TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 17 12 3 2 24 12 12 39
2.BUCASPOR 1928 18 9 3 6 28 21 7 30
3.AMED SPORTİF FAALİYETLER 18 8 5 5 24 20 4 29
4.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 18 7 7 4 17 14 3 28
5.ANKARA DEMİRSPOR 18 7 6 5 20 17 3 27
6.KIRKLARELİSPOR 18 5 10 3 25 17 8 25
7.KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 18 6 7 5 20 16 4 25
8.ISPARTA 32 SPOR 18 7 4 7 17 16 1 25
9.UŞAK SPOR A.Ş. 18 6 7 5 16 18 -2 25
10.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 17 6 5 6 25 20 5 23
11.ŞANLIURFASPOR 18 5 8 5 20 20 0 23
12.AKHİSARSPOR 18 6 4 8 20 24 -4 22
13.PAZARSPOR 18 7 1 10 24 29 -5 22
14.CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 18 6 4 8 20 26 -6 22
15.TARSUS İDMAN YURDU 18 5 6 7 14 16 -2 21
16.KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 18 4 7 7 24 24 0 19
17.TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 18 5 1 12 23 33 -10 16
18.ESKİŞEHİRSPOR 18 4 4 10 18 36 -18 13
19.GMG KASTAMONUSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ESKİŞEHİRSPOR 3
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
16.01.2022 13:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 ANKARA DEMİRSPOR 2-1 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1-1 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 AKHİSARSPOR 0-0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 ESKİŞEHİRSPOR 2-1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 UŞAK SPOR A.Ş. 1-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 ISPARTA 32 SPOR 1-3 BUCASPOR 1928 Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TFF Yönetim Kurulu’nun 01.09.2021 tarih ve 101 Sayılı toplantısında alınan karara istinaden, GMG Kastamonuspor ile müsabakası olan PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. takımı haftayı maç yapmaksızın BAY olarak geçecektir.
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
BUCASPOR 1928 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
PAZARSPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 AKHİSARSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GMG KASTAMONUSPOR - PENDİKSPOR
2.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 2 BUCASPOR 1928
3.Hafta
BUCASPOR 1928 0 - 1 PENDİKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 3 ISPARTA 32 SPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 3 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 AKHİSARSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 6 PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
5.Hafta
BUCASPOR 1928 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 5 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 AKHİSARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
6.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
PENDİKSPOR 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
7.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
8.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 4 - 1 AKHİSARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 4 BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
9.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 4 ŞANLIURFASPOR
BUCASPOR 1928 2 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 PAZARSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - KIRKLARELİSPOR
10.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUCASPOR 1928
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PAZARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
11.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 3 PAZARSPOR
AKHİSARSPOR 4 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 1 - 5 KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
12.Hafta
PAZARSPOR 1 - 2 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
13.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 3 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 1 PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
14.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 AKHİSARSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 2 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 ISPARTA 32 SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - BUCASPOR 1928
15.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 PAZARSPOR
PENDİKSPOR 4 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
16.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PAZARSPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 5 - 1 AKHİSARSPOR
17.Hafta
AKHİSARSPOR 3 - 1 PAZARSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KASTAMONUSPOR
18.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ISPARTA 32 SPOR
19.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
20.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 PAZARSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 3 BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
21.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 3 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 4 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 2 AKHİSARSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
GMG KASTAMONUSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
22.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 ŞANLIURFASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
23.Hafta
BUCASPOR 1928 3 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 2 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 2 AKHİSARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
24.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 5 - 1 PAZARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
25.Hafta
BUCASPOR 1928 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 AKHİSARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 5 ŞANLIURFASPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
26.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 PAZARSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
27.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ŞANLIURFASPOR
28.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 BUCASPOR 1928
PAZARSPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 ISPARTA 32 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 AKHİSARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
29.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 4 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - PAZARSPOR
30.Hafta
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 AKHİSARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 5 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 2 - 2 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
31.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSARSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1928 4 - 1 PAZARSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
32.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
PAZARSPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
33.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 6 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 PAZARSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 - GMG KASTAMONUSPOR
34.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
PAZARSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 4 - 0 AKHİSARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
35.Hafta
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 PAZARSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AKHİSARSPOR 0 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
36.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 5 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 4 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 AKHİSARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 5 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
37.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 1 PAZARSPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 6 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
38.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 4 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 3 ISPARTA 32 SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AKHİSARSPOR
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
ÇORUM FK 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
2.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 4 ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 2 SOMASPOR
