TR
EN
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 2. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
23.09.2023 15:00 1461 TRABZON FK 3-0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
23.09.2023 15:00 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0-2 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
23.09.2023 15:30 SERİK BELEDİYESPOR 0-0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23.09.2023 15:30 ANKARA DEMİRSPOR 2-1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. Detaylar Detaylar
23.09.2023 15:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0-0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23.09.2023 16:00 BURSASPOR 1-1 ALTINORDU Detaylar Detaylar
23.09.2023 16:00 WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1-2 VAN SPOR FK Detaylar Detaylar
23.09.2023 19:00 BUCASPOR 1928 3-1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24.09.2023 15:30 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1-3 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
ESENLER EROKSPOR
TFF 2. Lig 2023-2024 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.VAN SPOR FK 5 5 0 0 9 2 7 15
2.ESENLER EROKSPOR 4 4 0 0 9 1 8 12
3.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 4 0 1 8 6 2 12
4.DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 5 3 2 0 6 2 4 11
5.ANKARASPOR 5 3 1 1 7 3 4 10
6.YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 5 2 3 0 6 3 3 9
7.ANKARA DEMİRSPOR 5 3 0 2 7 8 -1 9
8.BUCASPOR 1928 5 2 2 1 6 4 2 8
9.1461 TRABZON FK 4 2 1 1 5 1 4 7
10.BURSASPOR 5 1 2 2 4 5 -1 5
11.HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 5 1 2 2 4 7 -3 5
12.KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 5 1 1 3 3 4 -1 4
13.ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 1 1 3 3 6 -3 4
14.SERİK BELEDİYESPOR 5 1 1 3 1 4 -3 4
15.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 4 1 0 3 3 5 -2 3
16.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 4 0 2 2 1 4 -3 2
17.KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 5 0 2 3 4 10 -6 2
18.ALTINORDU 4 0 1 3 5 8 -3 1
19.WEECOINS KIRKLARELİSPOR 5 0 1 4 2 10 -8 1
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 3
BURSASPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstür Listesi
TFF 2. LİG
BEYAZ Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 1 ANKARASPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 1 BITEXEN VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ALTINORDU 2 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 0 1461 TRABZON FK
2.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ANKARASPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
BITEXEN VAN SPOR FK 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1461 TRABZON FK 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
3.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
BURSASPOR 2 - 0 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 BITEXEN VAN SPOR FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 2 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 2 - 1 ALTINORDU
4.Hafta
ALTINORDU 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARASPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 1461 TRABZON FK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BURSASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
VAN SPOR FK 2 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
5.Hafta
BURSASPOR 1 - 1 ALTINORDU
BUCASPOR 1928 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 2 VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ANKARASPOR
1461 TRABZON FK 3 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 3 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
6.Hafta
ALTINORDU 0 - 0 BUCASPOR 1928
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARASPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 3 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
VAN SPOR FK 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON FK
7.Hafta
BURSASPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ANKARASPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 4 - 0 VAN SPOR FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ALTINORDU
8.Hafta
ANKARASPOR 0 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
ALTINORDU 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
VEFA GROUP VAN SPOR FK 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 0 - 3 1461 TRABZON FK
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
9.Hafta
BUCASPOR 1928 3 - 0 BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 2 ANKARASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 1 VEFA GROUP VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
1461 TRABZON FK 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
10.Hafta
ALTINORDU 4 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
BURSASPOR 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
VEFA GROUP VAN SPOR FK 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ANKARASPOR 2 - 2 1461 TRABZON FK
11.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 2 ANKARASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 BUCASPOR 1928
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 4 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 3 ALTINORDU
1461 TRABZON FK 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
12.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 3 - 0 VEFA GROUP VAN SPOR FK
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 5 ESENLER EROKSPOR
BURSASPOR 1 - 3 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ALTINORDU 2 - 2 1461 TRABZON FK
ANKARASPOR 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
13.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ALTINORDU
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
VEFA GROUP VAN SPOR FK 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARASPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BUCASPOR 1928
1461 TRABZON FK 2 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 3 - 0 BURSASPOR
14.Hafta
BURSASPOR 3 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ANKARASPOR 2 - 2 VEFA GROUP VAN SPOR FK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ALTINORDU 0 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 1461 TRABZON FK
15.Hafta
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU
VEFA GROUP VAN SPOR FK 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 1 ANKARASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
1461 TRABZON FK 3 - 0 BURSASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 3 BUCASPOR 1928
16.Hafta
ALTINORDU 1 - 1 VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BURSASPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 4 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 1 - 1 1461 TRABZON FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
17.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 0 - 0 ALTINORDU
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON FK 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
VAN SPOR FK 1 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 0 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 2 - 0 BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 2 BUCASPOR 1928
18.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 VAN SPOR FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ALTINORDU 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 ANKARASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
19.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 1 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
ANKARASPOR 1 - 0 ALTINORDU
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 4 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR 1928
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
VAN SPOR FK 3 - 0 BURSASPOR
20.Hafta
1461 TRABZON FK 0 - 3 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ALTINORDU
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
VEFA GROUP VAN SPOR FK 1 - 0 BUCASPOR 1928
ESENLER EROKSPOR 4 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ANKARASPOR 3 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
21.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ANKARASPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 3 VEFA GROUP VAN SPOR FK
BURSASPOR 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 2 - 4 1461 TRABZON FK
22.Hafta
ESENLER EROKSPOR 6 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ANKARASPOR 2 - 0 BURSASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 1 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
VEFA GROUP VAN SPOR FK 3 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALTINORDU 0 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 BUCASPOR 1928
23.Hafta
1461 TRABZON FK 2 - 2 ESENLER EROKSPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 ANKARASPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 2 VEFA GROUP VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 ALTINORDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
24.Hafta
ALTINORDU 2 - 0 BURSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 5 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 3 1461 TRABZON FK
VEFA GROUP VAN SPOR FK 2 - 0 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 4 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 BUCASPOR 1928
25.Hafta
BURSASPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 2 VEFA GROUP VAN SPOR FK
1461 TRABZON FK 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 ANKARASPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 ALTINORDU
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
26.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 2 BUCASPOR 1928
ANKARASPOR 2 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 ESENLER EROKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
ALTINORDU 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 BURSASPOR
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK 1 - 0 1461 TRABZON FK
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
27.Hafta
BUCASPOR 1928 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTINORDU
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 0 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 ANKARASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
28.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 2 ESENLER EROKSPOR
ALTINORDU 2 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BURSASPOR 0 - 2 BUCASPOR 1928
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK 2 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
ANKARASPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 1461 TRABZON FK
29.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 BURSASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 0 - 0 ALTINORDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 4 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 3 ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
1461 TRABZON FK 2 - 1 ANKARASPOR
30.Hafta
ANKARASPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BURSASPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 1461 TRABZON FK
ALTINORDU 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
31.Hafta
