TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
 
Ligler » Misli.com 2. Lig » Misli.com 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 36 24 12 0 84 22 62 84
2.HEKİMOĞLU TRABZON 36 20 11 5 80 37 43 71
3.KOCAELİSPOR 36 20 8 8 59 32 27 68
4.ANKARA DEMİRSPOR 36 18 11 7 56 36 20 65
5.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 36 17 11 8 51 31 20 62
6.SARIYER 36 16 13 7 51 33 18 61
7.AFJET AFYONSPOR 36 15 12 9 52 45 7 57
8.AMED SPORTİF FAALİYETLER 36 17 6 13 52 46 6 57
9.UŞAK SPOR A.Ş. 36 15 10 11 56 47 9 55
10.ÇORUM FK 36 15 9 12 61 37 24 54
11.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 36 9 10 17 44 63 -19 37
12.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 36 8 12 16 32 48 -16 36
13.NİĞDE ANADOLU FK 36 8 12 16 38 53 -15 36
14.İNEGÖLSPOR 36 7 14 15 40 52 -12 35
15.ŞANLIURFASPOR 36 9 10 17 41 70 -29 34
16.ERGENE VELİMEŞE SPOR 36 6 13 17 43 71 -28 31
17.GÜMÜŞHANESPOR 36 9 6 21 36 79 -43 30
18.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 36 7 5 24 34 78 -44 26
19.HACETTEPE SPOR 36 6 7 23 26 56 -30 25
08.05.2021 15:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 4-1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
08.05.2021 15:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 2-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
08.05.2021 15:00 KOCAELİSPOR 5-0 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
08.05.2021 15:00 İNEGÖLSPOR 2-0 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
08.05.2021 15:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0-3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
08.05.2021 15:00 ANKARA DEMİRSPOR 3-1 HEKİMOĞLU TRABZON Detaylar Detaylar
08.05.2021 15:00 AFJET AFYONSPOR 0-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
08.05.2021 15:00 ÇORUM FK 0-0 SARIYER Detaylar Detaylar
08.05.2021 15:00 NİĞDE ANADOLU FK 6-1 UŞAK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Misli.com 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 7 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 1 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 0 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
2.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 8 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
3.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 1 - 1 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
4.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ÇORUM FK 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
5.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 ÇORUM FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
6.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
7.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 KOCAELİSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 3 SARIYER
8.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SARIYER 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
KOCAELİSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
9.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 6 ÇORUM FK
10.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
SARIYER 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
11.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 SARIYER
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇORUM FK
12.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 4 - 1 HACETTEPE SPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK 2 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 4 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 ÇORUM FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
14.Hafta
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 3 - 0 HACETTEPE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 1 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 AFJET AFYONSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 ÇORUM FK
HACETTEPE SPOR 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
16.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 2 - 0 HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
17.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 6 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 5 İNEGÖLSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM FK
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
18.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 5 HEKİMOĞLU TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ÇORUM FK 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
19.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 1 - 1 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 3 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
20.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 7 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 0 - 3 KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ÇORUM FK
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 AFJET AFYONSPOR
21.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
22.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 1 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 0 - 1 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
23.Hafta
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 ÇORUM FK
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
24.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK 2 - 0 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
25.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 6 - 2 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 2 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 HACETTEPE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
26.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SARIYER 3 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KOCAELİSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
27.Hafta
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 KOCAELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 HACETTEPE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 3 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 ÇORUM FK
28.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK 5 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 3 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
29.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 İNEGÖLSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 ÇORUM FK
30.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SARIYER 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 4 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
31.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 4 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 SARIYER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ÇORUM FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
32.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ÇORUM FK 2 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
KOCAELİSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 0 - 6 UŞAK SPOR A.Ş.
33.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 KOCAELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 4 SARIYER
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 ÇORUM FK
34.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
KOCAELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 4 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 HACETTEPE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
35.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 İNEGÖLSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 SARIYER
HACETTEPE SPOR 1 - 1 ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
36.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ÇORUM FK 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
37.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 4 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 3 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 İNEGÖLSPOR
SARIYER 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 ÇORUM FK
38.Hafta
ÇORUM FK 0 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 5 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 6 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
Misli.com 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 PAZARSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 MAMAK FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 ELAZIĞSPOR
2.Hafta
PAZARSPOR 1 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 0 - 1 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
3.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 MAMAK FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
4.Hafta
PAZARSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MAMAK FK 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
5.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 MAMAK FK
PAZARSPOR 4 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 4 PENDİKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
6.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 PAZARSPOR
MAMAK FK 0 - 3 EYÜPSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
7.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 MAMAK FK
PAZARSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 TURGUTLUSPOR
MAMAK FK 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
9.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 MAMAK FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 6 BODRUMSPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
10.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 3 - 5 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 0 - 2 PAZARSPOR
11.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 7 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 MAMAK FK
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
12.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 4 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 3 PAZARSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
13.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 7 - 2 MAMAK FK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
14.Hafta
MAMAK FK 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 3 PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
15.Hafta
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MAMAK FK 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
16.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 7 - 1 MAMAK FK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 5 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
17.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 EYÜPSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 TURGUTLUSPOR
MAMAK FK 3 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
18.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 MAMAK FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 6 BODRUMSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
19.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MAMAK FK 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 1 TURGUTLUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
20.Hafta
PENDİKSPOR 4 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 3 - 3 EYÜPSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
21.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 6 - 0 MAMAK FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 PAZARSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
22.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 2 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 4 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
MAMAK FK 1 - 5 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 TURGUTLUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 5 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
23.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 MAMAK FK
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
24.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR 4 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 4 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 1 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
25.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 4 - 0 MAMAK FK
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
26.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 PAZARSPOR
PENDİKSPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
MAMAK FK 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 3 KIRKLARELİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 TURGUTLUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
27.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 3 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 7 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 3 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 7 - 0 MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 3 PENDİKSPOR
28.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 PAZARSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MAMAK FK 1 - 5 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
29.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 6 - 1 MAMAK FK
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 PENDİKSPOR
30.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
MAMAK FK 0 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 3 - 2 PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 5 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
31.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 MAMAK FK
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 2 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
32.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 PAZARSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 6 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MAMAK FK 0 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
33.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 5 - 2 TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 6 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 MAMAK FK
EYÜPSPOR 0 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
34.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 7 - 1 MAMAK FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 2 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 4 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
35.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
EYÜPSPOR 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 3 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MAMAK FK 1 - 6 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
36.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 7 - 1 MAMAK FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 4 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 5 - 1 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 4 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
37.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 1 - 3 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
PAZARSPOR 3 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
38.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 PAZARSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 5 - 7 SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.