TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
30.11.2019 13:00 HEKİMOĞLU TRABZON 1-0 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
01.12.2019 13:00 ŞANLIURFASPOR 1-6 1922 KONYASPOR Detaylar Detaylar
01.12.2019 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
01.12.2019 13:30 İNEGÖLSPOR 2-1 AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
01.12.2019 13:30 YILPORT SAMSUNSPOR 3-0 SARIYER Detaylar Detaylar
01.12.2019 13:30 HACETTEPE SPOR 1-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
01.12.2019 13:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3-0 BAŞKENT AKADEMİ FK Detaylar Detaylar
01.12.2019 13:30 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1-0 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
01.12.2019 13:30 GMG KIRKLARELİSPOR 0-0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 15 13 2 0 43 10 33 41
2.YILPORT SAMSUNSPOR 15 11 4 0 36 5 31 37
3.YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 15 9 1 5 23 17 6 28
4.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 15 8 2 5 23 11 12 26
5.HEKİMOĞLU TRABZON 15 8 2 5 27 26 1 26
6.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 15 6 4 5 19 13 6 22
7.PENDİKSPOR 15 6 4 5 19 17 2 22
8.TARSUS İDMAN YURDU 15 7 1 7 16 19 -3 22
9.AFJET AFYONSPOR 15 6 3 6 23 18 5 21
10.İNEGÖLSPOR 15 6 3 6 20 15 5 21
11.HACETTEPE SPOR 15 6 2 7 18 26 -8 20
12.SARIYER 15 5 4 6 16 17 -1 19
13.GMG KIRKLARELİSPOR 15 4 6 5 11 20 -9 18
14.AMED SPORTİF FAALİYETLER 15 4 5 6 11 22 -11 17
15.GÜMÜŞHANESPOR 15 4 2 9 15 21 -6 14
16.1922 KONYASPOR 15 4 1 10 19 28 -9 13
17.BAŞKENT AKADEMİ FK 15 3 3 9 14 22 -8 12
18.ŞANLIURFASPOR 15 0 1 14 2 48 -46 -14
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ŞANLIURFASPOR 15
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
BAK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 1 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
2.Hafta
SARIYER 0 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
SAMSUNSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 6 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
3.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 1922 KONYASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 HACETTEPE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
4.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 1 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
5.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 1922 KONYASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 PENDİKSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
6.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
7.Hafta
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 3 - 2 BAŞKENT AKADEMİ FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 2 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 PENDİKSPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
8.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 0 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 3 - 2 İNEGÖLSPOR
1922 KONYASPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 1 - 3 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
9.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 2 PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SARIYER
HACETTEPE SPOR 1 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 1922 KONYASPOR
10.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
PENDİKSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
11.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 4 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 4 - 2 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
12.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
13.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 0 1922 KONYASPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 4 SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 5 YILPORT SAMSUNSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
14.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 İNEGÖLSPOR
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
GMG KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 6 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
16.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 0 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İDMAN YURDU 7 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
1922 KONYASPOR 0 - 0 SARIYER
17.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 1922 KONYASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
GMG KIRKLARELİSPOR 2 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 PENDİKSPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
18.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 0 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 1 - 0 ÇORUM FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 BAŞKENT AKADEMİ FK
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
19.Hafta
AFJET AFYONSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
GMG KIRKLARELİSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - SARIYER
ÇORUM FK - İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - 1922 KONYASPOR
20.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İNEGÖLSPOR
SARIYER - TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GMG KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
HACETTEPE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR - PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR - AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - YILPORT SAMSUNSPOR
AFJET AFYONSPOR - SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GMG KIRKLARELİSPOR - HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ÇORUM FK - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK - 1922 KONYASPOR
22.Hafta
HACETTEPE SPOR - İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR - ÇORUM FK
SARIYER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
1922 KONYASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON - GMG KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
23.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
GMG KIRKLARELİSPOR - ŞANLIURFASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - PENDİKSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
ÇORUM FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - 1922 KONYASPOR
24.Hafta
HACETTEPE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK - ÇORUM FK
1922 KONYASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR - AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - GMG KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - İNEGÖLSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
25.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANESPOR
ÇORUM FK - HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR - PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BAŞKENT AKADEMİ FK
İNEGÖLSPOR - SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - 1922 KONYASPOR
26.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK - AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - HACETTEPE SPOR
SARIYER - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR - GMG KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
27.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BAŞKENT AKADEMİ FK
İNEGÖLSPOR - 1922 KONYASPOR
AFJET AFYONSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
GMG KIRKLARELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ÇORUM FK - HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - PENDİKSPOR
28.Hafta
SARIYER - HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
1922 KONYASPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
BAŞKENT AKADEMİ FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR - ÇORUM FK
YILPORT SAMSUNSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
29.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AFJET AFYONSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
İNEGÖLSPOR - PENDİKSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SARIYER
HACETTEPE SPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
ÇORUM FK - ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - 1922 KONYASPOR
30.Hafta
SARIYER - ŞANLIURFASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR - HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
31.Hafta
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAŞKENT AKADEMİ FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
ÇORUM FK - SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON - 1922 KONYASPOR
32.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GMG KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
SARIYER - YILPORT SAMSUNSPOR
ÇORUM FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
33.Hafta
GMG KIRKLARELİSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HEKİMOĞLU TRABZON - PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER - 1922 KONYASPOR
HACETTEPE SPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
34.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK - GMG KIRKLARELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
EYÜPSPOR 0 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BANDIRMASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
3.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 BANDIRMASPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
4.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
5.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
6.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 5 KASTAMONUSPOR 1966
7.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
8.Hafta
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
9.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 2 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
10.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 4 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
11.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
14.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 BANDIRMASPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
15.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 3 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
16.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
GMG KASTAMONUSPOR 4 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
17.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 4 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
18.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
19.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - BANDIRMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ELAZIĞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
20.Hafta
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ELAZIĞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
EYÜPSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
22.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BANDIRMASPOR - ELAZIĞSPOR
23.Hafta
EYÜPSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
GMG KASTAMONUSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ELAZIĞSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
24.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR - EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
BANDIRMASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - TUZLASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ELAZIĞSPOR
25.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
ELAZIĞSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
26.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - BANDIRMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
27.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ELAZIĞSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BANDIRMASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BANDIRMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - ELAZIĞSPOR
29.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
30.Hafta
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ELAZIĞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BANDIRMASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
31.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - EYÜPSPOR
ELAZIĞSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BANDIRMASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
32.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
33.Hafta
BANDIRMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - EYÜPSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - ANKARA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
34.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.