TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Spor Toto 1. Lig 2022-2023 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
15.02.2023 ALTAY - YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
15.02.2023 ALTINORDU - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
15.02.2023 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.02.2023 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BODRUMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.02.2023 BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
15.02.2023 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.02.2023 GENÇLERBİRLİĞİ - ALTAŞ DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
15.02.2023 ERZURUMSPOR FK - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
15.02.2023 SAKARYASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
BOLUSPOR
Spor Toto 1. Lig 2022-2023 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 7 4 2 1 16 11 5 14
2.EYÜPSPOR 7 4 2 1 10 7 3 14
3.SAKARYASPOR A.Ş. 7 4 0 3 12 8 4 12
4.PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 7 3 3 1 8 4 4 12
5.BODRUMSPOR A.Ş. 7 3 2 2 13 10 3 11
6.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 3 2 1 10 8 2 11
7.BOLUSPOR 6 3 2 1 5 3 2 11
8.BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR 6 3 2 1 8 7 1 11
9.YILPORT SAMSUNSPOR 7 2 4 1 9 7 2 10
10.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 6 2 3 1 8 4 4 9
11.TUZLASPOR A.Ş. 7 2 3 2 8 8 0 9
12.GÖZTEPE A.Ş. 7 2 2 3 4 7 -3 8
13.ADANASPOR A.Ş. 7 1 4 2 10 10 0 7
14.GENÇLERBİRLİĞİ 6 1 3 2 9 10 -1 6
15.ALTAY 7 1 3 3 4 7 -3 6
16.ERZURUMSPOR FK 5 0 3 2 6 10 -4 3
17.ALTINORDU 6 0 3 3 6 12 -6 3
18.YENİ MALATYASPOR 7 0 3 4 7 16 -9 3
19.ALTAŞ DENİZLİSPOR 6 0 2 4 5 9 -4 2
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 1.Lig
Sezon 2022-2023

1.Hafta
ALTAY 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BOLUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 ALTINORDU
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
2.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 2 BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 ERZURUMSPOR FK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 0 ALTAY
ALTAŞ DENİZLİSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
ERZURUMSPOR FK 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 ALTINORDU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 3 ADANASPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 3 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
4.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 EYÜPSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 1 ERZURUMSPOR FK
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 ALTAY
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 1 BOLUSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR 0 - 1 BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
5.Hafta
BOLUSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR 2 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ALTAY 2 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU 1 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
6.Hafta
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 ALTAY
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 ERZURUMSPOR FK
EYÜPSPOR 4 - 1 BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ALTINORDU
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
ALTAY 0 - 0 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
ALTINORDU 1 - 4 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ERZURUMSPOR FK - ALTAŞ DENİZLİSPOR
8.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
BODRUMSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR - ERZURUMSPOR FK
ALTAŞ DENİZLİSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - ALTINORDU
ALTAY - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
9.Hafta
BOLUSPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ALTAY
ALTINORDU - YILPORT SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
ERZURUMSPOR FK - BODRUMSPOR A.Ş.
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - YENİ MALATYASPOR
10.Hafta
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAY - ERZURUMSPOR FK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - ALTINORDU
BODRUMSPOR A.Ş. - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
11.Hafta
ALTINORDU - YENİ MALATYASPOR
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. - ALTAŞ DENİZLİSPOR
BOLUSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ERZURUMSPOR FK - EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
12.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ERZURUMSPOR FK
ADANASPOR A.Ş. - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAY - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR - ALTINORDU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
13.Hafta
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
BOLUSPOR - YENİ MALATYASPOR
ERZURUMSPOR FK - ADANASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU - ALTAY
GENÇLERBİRLİĞİ - EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
14.Hafta
YENİ MALATYASPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ERZURUMSPOR FK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ALTINORDU
SAKARYASPOR A.Ş. - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BOLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
ALTAY - GENÇLERBİRLİĞİ
15.Hafta
ALTAŞ DENİZLİSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - ALTAY
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - EYÜPSPOR
ERZURUMSPOR FK - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
ALTINORDU - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
16.Hafta
EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
SAKARYASPOR A.Ş. - ERZURUMSPOR FK
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - ALTINORDU
YILPORT SAMSUNSPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ALTAY - BOLUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
17.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR - YENİ MALATYASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU - BODRUMSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - ERZURUMSPOR FK
BOLUSPOR - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
18.Hafta
EYÜPSPOR - BOLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - TUZLASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ERZURUMSPOR FK - ALTINORDU
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - EYÜPSPOR
ALTINORDU - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
BOLUSPOR - ERZURUMSPOR FK
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. - ALTAY
YILPORT SAMSUNSPOR - ADANASPOR A.Ş.
