TR
EN
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 2. Lig 2022-2023 Sezonu Fikstürü
28.01.2023 14:00 ANKARASPOR 1-2 ISPARTA 32 SPOR Detaylar Detaylar
28.01.2023 14:00 İNEGÖLSPOR 1-1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
29.01.2023 14:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
29.01.2023 14:00 ESENLER EROKSPOR 1-0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
29.01.2023 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1-0 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
29.01.2023 14:00 ÇORUM FK 4-2 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29.01.2023 14:00 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1-1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
29.01.2023 14:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 1-2 SOMASPOR Detaylar Detaylar
29.01.2023 14:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
TFF 2. Lig 2022-2023 Sezonu Puan Cetveli
  O G B M A Y AV P
1.ESENLER EROKSPOR 21 12 4 5 45 19 26 40
2.AMED SPORTİF FAALİYETLER 21 11 7 3 33 15 18 40
3.ŞANLIURFASPOR 21 10 8 3 28 13 15 38
4.ÇORUM FK 21 11 5 5 31 18 13 38
5.DÜZCE CAM DÜZCESPOR 21 10 7 4 35 19 16 37
6.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 21 10 7 4 28 18 10 37
7.SOMASPOR 21 10 4 7 30 20 10 31
8.KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 21 8 7 6 21 18 3 31
9.HES İLAÇ AFYONSPOR 20 8 6 6 23 23 0 30
10.ANKARASPOR 21 7 7 7 25 29 -4 28
11.ISPARTA 32 SPOR 21 6 8 7 15 20 -5 26
12.MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 21 8 4 9 26 30 -4 25
13.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 21 6 6 9 21 26 -5 24
14.EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 21 5 7 9 26 32 -6 22
15.BURSASPOR 20 6 4 10 20 28 -8 22
16.TARSUS İDMAN YURDU 21 3 11 7 17 29 -12 20
17.İNEGÖLSPOR 20 4 4 12 19 32 -13 16
18.SİVAS BELEDİYE SPOR 21 1 8 12 11 36 -25 11
19.BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 21 3 4 14 11 40 -29 10
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2.Lig
Beyaz Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ÇORUM FK
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 1 ANKARASPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
ANKARASPOR 3 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM FK 2 - 0 SOMASPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BURSASPOR
3.Hafta
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇORUM FK
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 ANKARASPOR
BURSASPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SOMASPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARASPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 SOMASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR
ÇORUM FK 2 - 1 BURSASPOR
5.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 1 ÇORUM FK
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ANKARASPOR
SOMASPOR 2 - 1 ESENLER EROKSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 İNEGÖLSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BITEXEN DÜZCESPOR 0 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BURSASPOR 6 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 2 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 0 - 3 SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 HES İLAÇ AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BURSASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK 4 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BURSASPOR 0 - 3 ESENLER EROKSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
SOMASPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BITEXEN DÜZCESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARASPOR
8.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 SOMASPOR
ANKARASPOR 1 - 1 BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR 5 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
9.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
BURSASPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
SOMASPOR 3 - 1 İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 3 ANKARASPOR
10.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 1 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 SOMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ÇORUM FK
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR
ANKARASPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
11.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 4 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 ESENLER EROKSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BURSASPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SOMASPOR 2 - 3 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ÇORUM FK 1 - 3 ANKARASPOR
12.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 3 HES İLAÇ AFYONSPOR
ANKARASPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 1 - 2 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 SOMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 0 - 3 ŞANLIURFASPOR
13.Hafta
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BURSASPOR 0 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ANKARASPOR
SOMASPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
14.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 4 - 0 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 SOMASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BURSASPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 0 - 3 ÇORUM FK
ANKARASPOR 2 - 4 ESENLER EROKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
15.Hafta
SOMASPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ÇORUM FK 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 İNEGÖLSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 2 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
16.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 BURSASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 7 ESENLER EROKSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 ANKARASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 3 - 1 ÇORUM FK
17.Hafta
BURSASPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR 5 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARASPOR 3 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 SOMASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
ÇORUM FK 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
18.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ANKARASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 HES İLAÇ AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 ÇORUM FK
SOMASPOR 3 - 1 BURSASPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
19.Hafta
ESENLER EROKSPOR 0 - 3 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ANKARASPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK 2 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 3 ŞANLIURFASPOR
BURSASPOR 1 - 0 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 0 - 2 SOMASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ISPARTA 32 SPOR
20.Hafta
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ANKARASPOR 0 - 2 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 3 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 1 - 1 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 0 ISPARTA 32 SPOR
