TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
ALANYASPOR
19
ALEKSANDAR PRİJOVİC
BOLUSPOR
16
MERT NOBRE
KAYSERİSPOR
16
GÖKSU TÜRKDOĞAN
ALTINORDU A.Ş.
15
LAMİNE DIARRA
ANTALYASPOR A.Ş.
15
MUHAMMET REİS
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
15
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
ADANASPOR A.Ş.
15
İSKENDER ALIN
BUCASPOR
14
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
KAYSERİSPOR
11
EMRE KILINÇ
BOLUSPOR
11
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
MANİSASPOR
11
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
SAMSUNSPOR
11
TSVETAN VALENTINOV GENKOV
DENİZLİSPOR
11
ABDULKADİR ÖZGEN
ŞANLIURFASPOR
10
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
SAMSUNSPOR
10
EMRE AKBABA
ANTALYASPOR A.Ş.
10
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
ADANA DEMİRSPOR
10
EMRAH BAŞSAN
ANTALYASPOR A.Ş.
9
MEHMET ÇAKIR
ELAZIĞSPOR
9
MEHMET YILDIZ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
9
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
ELAZIĞSPOR
9
CAN ERDEM
KARŞIYAKA
8
GÖKHAN KARADENİZ
TRABZONSPOR A.Ş.
8
JACOB MULENGA
ADANA DEMİRSPOR
8
SERDAR DELİKTAŞ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
8
BEYKAN ŞİMŞEK
FENERBAHÇE A.Ş.
7
CARLOS EDUARDO DE SOUZA FLORESTA
KARŞIYAKA
7
MUSA AYDIN
SAMSUNSPOR
7
NENAD MILIJAS
MANİSASPOR
7
AHMET ARAS
ANTALYASPOR A.Ş.
6
EFECAN KARACA
ALANYASPOR
6
İSMAİL HAKTAN ODABAŞI
BOLUSPOR
6
TİMUR BAYRAM ÖZGÖZ
ADANA DEMİRSPOR
6
ABDULAZİZ SOLMAZ
GİRESUNSPOR
5
AHMET ARI
KARŞIYAKA
5
AHMET DERELİ
ADANASPOR A.Ş.
5
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
AMINU UMAR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
CENGİZ ÜNDER
ALTINORDU A.Ş.
5
DIEGO MARVIN BISESWAR
KAYSERİSPOR
5
ERDAL KILIÇASLAN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
ERDOĞAN YEŞİLYURT
ALTINORDU A.Ş.
5
ERGİN KELEŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
GALİP GÜZEL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
KERİM AVCI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
OĞUZ HAN AYNAOĞLU
BURSASPOR
5
SERDAR EYLİK
ŞANLIURFASPOR
5
TAHA BALCI
ALTINORDU A.Ş.
5
TAHA YALÇINER
SAMSUNSPOR
5
TANER YALÇIN
ELAZIĞSPOR
5
TEVFİK ALTINDAĞ
ADANASPOR A.Ş.
5
TONIA D. TISDELL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
KAYSERİSPOR
5
UMUT SÖNMEZ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
YOUSSEF YEŞİLMEN
ŞANLIURFASPOR
5
ABDULLAH HALMAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
4
ALİCAN KARADAĞ
MEDİCANA SİVASSPOR
4
ARTUN AKÇAKIN
GENÇLERBİRLİĞİ
4
ELDIN ADILOVIC
ŞANLIURFASPOR
4
ERÇAĞ EVİRGEN
DENİZLİSPOR
4
ERGÜN ÇAKIR
GİRESUNSPOR
4
FERHAT ÇULCUOĞLU
BUCASPOR
4
FOLUWASHOLA AMEOBI
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
4
HAKAN BARIŞ
MANİSASPOR
4
HALİL İBRAHİM TUNA
ALTINORDU A.Ş.
4
JOSE CARLOS NOGUEIRA JUNIOR
KARŞIYAKA
4
KÖKSAL YEDEK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
4
MEHMET EREN BOYRAZ
KAYSERİSPOR
4
OĞUZHAN KAYAR
GALATASARAY A.Ş.
