TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
09.11.2019 13:30 BAŞKENT AKADEMİ FK 0-1 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
10.11.2019 13:00 GÜMÜŞHANESPOR 0-1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
10.11.2019 13:00 ŞANLIURFASPOR 0-2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10.11.2019 13:30 AFJET AFYONSPOR 0-2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
10.11.2019 13:30 TARSUS İDMAN YURDU 5-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
10.11.2019 13:30 PENDİKSPOR 1-1 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
10.11.2019 13:30 YILPORT SAMSUNSPOR 2-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
10.11.2019 13:30 1922 KONYASPOR 1-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10.11.2019 13:30 SARIYER 0-1 HEKİMOĞLU TRABZON Detaylar Detaylar
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 12 11 1 0 38 10 28 34
2.YILPORT SAMSUNSPOR 12 8 4 0 23 5 18 28
3.YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 12 8 1 3 19 12 7 25
4.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 12 7 1 4 20 8 12 22
5.AFJET AFYONSPOR 12 6 2 4 20 13 7 20
6.HEKİMOĞLU TRABZON 12 6 2 4 23 20 3 20
7.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 12 5 4 3 15 10 5 19
8.TARSUS İDMAN YURDU 12 6 1 5 14 16 -2 19
9.PENDİKSPOR 12 5 3 4 15 13 2 18
10.İNEGÖLSPOR 12 5 2 5 16 11 5 17
11.SARIYER 12 4 4 4 12 12 0 16
12.KIRKLARELİSPOR 12 3 4 5 8 18 -10 13
13.GÜMÜŞHANESPOR 12 3 2 7 12 17 -5 11
14.AMED SPORTİF FAALİYETLER 12 2 5 5 7 17 -10 11
15.HACETTEPE SPOR 12 3 2 7 10 24 -14 11
16.1922 KONYASPOR 12 3 1 8 12 20 -8 10
17.BAŞKENT AKADEMİ FK 12 2 2 8 12 18 -6 8
18.ŞANLIURFASPOR 12 0 1 11 1 33 -32 -14
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
BAK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
2.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SAMSUNSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
SARIYER 0 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR 1 - 6 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
3.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
4.Hafta
ŞANLIURFASPOR 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
SARIYER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
1922 KONYASPOR 1 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
5.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 1922 KONYASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
6.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 2 1922 KONYASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 3 - 2 BAŞKENT AKADEMİ FK
8.Hafta
1922 KONYASPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER 3 - 2 İNEGÖLSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 3 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
9.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
10.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
SARIYER 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
11.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 4 SARIYER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 4 - 2 AFJET AFYONSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
12.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
1922 KONYASPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 0 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 4 SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 5 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
14.Hafta
SARIYER 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 İNEGÖLSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
1922 KONYASPOR 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 6 1922 KONYASPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
İNEGÖLSPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
16.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 0 HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
1922 KONYASPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GMG KIRKLARELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
17.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - BAŞKENT AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR - 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - GÜMÜŞHANESPOR
ŞANLIURFASPOR - PENDİKSPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR - GMG KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR - AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HEKİMOĞLU TRABZON - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
SARIYER - PENDİKSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
1922 KONYASPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
19.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - HACETTEPE SPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR - 1922 KONYASPOR
20.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GMG KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR - AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR - PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İNEGÖLSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
21.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYONSPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - YILPORT SAMSUNSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - 1922 KONYASPOR
22.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - GMG KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR - İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR - AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
GÜMÜŞHANESPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
23.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR - ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
BAŞKENT AKADEMİ FK - PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GÜMÜŞHANESPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
24.Hafta
SARIYER - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
PENDİKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - İNEGÖLSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
25.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - 1922 KONYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - SARIYER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BAŞKENT AKADEMİ FK
AFJET AFYONSPOR - PENDİKSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
26.Hafta
PENDİKSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON - HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - İNEGÖLSPOR
1922 KONYASPOR - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAŞKENT AKADEMİ FK - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
27.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
İNEGÖLSPOR - 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - SARIYER
HACETTEPE SPOR - ŞANLIURFASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BAŞKENT AKADEMİ FK
GMG KIRKLARELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
28.Hafta
SARIYER - HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - GMG KIRKLARELİSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
1922 KONYASPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
29.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR - PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - 1922 KONYASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AFJET AFYONSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
30.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - ŞANLIURFASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
1922 KONYASPOR - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
31.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GMG KIRKLARELİSPOR - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - 1922 KONYASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - SARIYER
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAŞKENT AKADEMİ FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
32.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İDMAN YURDU - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR - ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
SARIYER - YILPORT SAMSUNSPOR
33.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - PENDİKSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
SARIYER - 1922 KONYASPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
34.Hafta
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - GMG KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BANDIRMASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
2.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
3.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 BANDIRMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
5.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
6.Hafta
BANDIRMASPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 5 KASTAMONUSPOR 1966
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
7.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
9.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 2 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
10.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 4 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
BANDIRMASPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
14.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 BANDIRMASPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
15.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 3 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
16.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EYÜPSPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BANDIRMASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
17.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SİVAS BELEDİYE SPOR
18.Hafta
BİREVİM ELAZIĞSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
19.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - BANDIRMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - BİREVİM ELAZIĞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
20.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - EYÜPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BİREVİM ELAZIĞSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
21.Hafta
EYÜPSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BANDIRMASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
BİREVİM ELAZIĞSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
22.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - EYÜPSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
23.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
24.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - TUZLASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
25.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
BİREVİM ELAZIĞSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
26.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BANDIRMASPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
27.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BANDIRMASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BANDIRMASPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - BİREVİM ELAZIĞSPOR
29.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
30.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
31.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
32.Hafta
EYÜPSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BİREVİM ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
33.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - ANKARA DEMİRSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR - EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
34.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
GMG KASTAMONUSPOR - BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.