20.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU - GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - ALTAY
BOLUSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ERZURUMSPOR FK
YENİ MALATYASPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - EYÜPSPOR
21.Hafta
ALTAY - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ERZURUMSPOR FK - GÖZTEPE A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - BOLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ALTINORDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ALTAŞ DENİZLİSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
22.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ALTAY
ALTINORDU - BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - ERZURUMSPOR FK
YENİ MALATYASPOR - EYÜPSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
23.Hafta
BOLUSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - GÖZTEPE A.Ş.
EYÜPSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ERZURUMSPOR FK - TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
ALTAY - ADANASPOR A.Ş.
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
24.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ALTINORDU
TUZLASPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAŞ DENİZLİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÖZTEPE A.Ş. - BOLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - ALTAY
ADANASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
25.Hafta
ALTINORDU - GÖZTEPE A.Ş.
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - EYÜPSPOR
ERZURUMSPOR FK - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BODRUMSPOR A.Ş.
ALTAY - YENİ MALATYASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - ALTAŞ DENİZLİSPOR
26.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ALTINORDU
YILPORT SAMSUNSPOR - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
YENİ MALATYASPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
EYÜPSPOR - ALTAY
TUZLASPOR A.Ş. - BOLUSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR - ERZURUMSPOR FK
BODRUMSPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
27.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
ERZURUMSPOR FK - YENİ MALATYASPOR
BOLUSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ALTAY
ALTINORDU - TUZLASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - YILPORT SAMSUNSPOR
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - ADANASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ALTAŞ DENİZLİSPOR
28.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR - ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAY - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ALTAŞ DENİZLİSPOR - BOLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - ERZURUMSPOR FK
EYÜPSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
29.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
ERZURUMSPOR FK - ALTAY
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU - ALTAŞ DENİZLİSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
30.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
YENİ MALATYASPOR - ALTINORDU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAY - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - TUZLASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - BOLUSPOR
EYÜPSPOR - ERZURUMSPOR FK
YILPORT SAMSUNSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
31.Hafta
ERZURUMSPOR FK - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTINORDU - EYÜPSPOR
BOLUSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - YENİ MALATYASPOR
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ALTAŞ DENİZLİSPOR
32.Hafta
ALTAY - ALTINORDU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ERZURUMSPOR FK
BODRUMSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - GÖZTEPE A.Ş.
33.Hafta
BOLUSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - ALTAY
ERZURUMSPOR FK - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTINORDU - ADANASPOR A.Ş.
34.Hafta
YENİ MALATYASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - BOLUSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - ERZURUMSPOR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
EYÜPSPOR - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ALTAY - GÖZTEPE A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ALTINORDU
BODRUMSPOR A.Ş. - ALTAŞ DENİZLİSPOR
35.Hafta
ALTINORDU - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - BODRUMSPOR A.Ş.
BOLUSPOR - ALTAY
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÖZTEPE A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
ERZURUMSPOR FK - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
36.Hafta
YENİ MALATYASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - BOLUSPOR
ERZURUMSPOR FK - GENÇLERBİRLİĞİ
SAKARYASPOR A.Ş. - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GÖZTEPE A.Ş.
ALTAY - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUMSPOR A.Ş. - ALTINORDU
37.Hafta
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR - EYÜPSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU - ERZURUMSPOR FK
YILPORT SAMSUNSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - ADANASPOR A.Ş.
38.Hafta
BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
ALTAY - TUZLASPOR A.Ş.
ERZURUMSPOR FK - BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ALTINORDU
EYÜPSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.