21.Hafta
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ANKARASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR 0 - 0 ÇORUM FK
BURSASPOR 1 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
22.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARASPOR 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 BURSASPOR
ÇORUM FK 4 - 2 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 SOMASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
23.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR - ESENLER EROKSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - İNEGÖLSPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ANKARASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BURSASPOR - ÇORUM FK
24.Hafta
ÇORUM FK - HES İLAÇ AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR - SOMASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ANKARASPOR - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
İNEGÖLSPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
25.Hafta
HES İLAÇ AFYONSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
ISPARTA 32 SPOR - İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SOMASPOR - ANKARASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇORUM FK
26.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HES İLAÇ AFYONSPOR
ESENLER EROKSPOR - BURSASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SOMASPOR
ANKARASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ISPARTA 32 SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
27.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BURSASPOR - ANKARASPOR
SOMASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR - İNEGÖLSPOR
ISPARTA 32 SPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ESENLER EROKSPOR
ÇORUM FK - SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ISPARTA 32 SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ŞANLIURFASPOR
ESENLER EROKSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - BURSASPOR
ANKARASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR - SOMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
29.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ANKARASPOR
BURSASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - ESENLER EROKSPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
30.Hafta
ESENLER EROKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - BURSASPOR
ANKARASPOR - ÇORUM FK
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
31.Hafta
BURSASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - TARSUS İDMAN YURDU
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ESENLER EROKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANKARASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR - ISPARTA 32 SPOR
32.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - SOMASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ÇORUM FK
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - BURSASPOR
ANKARASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ŞANLIURFASPOR
33.Hafta
SOMASPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
ÇORUM FK - İNEGÖLSPOR
ESENLER EROKSPOR - ANKARASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BURSASPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
34.Hafta
İNEGÖLSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR - SOMASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR - BURSASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ÇORUM FK
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - HES İLAÇ AFYONSPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - ESENLER EROKSPOR
35.Hafta
ESENLER EROKSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ANKARASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
36.Hafta
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ANKARASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR - BURSASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
37.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR - SOMASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ŞANLIURFASPOR
ANKARASPOR - İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ÇORUM FK - ISPARTA 32 SPOR
ESENLER EROKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
38.Hafta
ISPARTA 32 SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - ESENLER EROKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BURSASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ÇORUM FK
SOMASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
TFF 2.Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 SARIYER
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 PAZARSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 2 FETHİYESPOR
2.Hafta
SARIYER 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK 0 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
PAZARSPOR 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 4 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
3.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 BUCASPOR 1928
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 2 PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SARIYER
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 1461 TRABZON FK
KOCAELİSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
4.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
SARIYER 3 - 3 KOCAELİSPOR
1461 TRABZON FK 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
PAZARSPOR 0 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
5.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SARIYER
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
6.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 KOCAELİSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1461 TRABZON FK 0 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
FETHİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
7.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 3 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 5 BUCASPOR 1928
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
SARIYER 1 - 2 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
8.Hafta
PAZARSPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 3 - 1 SARIYER
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
9.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
SARIYER 3 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 2 PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KOCAELİSPOR 4 - 3 FETHİYESPOR
10.Hafta
1461 TRABZON FK 3 - 0 KOCAELİSPOR
PAZARSPOR 0 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 1 - 1 SARIYER
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
FETHİYESPOR 3 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
11.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KOCAELİSPOR 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 1 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 3 PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
12.Hafta
1461 TRABZON FK 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 SARIYER