4
OKAY YOKUŞLU
KAYSERİSPOR
4
ÖMER BAYRAM
KAYSERİSPOR
4
RAMAZAN SAL
KARŞIYAKA
4
RECEP NİYAZ
FENERBAHÇE A.Ş.
4
SİMON TERWASE ZENKE
ŞANLIURFASPOR
4
SİNAN ÖZKAN
ALANYASPOR
4
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
MANİSASPOR
4
VEDAT MURIÇ
GİRESUNSPOR
4
YUSUF ABDİOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
4
ZAFER ÇEVİK
BUCASPOR
4
ANIL TAŞDEMİR
KAYSERİSPOR
3
BİLAL AZİZ ÖZER
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
BRANIMIR SUBASIC
MANİSASPOR
3
CEM ÖZDEMİR
ADANASPOR A.Ş.
3
EMRE ŞAHİN
BUCASPOR
3
ERMAN KILIÇ
ANTALYASPOR A.Ş.
3
GÖKHAN SAZDAĞI
FENERBAHÇE A.Ş.
3
HAMIDOU TRAORE
ELAZIĞSPOR
3
KENAN KARIŞIK
ŞANLIURFASPOR
3
KENAN ŞAHİN
BOLUSPOR
3
MARKO SIMIC
KAYSERİSPOR
3
MEHMET YİĞİT
KARŞIYAKA
3
MUSTAFA SAMİ CAN KESKİN
ADANASPOR A.Ş.
3
ONUR OKAN
KARŞIYAKA
3
SAKIB AYTAÇ
ANTALYASPOR A.Ş.
3
SERTAN VARDAR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
SEZER BADUR
ANTALYASPOR A.Ş.
3
SLAVKO PEROVIC
ALANYASPOR
3
ŞENOL AKIN
DENİZLİSPOR
3
TİMUÇİN AŞCIGİL
ALANYASPOR
3
TİMUR TEMELTAŞ
ALTINORDU A.Ş.
3
VAGIF JAVADOV
BOLUSPOR
3
YUSUF AKYEL
MANİSASPOR
3
ZİYA ALKURT
GİRESUNSPOR
3
ABDÜLKERİM BARDAKCI
KONYASPOR
2
ARİF ŞAHİN
ANTALYASPOR A.Ş.
2
BAKARY SORO
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
BERK İSMAİL ÜNSAL
GALATASARAY A.Ş.
2
BERKAY SAMANCI
ALTINORDU A.Ş.
2
BİROL HİKMET
GİRESUNSPOR
2
BÜLENT ERTUĞRUL
DENİZLİSPOR
2
CİHAN ÖZKAYMAK
DENİZLİSPOR
2
ÇAĞLAR BİRİNCİ
KAYSERİSPOR
2
DAVID SOLOMON ABWO
GİRESUNSPOR
2
DORGE ROSTAND KOUEMAHA
DENİZLİSPOR
2
EMRAH BOZKURT
DENİZLİSPOR
2
ERDAL GÜNEŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
EREN TOZLU
MERSİN İDMANYURDU
2
FRANCO DARIO CANGELE
ELAZIĞSPOR
2
FURKAN MIZRAK
ORDUSPOR
2
GEORGI BONCHEV ANDONOV
DENİZLİSPOR
2
GÖKHAN SİNANOĞLU
BUCASPOR
2
GUSTAVO JAVIER ALLES
ADANA DEMİRSPOR
2
HAKAN ÇİNEMRE
FENERBAHÇE A.Ş.
2
HASAN KILIÇ
SAMSUNSPOR
2
HÜSEYİN TOK
ŞANLIURFASPOR
2
IHAR ZIANKOVICH
ELAZIĞSPOR
2
ILIYAN YORDANOV
DENİZLİSPOR
2
JAVID İMAMVERDİYEV
ELAZIĞSPOR
2
JOSEPH LARWEH ATTAMAH
ADANA DEMİRSPOR
2
MAHIR SHUKUROV
KARŞIYAKA
2
MAHMUT TEMÜR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
MEHMET BURAK KAĞAN UÇA
ALANYASPOR
2
MEHMET CANSIN ÇİÇEK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MERTAN CANER ÖZTÜRK
ALTINORDU A.Ş.
