TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
BI GOUA GERARD GOHOU
KAYSERİ ERCİYESSPOR
19
CARLOS EDUARDO DE SOUZA FLORESTA
MANİSASPOR
17
EMMANUEL OSEI BANAHENE
ORDUSPOR
14
JOSE CARLOS NOGUEIRA JUNIOR
ADANA DEMİRSPOR
14
EMRAH BOZKURT
KAYSERİ ERCİYESSPOR
13
ERDAL KILIÇASLAN
TORKU KONYASPOR
13
MEHMET BATDAL
GALATASARAY A.Ş.
12
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
12
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
ADANASPOR A.Ş.
12
SERCAN KAYA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
11
CENK AHMET ALKILIÇ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
10
MEHMET USLU
KARTALSPOR
10
TİMUR BAYRAM ÖZGÖZ
MKE ANKARAGÜCÜ
10
ABDULKADİR ÖZGEN
SİVASSPOR
9
ERÇAĞ EVİRGEN
ADANA DEMİRSPOR
9
FLORIN LUCIAN CERNAT
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
9
JOAO ALEXANDRE DUARTE FERREIRA FERNANDES
TORKU KONYASPOR
9
UCHE KALU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
9
ÜMİT TÜTÜNCİ
ADANASPOR A.Ş.
9
YASİN AVCI
BUCASPOR
9
GÖKHAN KABA
Ş.URFASPOR
8
YUSUF ERDOĞAN
1461 TRABZON
8
ALİ GÜZELDAL
BOLUSPOR
7
BAJRAM FETAI
DENİZLİSPOR
7
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
1461 TRABZON
7
ERKAN TAŞKIRAN
BUCASPOR
7
MURAT GÜRBÜZEROL
MANİSASPOR
7
SJOERD ADRIANUS THEODORUS ARS
TORKU KONYASPOR
7
CAFERCAN AKSU
BOLUSPOR
6
DAVID ALBERTO DEPETRIS
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
EREN ALBAYRAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
ERGİN KELEŞ
GÖZTEPE A.Ş.
6
FEVZİ ÖZKAN
ADANASPOR A.Ş.
6
LUIZ EDUARDO AZEVEDO DANTAS
ADANA DEMİRSPOR
6
MARC KIBONG MBAMBA
ADANASPOR A.Ş.
6
MUSTAFA TİRYAKİ
1461 TRABZON
6
ÖMER YALÇIN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
6
SERDAR EYLİK
GALATASARAY A.Ş.
6
SERGE PACOME DJIEHOUA
BOLUSPOR
6
ZAFER ÇEVİK
BUCASPOR
6
ABDİ AKTAŞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
5
ALİ KUCIK
GÖZTEPE A.Ş.
5
EFE HALİL ÖZARSLAN
BUCASPOR
5
İSMAİL HAKTAN ODABAŞI
BURSASPOR
5
KENAN ŞAHİN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
MUSA SİNAN YILMAZER
SAMSUNSPOR
5
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
SAMSUNSPOR
5
NURULLAH KAYA
MERSİN İDMANYURDU
5
SERDAR ÖZKAN
Ş.URFASPOR
5
ABDULAZİZ SOLMAZ
ESKİŞEHİRSPOR
4
CAN ERDEM
MERSİN İDMANYURDU
4
CANER AĞCA
KARŞIYAKA
4
ERMAN ÖZGÜR
ADANA DEMİRSPOR
4
FERHAT ÇULCUOĞLU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
4
GÖKHAN ERDOĞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
4
HALİL AKBUNAR
GÖZTEPE A.Ş.
4
HALUK TÜRKERİ
SAMSUNSPOR
4
İLHAN ŞAHİN
KARTALSPOR
4
İSKENDER ALIN
BOLUSPOR
4
KAAN KANAK
MKE ANKARAGÜCÜ
4
KIVANÇ KARAKAŞ
Ş.URFASPOR
4
MAHAMOUDOY KERE
SAMSUNSPOR
4
MESUT SARAY
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
4
MURAT KAYALI
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
4
OUSMAN JALLOW
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
RAMAZAN ALTINTEPE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
4
SOFIANE HANNI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
4
AKEEM ORİYOMİ AGBETU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
3
ALP ERGİN
BOLUSPOR
3
ARIF ISAYEV
DENİZLİSPOR
3
AYHAN TUNA ÜZÜMCÜ
ADANASPOR A.Ş.
