TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 2. Lig 2022-2023 Sezonu Fikstürü
01.10.2022 15:30 SOMASPOR 0-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
01.10.2022 15:30 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1-1 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
01.10.2022 15:30 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0-1 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
01.10.2022 19:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3-0 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
01.10.2022 19:00 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2-2 BITEXEN DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
01.10.2022 19:00 ŞANLIURFASPOR 3-0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
01.10.2022 19:00 BURSASPOR 0-3 ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
01.10.2022 19:00 ISPARTA 32 SPOR 1-0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
01.10.2022 19:00 HES İLAÇ AFYONSPOR 1-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
TFF 2. Lig 2022-2023 Sezonu Puan Cetveli
  O G B M A Y AV P
1.ÇORUM FK 6 4 1 1 11 4 7 13
2.ŞANLIURFASPOR 7 3 4 0 9 3 6 13
3.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 6 4 1 1 8 4 4 13
4.MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 7 4 1 2 11 10 1 13
5.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 6 4 0 2 9 5 4 12
6.BITEXEN DÜZCESPOR 6 3 2 1 10 6 4 11
7.HES İLAÇ AFYONSPOR 6 3 2 1 7 4 3 11
8.AMED SPORTİF FAALİYETLER 7 2 4 1 9 7 2 10
9.ESENLER EROKSPOR 7 3 1 3 9 7 2 10
10.TARSUS İDMAN YURDU 7 2 4 1 7 6 1 10
11.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 7 2 3 2 6 6 0 9
12.ISPARTA 32 SPOR 7 2 3 2 5 6 -1 9
13.ANKARASPOR 7 2 3 2 6 8 -2 9
14.SOMASPOR 7 2 2 3 6 6 0 8
15.İNEGÖLSPOR 6 2 1 3 8 6 2 7
16.BURSASPOR 6 2 0 4 8 8 0 6
17.EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 7 0 3 4 7 14 -7 3
18.SİVAS BELEDİYE SPOR 7 0 2 5 4 18 -14 2
19.BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 7 0 1 6 2 14 -12 1
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2.Lig
Beyaz Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ÇORUM FK
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 1 ANKARASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SOMASPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
2.Hafta
ANKARASPOR 3 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM FK 2 - 0 SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BURSASPOR
3.Hafta
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 ANKARASPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇORUM FK
BURSASPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
4.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARASPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR
ÇORUM FK 2 - 1 BURSASPOR
5.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BURSASPOR 6 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ANKARASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 0 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 1 ÇORUM FK
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 İNEGÖLSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR 2 - 1 ESENLER EROKSPOR
6.Hafta
ANKARASPOR 0 - 3 SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 2 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 HES İLAÇ AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BURSASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇORUM FK 4 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
BURSASPOR 0 - 3 ESENLER EROKSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BITEXEN DÜZCESPOR
SOMASPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
8.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR - ISPARTA 32 SPOR
ESENLER EROKSPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ÇORUM FK
ANKARASPOR - BURSASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
İNEGÖLSPOR - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SOMASPOR
9.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
ISPARTA 32 SPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
SOMASPOR - İNEGÖLSPOR
BURSASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ÇORUM FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HES İLAÇ AFYONSPOR - ANKARASPOR
ŞANLIURFASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
10.Hafta
ESENLER EROKSPOR - ÇORUM FK
TARSUS İDMAN YURDU - HES İLAÇ AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BURSASPOR
İNEGÖLSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - ŞANLIURFASPOR
ANKARASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - SOMASPOR
11.Hafta
HES İLAÇ AFYONSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ESENLER EROKSPOR
ŞANLIURFASPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
BURSASPOR - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - ANKARASPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
12.Hafta
İNEGÖLSPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ANKARASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - ŞANLIURFASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - SOMASPOR
13.Hafta
ÇORUM FK - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARASPOR
SOMASPOR - ISPARTA 32 SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BURSASPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
14.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR - ÇORUM FK
TARSUS İDMAN YURDU - AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - BURSASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - SOMASPOR
ANKARASPOR - ESENLER EROKSPOR
15.Hafta
HES İLAÇ AFYONSPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BURSASPOR - ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR - ŞANLIURFASPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ESENLER EROKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BITEXEN DÜZCESPOR
16.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BURSASPOR
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU - ANKARASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - ÇORUM FK
ISPARTA 32 SPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ESENLER EROKSPOR
17.Hafta
BURSASPOR - ŞANLIURFASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR - İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ISPARTA 32 SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - SOMASPOR
ÇORUM FK - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ANKARASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR - ANKARASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BITEXEN DÜZCESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR - BURSASPOR
ŞANLIURFASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR - ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ESENLER EROKSPOR
19.Hafta
ESENLER EROKSPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BURSASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
ANKARASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
HES İLAÇ AFYONSPOR - SOMASPOR
20.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ISPARTA 32 SPOR
ÇORUM FK - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - İNEGÖLSPOR
ANKARASPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
21.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SOMASPOR - ÇORUM FK
BURSASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ANKARASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR - ESENLER EROKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BURSASPOR
İNEGÖLSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARASPOR - ISPARTA 32 SPOR
ÇORUM FK - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ŞANLIURFASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
23.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BITEXEN DÜZCESPOR - İNEGÖLSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BURSASPOR - ÇORUM FK
SOMASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ANKARASPOR
ŞANLIURFASPOR - ESENLER EROKSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
24.Hafta
ESENLER EROKSPOR - SOMASPOR
İNEGÖLSPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR - BURSASPOR
ÇORUM FK - HES İLAÇ AFYONSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
ANKARASPOR - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
25.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇORUM FK
HES İLAÇ AFYONSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BURSASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR - ANKARASPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
26.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - SOMASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR - BURSASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HES İLAÇ AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ANKARASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
27.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - İNEGÖLSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BURSASPOR - ANKARASPOR
ÇORUM FK - SİVAS BELEDİYE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
28.Hafta
İNEGÖLSPOR - SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BURSASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ÇORUM FK
ANKARASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ISPARTA 32 SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ŞANLIURFASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
29.Hafta
ŞANLIURFASPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SOMASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ANKARASPOR
BURSASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ÇORUM FK - ESENLER EROKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
30.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR - SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - BURSASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ANKARASPOR - ÇORUM FK
ISPARTA 32 SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
31.Hafta
HES İLAÇ AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
ÇORUM FK - TARSUS İDMAN YURDU
BURSASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR - ISPARTA 32 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANKARASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
32.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SİVAS BELEDİYE SPOR
ANKARASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN DÜZCESPOR - BURSASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ŞANLIURFASPOR
33.Hafta
SOMASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
ÇORUM FK - İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ESENLER EROKSPOR - ANKARASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
34.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - ESENLER EROKSPOR
ŞANLIURFASPOR - SOMASPOR
İNEGÖLSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR - BURSASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - HES İLAÇ AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ÇORUM FK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
35.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
BURSASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇORUM FK - BITEXEN DÜZCESPOR
ANKARASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ESENLER EROKSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
36.Hafta
İNEGÖLSPOR - ESENLER EROKSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM FK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - BURSASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ANKARASPOR
SOMASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
37.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BITEXEN DÜZCESPOR
ANKARASPOR - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - ISPARTA 32 SPOR
ESENLER EROKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR - SOMASPOR
38.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR - ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARASPOR
ISPARTA 32 SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BURSASPOR
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TFF 2.Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 SARIYER
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON FK
KOCAELİSPOR 2 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 2 FETHİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
2.Hafta
1461 TRABZON FK 0 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SARIYER 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 4 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
3.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SARIYER
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 1461 TRABZON FK
KOCAELİSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 2 PAZARSPOR
4.Hafta
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
PAZARSPOR 0 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER 3 - 3 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
5.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SARIYER
KOCAELİSPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 PAZARSPOR
6.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 KOCAELİSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 0 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 0 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
7.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 5 BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 1461 TRABZON FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 3 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
SARIYER 1 - 2 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
8.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - SARIYER
UŞAK SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR - KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
9.Hafta
BUCASPOR 1928 - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KOCAELİSPOR - FETHİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
SARIYER - UŞAK SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
10.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - SARIYER
UŞAK SPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
FETHİYESPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK - KOCAELİSPOR
11.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER - PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
12.Hafta
1461 TRABZON FK - SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ANKARA DEMİRSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - BUCASPOR 1928
FETHİYESPOR - SARIYER
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KOCAELİSPOR
13.Hafta
BUCASPOR 1928 - FETHİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER - 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KOCAELİSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
14.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SARIYER
1461 TRABZON FK - BUCASPOR 1928
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
PAZARSPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
15.Hafta
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - FETHİYESPOR
PAZARSPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
BUCASPOR 1928 - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
16.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
1461 TRABZON FK - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BUCASPOR 1928
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - SARIYER
17.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SARIYER - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KOCAELİSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PAZARSPOR - 1461 TRABZON FK
UŞAK SPOR A.Ş. - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
18.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SARIYER
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON FK - FETHİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - KOCAELİSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
19.Hafta
KOCAELİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1928 - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - 1461 TRABZON FK
FETHİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
20.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1461 TRABZON FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FETHİYESPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1928 - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - KOCAELİSPOR
21.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - FETHİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BUCASPOR 1928
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - SARIYER
KOCAELİSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
22.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 - GMG KASTAMONUSPOR
FETHİYESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1461 TRABZON FK - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
PAZARSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SARIYER - ANKARA DEMİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
23.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
KOCAELİSPOR - SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR - BUCASPOR 1928
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - SERİK BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
24.Hafta
SARIYER - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
FETHİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
25.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BUCASPOR 1928
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - PAZARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - SARIYER
KOCAELİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
26.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
FETHİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - SARIYER
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - KOCAELİSPOR
PAZARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
27.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - FETHİYESPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
SARIYER - BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KOCAELİSPOR - PAZARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
1461 TRABZON FK - ANKARA DEMİRSPOR
PAZARSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. - SARIYER
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - KOCAELİSPOR
29.Hafta
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - FETHİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
SARIYER - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KOCAELİSPOR - 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 - UŞAK SPOR A.Ş.
30.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
FETHİYESPOR - SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - SARIYER
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - BUCASPOR 1928
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KOCAELİSPOR
31.Hafta
SARIYER - FETHİYESPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BUCASPOR 1928 - PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
32.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - BUCASPOR 1928
1461 TRABZON FK - SARIYER
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - KOCAELİSPOR
33.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
BUCASPOR 1928 - 1461 TRABZON FK
SERİK BELEDİYESPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - PAZARSPOR
KOCAELİSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
34.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON FK - UŞAK SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - PAZARSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BUCASPOR 1928
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SARIYER
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
35.Hafta
PAZARSPOR - FETHİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - 1461 TRABZON FK
SARIYER - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
UŞAK SPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
36.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - SARIYER
1461 TRABZON FK - PAZARSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - BUCASPOR 1928
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - FETHİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
37.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SARIYER - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
FETHİYESPOR - 1461 TRABZON FK
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
38.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SERİK BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SARIYER
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FETHİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KOCAELİSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.