2
MERTHAN AÇIL
ADANASPOR A.Ş.
2
MURAT AKIN
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
2
MUSTAFA SEVGİ
SAMSUNSPOR
2
NOYAN ÖZ
ELAZIĞSPOR
2
ÖMER YILDIZ
ELAZIĞSPOR
2
ÖZGÜR YILMAZ
GİRESUNSPOR
2
RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
ŞANLIURFASPOR
2
SERKAN GÖKSU
ALTINORDU A.Ş.
2
SERKAN YALÇIN
BOLUSPOR
2
SEZER ÖZMEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
TAYFUR BİNGÖL
GENÇLERBİRLİĞİ
2
VELİ ACAR
DENİZLİSPOR
2
YASİN OZAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
YASİN AVCI
BUCASPOR
2
YENAL TUNCER
KARŞIYAKA
2
YİĞİTCAN ERDOĞAN
ADANA DEMİRSPOR
2
ABDULLAH KARMİL
ADANASPOR A.Ş.
1
AHMET KESİM
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET KULABAŞ
BOLUSPOR
1
ALİ DERE
KONYASPOR
1
ALİ FIRAT OKUR
MANİSASPOR
1
ALİ KEMAL ÖZKAN
KARŞIYAKA
1
ANIL ÇIRACI
KARŞIYAKA
1
ANTON CHICHULIN
GİRESUNSPOR
1
ARİF MORKAYA
ALTINORDU A.Ş.
1
ATİLLA YILDIRIM
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
BAHATTİN KÖSE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
BARIŞ BAKIR
GİRESUNSPOR
1
BATUHAN İŞÇİLER
BUCASPOR
1
BERK NEZİROĞLULARI
MANİSASPOR
1
BERK YILDIZ
GALATASARAY A.Ş.
1
BERKİN KAMİL ARSLAN
BUCASPOR
1
BURAK AYDIN
BUCASPOR
1
BURAK CAN KUNT
BUCASPOR
1
BURAK DEMİREĞEN
ORDUSPOR
1
BURAK ÖZSOY
ORDUSPOR
1
CİHAN CAN
GİRESUNSPOR
1
ÇAĞRI ORTAKAYA
GİRESUNSPOR
1
ÇAĞRI TEKİN
BUCASPOR
1
DENİZ VURAL
ALANYASPOR
1
DİLAVER GÜÇLÜ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
EMİN ALADAĞ
BUCASPOR
1
EMRE CAN COŞKUN
GALATASARAY A.Ş.
1
EMRECAN AFACANOĞLU
BUCASPOR
1
EMRULLAH KOKOÇ
1461 TRABZON
1
ERDİNÇ YAVUZ
ELAZIĞSPOR
1
EREN AYDIN
ELAZIĞSPOR
1
EREN ÖZEN
ALANYASPOR
1
ERKAN TAŞKIRAN
BUCASPOR
1
FABIO ALVES DA SILVA
ELAZIĞSPOR
1
FATİH ÇAKIR
DENİZLİSPOR
1
FATİH ŞEN
ADANA DEMİRSPOR
1
GALIN STEFANOV IVANOV
SAMSUNSPOR
1
GÖKHAN YILMAZ
ALTINORDU A.Ş.
1
GUY LUCIEN MICHEL LANDEL
GENÇLERBİRLİĞİ
1
HAKAN ATEŞ
DENİZLİSPOR
1
HENRIQUE SERENO FONSECA
KAYSERİSPOR
1
HURŞUT MERİÇ
ADANA DEMİRSPOR
1
HÜSAMETTİN TUT
ORDUSPOR
1
HÜSEYİN KALA
ADANA DEMİRSPOR
1
HÜSEYİN KUDAY
ORDUSPOR
1
İBRAHİM DAĞAŞAN
KAYSERİSPOR
1
İBRAHİM YILMAZ
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
İLYAS YILMAZER
BOLUSPOR
1
İSMAİL DİNLER
GİRESUNSPOR
1
JOAO LUİZ RAMİREZ
ADANASPOR A.Ş.
1
JONES DA SILVA LOPES
GİRESUNSPOR
1
KEREM ŞERAS
KASIMPAŞA A.Ş.
