TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 2. Lig 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
15.01.2022 13:00 ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2-0 1461 TRABZON FK Detaylar Detaylar
15.01.2022 13:00 TURGUTLUSPOR 0-2 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2-0 ÇORUM FK Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 3-0 SARIYER Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 İNEGÖLSPOR 3-1 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 AFJET AFYONSPOR 0-2 BODRUMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 SERİK BELEDİYESPOR 0-3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 SAKARYASPOR A.Ş. 2-0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 NİĞDE ANADOLU FK 1-3 SOMASPOR Detaylar Detaylar
16.01.2022 13:00 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3-1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK Detaylar Detaylar
TFF 2. Lig 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.SAKARYASPOR A.Ş. 20 14 6 0 43 8 35 48
2.1461 TRABZON FK 20 11 7 2 32 16 16 40
3.SİVAS BELEDİYE SPOR 20 11 4 5 39 18 21 37
4.AFJET AFYONSPOR 20 10 7 3 40 23 17 37
5.AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 20 11 3 6 28 21 7 36
6.SOMASPOR 20 10 5 5 33 23 10 35
7.BODRUMSPOR A.Ş. 20 10 4 6 32 18 14 34
8.ÇORUM FK 20 9 7 4 28 14 14 34
9.SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 20 9 5 6 28 28 0 32
10.ANKARASPOR 20 8 6 6 33 25 8 30
11.SERİK BELEDİYESPOR 20 9 2 9 27 28 -1 29
12.İNEGÖLSPOR 20 8 3 9 24 28 -4 27
13.DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 20 7 4 9 24 24 0 25
14.ETİMESGUT BELEDİYESPOR 20 6 6 8 22 27 -5 24
15.TURGUTLUSPOR 20 5 7 8 20 32 -12 22
16.ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 20 6 1 13 26 37 -11 19
17.SARIYER 20 4 3 13 18 33 -15 15
18.ERGENE VELİMEŞE SPOR 20 4 3 13 20 41 -21 15
19.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 20 3 2 15 15 51 -36 11
20.NİĞDE ANADOLU FK 20 1 3 16 12 49 -37 6
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 AKHİSARSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BUCASPOR 1928 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
PAZARSPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - PENDİKSPOR
2.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 2 BUCASPOR 1928
3.Hafta
BUCASPOR 1928 0 - 1 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 3 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 3 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 6 PAZARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
5.Hafta
BUCASPOR 1928 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 5 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
6.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
AKHİSARSPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
7.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
8.Hafta
PENDİKSPOR 4 - 1 AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 4 BUCASPOR 1928
ŞANLIURFASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
9.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 4 ŞANLIURFASPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KIRKLARELİSPOR
10.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PAZARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
11.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 3 PAZARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 4 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 1 - 5 KIRKLARELİSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
12.Hafta
PAZARSPOR 1 - 2 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
13.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
ISPARTA 32 SPOR 3 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 1 PAZARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
14.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 AKHİSARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 ISPARTA 32 SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 2 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - BUCASPOR 1928
15.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 4 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
16.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 5 - 1 AKHİSARSPOR
17.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 3 - 1 PAZARSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KASTAMONUSPOR
18.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ISPARTA 32 SPOR
19.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
AKHİSARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
20.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 3 BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 PAZARSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
21.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR - ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - ISPARTA 32 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - AKHİSARSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
22.Hafta
AKHİSARSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - KIRKLARELİSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - PAZARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ISPARTA 32 SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
23.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - ISPARTA 32 SPOR
KIRKLARELİSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
PAZARSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - AKHİSARSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 - UŞAK SPOR A.Ş.
