TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
TFF 1. Lig 2020-2021 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
29.01.2021 19:00 AKHİSARSPOR 1 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
30.01.2021 13:30 ANKARASPOR 1 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
30.01.2021 16:00 ADANASPOR A.Ş. 5 - 2 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
30.01.2021 19:00 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
31.01.2021 13:30 MENEMEN SPOR 0 - 4 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
31.01.2021 13:30 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
31.01.2021 16:00 BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
31.01.2021 19:00 BURSASPOR 1 - 2 ALTINORDU Detaylar Detaylar
01.02.2021 19:00 ALTAY 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GİRESUNSPOR 19 12 5 2 30 13 17 41
2.İSTANBULSPOR A.Ş. 19 12 4 3 41 20 21 40
3.YILPORT SAMSUNSPOR 19 10 7 2 27 18 9 37
4.ADANA DEMİRSPOR 19 10 4 5 33 19 14 34
5.TUZLASPOR A.Ş. 19 10 3 6 29 27 2 33
6.ALTAY 19 10 2 7 31 20 11 32
7.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 19 9 4 6 24 14 10 31
8.ALTINORDU 19 9 4 6 26 27 -1 31
9.BURSASPOR 19 9 3 7 34 30 4 30
10.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 19 8 3 8 23 20 3 27
11.ADANASPOR A.Ş. 19 7 3 9 29 25 4 24
12.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 19 5 6 8 20 29 -9 21
13.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 19 5 4 10 19 24 -5 19
14.AKHİSARSPOR 19 5 4 10 17 25 -8 19
15.MENEMEN SPOR 19 4 7 8 20 32 -12 19
16.AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 19 4 4 11 16 31 -15 16
17.ANKARASPOR 19 3 4 12 13 31 -18 13
18.ESKİŞEHİRSPOR 19 0 7 12 12 39 -27 4
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ESKİŞEHİRSPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 1. Lig
Sezon 2020-2021

1.Hafta
MENEMEN SPOR 0 - 2 ALTINORDU
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ANKARASPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BURSASPOR 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
ALTAY 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
2.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
ALTINORDU 0 - 2 BURSASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 ANKARASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAY
GİRESUNSPOR 1 - 1 MENEMEN SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
3.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
BURSASPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
ALTAY 6 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARASPOR 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
MENEMEN SPOR 2 - 5 TUZLASPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 2 ALTINORDU
4.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ALTINORDU 2 - 0 ANKARASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 ALTAY
GİRESUNSPOR 2 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 3 BURSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 1 MENEMEN SPOR
5.Hafta
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 5 - 2 ALTINORDU
ANKARASPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 0 MENEMEN SPOR
6.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
ALTINORDU 2 - 1 ALTAY
ADANA DEMİRSPOR 4 - 2 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 4 - 3 ADANASPOR A.Ş.
MENEMEN SPOR 2 - 1 BURSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 AKHİSARSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARASPOR
7.Hafta
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 ALTINORDU
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0 - 3 ADANA DEMİRSPOR
ANKARASPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 MENEMEN SPOR
AKHİSARSPOR 2 - 1 BURSASPOR
ALTAY 1 - 1 GİRESUNSPOR
8.Hafta
BALIKESİRSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 4 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
ALTINORDU 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
MENEMEN SPOR 2 - 1 ANKARASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 ALTAY
9.Hafta
ALTAY 1 - 3 BALIKESİRSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 BURSASPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0 - 1 GİRESUNSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 ALTINORDU
AKHİSARSPOR 2 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 MENEMEN SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
10.Hafta
GİRESUNSPOR 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 0 ANKARASPOR
BURSASPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 6 - 0 AKHİSARSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 6 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 1 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
MENEMEN SPOR 1 - 2 ALTAY
11.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 1 ANKARASPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 0 - 2 MENEMEN SPOR
ALTAY 3 - 1 BURSASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 ALTINORDU
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
12.Hafta
BURSASPOR 1 - 3 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 0 ALTAY
MENEMEN SPOR 1 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU 0 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 AKHİSARSPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 1 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARASPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
13.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 MENEMEN SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 BURSASPOR
ALTAY 3 - 0 ANKARASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 ALTINORDU
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 GİRESUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 0 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
14.Hafta
BURSASPOR 3 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ALTINORDU 3 - 2 AKHİSARSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 4 ALTAY
ANKARASPOR 0 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
MENEMEN SPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
15.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
ALTAY 2 - 1 AKHİSARSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 1 ANKARASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 MENEMEN SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 3 BURSASPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 0 ALTINORDU
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