1
KORAY ÇÖLGECEN
ALANYASPOR
1
LOKMAN GÖR
ANTALYASPOR A.Ş.
1
MARC KIBONG MBAMBA
KONYASPOR
1
MEHMET AYAZ
KARŞIYAKA
1
MEHMET BOZTEPE
ADANASPOR A.Ş.
1
MEHMET KURUOĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MEHMET NAS
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
MEHMET SIDDIK İSTEMİ
KARŞIYAKA
1
MEHMET UMUT NAYİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MELİK YEĞİN
MANİSASPOR
1
MUHAMMET FATİH ÖZTEKİN
KARŞIYAKA
1
MUHAMMET SERCAN TÜRKERİ
MANİSASPOR
1
MURAT CAN YAYLA
GİRESUNSPOR
1
MURAT GÜRBÜZEROL
BOLUSPOR
1
MURAT KAYALI
ELAZIĞSPOR
1
MURAT TORUN
ORDUSPOR
1
MURAT TOSUN
ELAZIĞSPOR
1
NDUKA MORRISON OZOKWO
ADANASPOR A.Ş.
1
NIKOLA MIKIC
MANİSASPOR
1
NUMAN ÇÜRÜKSU
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
OĞUZ MATARACI
FENERBAHÇE A.Ş.
1
OLCAY TURHAN
ADANASPOR A.Ş.
1
ONUR AKBAY
ŞANLIURFASPOR
1
ONUR ALKAN
KARŞIYAKA
1
OUISSEM BEN YAHIA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ÖZGEN ERDEM
ORDUSPOR
1
ÖZGÜR ÖÇAL
ALANYASPOR
1
RIDVAN SAĞLAM
GİRESUNSPOR
1
RIDVAN ŞİMŞEK
KARŞIYAKA
1
RIZA EFENDİOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
1
SABİT HAKAN YILMAZ
ADANASPOR A.Ş.
1
SEMİH ERGÜL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SERDAR DENİZ
GÖZTEPE A.Ş.
1
SERKAN ŞİRİN
BOLUSPOR
1
SİNAN OSMANOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
1
SOULEYMANE TANDIA
ORDUSPOR
1
ŞAHİN AYGÜNEŞ
ANTALYASPOR A.Ş.
1
TAHA CAN VELİOĞLU
BUCASPOR
1
TAMANDANI WAZOYA PHILIPP NSALIWA
BUCASPOR
1
TURGAY BAHADIR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
UFUKHAN BAYRAKTAR
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
UMUT GÜNDOĞAN
GALATASARAY A.Ş.
1
ÜMİT TÜTÜNCİ
GÖZTEPE A.Ş.
1
VELİ KIZILKAYA
ŞANLIURFASPOR
1
VEYSEL AKSU
GİRESUNSPOR
1
VOLKAN OKUMAK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
YUSUF KURTULUŞ
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
ZEKİ YILDIRIM
ANTALYASPOR A.Ş.
