TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 2. Lig 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
26.11.2021 13:30 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5-2 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
27.11.2021 13:00 UŞAK SPOR A.Ş. 2-1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
27.11.2021 13:00 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1-1 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
27.11.2021 13:00 AKHİSARSPOR 2-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
27.11.2021 13:00 ISPARTA 32 SPOR 1-1 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
27.11.2021 13:00 BUCASPOR 1928 2-0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27.11.2021 13:00 PENDİKSPOR 4-2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27.11.2021 13:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TFF Yönetim Kurulu’nun 01.09.2021 tarih ve 101 Sayılı toplantısında alınan karara istinaden, GMG Kastamonuspor ile müsabakası olan KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR takımı haftayı maç yapmaksızın BAY olarak geçecektir.
TFF 2. Lig 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.PENDİKSPOR 13 10 2 1 22 9 13 32
2.ISPARTA 32 SPOR 14 6 4 4 14 9 5 22
3.BUCASPOR 1928 14 7 1 6 21 18 3 22
4.AMED SPORTİF FAALİYETLER 13 6 3 4 19 18 1 21
5.ŞANLIURFASPOR 13 5 5 3 18 16 2 20
6.KIRKLARELİSPOR 13 4 7 2 19 14 5 19
7.PAZARSPOR 13 6 1 6 20 20 0 19
8.ANKARA DEMİRSPOR 14 5 4 5 13 13 0 19
9.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 13 5 4 4 13 13 0 19
10.UŞAK SPOR A.Ş. 13 5 4 4 13 16 -3 19
11.TARSUS İDMAN YURDU 14 5 3 6 13 14 -1 18
12.KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 14 4 5 5 21 18 3 17
13.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 14 4 5 5 18 16 2 17
14.AKHİSARSPOR 14 5 2 7 16 18 -2 17
15.KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 13 4 4 5 13 13 0 16
16.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 13 4 2 7 15 20 -5 14
17.TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 13 4 1 8 20 24 -4 13
18.ESKİŞEHİRSPOR 14 3 1 10 13 32 -19 7
19.GMG KASTAMONUSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ESKİŞEHİRSPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 AKHİSARSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BUCASPOR 1928 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
PAZARSPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - PENDİKSPOR
2.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 2 BUCASPOR 1928
3.Hafta
ŞANLIURFASPOR 3 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 0 - 1 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 3 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 3 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 6 PAZARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
5.Hafta
BUCASPOR 1928 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 5 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
6.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
AKHİSARSPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
7.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
8.Hafta
PENDİKSPOR 4 - 1 AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 4 BUCASPOR 1928
ŞANLIURFASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
9.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 4 ŞANLIURFASPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KIRKLARELİSPOR
10.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PAZARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
11.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 3 PAZARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 4 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 1 - 5 KIRKLARELİSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
12.Hafta
PAZARSPOR 1 - 2 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
13.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
ISPARTA 32 SPOR 3 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 1 PAZARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
14.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 AKHİSARSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 ISPARTA 32 SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 2 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - BUCASPOR 1928
15.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 4 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
16.Hafta
PAZARSPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 5 - 1 AKHİSARSPOR
17.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ESKİŞEHİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - BUCASPOR 1928
AKHİSARSPOR - PAZARSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KASTAMONUSPOR
18.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
GMG KASTAMONUSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
PAZARSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
BUCASPOR 1928 - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
19.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU - BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
AKHİSARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
20.Hafta
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ŞANLIURFASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KIRKLARELİSPOR
ISPARTA 32 SPOR - BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - PAZARSPOR
AKHİSARSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
21.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR - ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - ISPARTA 32 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - AKHİSARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
22.Hafta
AKHİSARSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - KIRKLARELİSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - PAZARSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
UŞAK SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
23.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - ISPARTA 32 SPOR
KIRKLARELİSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
PAZARSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 - UŞAK SPOR A.Ş.