3
AZIZA MAKUKULA
KARŞIYAKA
3
BÜLENT CEVAHİR
MANİSASPOR
3
CEM ÖZDEMİR
ADANASPOR A.Ş.
3
CHIBUZOR ALOYSIUS NWOGBO
ADANASPOR A.Ş.
3
DARRYL BEVON ROBERTS
SAMSUNSPOR
3
EMRE OKUR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
3
EREN ÖZEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
FATİH ŞEN
SAMSUNSPOR
3
FERDİ BAŞODA
KARTALSPOR
3
GÖKHAN ALSAN
1461 TRABZON
3
GÖKSU TÜRKDOĞAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
HAKAN ARSLAN
SİVASSPOR
3
HERVE GERMAIN TUM
GÖZTEPE A.Ş.
3
IBRAHIM TETEH BANGURA
BURSASPOR
3
MACIEJ STANISLAW IWANSKI
MANİSASPOR
3
MOHAMED DAHMANE
BUCASPOR
3
MURAT YILMAZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
3
ÖZGÜR ÖZKAYA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
SİNAN ÖZKAN
ADANA DEMİRSPOR
3
SÜLEYMAN ÇELİKYURT
DENİZLİSPOR
3
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
GÖZTEPE A.Ş.
3
TALHA MAYHOŞ
ADANASPOR A.Ş.
3
TEOMAN SAFA ERKAN
MKE ANKARAGÜCÜ
3
TONIA D. TISDELL
ANKARASPOR A.Ş.
3
YASER YILDIZ
KARTALSPOR
3
ABDULHAMİT YILDIZ
Ş.URFASPOR
2
ABDULLAH HALMAN
1461 TRABZON
2
ADEM SARI
ESKİŞEHİRSPOR
2
ADLAN CANLIKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
AHMET GÖKHAN GÜNEY
KARTALSPOR
2
BİLAL AZİZ ÖZER
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
BİLAL GÜLDEN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
CEM SULTAN
KAYSERİSPOR
2
CİHAN YILMAZ
BOLUSPOR
2
ÇAĞRI YARKIN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
DİLAVER GÜÇLÜ
GÖZTEPE A.Ş.
2
EFECAN KARACA
KARTALSPOR
2
EMRE KILINÇ
BOLUSPOR
2
ENES KUBAT
MKE ANKARAGÜCÜ
2
ERAY ATASEVEN
MANİSASPOR
2
ESER YAĞMUR
KARTALSPOR
2
FAHRİ TATAN
KARTALSPOR
2
HAKAN MACİT
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
HASAN ALİ DURTULUK
MANİSASPOR
2
İBRAHİM ŞAHİN
KARŞIYAKA
2
İRFAN BAŞARAN
ORDUSPOR
2
LOKMAN GÖR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
MEHMET AYAZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
MEHMET İNCEBACAK
BUCASPOR
2
ONUR ALKAN
DENİZLİSPOR
2
ÖMER ALİ ŞAHİNER
TORKU KONYASPOR
2
ÖNDER ÇENGEL
Ş.URFASPOR
2
ÖZGÜR ÖÇAL
ADANA DEMİRSPOR
2
RAMAZAN SAL
GÖZTEPE A.Ş.
2
RECEP AYDIN
TORKU KONYASPOR
2
SEFA AKSOY
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
SERKAN ATAK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
ŞEHMUS ÖZER
KARŞIYAKA
2
TUNÇ MURAT BEHRAM
Ş.URFASPOR
2
UMUT GÜNDOĞAN
BUCASPOR
2
ÜSTÜN BİLGİ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
VELİ ACAR
DENİZLİSPOR
2
WILFRIED DALMAT
ORDUSPOR
2
YASİN GÖRKEM ARSLAN
DENİZLİSPOR
2
ABDULKADİR ÖZDEMİR
1461 TRABZON
1
ADEWOLE RAHEEM LAWAL
MERSİN İDMANYURDU
1
ADNAN GÜNGÖR
KARŞIYAKA
1
AHMET SAĞLAM
GÖZTEPE A.Ş.