24.Hafta
AKHİSARSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
UŞAK SPOR A.Ş. - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
25.Hafta
BUCASPOR 1928 - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR - AKHİSARSPOR
PAZARSPOR - ŞANLIURFASPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
26.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KIRKLARELİSPOR - PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ISPARTA 32 SPOR
27.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 - ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KIRKLARELİSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRKLARELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
PAZARSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - AKHİSARSPOR
29.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - PAZARSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
30.Hafta
ŞANLIURFASPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ESKİŞEHİRSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GMG KASTAMONUSPOR
KIRKLARELİSPOR - BUCASPOR 1928
31.Hafta
BUCASPOR 1928 - PAZARSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR - ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ŞANLIURFASPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KIRKLARELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
32.Hafta
PAZARSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - AKHİSARSPOR
ŞANLIURFASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ISPARTA 32 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRKLARELİSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BUCASPOR 1928
33.Hafta
BUCASPOR 1928 - GMG KASTAMONUSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - PAZARSPOR
AKHİSARSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KIRKLARELİSPOR
ISPARTA 32 SPOR - ŞANLIURFASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
34.Hafta
ŞANLIURFASPOR - AKHİSARSPOR
PAZARSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR - ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BUCASPOR 1928
ESKİŞEHİRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
35.Hafta
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
AKHİSARSPOR - KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ESKİŞEHİRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR - PAZARSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
36.Hafta
BUCASPOR 1928 - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ISPARTA 32 SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR - AKHİSARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
37.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - PAZARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BUCASPOR 1928
AKHİSARSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
38.Hafta
KIRKLARELİSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AKHİSARSPOR
BUCASPOR 1928 - TARSUS İDMAN YURDU
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ISPARTA 32 SPOR
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
ÇORUM FK 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 2 SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 4 ÇORUM FK
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 ANKARASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
3.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 2 - 1 TURGUTLUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARASPOR 6 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SOMASPOR 3 - 3 AFJET AFYONSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
4.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÇORUM FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 SARIYER
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 SOMASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 5 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ANKARASPOR
5.Hafta
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
SOMASPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 TURGUTLUSPOR
SARIYER 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ÇORUM FK 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
6.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 SOMASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
7.Hafta
ÇORUM FK 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 3 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARASPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
8.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 ÇORUM FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 4 - 3 ANKARASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
9.Hafta
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 TURGUTLUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 0 SARIYER
İNEGÖLSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 3 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
10.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇORUM FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 SOMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 5 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARASPOR
SARIYER 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
11.Hafta
ANKARASPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SOMASPOR 3 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 TURGUTLUSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 SARIYER
12.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 1 - 1 SOMASPOR
ÇORUM FK 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARASPOR
13.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 TURGUTLUSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 1 ÇORUM FK
ANKARASPOR 2 - 2 SARIYER
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 4 SERİK BELEDİYESPOR
14.Hafta
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 1 SOMASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK 0 - 0 ANKARASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
15.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ÇORUM FK
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AFJET AFYONSPOR 7 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
SOMASPOR 2 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
16.Hafta
SARIYER 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 2 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 2 SOMASPOR
ÇORUM FK 0 - 1 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 4 AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
17.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 SOMASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
18.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
SOMASPOR 3 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARASPOR 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK 3 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
19.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 ÇORUM FK
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 2 - 1 ANKARASPOR
20.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 1461 TRABZON FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 0 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 ANKARASPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 SOMASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ÇORUM FK
21.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - AFJET AFYONSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER - SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - TURGUTLUSPOR
1461 TRABZON FK - İNEGÖLSPOR
ANKARASPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
22.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANKARASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR - SOMASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR - SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK - 1461 TRABZON FK
SAKARYASPOR A.Ş. - ÇORUM FK
23.Hafta
ANKARASPOR - AFJET AFYONSPOR
SOMASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER - SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK - TURGUTLUSPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
24.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SOMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - 1461 TRABZON FK
SERİK BELEDİYESPOR - ÇORUM FK
TURGUTLUSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ANKARASPOR
25.Hafta
SARIYER - SİVAS BELEDİYE SPOR
ANKARASPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - AFJET AFYONSPOR
1461 TRABZON FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - TURGUTLUSPOR
ÇORUM FK - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
26.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - 1461 TRABZON FK
TURGUTLUSPOR - SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ÇORUM FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
27.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
1461 TRABZON FK - SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARASPOR - TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
28.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SOMASPOR
TURGUTLUSPOR - 1461 TRABZON FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - AFJET AFYONSPOR
SARIYER - ÇORUM FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - ANKARASPOR
29.Hafta
SOMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
AFJET AFYONSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - SERİK BELEDİYESPOR
ÇORUM FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - SARIYER
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - TURGUTLUSPOR
30.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SOMASPOR
SERİK BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - AFJET AFYONSPOR
TURGUTLUSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANKARASPOR
ÇORUM FK - BODRUMSPOR A.Ş.
31.Hafta
1461 TRABZON FK - SİVAS BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ÇORUM FK
SOMASPOR - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SERİK BELEDİYESPOR
ANKARASPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TURGUTLUSPOR
İNEGÖLSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
32.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK - SOMASPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - 1461 TRABZON FK
TURGUTLUSPOR - AFJET AFYONSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER - ANKARASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
33.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK - SİVAS BELEDİYE SPOR
SOMASPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
ANKARASPOR - ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - SARIYER
İNEGÖLSPOR - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
34.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK - 1461 TRABZON FK
SARIYER - İNEGÖLSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - ANKARASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
TURGUTLUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
35.Hafta
1461 TRABZON FK - BODRUMSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - ÇORUM FK
SOMASPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SARIYER
ANKARASPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
36.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SOMASPOR - ANKARASPOR
ÇORUM FK - NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
SARIYER - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - 1461 TRABZON FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - AFJET AFYONSPOR
37.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR - SARIYER
TURGUTLUSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1461 TRABZON FK - SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ANKARASPOR
38.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - NİĞDE ANADOLU FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
SOMASPOR - İNEGÖLSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARASPOR - 1461 TRABZON FK
ÇORUM FK - AFJET AFYONSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.