TR
EN
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 2. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
26.08.2023 16:30 ANKARA DEMİRSPOR 2-1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26.08.2023 17:00 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0-1 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
27.08.2023 16:00 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1-2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27.08.2023 16:30 SERİK BELEDİYESPOR 1-0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
27.08.2023 16:30 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1-3 ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
27.08.2023 17:00 ALTINORDU 2-3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27.08.2023 17:00 WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0-0 1461 TRABZON FK Detaylar Detaylar
27.08.2023 17:00 BURSASPOR 1-1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. Detaylar Detaylar
27.08.2023 20:00 BUCASPOR 1928 0-1 BITEXEN VAN SPOR FK Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
TFF 2. Lig 2023-2024 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.ESENLER EROKSPOR 1 1 0 0 3 1 2 3
2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 1 0 0 3 2 1 3
3.ANKARA DEMİRSPOR 1 1 0 0 2 1 1 3
4.DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 1 0 0 2 1 1 3
5.ANKARASPOR 1 1 0 0 1 0 1 3
6.BITEXEN VAN SPOR FK 1 1 0 0 1 0 1 3
7.SERİK BELEDİYESPOR 1 1 0 0 1 0 1 3
8.BURSASPOR 1 0 1 0 1 1 0 1
9.YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 0 1 0 1 1 0 1
10.1461 TRABZON FK 1 0 1 0 0 0 0 1
11.WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 0 1 0 0 0 0 1
12.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 0 0 0 0 0 0 0
13.ALTINORDU 1 0 0 1 2 3 -1 0
14.ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 0 0 1 1 2 -1 0
15.KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 0 0 1 1 2 -1 0
16.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 0 0 1 0 1 -1 0
17.BUCASPOR 1928 1 0 0 1 0 1 -1 0
18.HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 0 0 1 0 1 -1 0
19.KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 0 0 1 1 3 -2 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 3
BURSASPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstür Listesi
TFF 2. LİG
BEYAZ Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 1 ANKARASPOR
BURSASPOR 1 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 0 1461 TRABZON FK
ALTINORDU 2 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 0 - 1 BITEXEN VAN SPOR FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
2.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR 1928
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
BITEXEN VAN SPOR FK 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ANKARASPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
3.Hafta
BURSASPOR 2 - 0 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 BITEXEN VAN SPOR FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 2 - 1 ALTINORDU
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 2 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
BUCASPOR 1928 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
4.Hafta
ANKARASPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 1461 TRABZON FK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BURSASPOR
ALTINORDU 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
VAN SPOR FK 2 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
5.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ANKARASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 2 VAN SPOR FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 3 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BURSASPOR 1 - 1 ALTINORDU
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 3 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
6.Hafta
ANKARASPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 3 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON FK
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
ALTINORDU 0 - 0 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
VAN SPOR FK 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
7.Hafta
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ANKARASPOR
1461 TRABZON FK 4 - 0 VAN SPOR FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ALTINORDU
8.Hafta
VEFA GROUP VAN SPOR FK 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ALTINORDU 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 0 - 3 1461 TRABZON FK
ANKARASPOR 0 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
9.Hafta
BUCASPOR 1928 3 - 0 BURSASPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 1 VEFA GROUP VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
1461 TRABZON FK 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 2 ANKARASPOR
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
10.Hafta
VEFA GROUP VAN SPOR FK 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ALTINORDU 4 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BURSASPOR 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
ANKARASPOR 2 - 2 1461 TRABZON FK
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
11.Hafta
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 4 ANKARA DEMİRSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 BURSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 3 ALTINORDU
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
1461 TRABZON FK 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 2 ANKARASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 BUCASPOR 1928
12.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 5 ESENLER EROKSPOR
ALTINORDU 2 - 2 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BURSASPOR 1 - 3 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ANKARASPOR 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 3 - 0 VEFA GROUP VAN SPOR FK
BUCASPOR 1928 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
13.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ALTINORDU
VEFA GROUP VAN SPOR FK 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 3 - 0 BURSASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON FK 2 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BUCASPOR 1928
14.Hafta
ANKARASPOR 2 - 2 VEFA GROUP VAN SPOR FK
BURSASPOR 3 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ALTINORDU 0 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 1461 TRABZON FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
15.Hafta
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON FK 3 - 0 BURSASPOR
VEFA GROUP VAN SPOR FK 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 1 ANKARASPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 3 BUCASPOR 1928
16.Hafta
BURSASPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 4 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ALTINORDU 1 - 1 VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 1 - 1 1461 TRABZON FK
ANKARASPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
17.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 0 - 0 ALTINORDU
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 2 - 0 BURSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
VAN SPOR FK 1 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
TUNA TARIM KIRKLARELİSPOR 0 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR 1 - 2 BUCASPOR 1928
18.Hafta
ALTINORDU 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 VAN SPOR FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 1461 TRABZON FK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 ANKARASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