1
ALI ZITOUNI
KARTALSPOR
1
ALİ BİLGİN
GÖZTEPE A.Ş.
1
ALİ SAY
KARŞIYAKA
1
ARIEL THIERRY NGUEUKAM
DENİZLİSPOR
1
ATİLLA YILDIRIM
TORKU KONYASPOR
1
AYDIN ÇETİN
BOLUSPOR
1
BARBAROS BAHADIR BARUT
BOLUSPOR
1
BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BURAK AKYILDIZ
ADANA DEMİRSPOR
1
CANER OSMANPAŞA
1461 TRABZON
1
CEMİL ADICAN
SAMSUNSPOR
1
CEMİL VATANSEVER
BOLUSPOR
1
CİHAN CAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
CUMALİ BİŞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
DENİZ ASLAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
EMRAH DAĞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
EMRE HASAN BALCI
YENİ MALATYASPOR
1
EMRE ÖZTÜRK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
EMRE ŞAHİN
BUCASPOR
1
EMRULLAH KOKOÇ
1461 TRABZON
1
ENGİN AKTÜRK
BOLUSPOR
1
ERIC GENO SIJE ODHIAMBO
DENİZLİSPOR
1
ERMAN ERGİN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
FATİH GÜL
BOLUSPOR
1
FERİT CÖMERT
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
GÖKSU ALHAS
TRABZONSPOR A.Ş.
1
HAMZA GEZMİŞ
Ş.URFASPOR
1
HOSSAM HASSAN MOHAMMED ABDALLAH
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN TOK
MANİSASPOR
1
KENAN ASLANOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
KEREM CAN AKYÜZ
ADANA DEMİRSPOR
1
KINGSLEY OLAJUYIGBE TAIWO NWANKWO
DENİZLİSPOR
1
MEHMET BESLER
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
MEHMET KURUOĞLU
1461 TRABZON
1
MEHMET SIDDIK İSTEMİ
1461 TRABZON
1
MEHMET UMUT NAYİR
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MERT ERDOĞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MERTHAN AÇIL
ADANASPOR A.Ş.
1
MUHAMMET SERCAN TÜRKERİ
BOLUSPOR
1
MURAT SÖZGELMEZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MURAT TOSUN
MANİSASPOR
1
MUSA AYDIN
SAMSUNSPOR
1
MUSTAFA AKBAŞ
1461 TRABZON
1
MUSTAFA SEVGİ
KARŞIYAKA
1
OĞULCAN GÖKCE
TRABZONSPOR A.Ş.
1
OKAN YILDIZ
KARTALSPOR
1
OKTAY DEMİRCAN
KARTALSPOR
1
ONUR TÜRK
KARŞIYAKA
1
OSMAN FIRAT
KARŞIYAKA
1
ÖMÜRCAN YILDIRIMLI
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
PAULO DINARTE GOUVEIA PESTANA
GÖZTEPE A.Ş.
1
RAGIP BASDAĞ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
RAHMAN OĞUZ KOBYA
ADANASPOR A.Ş.