BITEXEN VAN SPOR FK 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 2 KOCAELİSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 4 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
13.Hafta
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 0 - 3 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 4 - 2 BITEXEN VAN SPOR FK
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 1 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 3 - 1 FETHİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 PAZARSPOR
14.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 1 KOCAELİSPOR
1461 TRABZON FK 0 - 2 BUCASPOR 1928
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 SARIYER
FETHİYESPOR 0 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
BITEXEN VAN SPOR FK 1 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
15.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 4 BITEXEN VAN SPOR FK
BUCASPOR 1928 5 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON FK
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
PAZARSPOR 0 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
16.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 4 ANKARA DEMİRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 2 KOCAELİSPOR
1461 TRABZON FK 2 - 1 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 1 BUCASPOR 1928
BITEXEN VAN SPOR FK 1 - 1 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 3 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
17.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KOCAELİSPOR 4 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 0 - 1 BITEXEN VAN SPOR FK
SARIYER 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 1 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 1 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
18.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BITEXEN VAN SPOR FK 3 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 0 PAZARSPOR
1461 TRABZON FK 2 - 0 FETHİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 2 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
19.Hafta
BUCASPOR 1928 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 2 1461 TRABZON FK
FETHİYESPOR 1 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 3 BITEXEN VAN SPOR FK
SARIYER 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 4 ANKARA DEMİRSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
20.Hafta
SARIYER 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 2 BITEXEN VAN SPOR FK
1461 TRABZON FK 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 2 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
21.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 0 PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
BITEXEN VAN SPOR FK 2 - 0 FETHİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 2 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR 4 - 1 SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
KOCAELİSPOR 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
22.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 0 - 0 BITEXEN VAN SPOR FK
BUCASPOR 1928 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
23.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
BITEXEN VAN SPOR FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR - BUCASPOR 1928
KOCAELİSPOR - SARIYER
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - SERİK BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
24.Hafta
BUCASPOR 1928 - KOCAELİSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - BITEXEN VAN SPOR FK
SARIYER - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
25.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
KOCAELİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BUCASPOR 1928
SERİK BELEDİYESPOR - SARIYER
BITEXEN VAN SPOR FK - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
26.Hafta
1461 TRABZON FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
FETHİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - KOCAELİSPOR
BUCASPOR 1928 - SERİK BELEDİYESPOR
BITEXEN VAN SPOR FK - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
PAZARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
27.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - BUCASPOR 1928
SERİK BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BITEXEN VAN SPOR FK
GMG KASTAMONUSPOR - 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR - FETHİYESPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
28.Hafta
FETHİYESPOR - KOCAELİSPOR
1461 TRABZON FK - ANKARA DEMİRSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - SARIYER
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - BUCASPOR 1928
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BITEXEN VAN SPOR FK - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
29.Hafta
SARIYER - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
BUCASPOR 1928 - UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BITEXEN VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - FETHİYESPOR
30.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - BUCASPOR 1928
PAZARSPOR - SARIYER
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BITEXEN VAN SPOR FK - GMG KASTAMONUSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
31.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - BITEXEN VAN SPOR FK
BUCASPOR 1928 - PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
SARIYER - FETHİYESPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KOCAELİSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
32.Hafta
PAZARSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BITEXEN VAN SPOR FK - KOCAELİSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - BUCASPOR 1928
1461 TRABZON FK - SARIYER
33.Hafta
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BITEXEN VAN SPOR FK
SARIYER - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BUCASPOR 1928 - 1461 TRABZON FK
KOCAELİSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
34.Hafta
1461 TRABZON FK - UŞAK SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
BITEXEN VAN SPOR FK - SERİK BELEDİYESPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - PAZARSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BUCASPOR 1928
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - SARIYER
35.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ANKARA DEMİRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - FETHİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KOCAELİSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - BITEXEN VAN SPOR FK
36.Hafta
BITEXEN VAN SPOR FK - BUCASPOR 1928
1461 TRABZON FK - PAZARSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
37.Hafta
KOCAELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
BUCASPOR 1928 - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - BITEXEN VAN SPOR FK
PAZARSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - 1461 TRABZON FK
38.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SERİK BELEDİYESPOR
BITEXEN VAN SPOR FK - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KOCAELİSPOR
1461 TRABZON FK - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FETHİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