19.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
1461 TRABZON FK 4 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 1 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR 1928
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 ALTINORDU
VAN SPOR FK 3 - 0 BURSASPOR
20.Hafta
1461 TRABZON FK 0 - 3 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
VEFA GROUP VAN SPOR FK 1 - 0 BUCASPOR 1928
ESENLER EROKSPOR 4 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ALTINORDU
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
ANKARASPOR 3 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
21.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ANKARASPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 3 VEFA GROUP VAN SPOR FK
BURSASPOR 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 2 - 4 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 2 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
22.Hafta
ANKARASPOR 2 - 0 BURSASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 1 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 BUCASPOR 1928
ESENLER EROKSPOR 6 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ALTINORDU 0 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
VEFA GROUP VAN SPOR FK 3 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
23.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 ALTINORDU
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 2 - 2 ESENLER EROKSPOR
BURSASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 1 - 0 ANKARASPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 2 VEFA GROUP VAN SPOR FK
24.Hafta
ANKARASPOR 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 4 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 5 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 3 1461 TRABZON FK
VEFA GROUP VAN SPOR FK 2 - 0 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 BUCASPOR 1928
ALTINORDU 2 - 0 BURSASPOR
25.Hafta
BURSASPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 ANKARASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 2 VEFA GROUP VAN SPOR FK
1461 TRABZON FK 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 1 - 0 ALTINORDU
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
26.Hafta
ANKARASPOR 2 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 0 - 2 BUCASPOR 1928
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 ESENLER EROKSPOR
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK 1 - 0 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 BURSASPOR
ALTINORDU 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
27.Hafta
BUCASPOR 1928 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 ANKARASPOR
1461 TRABZON FK 0 - 1 YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTINORDU
28.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
BURSASPOR - BUCASPOR 1928
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
ANKARA DEMİRSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALTINORDU - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ANKARASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
29.Hafta
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş - ALTINORDU
ESENLER EROKSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BURSASPOR
1461 TRABZON FK - ANKARASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
30.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
BURSASPOR - SERİK BELEDİYESPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
ANKARA DEMİRSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ALTINORDU - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON FK
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARASPOR - ESENLER EROKSPOR
BUCASPOR 1928 - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
31.Hafta
1461 TRABZON FK - ALTINORDU
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ESENLER EROKSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş - ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ - ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR - BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BURSASPOR
32.Hafta
BURSASPOR - KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ALTINORDU - ESENLER EROKSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
ANKARASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
33.Hafta
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ - ALTINORDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK - ANKARASPOR
1461 TRABZON FK - ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş - BUCASPOR 1928
34.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - ESENLER EROKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
ALTINORDU - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BURSASPOR - 1461 TRABZON FK
BUCASPOR 1928 - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ANKARASPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
35.Hafta
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANKARASPOR
ESENLER EROKSPOR - BURSASPOR
1461 TRABZON FK - BUCASPOR 1928
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK - ALTINORDU
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş - SERİK BELEDİYESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
36.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
BURSASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ANKARA DEMİRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ALTINORDU - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - 1461 TRABZON FK
BUCASPOR 1928 - ESENLER EROKSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş
37.Hafta
ANKARASPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
ESENLER EROKSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK - ANKARA DEMİRSPOR
1461 TRABZON FK - SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ALTINORDU
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BURSASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ - BUCASPOR 1928
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
38.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
BURSASPOR - ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ALTINORDU - ANKARASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - YENİ MERSİN İDMANYURDU FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR FUTBOL A.Ş - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
BUCASPOR 1928 - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON FK
TFF 2. LİG
KIRMIZI Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 SARIYER
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 SOMASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 DENİZLİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 2 DÜZCESPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SARIYER 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR 1 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCESPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
3.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 SARIYER
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 SOMASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 2 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 1 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
5.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 3 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 1 - 1 SOMASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
6.Hafta
SOMASPOR 3 - 3 İNEGÖLSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 FETHİYESPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