16.Hafta
ALTAY 3 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 1 ALTINORDU
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ANKARASPOR 1 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
MENEMEN SPOR 0 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
AKHİSARSPOR 0 - 1 GİRESUNSPOR
BURSASPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
17.Hafta
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 AKHİSARSPOR
ALTINORDU 0 - 0 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 BURSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 3 ANKARASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 0 ALTAY
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 MENEMEN SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
18.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 ANKARASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 BURSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 ALTAY
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 3 AKHİSARSPOR
ALTINORDU 2 - 4 MENEMEN SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ANKARASPOR 1 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 5 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
MENEMEN SPOR 0 - 4 GİRESUNSPOR
BURSASPOR 1 - 2 ALTINORDU
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
20.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 3 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 ANKARASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 MENEMEN SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 5 ALTAY
ALTINORDU 2 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 3 - 0 AKHİSARSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 1 BURSASPOR
21.Hafta
ANKARASPOR 0 - 3 ALTINORDU
ALTAY 0 - 4 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 1 - 4 YILPORT SAMSUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MENEMEN SPOR 1 - 1 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 1 GİRESUNSPOR
BURSASPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
22.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 ALTAY
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
MENEMEN SPOR 6 - 2 AKHİSARSPOR
ALTINORDU 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 0 ANKARASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 3 - 0 BURSASPOR
23.Hafta
ALTAY 1 - 3 ALTINORDU
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 4 GİRESUNSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 6 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARASPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 1 MENEMEN SPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
24.Hafta
ALTINORDU 1 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BURSASPOR 3 - 2 AKHİSARSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 2 ALTAY
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 2 ADANASPOR A.Ş.
MENEMEN SPOR 0 - 3 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 2 - 2 ANKARASPOR
25.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 MENEMEN SPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 2 ALTINORDU
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 3 - 1 GZT GİRESUNSPOR
AKHİSARSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 1 BURSASPOR
ALTAY 5 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
26.Hafta
GZT GİRESUNSPOR 0 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MENEMEN SPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 0 - 3 ALTAY
BURSASPOR 3 - 1 ANKARASPOR
ALTINORDU 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
27.Hafta
ALTAY 3 - 0 MENEMEN SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 2 GZT GİRESUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 2 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 ALTINORDU
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARASPOR 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 BURSASPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
28.Hafta
GZT GİRESUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARASPOR 4 - 2 AKHİSARSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 2 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
MENEMENSPOR A.Ş. 1 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU 6 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 1 - 3 ALTAY
29.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 5 GZT GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 3 ALTINORDU
AKHİSARSPOR 2 - 3 ADANA DEMİRSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
ALTAY 0 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 2 MENEMENSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ANKARASPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 BURSASPOR
30.Hafta
ALTINORDU 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
GZT GİRESUNSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 5 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 AKHİSARSPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARASPOR 2 - 2 ALTAY
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 4 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR 2 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
31.Hafta
ADANA DEMİRSPOR - GZT GİRESUNSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR - ALTINORDU
İSTANBULSPOR A.Ş. - MENEMENSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - BURSASPOR
ALTAY - ADANASPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - ANKARASPOR
32.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AKHİSARSPOR - ALTAY
TUZLASPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR
MENEMENSPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
BURSASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARASPOR - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ALTINORDU - GZT GİRESUNSPOR
33.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR - ANKARASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - MENEMENSPOR A.Ş.
GZT GİRESUNSPOR - AKHİSARSPOR
ALTINORDU - TUZLASPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - ALTAY
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - BURSASPOR
ADANA DEMİRSPOR - AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
34.Hafta
AKHİSARSPOR - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR - ALTINORDU
MENEMENSPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR
BURSASPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - GZT GİRESUNSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.