TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
 
Ligler » Misli.com 2. Lig » Misli.com 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 31 23 8 0 77 21 56 77
2.HEKİMOĞLU TRABZON 30 18 8 4 68 27 41 62
3.KOCAELİSPOR 30 16 7 7 45 26 19 55
4.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 31 15 10 6 45 27 18 55
5.ANKARA DEMİRSPOR 31 14 11 6 48 32 16 53
6.SARIYER 31 14 10 7 43 31 12 52
7.AMED SPORTİF FAALİYETLER 31 15 6 10 46 40 6 51
8.AFJET AFYONSPOR 31 13 11 7 46 39 7 50
9.ÇORUM FK 30 14 7 9 59 33 26 49
10.UŞAK SPOR A.Ş. 30 13 8 9 48 36 12 47
11.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 30 7 10 13 36 52 -16 31
12.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 30 7 9 14 27 42 -15 30
13.GÜMÜŞHANESPOR 31 8 5 18 34 64 -30 26
14.İNEGÖLSPOR 30 5 10 15 32 47 -15 25
15.ŞANLIURFASPOR 30 7 7 16 35 65 -30 25
16.ERGENE VELİMEŞE SPOR 30 4 12 14 35 60 -25 24
17.HACETTEPE SPOR 30 6 5 19 23 44 -21 23
18.NİĞDE ANADOLU FK 30 4 11 15 24 48 -24 23
19.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 31 6 5 20 29 66 -37 23
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
GÜMÜŞHANESPOR 3
ŞANLIURFASPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
11.04.2021 14:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3-1 AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
11.04.2021 15:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
11.04.2021 15:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER - NİĞDE ANADOLU FK Detaylar Detaylar
11.04.2021 15:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR Detaylar Detaylar
11.04.2021 15:00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
11.04.2021 15:00 HACETTEPE SPOR - SARIYER Detaylar Detaylar
11.04.2021 15:00 UŞAK SPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
11.04.2021 15:00 ŞANLIURFASPOR - ÇORUM FK Detaylar Detaylar
11.04.2021 15:00 HEKİMOĞLU TRABZON - KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
ANKARA DEMİRSPOR
Misli.com 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 7 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 1 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 0 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
2.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 8 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 1 - 1 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
4.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ÇORUM FK 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
5.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 ÇORUM FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
6.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
7.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 KOCAELİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 3 SARIYER
8.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
KOCAELİSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 0 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
9.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 6 ÇORUM FK
10.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
SARIYER 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
11.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 SARIYER
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇORUM FK
12.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 4 - 1 HACETTEPE SPOR
ÇORUM FK 2 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 4 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 ÇORUM FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
14.Hafta
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 3 - 0 HACETTEPE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 1 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 ÇORUM FK
HACETTEPE SPOR 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
16.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK 2 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
17.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 6 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 5 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM FK
18.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 5 HEKİMOĞLU TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ÇORUM FK 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
19.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 1 - 1 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 3 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
20.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 7 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 0 - 3 KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ÇORUM FK
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 AFJET AFYONSPOR
21.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
22.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 1 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 0 - 1 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
23.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
24.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ÇORUM FK 2 - 0 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
25.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 ÇORUM FK
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON 6 - 2 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 2 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 HACETTEPE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
26.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SARIYER 3 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
27.Hafta
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 KOCAELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 HACETTEPE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 3 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 ÇORUM FK
28.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK 5 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 3 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
29.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 İNEGÖLSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 ÇORUM FK
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
30.Hafta
SARIYER 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 4 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
31.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 4 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
32.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 0 - 6 UŞAK SPOR A.Ş.
ÇORUM FK 2 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
KOCAELİSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
33.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - KOCAELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR - SARIYER
ŞANLIURFASPOR - ÇORUM FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER - NİĞDE ANADOLU FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
34.Hafta
ÇORUM FK - UŞAK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AFJET AFYONSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
KOCAELİSPOR - ŞANLIURFASPOR
NİĞDE ANADOLU FK - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
35.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR - ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR - AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
36.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİSPOR - HACETTEPE SPOR
37.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
SARIYER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR - ÇORUM FK
HACETTEPE SPOR - AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR - NİĞDE ANADOLU FK
38.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK - UŞAK SPOR A.Ş.
ÇORUM FK - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - HACETTEPE SPOR
KOCAELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
Misli.com 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 PAZARSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 MAMAK FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 ELAZIĞSPOR
2.Hafta
PAZARSPOR 1 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 0 - 1 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
3.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 MAMAK FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 ELAZIĞSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
4.Hafta
PAZARSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
5.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 MAMAK FK
PAZARSPOR 4 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 4 PENDİKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
6.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 PAZARSPOR
MAMAK FK 0 - 3 EYÜPSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
7.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 MAMAK FK
EYÜPSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
MAMAK FK 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
9.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 MAMAK FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 6 BODRUMSPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
10.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 3 - 5 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 0 - 2 PAZARSPOR
11.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 7 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 MAMAK FK
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
12.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 4 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 3 PAZARSPOR
13.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 TURGUTLUSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 7 - 2 MAMAK FK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
14.Hafta
MAMAK FK 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 3 PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
15.Hafta
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MAMAK FK 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
16.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR 7 - 1 MAMAK FK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 5 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
17.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 EYÜPSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 TURGUTLUSPOR
MAMAK FK 3 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
18.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 MAMAK FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 6 BODRUMSPOR A.Ş.
19.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MAMAK FK 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 1 TURGUTLUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
20.Hafta
PENDİKSPOR 4 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 3 - 3 EYÜPSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
21.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 6 - 0 MAMAK FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
EYÜPSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 PAZARSPOR
22.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 2 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
MAMAK FK 1 - 5 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 4 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 TURGUTLUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 5 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
23.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 MAMAK FK
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
24.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR 4 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 4 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 1 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
25.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 4 - 0 MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
26.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 PAZARSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
MAMAK FK 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 3 KIRKLARELİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 TURGUTLUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
27.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 3 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 7 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 3 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 7 - 0 MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 3 PENDİKSPOR
28.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 PAZARSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MAMAK FK 1 - 5 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
29.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 6 - 1 MAMAK FK
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 PENDİKSPOR
30.Hafta
MAMAK FK 0 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR 3 - 2 PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 5 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
31.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 2 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
32.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 6 SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
MAMAK FK 0 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
33.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR - TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 6 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - MAMAK FK
34.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - MAMAK FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR - PAZARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - EYÜPSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
TURGUTLUSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KIRKLARELİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
35.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - TURGUTLUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MAMAK FK - PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
36.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - MAMAK FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
GMG KASTAMONUSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KIRKLARELİSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
37.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
PENDİKSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR - EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
38.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR - MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - PAZARSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - PENDİKSPOR
EYÜPSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KIRKLARELİSPOR
TURGUTLUSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.