24.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
AKHİSARSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
25.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
BUCASPOR 1928 - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR - AKHİSARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
26.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ISPARTA 32 SPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KIRKLARELİSPOR - PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BUCASPOR 1928
27.Hafta
AKHİSARSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRKLARELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
PAZARSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
29.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - PAZARSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSARSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
30.Hafta
ŞANLIURFASPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ESKİŞEHİRSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GMG KASTAMONUSPOR
KIRKLARELİSPOR - BUCASPOR 1928
31.Hafta
BUCASPOR 1928 - PAZARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR - ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ŞANLIURFASPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KIRKLARELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
32.Hafta
PAZARSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - AKHİSARSPOR
ŞANLIURFASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ISPARTA 32 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BUCASPOR 1928
33.Hafta
BUCASPOR 1928 - GMG KASTAMONUSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - PAZARSPOR
AKHİSARSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KIRKLARELİSPOR
ISPARTA 32 SPOR - ŞANLIURFASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
34.Hafta
ŞANLIURFASPOR - AKHİSARSPOR
PAZARSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR - ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
ESKİŞEHİRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
35.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ISPARTA 32 SPOR - PAZARSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
AKHİSARSPOR - KIRKLARELİSPOR
36.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ISPARTA 32 SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR - AKHİSARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BUCASPOR 1928 - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
37.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - PAZARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BUCASPOR 1928
AKHİSARSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
38.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AKHİSARSPOR
BUCASPOR 1928 - TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRKLARELİSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
ÇORUM FK 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 2 SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 4 ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 ANKARASPOR
3.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 2 - 1 TURGUTLUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARASPOR 6 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SOMASPOR 3 - 3 AFJET AFYONSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
4.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÇORUM FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 SARIYER
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 SOMASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 5 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ANKARASPOR
5.Hafta
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
SOMASPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 TURGUTLUSPOR
SARIYER 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ÇORUM FK 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
6.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 SOMASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 ANKARASPOR
7.Hafta
ÇORUM FK 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 3 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARASPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
8.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 ÇORUM FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 SOMASPOR
TURGUTLUSPOR 4 - 3 ANKARASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
9.Hafta
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 TURGUTLUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 0 SARIYER
İNEGÖLSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 3 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
10.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇORUM FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 SOMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 5 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARASPOR
SARIYER 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
11.Hafta
ANKARASPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SOMASPOR 3 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 TURGUTLUSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 SARIYER
12.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 1 - 1 SOMASPOR
ÇORUM FK 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARASPOR
13.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 TURGUTLUSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 1 ÇORUM FK
ANKARASPOR 2 - 2 SARIYER
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 4 SERİK BELEDİYESPOR
14.Hafta
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 1 SOMASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK 0 - 0 ANKARASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
15.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ÇORUM FK
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AFJET AFYONSPOR 7 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
SOMASPOR 2 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ANKARASPOR 1 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
16.Hafta
SARIYER 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 2 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 2 SOMASPOR
ÇORUM FK 0 - 1 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 4 AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
17.Hafta
TURGUTLUSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR - SOMASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
AFJET AFYONSPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK - ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
18.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER - AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
SOMASPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARASPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
19.Hafta
TURGUTLUSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
İNEGÖLSPOR - SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - ÇORUM FK
SAKARYASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON - ANKARASPOR
20.Hafta
İNEGÖLSPOR - ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ÇORUM FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK - SOMASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SAKARYASPOR A.Ş. - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
21.Hafta
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - TURGUTLUSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - İNEGÖLSPOR
SOMASPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - AFJET AFYONSPOR
ANKARASPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
22.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANKARASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - ÇORUM FK
NİĞDE ANADOLU FK - HEKİMOĞLU TRABZON
TURGUTLUSPOR - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - SOMASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
23.Hafta
ÇORUM FK - TURGUTLUSPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER - SERİK BELEDİYESPOR
SOMASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARASPOR - AFJET AFYONSPOR
İNEGÖLSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
24.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - NİĞDE ANADOLU FK
TURGUTLUSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İNEGÖLSPOR
25.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - TURGUTLUSPOR
ÇORUM FK - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SOMASPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - AFJET AFYONSPOR
ANKARASPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER - SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - ÇORUM FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
TURGUTLUSPOR - SOMASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
27.Hafta
ANKARASPOR - TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ÇORUM FK - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
28.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - ANKARASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - AFJET AFYONSPOR
SARIYER - ÇORUM FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SOMASPOR
TURGUTLUSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
SİVAS BELEDİYE SPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
29.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - TURGUTLUSPOR
AFJET AFYONSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON - SERİK BELEDİYESPOR
ÇORUM FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - SARIYER
SOMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
30.Hafta
TURGUTLUSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK - BODRUMSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANKARASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - AFJET AFYONSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SOMASPOR
31.Hafta
ANKARASPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TURGUTLUSPOR
İNEGÖLSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ÇORUM FK
SOMASPOR - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SERİK BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SİVAS BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
32.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER - ANKARASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
TURGUTLUSPOR - AFJET AFYONSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK - SOMASPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
33.Hafta
İNEGÖLSPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
ANKARASPOR - ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON - SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK - SİVAS BELEDİYE SPOR
SOMASPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
34.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. - ANKARASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
TURGUTLUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK - HEKİMOĞLU TRABZON
SARIYER - İNEGÖLSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
35.Hafta
ANKARASPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - ÇORUM FK
NİĞDE ANADOLU FK - SARIYER
SOMASPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - BODRUMSPOR A.Ş.
36.Hafta
SOMASPOR - ANKARASPOR
ÇORUM FK - NİĞDE ANADOLU FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - HEKİMOĞLU TRABZON
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
SARIYER - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
37.Hafta
İNEGÖLSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR - SARIYER
TURGUTLUSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ANKARASPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BODRUMSPOR A.Ş.
38.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - NİĞDE ANADOLU FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARASPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ÇORUM FK - AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
SOMASPOR - İNEGÖLSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.