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2014-2015 Sezonu

Final Maçları
5 Haziran 2015 20.00 SAMSUNSPOR 1-1
(Pen. 3-6)
ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
28 Mayıs 2015 19.00 SAMSUNSPOR 5-1 ALBİMO ALANYASPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2015 21.30 ANTALYASPOR A.Ş. 3-0 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
1 Haziran 2015 21.00 ALANYASPOR 0-4 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
1 Haziran 2015 21.00 ADANA DEMİRSPOR 2-0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.KAYSERİSPOR 34 21 9 4 61 24 37 72
2.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 34 18 12 4 64 29 35 66
3.ALBİMO ALANYASPOR 34 17 6 11 55 40 15 57
4.ADANA DEMİRSPOR 34 16 8 10 57 48 9 56
5.ANTALYASPOR A.Ş. 34 15 10 9 56 43 13 55
6.SAMSUNSPOR 34 15 13 6 48 30 18 55
7.ALTINORDU A.Ş. 34 15 9 10 60 39 21 54
8.Ş.URFASPOR 34 13 13 8 41 29 12 52
9.KARŞIYAKA 34 13 6 15 49 57 -8 45
10.BOLUSPOR 34 11 11 12 47 40 7 44
11.GİRESUNSPOR 34 9 17 8 31 36 -5 44
12.ELAZIĞSPOR 34 11 9 14 42 45 -3 42
13.GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 34 10 11 13 38 47 -9 41
14.ADANASPOR A.Ş. 34 10 9 15 42 54 -12 39
15.DENİZLİSPOR 34 8 9 17 38 51 -13 33
16.MANİSASPOR 34 10 3 21 42 60 -18 33
17.BUCASPOR 34 7 11 16 39 67 -28 32
18.ORDUSPOR 34 3 2 29 19 90 -71 11
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
SAMSUNSPOR 3

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
23.05.2015 16:30 KARŞIYAKA 2 - 1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23.05.2015 19:30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
23.05.2015 19:30 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 ALBİMO ALANYASPOR Detaylar Detaylar
23.05.2015 19:30 ADANA DEMİRSPOR 0 - 5 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
23.05.2015 19:30 Ş.URFASPOR 2 - 3 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
23.05.2015 19:30 ORDUSPOR 0 - 2 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
23.05.2015 19:30 MANİSASPOR 4 - 1 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
23.05.2015 19:30 SAMSUNSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
23.05.2015 19:30 ELAZIĞSPOR 3 - 1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
PTT 1.Lig
Sezon 2014-2015

1.Hafta
BUCASPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 0 - 3 ALBİMO ALANYASPOR
Ş.URFASPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ELAZIĞSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
2.Hafta
BOLUSPOR 4 - 0 MANİSASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 4 ORDUSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
DENİZLİSPOR 2 - 1 BUCASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 Ş.URFASPOR
ALBİMO ALANYASPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
3.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MANİSASPOR 2 - 1 KAYSERİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 DENİZLİSPOR
ORDUSPOR 1 - 4 ANTALYASPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 2 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KARŞIYAKA
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ALBİMO ALANYASPOR
Ş.URFASPOR 1 - 1 ELAZIĞSPOR
4.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
BOLUSPOR 0 - 3 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ALBİMO ALANYASPOR 4 - 0 BUCASPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 Ş.URFASPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 0 ORDUSPOR
5.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ALBİMO ALANYASPOR
MANİSASPOR 3 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 Ş.URFASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
BUCASPOR 3 - 2 BOLUSPOR
6.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 1 SAMSUNSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 1 ORDUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ALBİMO ALANYASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
KAYSERİSPOR 5 - 1 BUCASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
KARŞIYAKA 5 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 Ş.URFASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 2 ALBİMO ALANYASPOR
BUCASPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
MANİSASPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ORDUSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 KAYSERİSPOR
8.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 BUCASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 0 MANİSASPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 SAMSUNSPOR
BOLUSPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
ALBİMO ALANYASPOR 1 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KAYSERİSPOR 3 - 0 DENİZLİSPOR
ORDUSPOR 0 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
9.Hafta
ALBİMO ALANYASPOR 0 - 3 BOLUSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 Ş.URFASPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BUCASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 KAYSERİSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
MANİSASPOR 1 - 0 ORDUSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
10.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 BUCASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 ALBİMO ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 GİRESUNSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 3 ADANA DEMİRSPOR
ORDUSPOR 1 - 4 SAMSUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 MANİSASPOR
BOLUSPOR 1 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
SAMSUNSPOR 1 - 4 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 2 KAYSERİSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 MANİSASPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 3 KARŞIYAKA
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
ALBİMO ALANYASPOR 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 1 ELAZIĞSPOR
BUCASPOR 0 - 0 Ş.URFASPOR
12.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 4 ALBİMO ALANYASPOR
KARŞIYAKA 2 - 2 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 BOLUSPOR
MANİSASPOR 1 - 3 SAMSUNSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 3 BUCASPOR
KAYSERİSPOR 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
13.Hafta
KAYSERİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 ORDUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
BUCASPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
BOLUSPOR 0 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
ALBİMO ALANYASPOR 0 - 2 ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 Ş.URFASPOR
