TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
13.10.2019 14:00 HEKİMOĞLU TRABZON - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
13.10.2019 14:00 GÜMÜŞHANESPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
13.10.2019 14:30 HACETTEPE SPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
13.10.2019 14:30 BAŞKENT AKADEMİ FK - TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
13.10.2019 14:30 1922 KONYASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
13.10.2019 15:00 SARIYER - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
13.10.2019 15:00 PENDİKSPOR - AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
13.10.2019 17:00 YILPORT SAMSUNSPOR - KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
13.10.2019 19:00 ŞANLIURFASPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 4 0 0 16 4 12 12
2.YILPORT SAMSUNSPOR 4 3 1 0 11 2 9 10
3.YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 4 3 0 1 4 2 2 9
4.AFJET AFYONSPOR 4 2 1 1 10 4 6 7
5.HEKİMOĞLU TRABZON 4 2 1 1 11 9 2 7
6.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 4 2 1 1 3 2 1 7
7.SARIYER 4 2 1 1 2 2 0 7
8.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 2 0 2 7 4 3 6
9.1922 KONYASPOR 4 2 0 2 4 5 -1 6
10.TARSUS İDMAN YURDU 4 2 0 2 5 8 -3 6
11.BAŞKENT AKADEMİ FK 4 1 2 1 4 3 1 5
12.KIRKLARELİSPOR 4 1 2 1 4 7 -3 5
13.PENDİKSPOR 4 1 1 2 4 5 -1 4
14.İNEGÖLSPOR 4 1 1 2 3 4 -1 4
15.GÜMÜŞHANESPOR 4 1 1 2 3 5 -2 4
16.AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 0 1 3 1 6 -5 1
17.HACETTEPE SPOR 4 0 1 3 2 11 -9 1
18.ŞANLIURFASPOR 4 0 0 4 0 11 -11 -12
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ŞANLIURFASPOR 12
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
BAK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 1 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
2.Hafta
SARIYER 0 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
SAMSUNSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 6 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
3.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 1922 KONYASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 HACETTEPE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
4.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
1922 KONYASPOR 1 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
5.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
BAŞKENT AKADEMİ FK - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - HACETTEPE SPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
6.Hafta
SARIYER - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR - AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
7.Hafta
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - BAŞKENT AKADEMİ FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR - ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
AMED SPORTİF FAALİYETLER - YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR - SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU - PENDİKSPOR
8.Hafta
1922 KONYASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HEKİMOĞLU TRABZON - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - KIRKLARELİSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - İNEGÖLSPOR
9.Hafta
HACETTEPE SPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SARIYER
İNEGÖLSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GÜMÜŞHANESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
KIRKLARELİSPOR - 1922 KONYASPOR
10.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR - KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR - İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR - HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
PENDİKSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
11.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR - PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR - SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
İNEGÖLSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON - ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BAŞKENT AKADEMİ FK
12.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK - KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR - İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - HEKİMOĞLU TRABZON
YILPORT SAMSUNSPOR - HACETTEPE SPOR
AFJET AFYONSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - AMED SPORTİF FAALİYETLER
13.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR - 1922 KONYASPOR
ŞANLIURFASPOR - SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON - YILPORT SAMSUNSPOR
İNEGÖLSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
14.Hafta
PENDİKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - İNEGÖLSPOR
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR - PENDİKSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - BAŞKENT AKADEMİ FK
16.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - İNEGÖLSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İDMAN YURDU - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KIRKLARELİSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
1922 KONYASPOR - SARIYER
17.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON - BAŞKENT AKADEMİ FK
YILPORT SAMSUNSPOR - 1922 KONYASPOR
KIRKLARELİSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - PENDİKSPOR
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER - GÜMÜŞHANESPOR
18.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR - KIRKLARELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
SARIYER - PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR - AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
19.Hafta
PENDİKSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU - ŞANLIURFASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - 1922 KONYASPOR
20.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İNEGÖLSPOR
SARIYER - TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
HACETTEPE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR - PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR - AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - YILPORT SAMSUNSPOR
AFJET AFYONSPOR - SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK - 1922 KONYASPOR
22.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON - KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR - İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
YILPORT SAMSUNSPOR - AFJET AFYONSPOR
PENDİKSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
SARIYER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
23.Hafta
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK - PENDİKSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
KIRKLARELİSPOR - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR - 1922 KONYASPOR
24.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
YILPORT SAMSUNSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR - AFJET AFYONSPOR
25.Hafta
KIRKLARELİSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AFJET AFYONSPOR - PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BAŞKENT AKADEMİ FK
İNEGÖLSPOR - SARIYER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
AMED SPORTİF FAALİYETLER - 1922 KONYASPOR
26.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - HACETTEPE SPOR
SARIYER - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR - KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAŞKENT AKADEMİ FK - AFJET AFYONSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
27.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - PENDİKSPOR
AFJET AFYONSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR - ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR - 1922 KONYASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BAŞKENT AKADEMİ FK
28.Hafta
ŞANLIURFASPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
1922 KONYASPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR - KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
29.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AFJET AFYONSPOR
KIRKLARELİSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
İNEGÖLSPOR - PENDİKSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SARIYER
HACETTEPE SPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - 1922 KONYASPOR
30.Hafta
PENDİKSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR - HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KIRKLARELİSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
31.Hafta
KIRKLARELİSPOR - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAŞKENT AKADEMİ FK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - SARIYER
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - 1922 KONYASPOR
32.Hafta
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - YILPORT SAMSUNSPOR
33.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KIRKLARELİSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HEKİMOĞLU TRABZON - PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
HACETTEPE SPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
SARIYER - 1922 KONYASPOR
34.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - HEKİMOĞLU TRABZON
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
EYÜPSPOR 0 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BANDIRMASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
3.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 BANDIRMASPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
4.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
5.Hafta
EYÜPSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
TUZLASPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BİREVİM ELAZIĞSPOR - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
6.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
7.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BİREVİM ELAZIĞSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - UŞAK SPOR A.Ş.
8.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
9.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BANDIRMASPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - UŞAK SPOR A.Ş.
10.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - BANDIRMASPOR
11.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
EYÜPSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KASTAMONUSPOR 1966
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BANDIRMASPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
14.Hafta
EYÜPSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
ANKARA DEMİRSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
15.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - UŞAK SPOR A.Ş.
16.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - BANDIRMASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
17.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
18.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BİREVİM ELAZIĞSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
NİĞDE ANADOLU FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
19.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - NİĞDE ANADOLU FK
KASTAMONUSPOR 1966 - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
EYÜPSPOR - BANDIRMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
20.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - BİREVİM ELAZIĞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - KASTAMONUSPOR 1966
21.Hafta
BİREVİM ELAZIĞSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
22.Hafta
BANDIRMASPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - EYÜPSPOR
23.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
24.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - TUZLASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
BANDIRMASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
25.Hafta
BİREVİM ELAZIĞSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 - ERGENE VELİMEŞE SPOR
26.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BİREVİM ELAZIĞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BANDIRMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - EYÜPSPOR
27.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
TUZLASPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - BİREVİM ELAZIĞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BANDIRMASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
29.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
EYÜPSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BİREVİM ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
30.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BANDIRMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
31.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - EYÜPSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
32.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BİREVİM ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BANDIRMASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
33.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - ANKARA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
34.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 - BİREVİM ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.