1
SAMET BÜLBÜL
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
SAMET KUMBAŞI
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
SELİM AY
TORKU KONYASPOR
1
SERKAN ŞİRİN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
SİNAN KURUMUŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ŞAHİNALİ TERZİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ŞENOL AKIN
TORKU KONYASPOR
1
TİMUÇİN AŞCIGİL
KARTALSPOR
1
UFUK BAYRAKTAR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ÜMİT KURT
SİVASSPOR
1
ÜMİT YASİN ARSLAN
MANİSASPOR
1
VELİ TORUN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
VOLKAN YILMAZ
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
YASİN ABDİOĞLU
KARTALSPOR
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2012-2013 Sezonu

Final Maçları
26 Mayıs 2013 19.30 MANİSASPOR 0-2 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
19 Mayıs 2013 19.00 TORKU KONYASPOR 0-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2013 21.15 ADANA DEMİRSPOR 0-2 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2013 19.00 MANİSASPOR 1-1 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2013 21.45 BUCASPOR 1-2 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.KAYSERİ ERCİYESSPOR 34 19 6 9 59 37 22 63
2.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 17 8 9 53 35 18 59
3.1461 TRABZON 34 15 8 11 47 31 16 53
4.MANİSASPOR 34 14 11 9 41 28 13 53
5.BUCASPOR 34 14 10 10 48 33 15 52
6.ATİKER KONYASPOR 34 14 10 10 38 35 3 52
7.ADANA DEMİRSPOR 34 14 9 11 54 53 1 51
8.ADANASPOR A.Ş. 34 13 10 11 42 42 0 49
9.KARŞIYAKA 34 12 11 11 37 39 -2 47
10.BOLUSPOR 34 13 7 14 41 45 -4 46
11.DENİZLİSPOR 34 11 10 13 35 37 -2 43
12.ŞANLIURFASPOR 34 10 13 11 32 38 -6 43
13.GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 34 11 8 15 37 43 -6 41
14.SAMSUNSPOR 34 7 18 9 38 39 -1 39
15.TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 34 9 11 14 34 47 -13 38
16.GÖZTEPE A.Ş. 34 10 7 17 28 40 -12 37
17.KARTALSPOR 34 10 7 17 33 44 -11 37
18.MKE ANKARAGÜCÜ 34 7 8 19 31 62 -31 29

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
11.05.2013 19:00 BOLUSPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 14:00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 1 Ş.URFASPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 KARTALSPOR 4 - 3 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 DENİZLİSPOR 2 - 0 BUCASPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 SAMSUNSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
12.05.2013 15:30 TORKU KONYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
12.05.2013 18:00 GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR Detaylar Detaylar
PTT 1.Lig
Sezon 2012-2013

1.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 Ş.URFASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARTALSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TORKU KONYASPOR 0 - 2 BUCASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 1 - 1 MANİSASPOR
2.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 2 BOLUSPOR
BUCASPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
1461 TRABZON 3 - 0 TORKU KONYASPOR
Ş.URFASPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MANİSASPOR 1 - 0 KARTALSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 SAMSUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
3.Hafta
MANİSASPOR 0 - 0 Ş.URFASPOR
KARTALSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
TORKU KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 BUCASPOR
4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 MANİSASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 TORKU KONYASPOR
Ş.URFASPOR 1 - 0 KARTALSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1461 TRABZON 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 2 BOLUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 4 - 3 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUCASPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
5.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 5 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 SAMSUNSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 1461 TRABZON
KARTALSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
Ş.URFASPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
TORKU KONYASPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
MANİSASPOR 1 - 1 BUCASPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
6.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 TORKU KONYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUCASPOR 1 - 2 Ş.URFASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
ADANA DEMİRSPOR 4 - 2 ADANASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KARTALSPOR
BOLUSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1461 TRABZON 0 - 0 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
7.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
KARTALSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
KARŞIYAKA 1 - 4 ADANA DEMİRSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 5 BUCASPOR
Ş.URFASPOR 0 - 3 1461 TRABZON
MANİSASPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
8.Hafta
BUCASPOR 1 - 0 KARTALSPOR
BOLUSPOR 1 - 3 TORKU KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
1461 TRABZON 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
9.Hafta
Ş.URFASPOR 2 - 3 ADANA DEMİRSPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BUCASPOR 3 - 2 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 SAMSUNSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 4 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 BOLUSPOR
10.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 TORKU KONYASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
BOLUSPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
1461 TRABZON 0 - 1 KARTALSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 3 Ş.URFASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 MANİSASPOR
ADANA DEMİRSPOR 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 BUCASPOR
11.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
Ş.URFASPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BUCASPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
KARTALSPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR
MANİSASPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
12.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 BUCASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANA DEMİRSPOR 0 - 3 1461 TRABZON
BOLUSPOR 1 - 2 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 KARŞIYAKA
DENİZLİSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 KARTALSPOR