14.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 0 KAYSERİSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 5 - 0 BUCASPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 ALBİMO ALANYASPOR
15.Hafta
ALBİMO ALANYASPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
BOLUSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
BUCASPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
16.Hafta
Ş.URFASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 2 ALBİMO ALANYASPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 BUCASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 1 KAYSERİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
MANİSASPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
17.Hafta
KAYSERİSPOR 3 - 0 Ş.URFASPOR
GİRESUNSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 SAMSUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALBİMO ALANYASPOR 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BOLUSPOR 3 - 1 ORDUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 KARŞIYAKA
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 ELAZIĞSPOR
18.Hafta
ELAZIĞSPOR 0 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALBİMO ALANYASPOR 3 - 2 MANİSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 KARŞIYAKA
KAYSERİSPOR 2 - 0 ORDUSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 4 SAMSUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 BUCASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 Ş.URFASPOR
BOLUSPOR 3 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 3 - 4 ADANA DEMİRSPOR
19.Hafta
Ş.URFASPOR 2 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ORDUSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
BUCASPOR 3 - 2 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 ALBİMO ALANYASPOR
20.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 ORDUSPOR
ALBİMO ALANYASPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 1 BUCASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
21.Hafta
ORDUSPOR 1 - 6 ELAZIĞSPOR
BUCASPOR 2 - 3 ALBİMO ALANYASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 KAYSERİSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
MANİSASPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
Ş.URFASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
22.Hafta
BOLUSPOR 2 - 2 BUCASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
KARŞIYAKA 6 - 0 ORDUSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 3 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
ALBİMO ALANYASPOR 4 - 2 ALTINORDU A.Ş.
Ş.URFASPOR 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 SAMSUNSPOR
23.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 1 ALBİMO ALANYASPOR
ORDUSPOR 0 - 5 Ş.URFASPOR
MANİSASPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 3 KAYSERİSPOR
24.Hafta
Ş.URFASPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ALBİMO ALANYASPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ORDUSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARŞIYAKA 3 - 0 MANİSASPOR
25.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ALBİMO ALANYASPOR
BUCASPOR 0 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
SAMSUNSPOR 4 - 0 KARŞIYAKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 ORDUSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 Ş.URFASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 3 KAYSERİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
26.Hafta
KARŞIYAKA 6 - 5 ADANA DEMİRSPOR
KAYSERİSPOR 4 - 0 GİRESUNSPOR
ORDUSPOR 1 - 6 MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 BUCASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 3 ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 0 - 3 ALBİMO ALANYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
Ş.URFASPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
27.Hafta
BUCASPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 Ş.URFASPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
MANİSASPOR 0 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ALBİMO ALANYASPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
28.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 5 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 GİRESUNSPOR
ORDUSPOR 0 - 6 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 3 SAMSUNSPOR
Ş.URFASPOR 4 - 0 BUCASPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 ALBİMO ALANYASPOR
MANİSASPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KAYSERİSPOR 3 - 0 BOLUSPOR
29.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
BUCASPOR 2 - 0 ORDUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 Ş.URFASPOR
ALBİMO ALANYASPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 1 - 0 MANİSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KAYSERİSPOR
30.Hafta
Ş.URFASPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
ORDUSPOR 2 - 3 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 2 - 0 ALBİMO ALANYASPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 GİRESUNSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 BUCASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 KAYSERİSPOR
MANİSASPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
31.Hafta
ALBİMO ALANYASPOR 5 - 1 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 0 - 0 Ş.URFASPOR
BOLUSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 5 - 1 ORDUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
BUCASPOR 1 - 1 MANİSASPOR
32.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 KAYSERİSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 1 ALBİMO ALANYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 5 - 3 BUCASPOR
MANİSASPOR 1 - 6 ALTINORDU A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 3 GİRESUNSPOR
KARŞIYAKA 0 - 5 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 4 ANTALYASPOR A.Ş.
33.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 4 - 3 ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 Ş.URFASPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ALBİMO ALANYASPOR 2 - 0 ORDUSPOR
BUCASPOR 5 - 3 ADANA DEMİRSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
34.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 BUCASPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 5 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 3 KAYSERİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 ALBİMO ALANYASPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MANİSASPOR 4 - 1 GİRESUNSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.