1461 TRABZON FK 2 - 1 ALTINORDU
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 1 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 BUCASPOR 1928
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK 3 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 2 BURSASPOR
32.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 2 - 2 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ALTINORDU 2 - 1 ESENLER EROKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BURSASPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 4 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 2 ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
33.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 0 - 1 BUCASPOR 1928
TURKISH OIL YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1461 TRABZON FK 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 2 ALTINORDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 2 - 0 BURSASPOR
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK - ANKARASPOR
34.Hafta
BURSASPOR 1 - 2 1461 TRABZON FK
BUCASPOR 1928 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
ANKARASPOR 1 - 0 TURKISH OIL YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 4 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ALTINORDU 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
35.Hafta
TURKISH OIL YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 4 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 1 ANKARASPOR
ESENLER EROKSPOR 5 - 1 BURSASPOR
1461 TRABZON FK - BUCASPOR 1928
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK - ALTINORDU
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş - SERİK BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
36.Hafta
BUCASPOR 1928 - ESENLER EROKSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ALTINORDU - TURKISH OIL YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - 1461 TRABZON FK
BURSASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
37.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BURSASPOR
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK - ANKARA DEMİRSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ALTINORDU
ANKARASPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK - SERİK BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TURKISH OIL YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ - BUCASPOR 1928
38.Hafta
ALTINORDU - ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BURSASPOR - ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - TURKISH OIL YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON FK
TFF 2. LİG
KIRMIZI Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 DENİZLİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 2 DÜZCESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 SARIYER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
SARIYER 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SOMASPOR 1 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
3.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 SOMASPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 SARIYER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
SOMASPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 1 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
DENİZLİSPOR 3 - 2 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
5.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 SARIYER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
ISPARTA 32 SPOR 3 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 SOMASPOR
6.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR 3 - 3 İNEGÖLSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 FETHİYESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
7.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 2 SARIYER
İNEGÖLSPOR 5 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 SOMASPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
8.Hafta
SOMASPOR 0 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ISPARTA 32 SPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
SARIYER 2 - 2 FETHİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 6 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
9.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
10.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 3 İNEGÖLSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SOMASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SARIYER 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
11.Hafta
FETHİYESPOR 4 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 SARIYER
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
12.Hafta
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 1 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 FETHİYESPOR
SARIYER 1 - 2 SOMASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
13.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR 1 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 3 - 4 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
14.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 4 GMG KASTAMONUSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 4 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 FETHİYESPOR
SARIYER 2 - 0 DENİZLİSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 0 SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
15.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİSPOR 1 - 2 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SOMASPOR 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 ISPARTA 32 SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
16.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 SOMASPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 4 - 2 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
17.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
SARIYER 0 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 3 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 2 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
18.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 0 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 SARIYER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 DENİZLİSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 SOMASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 3 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
19.Hafta
SARIYER 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR 5 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 3 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 1 - 5 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
20.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SARIYER 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 6 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
21.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 SOMASPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 DENİZLİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 SARIYER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
22.Hafta
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
SARIYER 2 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
23.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 SOMASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 3 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
24.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 7 BELEDİYE DERİNCE SPOR
SARIYER 3 - 4 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İNEGÖLSPOR
SOMASPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 3 ISPARTA 32 SPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
25.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 8 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SOMASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SARIYER
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
26.Hafta
SARIYER 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SOMASPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 İNEGÖLSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
27.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 SARIYER
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 SOMASPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 0 DENİZLİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3 - 0 ISPARTA 32 SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
29.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SOMASPOR 0 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 SARIYER
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 DENİZLİSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 3 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
30.Hafta
SARIYER 0 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 İNEGÖLSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 ISPARTA 32 SPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 SOMASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 5 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 6 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
31.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SOMASPOR 1 - 1 SARIYER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 5 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 DENİZLİSPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 4 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
32.Hafta
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 4 - 1 FETHİYESPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 2 SOMASPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 4 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
33.Hafta
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
SOMASPOR 2 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 SARIYER
FETHİYESPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 5 - 2 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 5 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
34.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 6 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 5 - 2 İNEGÖLSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 3 - 0 DENİZLİSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 SOMASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
35.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
FETHİYESPOR - ISPARTA 32 SPOR
İNEGÖLSPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
DENİZLİSPOR - MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
36.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SARIYER
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR - İNEGÖLSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - DENİZLİSPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - FETHİYESPOR
37.Hafta
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ISPARTA 32 SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
SARIYER - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SOMASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
DENİZLİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
38.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - SOMASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - FETHİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - DENİZLİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - DÜZCE CAM DÜZCESPOR