TORKU KONYASPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
13.Hafta
KARTALSPOR 1 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUCASPOR 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 TORKU KONYASPOR
MANİSASPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
Ş.URFASPOR 1 - 3 BOLUSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 DENİZLİSPOR
14.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 0 BUCASPOR
BOLUSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TORKU KONYASPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 Ş.URFASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 1461 TRABZON
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
15.Hafta
MANİSASPOR 1 - 2 TORKU KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 KARTALSPOR
1461 TRABZON 2 - 1 SAMSUNSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
KARŞIYAKA 2 - 4 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUCASPOR 0 - 1 BOLUSPOR
16.Hafta
KARTALSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TORKU KONYASPOR 0 - 0 Ş.URFASPOR
BOLUSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BUCASPOR
17.Hafta
BUCASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 BOLUSPOR
MANİSASPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 TORKU KONYASPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
1461 TRABZON 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 2 KARTALSPOR
18.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 KARTALSPOR
MANİSASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
Ş.URFASPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
1461 TRABZON 3 - 0 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 1 TORKU KONYASPOR
19.Hafta
BOLUSPOR 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 Ş.URFASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 BUCASPOR
TORKU KONYASPOR 0 - 4 1461 TRABZON
SAMSUNSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 0 MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
20.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 0 MANİSASPOR
1461 TRABZON 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 1 KARTALSPOR
BUCASPOR 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 TORKU KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KARŞIYAKA
21.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 BUCASPOR
KARTALSPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
BOLUSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
TORKU KONYASPOR 3 - 3 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 1461 TRABZON
MANİSASPOR 4 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 Ş.URFASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 DENİZLİSPOR
1461 TRABZON 3 - 2 KARŞIYAKA
SAMSUNSPOR 4 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 1 KARTALSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 TORKU KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 MANİSASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
23.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
MANİSASPOR 1 - 1 1461 TRABZON
TORKU KONYASPOR 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 2 BUCASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
24.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 KARTALSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 1 - 1 TORKU KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 MANİSASPOR
BUCASPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BOLUSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 Ş.URFASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
25.Hafta
TORKU KONYASPOR 0 - 1 BOLUSPOR
MANİSASPOR 3 - 0 ADANA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 1461 TRABZON
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KARTALSPOR 0 - 1 BUCASPOR
Ş.URFASPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
26.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 TORKU KONYASPOR
BOLUSPOR 2 - 4 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
1461 TRABZON 3 - 1 BUCASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 MANİSASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 KARŞIYAKA
DENİZLİSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 ADANA DEMİRSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BUCASPOR 3 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
MANİSASPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
Ş.URFASPOR 0 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
KARTALSPOR 1 - 2 1461 TRABZON
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 SAMSUNSPOR
28.Hafta
BOLUSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 Ş.URFASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
SAMSUNSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
TORKU KONYASPOR 4 - 1 KARTALSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
ADANA DEMİRSPOR 5 - 5 BUCASPOR
29.Hafta
MANİSASPOR 2 - 0 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1461 TRABZON 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 2 TORKU KONYASPOR
BUCASPOR 4 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
30.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 MANİSASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
SAMSUNSPOR 2 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
BOLUSPOR 0 - 1 Ş.URFASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR
31.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 TORKU KONYASPOR
KARTALSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUCASPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BOLUSPOR
32.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANA DEMİRSPOR 3 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 1 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
BOLUSPOR 2 - 5 BUCASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARTALSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
SAMSUNSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
33.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
Ş.URFASPOR 2 - 0 TORKU KONYASPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 KARTALSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 SAMSUNSPOR
34.Hafta
BOLUSPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAMSUNSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KARTALSPOR 4 - 3 KARŞIYAKA
TORKU KONYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 MANİSASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 1 Ş.URFASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 BUCASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 1461 TRABZON
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.