3.Hafta
SARIYER 2 - 1 TURGUTLUSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
SOMASPOR 3 - 3 AFJET AFYONSPOR
ÇORUM FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 6 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÇORUM FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ANKARASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 5 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 SOMASPOR
5.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 TURGUTLUSPOR
SARIYER 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SOMASPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ÇORUM FK 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ANKARASPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
6.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM FK
TURGUTLUSPOR 1 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 İNEGÖLSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
7.Hafta
SARIYER 3 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
ÇORUM FK 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
8.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 SARIYER
TURGUTLUSPOR 4 - 3 ANKARASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 ÇORUM FK
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 SOMASPOR
9.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 TURGUTLUSPOR
SOMASPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 0 SARIYER
İNEGÖLSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 3 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
10.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARASPOR
SARIYER 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 5 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
11.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARASPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 ÇORUM FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
SOMASPOR 3 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 TURGUTLUSPOR
12.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 1 SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
ÇORUM FK 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR 2 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
13.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 2 - 2 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 4 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 1 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 TURGUTLUSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
14.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TURGUTLUSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ÇORUM FK 0 - 0 ANKARASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 1 SOMASPOR
15.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ÇORUM FK
SOMASPOR 2 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
AFJET AFYONSPOR 7 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
16.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 0 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 2 SOMASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 4 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 2 ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
17.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 SOMASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
18.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARASPOR 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ÇORUM FK 3 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SOMASPOR 3 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 İNEGÖLSPOR
19.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SOMASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 ÇORUM FK
1461 TRABZON FK 2 - 1 ANKARASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
20.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 1461 TRABZON FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 0 SARIYER
İNEGÖLSPOR 3 - 1 ANKARASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
21.Hafta
1461 TRABZON FK 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
SOMASPOR 1 - 3 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
22.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 2 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 ANKARASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 1 ÇORUM FK
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 4 1461 TRABZON FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 3 İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 SOMASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
23.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
1461 TRABZON FK 4 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SOMASPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 1 TURGUTLUSPOR
24.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 İNEGÖLSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
TURGUTLUSPOR 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 1461 TRABZON FK
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 ÇORUM FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
25.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ANKARASPOR 4 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 TURGUTLUSPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
SOMASPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
26.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 1461 TRABZON FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 ÇORUM FK
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 SOMASPOR
27.Hafta
ÇORUM FK 0 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SOMASPOR 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 5 AFJET AFYONSPOR
1461 TRABZON FK 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
28.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 1 - 1 ÇORUM FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 1461 TRABZON FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 SOMASPOR
29.Hafta
ANKARASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SOMASPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 5 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 TURGUTLUSPOR
30.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 ANKARASPOR
ÇORUM FK 1 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 SOMASPOR
31.Hafta
1461 TRABZON FK 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 1 - 1 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 TURGUTLUSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARASPOR 0 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
32.Hafta
ÇORUM FK 1 - 0 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 3 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON FK
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 0 - 2 ANKARASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
33.Hafta
SOMASPOR 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 2 - 3 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 6 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 1 - 2 ÇORUM FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 TURGUTLUSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
34.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 SOMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 4 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 5 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK 2 - 1 1461 TRABZON FK
SARIYER 5 - 1 İNEGÖLSPOR
35.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 2 ÇORUM FK
1461 TRABZON FK 0 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ANKARASPOR 2 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
36.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 4 - 1 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 0 İNEGÖLSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 1 1461 TRABZON FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 2 - 5 NİĞDE ANADOLU FK
SOMASPOR 0 - 1 ANKARASPOR
37.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1461 TRABZON FK 3 - 1 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 2 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
38.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARASPOR 0 - 0 1461 TRABZON FK
ÇORUM FK 3 - 2 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 4 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
SOMASPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.