SARIYER 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
7.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 2 SARIYER
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
İNEGÖLSPOR 5 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
8.Hafta
SOMASPOR 0 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 6 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ISPARTA 32 SPOR
SARIYER 2 - 2 FETHİYESPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
9.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 2 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
10.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SOMASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 3 İNEGÖLSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
11.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
FETHİYESPOR 4 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 4 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SOMASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 SARIYER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
12.Hafta
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 1 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 FETHİYESPOR
SARIYER 1 - 2 SOMASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
13.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 3 - 4 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
SOMASPOR 1 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
14.Hafta
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 0 SOMASPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 4 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER 2 - 0 DENİZLİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 FETHİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 4 GMG KASTAMONUSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
15.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİSPOR 1 - 2 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 ISPARTA 32 SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
16.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ISPARTA 32 SPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 İNEGÖLSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 4 - 2 SARIYER
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 SOMASPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
17.Hafta
SARIYER 0 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 3 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR 2 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
18.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 0 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 DENİZLİSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 İNEGÖLSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 SOMASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 3 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
19.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GMG KASTAMONUSPOR 3 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
SOMASPOR 5 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 1 - 5 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 ISPARTA 32 SPOR
20.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 6 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
21.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 SARIYER
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 DENİZLİSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
22.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
SOMASPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 0 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
23.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 3 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 SARIYER
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
FETHİYESPOR 1 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SOMASPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 3 ISPARTA 32 SPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 3 - 4 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 7 BELEDİYE DERİNCE SPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İNEGÖLSPOR
25.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 8 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SOMASPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
26.Hafta
SARIYER 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 İNEGÖLSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
DENİZLİSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
27.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 SOMASPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 0 DENİZLİSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 SARIYER
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
SARIYER - İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
DENİZLİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - FETHİYESPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
29.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - DENİZLİSPOR
İNEGÖLSPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
FETHİYESPOR - MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SOMASPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR - SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
30.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
SARIYER - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - ISPARTA 32 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DENİZLİSPOR - SOMASPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
31.Hafta
İNEGÖLSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - DENİZLİSPOR
SOMASPOR - SARIYER
GMG KASTAMONUSPOR - MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
32.Hafta
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
SARIYER - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - FETHİYESPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - SOMASPOR
33.Hafta
İNEGÖLSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
FETHİYESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
DENİZLİSPOR - SARIYER
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
SOMASPOR - MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ISPARTA 32 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
34.Hafta
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - SOMASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - FETHİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - DENİZLİSPOR
35.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİSPOR - MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR - ISPARTA 32 SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
36.Hafta
MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SARIYER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - FETHİYESPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - SOMASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - DENİZLİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ISPARTA 32 SPOR - İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
37.Hafta
SARIYER - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ISPARTA 32 SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
İNEGÖLSPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
SOMASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
FETHİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DENİZLİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - MOTOLUX 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
38.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ - SOMASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - DENİZLİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - FETHİYESPOR