDON ALANYASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ANKARASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
25.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ANKARASPOR
26.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
MKE ANKARAGÜCÜ - GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş.
ANKARASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
U19 Elit A Ligi
2.Grup Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 2 - 4 BOLUSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 4 - 1 YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR 3 - 4 BITEXEN GİRESUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ALTINORDU 1 - 3 ARABAM.COM KONYASPOR
2.Hafta
BOLUSPOR 1 - 4 ALTINORDU
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ARABAM.COM KONYASPOR 0 - 3 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
3.Hafta
ARABAM.COM KONYASPOR 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
ALTINORDU 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 4 - 2 BOLUSPOR
4.Hafta
DYOREX BOLUSPOR 1 - 5 ARABAM.COM KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 3 - 2 ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
5.Hafta
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
ARABAM.COM KONYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ALTINORDU 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
6.Hafta
BURSASPOR 0 - 0 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 7 - 1 DYOREX BOLUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 0 ARABAM.COM KONYASPOR
7.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 5 - 0 YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU 1 - 1 BURSASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR 1 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
8.Hafta
BURSASPOR 1 - 3 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 2 ALTINORDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 ARABAM.COM KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 DYOREX BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
9.Hafta
BITEXEN GİRESUNSPOR - YENİ MALATYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR - BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
ALTINORDU - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
DYOREX BOLUSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
10.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - ARABAM.COM KONYASPOR
BURSASPOR - DYOREX BOLUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
YENİ MALATYASPOR - ALTINORDU
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
11.Hafta
YENİ MALATYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BURSASPOR
DYOREX BOLUSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - ALTINORDU
12.Hafta
DYOREX BOLUSPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR - ALTINORDU
TRABZONSPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR - BURSASPOR
YENİ MALATYASPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
13.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
BURSASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU - DYOREX BOLUSPOR
14.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ALTINORDU
DYOREX BOLUSPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
15.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - DYOREX BOLUSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR - YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU - BITEXEN GİRESUNSPOR
16.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR - DYOREX BOLUSPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
17.Hafta
ARABAM.COM KONYASPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - BURSASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU - BEŞİKTAŞ A.Ş.
18.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR - ALTINORDU
TRABZONSPOR A.Ş. - ARABAM.COM KONYASPOR
YENİ MALATYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - DYOREX BOLUSPOR
19.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - YENİ MALATYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - BURSASPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
DYOREX BOLUSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
ALTINORDU - KASIMPAŞA A.Ş.
20.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - DYOREX BOLUSPOR
BURSASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YENİ MALATYASPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - ALTINORDU
21.Hafta
BITEXEN GİRESUNSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR - BURSASPOR
ALTINORDU - YENİ MALATYASPOR
22.Hafta
ALTINORDU - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
BURSASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - DYOREX BOLUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.